Sari la conținut

Masaj de relaxare si erotic 🌞0733904671🐈🌞


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,6k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 21.12.2021 la 8:46, nimenieu a spus:

Neataa! 

Am rugamintea ca atunci cand imi trimiteti mesaje, sa specificati si intervalul in care va pot raspunde. 

Ziulica fierbinte! 🌞😺🌞

IMG-20211221-WA0000.jpg

Îmi e dor de tine am revenit eu in țară dar e “polițaiul” in concediu nu am loc de întors 😁dar după anul nou sper sa te revăd 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 25 minute, sandu53 a spus:

Îmi e dor de tine am revenit eu in țară dar e “polițaiul” in concediu nu am loc de întors 😁dar după anul nou sper sa te revăd 😘

Pai hai, ca si mie mE dor de tu. 

Astept un semn. 🤗😽

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Buna neata!! 

Iaca(,) ca mai termin un an impreuna cu voi. 

Ca tot se fac marturisiri despre anul din care mai sunt doar cateva ore  fac si io. 😈 

Am avut un an extraordinar! 

Am avut parte numa' de omi frumosi.

Despre vara si baietelul cu care mi am petrecut o... nici nu visam sa fie atat de special totul! 

Despre munca... cred ca a fost cel mai relaxant an din toate pctdv! 

Cand masezi numai oameni in adevaratul sens al cuvantului, totul este extraordinar! 

Am avut zile in care am acceptat o singura programare pt ca doar acel om a fost frumos. Si, cand zic frumos nu ma refer la aspectul fizic! 

Sper ca anul viitor sa intalnesc si mai multi oameni. Oameni care sa inteleaga ca nu banii sunt mai importanti decat ceea ce sunt ei ca persoane. 

Asadar, domni si doamne, distractie placuta si sa aveti parte doar de ceea ce va face bine! 🌞😸🌞

IMG-20211231-WA0000.jpg

IMG-20211231-WA0001.jpg

IMG-20211231-WA0002.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 12 minute, nimenieu a spus:

Buna neata!! 

Iaca(,) ca mai termin un an impreuna cu voi. 

Ca tot se fac marturisiri despre anul din care mai sunt doar cateva ore  fac si io. 😈 

Am avut un an extraordinar! 

Am avut parte numa' de omi frumosi.

Despre vara si baietelul cu care mi am petrecut o... nici nu visam sa fie atat de special totul! 

Despre munca... cred ca a fost cel mai relaxant an din toate pctdv! 

Cand masezi numai oameni in adevaratul sens al cuvantului, totul este extraordinar! 

Am avut zile in care am acceptat o singura programare pt ca doar acel om a fost frumos. Si, cand zic frumos nu ma refer la aspectul fizic! 

Sper ca anul viitor sa intalnesc si mai multi oameni. Oameni care sa inteleaga ca nu banii sunt mai importanti decat ceea ce sunt ei ca persoane. 

Asadar, domni si doamne, distractie placuta si sa aveti parte doar de ceea ce va face bine! 🌞😸🌞

IMG-20211231-WA0000.jpg

IMG-20211231-WA0001.jpg

IMG-20211231-WA0002.jpg

La multi ani! Sa avem un 2022 mai frumos ca anul care azi trece! 😁🍾🥂

Link spre comentariu

Bai fratilor, ajungand in Constanta sapt viitoare, am dat o tura pe forum sa vad de ce anume as putea beneficia prin zona si vad la masaj erotic 2567865 pagini de  discutii pe acest topic. Le-am citit aproape toate convins fiind ca e ceva supertare; in afara de povesti, rasete si destainuiri amicale, nu am vazut o recenzie despre serviciile maseuzei 😳

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 ore, adanc_1 a spus:

Bai fratilor, ajungand in Constanta sapt viitoare, am dat o tura pe forum sa vad de ce anume as putea beneficia prin zona si vad la masaj erotic 2567865 pagini de  discutii pe acest topic. Le-am citit aproape toate convins fiind ca e ceva supertare; in afara de povesti, rasete si destainuiri amicale, nu am vazut o recenzie despre serviciile maseuzei 😳

 

La 01.05.2021 la 7:04, ricox a spus:

Fiind un beneficiar vechiut al masajului tipic #nimenieu, am revenit pentru un refresh de primavara. Nu pot spune nimic altceva decat ca am beneficiat de acelas tratament superb, miscari lascive, masaj full body de relaxare a fiecarei celule corporale... la cel erotic nu imi amintesc foarte bine pentru ca a fost o finalizare exploziva spontana 🙂 desi doream sa rezist mai mult. Pt #nimenieu, sa nu te schimbi ever! Cel mai bun masaj depasind detasat tot ce am mai experimentat in tara si nu numai. Pt memberii forumului, sarbatori cu sanatate! 🥚🥚

