Sari la conținut

0749480757 - NEW NEW


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Buna ziua domnilor. Am fost eu la dameza, este cea din poza. Cam 160 165, sâni medii. Mie mi-a cerut 100 pe o finalizare. Locația este în Dambu în apropiere de Profi. Apartamentul pare destul de curat fara mirosuri ciudate. Am stabilit prețul și ora ajung la dameza, si când intru, repede, repede să mergem în camera, mă simțeam că la 14 ani când hai repede la mine in camera sa nu ne vadă ai mei. În fine am trecut peste. acțiunea s-a petrecut pe un pat pliant pe care nu l-a deschis, s-a dezbrăcat, are un corp frumos si piele mătăsoasă, după cum am mai spus sanii sunt cam medii nu sunt lăsați dar nici foarte fermi, mie mi-au plăcut. A început cu un oral cam 30 de secunde a fost neprotejat si cam mecanic după care a pus căciuliță si a început să își dea interesul dar până la urmă a fost un oral protejat:(. Am trecut la acțiune, aici are un plus este destul de strâmtă, lubrifiere naturala, geme un pic, nu comentez la schimbat poziții. Per total a fost ok, de revenit ? Da dacă prețul este tot de 100 de lei 150 eu personal zic ca nu merita.

Link spre comentariu

Am reușit să dau de ea ziua următoare.E drăguță fata cu sâni frumosi,marrisori pe pe placul meu cel puțin și un fundulet ferm.Are același problemă că și celelalte.Te baga direct în cameră fara sa schimbe o propoziție si trece direct la treaba .Cuvântul "conversație" inexistent în vocabular să nu mai vorbim de GFE.Dar să zicem că a fost o primă întâlnire ratata😀.

 

Partea bună din toate astea..nici celelalte nu oferă mai mult si te taxează aproape dublu.Chiar dacă m a dat gata la oral a zis că pot să mai stau la o finalizare, fara alte costuri ,ceea ce e un gest de notat

Notele..

Locație ft. accesibil și ușor de gasit 10

Op 8 la cerere.

Np 8 se implică și nu comentează, nu rasp. la tel.

Gfe 0

Curățenie 9 La baie n am fost

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures

Am reușit să dau de ea ziua următoare.E drăguță fata cu sâni frumosi,marrisori pe pe placul meu cel puțin și un fundulet ferm.Are același problemă că și celelalte.Te baga direct în cameră fara sa schimbe o propoziție si trece direct la treaba .Cuvântul "conversație" inexistent în vocabular să nu mai vorbim de GFE.Dar să zicem că a fost o primă întâlnire ratata.

 

Partea bună din toate astea..nici celelalte nu oferă mai mult si te taxează aproape dublu.Chiar dacă m a dat gata la oral a zis că pot să mai stau la o finalizare, fara alte costuri ,ceea ce e un gest de notat

Notele..

Locație ft. accesibil și ușor de gasit 10

Op 8 la cerere.

Np 8 se implică și nu comentează, nu rasp. la tel.

Gfe 0

Curățenie 9 La baie n am fost

cat te-a taxat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...