Sari la conținut

Masaj de relaxare si erotic 🌞0733904671🐈🌞


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,6k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Buna,se poate o programare pentru maine?

Buna, se poate, dar va rog sa ma sunati sa stabilim impreuna pt ca maine am un program mai scurt si o parte este deja ocupat.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Neata!!

Masajul inca este topless si nici sex nu fac, nu, nici daca se plateste :)

Programul este: luni-vineri 9:00-16:00, pt h 17 si 18, se fac programari cu cateva ore inainte.

Sambata si duminica, 9:00-13:00 maxim 14:00 sunt la munca. Pretul este de 200 lei h.

Saptamana frumoasa!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Buna neata!

De maine voi reveni si la masajul erotic nud.

Servicii si preturi:

Masaj relax & erotic topless 200 lei h.

Masaj relax & erotic nud 250 lei h.

Masaj relax-roci vulcanice si erotic 300 lei sedinta.

Program

L-v 9:00 16:00 pt 17 si 18:00 programarile se fac cu cel putin o ora inainte.

S-d 9:00-13:00.

Duminica relaxanta!

NU OFER SEX INDIFERENT DE SUMA OFERITA!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Neata!

Servicii si preturi:

Masaj relax & erotic topless 200 lei h.

Masaj relax & erotic nud 250 lei h.

Masaj relax-roci vulcanice si erotic 300 lei sedinta.

Program

L-v 9:00 16:00 pt 17 si 18:00 programarile se fac cu cel putin o ora inainte.

S-d 9:00-13:00.

 

NU OFER SEX INDIFERENT DE SUMA OFERITA!

 

Saptamana relaxanta!

Link spre comentariu

buna. Azi am avut timp sa scriu recenzia in urma vizitei mele la aceasta zeița a mesajului. Voiam de mult sa să merg la un masaj atat de bun asa ca sambata dimineata am avut noroc si am facut o programare. Am ajuns in locație, una destul de modestă, dar primirea a fost una foarte buna. Nimeni eu nu este deloc grăbită si te face sa te simti minunat in prezenta ei. Intrat la dupa care a început cu un masaj de relaxare ca la carte dupa care a urmat Masajul erotic care a fost unic , nu am mai intalnit asemenea masaj in Constanta . Pentru Masajul erotic nu am cuvinte decat sa va recomand sa o vizităm cat mai des pentru ca asa ceva nu vom mai gasi in Constanta prea curand dupa parerea mea ! nota 10 + pentru masaj

De revenit cu toata increderea.

Mersi mult pentru Masajul perfect !

  • Like 2
Link spre comentariu

buna. Azi am avut timp sa scriu recenzia in urma vizitei mele la aceasta zeița a mesajului. Voiam de mult sa să merg la un masaj atat de bun asa ca sambata dimineata am avut noroc si am facut o programare. Am ajuns in locație, una destul de modestă, dar primirea a fost una foarte buna. Nimeni eu nu este deloc grăbită si te face sa te simti minunat in prezenta ei. Intrat la dupa care a început cu un masaj de relaxare ca la carte dupa care a urmat Masajul erotic care a fost unic , nu am mai intalnit asemenea masaj in Constanta . Pentru Masajul erotic nu am cuvinte decat sa va recomand sa o vizităm cat mai des pentru ca asa ceva nu vom mai gasi in Constanta prea curand dupa parerea mea ! nota 10 + pentru masaj

De revenit cu toata increderea.

Mersi mult pentru Masajul perfect !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

buna. Azi am avut timp sa scriu recenzia in urma vizitei mele la aceasta zeița a mesajului. Voiam de mult sa să merg la un masaj atat de bun asa ca sambata dimineata am avut noroc si am facut o programare. Am ajuns in locație, una destul de modestă, dar primirea a fost una foarte buna. Nimeni eu nu este deloc grăbită si te face sa te simti minunat in prezenta ei. Intrat la dupa care a început cu un masaj de relaxare ca la carte dupa care a urmat Masajul erotic care a fost unic , nu am mai intalnit asemenea masaj in Constanta . Pentru Masajul erotic nu am cuvinte decat sa va recomand sa o vizităm cat mai des pentru ca asa ceva nu vom mai gasi in Constanta prea curand dupa parerea mea ! nota 10 + pentru masaj

De revenit cu toata increderea.

Mersi mult pentru Masajul perfect !

:*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...