Sari la conținut

Masaj de relaxare si erotic 🌞0733904671🐈🌞


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,6k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

buna seara lume!

azi, sosit din nou cu treaba in oras, am facut o noua trecere in revista la doamna maseuza...

ce pot spune este ca eram nedormit de asta noapte, iar masajul ei, defapt, tehnica, este extraordinara!

m-a relaxat si totodata m-a excitat la culme!

schimbat si cateva impresii la inceput si dupa... si asta a fost!

notele raman aceleasi ca si ultima oara!

tarif, 300 ron!

de revenit, oricand!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Mulțam fain! 😺 

Ma gandesc tot mai seriossarevin la circuit deschis. Adică pt publicul larg de pe forum pt ca anunturi nu am pe nicăieri, exceptie fiind acel anunt de care nu s eu responsabilă. Mă amuză ca am un nume exotic și mai sunt și dâ lux acolo. 😹 

Dar doar ma gandesc la asta,anunt cand se va intampla acest lucru. 

Zi frumoasa! 😽

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Da, probabil ca voi reveni la circuit semideschis, însă am niste conditii clare care aș vrea să fie respectate pt ca asa va tratez și eu pe voi. 

Si, daca respectul nu este reciproc, atunci, nu are sens sa va primesc bănuții, pt ca, mie imi place ceea ce fac și nu banii sunt prioritatea mea! 

 

Programările se fac doar în timpul programului meu, mai exact, între orele 9-16:00! 

Apoi eu sunt in timpul meu liber și nu mi se pare corect sa respecți acest lucru!

Iar șantajul asta ca daca nu mi faci programare, ma duc in alta parte, mi se pare penibil! 

Dragilor! Nu stiu daca nu ati observat pana acum, pe acest topic nu veti gasit învierii de genul: "vino sa ma cunosti". Nu! Aici veti gasi indemnul sa nu veniti daca considerati ca ceva cat de micuț nu va este plac, NU VENITI! Nu ma sunați, nu imi scrieti pt ca nici eu nu o fac! 

Asemenea, am primit mesaje în care mi se scria ca fara nici un fel de s3x ei nu pot finaliza, nu pot eu sa fac niste excepții? 

NU! Eu nu fac excepții pt nimeni, cu atât mai puțin pt cei pe care nu ii cunosc! 

Așadar, colaborarea noastră, maseuza-"pacient" vreau să se bazeze pe respect reciproc. 

Eu nu s genul care sa va ia banii și să va tratez cum ma tratati voi.

NU! Eu nu va iau banii în cazul în care nu imi place cum ma tratati! 

Seara plăcută! 

Chiar m iar plăcea să pot cunoaște oameni noi, sa exploreze trupuri noi, sa descopăr noi senzatii trăite de voi la atingerile trupului meu. 😊 dar nu ma mai supărați Pt ca voi rămâne închisă în cochilie. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 5 minute, nimenieu a spus:

Da, probabil ca voi reveni la circuit semideschis, însă am niste conditii clare care aș vrea să fie respectate pt ca asa va tratez și eu pe voi. 

Si, daca respectul nu este reciproc, atunci, nu are sens sa va primesc bănuții, pt ca, mie imi place ceea ce fac și nu banii sunt prioritatea mea! 

 

Programările se fac doar în timpul programului meu, mai exact, între orele 9-16:00! 

Apoi eu sunt in timpul meu liber și nu mi se pare corect sa respecți acest lucru!

Iar șantajul asta ca daca nu mi faci programare, ma duc in alta parte, mi se pare penibil! 

Dragilor! Nu stiu daca nu ati observat pana acum, pe acest topic nu veti gasit învierii de genul: "vino sa ma cunosti". Nu! Aici veti gasi indemnul sa nu veniti daca considerati ca ceva cat de micuț nu va este plac, NU VENITI! Nu ma sunați, nu imi scrieti pt ca nici eu nu o fac! 

Asemenea, am primit mesaje în care mi se scria ca fara nici un fel de s3x ei nu pot finaliza, nu pot eu sa fac niste excepții? 

NU! Eu nu fac excepții pt nimeni, cu atât mai puțin pt cei pe care nu ii cunosc! 

Așadar, colaborarea noastră, maseuza-"pacient" vreau să se bazeze pe respect reciproc. 

Eu nu s genul care sa va ia banii și să va tratez cum ma tratati voi.

NU! Eu nu va iau banii în cazul în care nu imi place cum ma tratati! 

Seara plăcută! 