 

La 02.12.2020 la 22:24, Vizitator futac_cta a spus:

Astazi, revenit pentru o scurta perioada de timp in oras, am simtit nevoia unui masaj de calitate si nu am facut deloc rau ca am ales sa vin la aceasta fata! Am stabilit de vreo doua zile ca astazi va fi ziua in care voi veni sa ne vedem, iar astazi am confirmat ora si locatia... din nou, este vecina cu mine, as putea spune, zona foatul emag de la intersectia Lapusneanu cu Bucuresti! Am ajuns pe jos, cu putina miscare, ca stiam ca voi veni la relaxare! Am ajuns, deci usor, si m-a primit corespunzator! Domnita, un exemplare de circa 1.50 m inaltime,dar supla si cu pieptul generos, siliconat, chiar frumos! Intr-adevar, la chip nu este de nota 10, dar eu spun ca pentru varsta ei, arata destul de bine, sa zicem un 8, dar este chiar ok... mai departe, mi-au fodt oferiti niste papuci sa nu stau in piciorul gol, se vede ca duduița este foarte atenta clientii ei... m-am asezat in fotoliu si am inceput sa stam la o discutie constructiva! Si chiar am avut ce vorbi cu domnita si chiar relativ, fara sa numar minutele, cred ca undeva in jurul a 50 de minute! Domnita stie sa se faca placuta in a ei companie, se pisiceste, miauna si cred ca a fost curioasa si dansa sa ma cunoasca pe mandea! Dupa lunga diacutie, am purces catre dus, unde mare mi-a fost mirarea cand am vazut o sumedenie de geluri, de sampoane si sapunuri lichide, multe frate; am avut la alegere, nici nu stiam ce sa aleg! In fine, l-am ales pe cel care il folosesc si acasa si m-am refreshurizat... am revenit in camera unde m-am intins pe salteau din mijlocul camerei... apoi dupa un moment de respiro, a venit si dama, care s-a dezechipat si s-a apucat de picioarele mele care le-a masat destul timp... apoi a urcat spre coapse si fund, unde s-a descurcat de minune, masandu-ma atingea si zona dintre picioare! Super, zic eu! Apoi a urcat pe spate unde m-a masat cu mainile, dupa care a pus ulei pe ea si a i ceput nebunia... cu frecari de mine, cu tot trupul ei micut; si ce bine se simteau sanii aceia siliconati pe pielea mea, plus buzele... asta da masaj erotic... apoi dupa ceva timp, m-am intors cu fata in sus unde m-a presarat cu mult ulei, si a inceput sa ma maseze cu mainile peste tot, si cel mai bine s-a simtit cand imi masa ciocanul si bilutele... super tare! Apoi din nou, s-a uns cu ulei si s-a urcat pe mine cu trupul cel micut si a inceput un dans al dragonilor peste mine, unde s-a tot plimbat de sus in jos si peste tot! In acelasi timp, i-am simtit si buzele pe mine si cu mainile si tot corpul ma excita enorm... ciocanul imi batea in buric, dar mai mult in buricul ei... iar dupa un anumit timp, s-a concentrat strict pe penis, desigur fara sa vad ce se intampla acolo, caci era deasupra mea, si nu vedeam decat inghinalii damei... dupa ceva timp am finalizat, dar ea nu m-a lasat si a avut grija si de bratele mele... un masaj desavarsit... a fost perfect din punctul meu de vedere! Dupa finalul masajului, am mai stat amandoi intisi si am mai povestit anumite aspecte... apoi, din nou la dus, unde am dat jos tot uleiul acumulat, si m-am intors in camera de masaj, unde, parca nu se mai termina timpul... am stat la discutii si am mai fi stat, daca nu ma ridicam sa plec... a fost o experienta ce vreau sa o repet in viitorul apropiat...

 

Note...

Pentru locati, intradevar, nu este lux, este pe modelul vechi, dar eu nu vin ca agent imobiliar, cum ar zice @g2br13l... am sa dau un 8! A zis ca vrea sa faca ceva schimbari, dar pentru mine nu conteaza... important este ca in baie a avut mai mult decat era necesar, prosop curat, lenjerie curata, totul curat!

Igiena-10... dama foarte curata, si intretinuta!

Experienta-10... un masaj super, din toate punctele de vedere...

Domnita primitoare si ospitaliera si serviabila!

