Sari la conținut

Vizita la București


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Pe titulara topicului am remarcat-o inca de asta-iarna din timpul primei ei vizite in Bucuresti. De atunci, mare amator de big boobs, am vrut sa o vizitez. Dar din cauza faptului ca atunci ea a stat foarte putin in Capitala, iar eu am avut in acel rastimp programul ocupat cu alte lucruri, nu am reusit sa o intalnesc. Asa ca vazand anuntul ei iarasi postat pe sectiunea Bucuresti, m-am decis ca de asta data sa nu o mai ratez. Am incercat o programare saptamana trecuta. Dar fata avea deja agenda ocupata pentru ziua respectiva, fapt pentru care am incercat din nou saptamana asta. De data asta am avut noroc. Avea liber o ora chiar in intervalul in care puteam eu sa o vizitez. Asa ca am stabilit programarea.

Modalitate de contact: la numarul de telefon 0723074429. Am sunat, am facut programarea pe care am confirmat-o printr-un sms cu o ora inaintea vizitei. E de apreciat ca fata raspunde totusi la telefon. Spre deosebire de alte „dive” care nu se mai „intineaza” cu asa ceva, afectate de succesul de moment. Desi, spun ele, au alocat un anumit interval de timp special pentru stabilire de programari. In care nu numai ca nu raspund la telefon, dar nici macar la sms-uri. Daca le cauta clientii din belsug ...

Locatia: intr-o garsoniera dintr-un bloc pe o straduta (alee mai precis) situata in cvartalul de blocuri cuprins intre b-dul Mircea-voda, str. Nerva Traian si b-dul Marasesti. E o garsoniera curata, desi nu chiar de curand amenajata, cu un pat confortabil, care insa cam scartaie. Poti face un dus decent intr-o baie cu o cabina de dus compartimentata unde gasesti si un tub de gel. Primesti prosop curat, nu si papuci.

Programul de lucru: intre 9.00-19.00 de luni pana vineri, din cate am inteles. Daca e anuntata din timp, poate stabili o programare si intre 19.00-20.00.

Servicii de care am beneficiat: oral neprotejat, normal protejat, COB (mai exact on boobs decat on body :) )

Aspect fata: o bruneta de 20-22 de ani, tunsa relativ scurt, cu ochi rotunzi, ten alb, cu sani foarte mari, nr. 6, dar lasati pentru varsta ei (am intalnit tipe de aproape 40 de ani cu sani la fel de mari ca ai ei care stateau mai drepti), chubby, cateva consistente kilograme in plus. Fotografiile postate sunt destul de relevante.

Atitudine fata: amabila, deschisa la conversatii, dar fara a avea initiativa lor. Musafirul este cel care trebuie sa le initieze. De asemeni, un aspect negativ, cand vorbeam cu ea isi consulta agenda sau cauta videoclipuri pe telefon. Chestiune nu tocmai profesionista.

Prestatie fata: dupa ce am socializat putin, am primit prosopul si m-am dus sa ma igienizez. Am revenit de la dus, am fost invitat sa ma fac comod pe pat si m-a intrebat cum prefer oralul. Am ales varianta neprotejat, fapt pentru care fata s-a infipt direct in instrument fara niciun fel de preludiu. Chiar am observat pe parcursul partidei ca evita FK. A inceput un oral soft, timp in care eu ma delectam cu sanii ei (motivul principal pentru care alesesem sa o vizitez) destul de bun, fara urme de dinti, cu mici incercari de schimbari de ritm, rotiri de cap si tentative de deep. Am incercat sa o imping mai adanc, dar se ineca. Dupa ce organul a capatat consistenta necesara am pus prezervativul si am trecut la normal. Fiindca stateam foarte comod intins pe pat, i-am solicitat sa treaca ea deasupra prima data. Se misca destul de bine, dar fara nimic spectaculos. Am trecut apoi in misionar, cu alternante de fluture, fie varianta umeri-craci, fie ea cu picioarele in V. Dupa ce am inceput sa obosesc, am revenit la inca o partida de oral. Executat la fel ca prima data. Am incercat sa o imping in deep dar de data asta a protestat. Am lasat-o pe ea si la un moment dat, pentru cateva secunde a reusit sa o ia toata fara sa se mai inece. Dupa cateva minute, am trecut iarasi la normal. Aceleasi pozitii ca inainte si, apropiindu-se momentul finalizarii, i-am solicitat sa trecem la marginea patului sa finalizez pe sanii ei intrucat mi-a precizat ca nu face CIM. Mi-am frecat-o eu 1-2 minute in timp ce ea ma mangaia pe oua (putea sa ma „ajute” cu putin oral, dar probabil ca se temea sa nu se trezeasca cu lapticul in gurita) si mi-am dat drumul pe sanii ei dupa aproximativ 30-35 de minute de sex efectiv. Ne-am sters fiecare cu cate un servetel umed, am stat putin sa imi revin, am facut dusul de final si am mai discutat ceva banalitati in timp ce ma imbracam.

Halatul: 150 de lei platiti din proprie initiativa la inceputul intalnirii pentru o vizita de 45-50 de minute door-to-door. Un pret corect pentru ceea ce ofera.

 

Note:

Locatie: 8,5 - curata, nimic deosebit, poti sa iti faci treaba pentru care vii. S-ar impune ceva mai multe geluri de dus si rezolvata problema patului care scartaie la miscari mai ample.

