Sari la conținut

Amalia 0737218543 si 0735770236


Postări Recomandate

Buna dimineata

Disponibila

Nu mai am colega

Buna dimineata !

Am facut o programare la tine pe data de 9 noiembrie

In timp ce eram in drum spre tine te-am sunat sa imi confirmi daca mai e valabil, sa nu ma deplasez degeaba, la telefon mi-ai confirmat ca pot veni si mi-ai spus sa iau o cutie de prezervative ca ai ramas fara

Am ajuns la locatie la ora stabilita, am sunat nu ai mai raspuns la telefon.dupa 15 minute telefonul era inchis deja si intra robotul.

A fost cu intentie aceasta intamplare ?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...A fost cu intentie aceasta intamplare ?...

Nuuuuuuuu...cum poti sa criezi asa civa ???

 

O fost soarta. Di fapt o fost un accident !!!

 

Pina sa ajunji tu la ia o vinit altu, cari o alunicat grav pi preş, sio nimerit cu pula fix ân ia !!! Accident !!!

 

:))))))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta

Salut colegi forumiști! Pe la domnișoară Amalia am trecut și eu săptămâna trecută și nu am regretat deloc deși mai mai sa renunț. Am sunat, am convenit timpul și locul și am fost rugat frumos sa iau și prezervative ca nu mai are. Am întârziat puțin, circa 10 min și când am ajuns la locație...surpriza. Nu a mai răspuns. Am fumat 1,2 țigări și după vreo 15 min am prins-o iar. Ajuns în locație am constatat ca cineva a fost mai rapid și a lăsat ceva prezervative și pentru mine. Locație într-un bloc nou, dus ok, prosop curat. Ea nu a făcut dar nu am nimic de reproșat, a fost foarte curata, parfumata și zâmbitoare. Fata este o miniona bine proporționata, frumușică cu niște sâni de toată frumusețea. Oralul foarte reușit m-a făcut sa uit de timpul pierdut complet. La normal se descurca și nu comentează deloc. Implicare destula, gemete, mângâieri, tot tacâmul mai puțin fk.

 

Ca și note

 

Oral: 9

Normal: 9

Igiena: 9

GFE: 7

Halat: 100/200

 

Merita vizitata făptură asta mica dar trebuie sa fi rapid ca o scapi tare repede, cam ultimul sunat primul servit.

  • Like 5
Link spre comentariu

Esti firmă serioasă?Sau vrajeala?Nu fă anunțuri de dragu de a fi in piață,ori ai chef de muncă ori îti place somnu?Părerea mea este că atunci cind faci anunt ca ești dispo.sa si fii .Mai am trei zile la dispo. si vin cu un comentariu frumos(sper pt.ca am primis).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

french kissing faci?

 

ce mah ai chef de "ciorba de limbi"?? ,vrei giugiuleala?? :kiss3  :laugh2  :laugh2

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Important ptr.forum a fututo cineva si a fost multumit?ca eu nu mai inteleg nimic.Astept comentarii.Eu promit ca saptamina viitoare o incerc si revin cu un comentariu.

 

hai cu recenzia,nu cu COMENTARIU!!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...