Halat- pentru timpul petrecut si pentru discutia super interesanta, am scos 400 de lei din portofel, probabil ca este putin, raportat la timpul efectiv petrecut in compania ei, dar eu sunt un tip care stie sa se revanseze!

 

De aceasta data, eu am fost cel care a plecat cu un cadou din partea damezei, am primit aceste patru volume (din poza aferenta), care mi-au foat donate de catre ea, dar eu prefer sa apun ca au fost cadoul meu... acum ma simt aiurea, cand stiu ca am venit in fuga cu maba goala... dar cum ziceam, stiu cum sa ma revansez...

Asadar, nu pot decat sa recomand aceasta fata priceputa in arta masajului, pe toate planurile... eu voi reveni la ea, si sper ca am lasat o impresie buna, zic eu, altfel eram izgonit devreme... dar am stat ceva!

Pe data viitoare!

post-282178-0-10481700-1606943209_thumb.jpg

 

Link spre comentariu

Iti spun eu ,ca am fost azi.Am sunat si am facut programare in 45 minute.Niciodata nu am mai fost la masaj de genul. Apartamentul este undeva in spatele fostului Emag.Am intrat, asteptandu-ma o doamna de 37 ani,1,57m,42kg,aproximativ 😄intr o rochie putin peste fund,fara chiloti. Nu dau nota locatiei, ca mie imi ardea de masaj,eram foarte curios.Dupa 10 minute de dialoguri si un refresh,mi-am luat pozitia pe saltea cu fata in jos.Totul curat,orice prosop foloseam era fresh,deci igiena impecabila. La fel si igiena doamnei,fara probleme..piele fina, miros frumos. A inceput masajul de relaxare de la degetele picioarelor si s-a terminat la degetele mainilor. Maxim a fost. Tehnica deosebita mai ales cand a inceput cel erotic, cu muuult ulei si m-am intors cu fata in sus incepand sa se incolaceasca la propriu pe mine. Punctul culminant a venit repede, experienta sa,spunandu-si cuvatul.Dush inainte de plecare, pentru a elimina uleiul . Cam 1 h 15 min a durat vizita. E foarte placuta doamna, te face sa te simti bine. Nota 10… mergeti cu incredere.

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Neataa!! 

Azi is doar putin de dimineata, mai am ulei doar pt doua sedinte. 

Ziulica faina! 🌞😺🌞🐈

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Neataa!

Doar ce mi a venit comanda de dragalasenii, asa ca pravalia este deschisa. 

Si pozici inainte de masaj si dupa... 

🌞😺🌞🐈

IMG-20220106-WA0001.jpg

IMG-20220106-WA0000.jpg

20220106_094832.jpg

IMG-20220106-WA0002.jpg

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Neata!! 🌞🐈🌞

servicii: 

Masaj de relaxare combinat cu masaj erotic. Finalizarea se infaptuieste doar prin tehnici de masaj.

Este Exclus orice tip de act sexual! 

1h 300 de lei 

Oferta de 2h care este valabila doar pt domnii pe care ii cunosc deja 500 de lei.

NU accept degete infipte, limbi ori alte chestii ce nu tin de serviciile mele! 

Nu fac deplasari. 

Nu fac programari prin sms daca nu ne cunoastem. 

Nu raspund la numere ascunse. 

Daca doriti programare, cel mai sigur ma gasiti in intervalul 9:00-16:00 indiferent ca ne cunoastem sau nu.

Nu raspund la telefon sau mesaje in afara orelor de program, mai ales daca nu ne cunoastem! 

Nu imi cereti alte poze, daca doream sa ma expun mai mult, o faceam aici. 

Program: 

L-V 9:00-16:00

S-D 9:00-13:00

Despre mine: piticanie nesuferita. 

Ziulica faina si saptamana relaxanta! 🌞😺🌞

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 12 minute, ovyovidiu1996 a spus:

Daca ai și răspunde ar fi perfect

Ar fi fost perfect daca ati fi citit macar programul meu. 

Ati sunat si la 23:39, 23:50, 6:27. 

Ati trimis mesaje ieri mult dupa ora de la care mi s a incheiat programul... 

Si noi avem o viata personala si nu stam cu telefoanele de munca dupa noi! 

Sunteti blocat peste tot, nu mai sunati cu nr ascuns ca nu are sens! 

O zi buna!

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

38 minutes ago, Pandishpan said:

Gabriel...acum inteleg de ce nu mai esti activ pe forum...e rea sefa..ai lesa scurta..🤣🤣

Sa stii ca am sesizat si eu ca e disparut. Mi-am imaginat ca n-a terminat porcu' de Craciun, dar cred ca reface stocul de ulei. 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...