Igiena: 9 - nu a facut niciun dus in prezenta mea, dar nu am simtit mirosuri neplacute. Manichiura, ok, pedichiura - lipsa.

Atitudine fata: 8,5 - sa lase agenda si telefonul in timp ce e cu musafirul.

Aspect fata: fatza - 8,5; corp 7,5 (sanii totusi prea lasati pentru varsta ei), final - 8.

Sex oral: 8,5 - fara cine stie ce artificii, bun in general.

Sex normal: 8 - bun dar fara nimic special.

Postura generala adoptata in pat: 8 - docila, in limita serviciilor oferite satisface cerintele partenerului, nu are insa initiativa proprie. Se manifesta destul de rezervat in timpul partidei, de abia daca auzi cateva gemete.

Media generala (calculata tot timpul fara locatie): (9+8,5+8+8,5+8+8)/6 = 8,33 - DE RECOMANDAT SI ALTORA PENTRU VIZITARE.

 

Recomandare-evaluare: e de vizitat de catre cei amatori de tipe voluptoase cu sani mari, dar care nu au pretentii prea ridicate nici in ceea ce priveste aspectul fizic, nici in ceea ce priveste prestatia. E o fata agreabila, amabila, cu o prestatie per total buna, fara ceva spectaculos.

Recenzie de manual. Respect!

  • Like 2

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

n-am vazut. nu stau sa caut in zeci de pagini sau la semnatura. e datoria ei sa imi raspunda

Să mori tu? Datorie, de ce? Că ti-e lene să te uiți o pagină sau două? De unde plm apăreți frate?

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

din porumb, no ?

 

DA!

Potoliti-va , n-are sens, are si omu' dreptate in felul lui, daca nu este precizat clar pe prima pagina de topic sau in profil si sunt n pagini, doar nu sta sa le citeasca pe toate pana afla ceva, nu cred ca-i asa mare deranj sa raspunda cuiva interesat de servicii, preferabil in particular, da' poi nu-i crima si pedeapsa

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Potoliti-va , n-are sens, are si omu' dreptate in felul lui, daca nu este precizat clar pe prima pagina de topic sau in profil si sunt n pagini, doar nu sta sa le citeasca pe toate pana afla ceva, nu cred ca-i asa mare deranj sa raspunda cuiva interesat de servicii, preferabil in particular, da' poi nu-i crima si pedeapsa

Nu avea decât să citească pagina anterioară. Punct!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lasă lumea-ți pe  scenă

Când brațele mele te cheamă!

Iar cântului meu de sirenă,

Jertfeşte-i o roșie  inimă!

Super Roxy..

 

               Ca tot se poarta peliculele Marvel cu tot felul de supereroi, sa va povestesc in cateva benzi desenate momente intense cu SuperRoxy ca la malul marii intr-o garsoniera din Bucuresti. Povestea as putea spune ca e veche.. dar abia acum am reusit sa ne potrivim agendele.. ca suntem ocupati deh!.. am urmarit-o inca de cand activa doar in Bacau si nu de putine ori am rugat-o sa ne faca un pustiu de bine sa vina sa ne alapteze si pe noi astia de la Bucuresti ca prea bine arata pieptul ala generos care parca ne imbie strengareste in toate pozicile micii sirene..

               Am sunat-o dimineata si m-am programat si cu mari eforturi( pentru ca taximetrist) am ajuns la ea.. cand se inchide usa.. am inghitit instictiv in sec.. domnisoara, vreau sa zic, este pe placul meu.. piele alba, usor chubby nu BBW, posterior si piept generos .. yummy!.. si cand a inceput sa vorbeasca am facut click si gigabit.. de mai ca imi venea s-o iau pe perete de la usa..

              A urmat un small teasing chat in care am trecut in revista cateva tatuaje(pentru mine sunt un turn on fantastic) , dus impreuna si direct in pat.. usor preludiu cum imi place mie.. parfum discret cu usor accent tabaco.. hmm parca si mai vicios.. de fapt asa mi-a parut si Roxy.. eu o prada a tentatiei dupa ce mult timp am incercat sa ma las.. e ca-n poezia lui Sorescu.. numai cine are un viciu de 15-20 de ani poate intelege sentimentul.. deci puteti intelege setea in a devora momentul..

               Momentul in sine a fost epuizant de placut..stiti melodia aia de-o canta Anda Adam, “cand nu mai poti, poate fata!”…Roxy poate, frate... fata are zvac si nu-i timp de pierdut.. Am inceput oral cu lacrimi, am continuat cu lady on top cu degustare de sani, misionar cu stiu eu ce si doggy cu normal si anal(tratament cu fundul..). De remarcat ca la finalizare a dat continuitate momentului fara a intrerupe totul brusc, cum se practica destul de des..

Dupa dus am mai povestit un mic dupa care am plecat desi as mai fi ramas..al naibi taximetrist!

 

Si telegrama pentru cei fara simpatii cu literatura:

Locatie:9

Aspect:9

Atitudine:10

GFE: 10+

Oral: 9

Normal: 10

Anal: 10

 

Concluzie: Pentru iubitorii de femei voluptoase, Roxi este o incantare.. dar nu ma credeti pe cuvant.. mergeti si convingeti-va!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...