Sari la conținut

Masaj de relaxare si erotic 🌞0733904671🐈🌞


Postări Recomandate

Vizitator guru_
Reputație: 0

Buna dimineata!!

Azi schimb prefixul, se implinesc 11 anisori de framantat omuleti si simt nevoia sa impartasesc si cu voi acest eveniment :)

Ziulica frumoasa! :*

Schimbi prefixul la vârsta ta sau vorbești de prefixul la experiența ta in domeniu!?

Fiindcă dacă vorbești despre cea din urma prefixul s-a schimbat acum un an când ai făcut 10 ani, nu la 11 ani...

Link spre comentariu
  • Răspunsuri 3,6k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Schimbi prefixul la vârsta ta sau vorbești de prefixul la experiența ta in domeniu!?

Fiindcă dacă vorbești despre cea din urma prefixul s-a schimbat acum un an când ai făcut 10 ani, nu la 11 ani...

Nu, nu, despre experienta mea in domeniu vb.

Nu am scris si explicatiile pt prefix la 11 si nu la 10 ani pt ca vreau un post de sinistru sau macar de maseuza la palat :) :P

Insa, simt asea un "fior" de fericire ca mai exista oameni capabili si mai ales vigilenti care nu pot accepta si trece cu vederea astfel de greseli si ca intr o zi nu prea indepartata, vor deveni eroii acestei tari si isi vor sacrifica linistea pt tara sa se preocupe de greselile sinistrilor actuali.

Ieri cand imi citeam textul de mai sus, am sesizat si acolo cateva greseli, insa, timpul si mai ales telefoul de pe care mazgalesc in acest timp, nu imi permit sa explic si sa repar...

Si da, imi permit sa sustin in continuare ca eu schimb prefixul la 11 ani si nu la 10 :)

Mai am inca 11... iar varsta mea este scrisa la profil si este cat se poate de adevarata si nu ma indoiesc ca nu vei intelege dece vreau eu asa. Este simplu :) indiciile sunt... zi frumoasa domnule!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Foarte frumos!

Bravo asa sper sa ramai cat timp vei face masaj!Te pup😘

Multumesc pt sustinere, promit ca asa voi ramane! Zi frumoasa! :*
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Oral in masaj, nu am cum sa adaug... doar, s3x oral la masaj pt ca masajul este o tehnica practica.

Sa ti explic putin cum stau treburile, pe mine ca maseuza, masajul ma fascineaza si acum dupa 11 anisori.

Sexul oral nu mi se pare interesant ca tehnica adaugata serviciilor mele pt ca nu este o provocare, ca serviciu, este o banalitate pt mine.

Exista un numar destul de mare de oameni care apreciaza masajul meu si probabil ca il incadreaza la "vise frumoase" iar eu sunt satisfacuta din toate pctdv.

Dar...

Daca tot spui ca sexul oral ar transforma masajul meu intr un vis frumos, azi! Doar azi, sunt dispusa sa licitam.

Pretul incepe de la 1000 de lei...

(Si uite asa, dintr o data, nu mai este vis frumos) ci din contra, din pct tau de vedere, v a fi bataie de joc. "Cum iti permiti sa ceri atatia bani pt un supt de p.la?"... :)

In fine, daca as adauga s3xul oral la un pret decent, vei fi nemultumit ca nu adaug s3xul normal.

Asa ca, dragii mei, eu nu voi adauga niciun fel de sex, imi place prea mult ceea ce fac ca sa stric cu ceva ce se gaseste peste tot!

Ziulica frumoasa tuturor!

Finalizarea are loc prin masaj adica laba?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

o intrebare...se accepta atingerea piersicutei, dezmierdarea ei cu limbutza?

Multumesc

Buna, nu, nu se accepta!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Nu prietene. Doar imi exprimam regretul ca nu a raspuns la telefon si am mers in alta parte unde nu a fost ok. La ce recenzii are am zis ca la ea vreau. Dar....na...asta e. Am deranjat cumva ???

Stai liniștit, ignoră-l pe dobitoc. A băut un pic mai mult ceai, și borăște pe toate topingurile. ;)

Ocupație bravă.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Buna!sper sa ne cunoastem in curand)))vroiam sa stiu daca folosesti si uleiuri care nu miros a arome si daca pentru finalizare se foloseste prezervativ sau nu!Astept raspunsul tau o zi buna!

Buna, da, in timpul masajului, tu vei fi complet imbracat in prezervativ, asa ca nu mai conteaza daca uleiurile miros a arome :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...