Chiar mi-ar plăcea să pot cunoaște oameni noi, sa exploreze trupuri noi, sa descopăr noi senzatii trăite de voi la atingerile trupului meu. 😊 dar nu ma mai supărați Pt ca voi rămâne închisă în cochilie. 

aici ma simt eu :))))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Am 2 probleme :))

"Apoi eu sunt in timpul meu liber și nu mi se pare corect sa respecți acest lucru!" Doar mie mi se pare ca sensul frazei e aiurea?

Nu stiu daca nu ati observat pana acum, pe acest topic nu veti gasit învierii de genul: "vino sa ma cunosti"." Care invierii? :))

Ps: tine cont ca am reusit sa citesc tot :))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Nu ala este pt ca intenționăm să scriu altceva  iar învierea a băgat o telefonul în loc de invitatie 😸

Dar cum de ai acordat atenție textului meu și l ai citit pe tot? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

 Editat 😸

Da, probabil ca voi reveni la circuit semideschis, însă am niste conditii clare care aș vrea să fie respectate pt ca asa va tratez și eu pe voi. 

Si, daca respectul nu este reciproc, atunci, nu are sens sa va primesc bănuții, pt ca, mie imi place ceea ce fac și nu banii sunt prioritatea mea! 

 

Programările se fac doar în timpul programului meu, mai exact, între orele 9-16:00! 

Apoi eu sunt in timpul meu liber și mi se pare corect sa respecți acest lucru!

Iar șantajul asta ca daca nu mi faci programare, ma duc in alta parte, mi se pare penibil! 

Dragilor! Nu stiu daca nu ati observat pana acum, pe acest topic nu veti gasit învitatii de genul: "vino sa ma cunosti". Nu! Aici veti gasi indemnul sa nu veniti daca considerati ca ceva cat de micuț nu va este plac, NU VENITI! Nu ma sunați, nu imi scrieti pt ca nici eu nu o fac! 

Asemenea, am primit mesaje în care mi se scria ca fara nici un fel de s3x ei nu pot finaliza, nu pot eu sa fac niste excepții? 

NU! Eu nu fac excepții pt nimeni, cu atât mai puțin pt cei pe care nu ii cunosc! 

Așadar, colaborarea noastră, maseuza-"pacient" vreau să se bazeze pe respect reciproc. 

Eu nu s genul care sa va iau banii și să va tratez cum ma tratati voi.

NU! Eu nu va iau banii în cazul în care nu imi place cum ma tratati! 

Seara plăcută! 

Chiar m iar plăcea să pot cunoaște oameni noi, sa explorez trupuri noi, sa descopăr noi senzatii trăite de voi la atingerile trupului meu. 😊 dar nu ma mai supărați Pt ca voi rămâne închisă în cochilie. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Mesajul este adresat mie direct pentru ca am incercat sa fac o programare la o ora decenta (20:00) fara sa stiu ca deranjez pentru ca nu stau sa citesc tot forumul sa vad care este treaba si cand este ora de lucru. nu am sunat nici la ora 3 dimineata ca sa zici ca e deranj. Imi pare rau ca nu mai am conversatia ca am sters.o. am contactat.o pe doamna/domnisoara ieri la ora 20 00 in legatura cu o programare pentru a 2.a zi si mi.a raspuns rapid la mesaj ca programarile se fac in programul de lucru 09 16. Din motive personale in intervalul asta de timp eu nu pot sa fac programarea si i am raspuns ca imi cer scuze pentru deranj si pentru insistenta dar daca se poate sa imi spuna in cazul in care sun astazi imi poate face programare tot astazi, spunandu.i ca am nevoie de informatia asta ca sa stiu ce fac in sensul ca daca nu se poate sa incerc sa fac alta programare in alta parte( in tot timpul qsta vorbind ca un domn si cu mult respect). Fiecare din noi are propriile probleme/ treburi si fiecare isi face timp pentru anumite lucruri dupa cum poate. Dupa care dansa nu mi.a mai raspuns..si suparat ca dupa ce i.am vorbit ca un gentleman (si daca tot nu voia sa imi faca programare sau sa.si bata capu sa se uite peste programarile ei putea sa zica pur si simplu nu) i.am spus ca este super amabila si i.am dat buna seara. Dupa care dansa imi da mesaj si ma intreaba ca de ce ma supar asa si ca ea nu vrea sa aiba de.aface decat cu oameni inteligenti si cu respect fata de ea. Dupa ce am vazut care e trb am lasat.o asa nu i.am mai zis nimic chiar daca mi.a insultat inteligenta. Cel mai destept cedeaza asa ca am sters conversatia si pas. De ce m.am chinuit eu acum sa scriu toata treaba asta? Pentru ca vad ca domnisoara insista sa ma atace si aici aparent si e frustrata pe treaba asta. Nu contest faptu ca isi face treaba bine sau nu, ideea e ca noi suntem clienti si atata timp cat te tratez cu atat de mare respect si tu imi insulti inteligenta inseamna ca persoana mai putin inteligenta esti tu. Nu ne tragem de sireturi si nici nu ne cunoastem sa o arzi asa cu mine si daca vrei sa vorbim de inteligenta nu ne comparam deloc... pot sa o ard si eu golaneste si sa jignesc dar nu.mi bat capu cu tine. Esti o figuranta si zici ca esti cel putin cineva in viata si asta se vede si reise si din postarile tale pe forum. Data viitoare respecta clientu oricare ar fi el atata timp cat iti vorbeste frumos pentru ca pana la urma fara el mori de foame. Numai bine:)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 10 ore, talibanu a spus:

Am 2 probleme :))

"Apoi eu sunt in timpul meu liber și nu mi se pare corect sa respecți acest lucru!" Doar mie mi se pare ca sensul frazei e aiurea?

Nu stiu daca nu ati observat pana acum, pe acest topic nu veti gasit învierii de genul: "vino sa ma cunosti"." Care invierii? :))

Ps: tine cont ca am reusit sa citesc tot :))

Trebuie sa o crezi și pe ea ,după câteva ședințe de masaj i-au obosit degetele și le-a ,,agățat” de tastatură :)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Am făcut postarea ca sa stie toata lumea regulile mele. 

Ora 20:00 Este decentă pt tine și nu pt mine. 

La ora aia sunt acasă, iar acasă înseamnă niste membri de familie. 

Nu o "ard" cu tine în nici un fel. 

Scria clar ca încă nu am revenit la circuit deschis. 

În plus am tot scris ca programările pt cei noi le fac doar în urmă unui telefon și nu prin mesaje! Așadar,eu nu am cum sa ti raspund la telefon la ora 20:00! 

Cat despre murit de foame... Nu te preocupa, ca nu imi fac piata pe banii tai, daca voiam asta, iti făceam aseara programare... 

Postarea nu este un atac la persoana ta ci strict cu scop de informare. 

Da,sunt cineva în viața mea, sunt eu! 

Mesajele le am eu pt ca nu șterg niciodată conversațiile, le păstrez tocmai pt chestii de genul asta. Dacă vrei le printez și le atașez.  

Mi se pare ofensator sa vrei sa apelezi la serviciile cuiva dar sa nu te informez deloc înainte să o faci și apoi tot tu sa te superi. Inteleg ca daca tu esti client și eu maseuza, trebuie să fiu umila și supusă ca tu ma hrănește pe mine. Ei bine,despre asta făceam referire aseara la oamenii cu care colaborez acum! 

Ei nu vor o maseuza care să se mmilogeascala oameni sa vina la ea sa ii dea banii aia! Nu! 

Oamenii care vin la mine au inteles și inteleg clar ca eu ofer niste servicii iar ei plătesc pt asta! 

Masajul este o munca (,) ca oricare alta! 

Ei imi respecta timpul și viața privată! Niciodată nu s au supărat ca nu le am raspuns prompt la mesaje sau la apel... 

Așadar domnule, eu nu o "ard" cu nimeni în nici un fel! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 7 minute, sandu53 a spus:

Trebuie sa o crezi și pe ea ,după câteva ședințe de masaj i-au obosit degetele și le-a ,,agățat” de tastatură :)))

Chiar am masat cu poftă ieri! 

Am avut un corp mare pe care l am frământat cu toată forța, iar la erotic m am serpuit pana m am plictisit. 

Mi am făcut de cap. 😹

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Asta ca sa se observe cum jignesc eu inteligenta unor oameni care se supără ca nu le raspund la secund la mesaje. 

În momentul în care am scris ca programările se fac între 9-16:00 urmat de "Seară buna", pt un om inteligent era clar ca discutia se încheie acolo.  

Dacă sunteți sensibili și pretențioși, nu este cazul să mă contactați, pt ca e posibil sa nu va raspund deloc la mesaje pt ca le vad prea tarziu, uneori și după 2-3 ore.  

 

Screenshot_20201217-141910_WhatsApp.jpg

Screenshot_20201217-141934_WhatsApp.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0733904671
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 8 minute, marcujan a spus:

Asta trebuie tradusa!! 😃😃

Este traducerea pecealaltapagina. Vezi ca a înroșit o brotacelul cu nume special. 😺 

Doar ca este "explorez". Telefonul a adăugat un e. Mi e lene sa umblu acum la setări și m am ambiționat să l fortez sa accepte cum scriu eu. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...