Sari la conținut

Vizita la București


Postări Recomandate

Se pare ca este foarte solicitata domnisoara, am sunat-o pentru o programare, dar o voce draguta si somnoroasa mi-a raspuns ca toata agenda pe ziua respectiva e ocupata, daca doresc ziua urmatoare.Pacat vroiam sa-i morfolesc sanii aia mari.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Tu nu vezi ca activeaza la Bucuresti ?? :slap2  :slap2  Offfff Doamne, mare ti-e gradina  :laugh2  :laugh2

acum da

dar pana acum 1 luna?

ia citeste tu inceputul topicului

si sa vezi ca 2 ani a activat la Bacau

si de 1 luna e in Bucuresti

eu am fost la ea cand am avut drum la Bacau

asa ca: burta pe carte

vad ca esti Prost.....Informat

 Offfff Doamne, mare ti-e gradina  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

acum da

dar pana acum 1 luna?

ia citeste tu inceputul topicului

si sa vezi ca 2 ani a activat la Bacau

si de 1 luna e in Bucuresti

eu am fost la ea cand am avut drum la Bacau

asa ca: burta pe carte

vad ca esti Prost.....Informat

 Offfff Doamne, mare ti-e gradina  :laugh2  :laugh2

Bai nene, daca taceai filozof ramaneai. :slap2  :slap2 Ce aberezi acolo ? Unde activa acum o luna sau acum doua luni ? Raspuns corect: la Constanta, nu la Bacau. Vad ca esti mai prost.......informat decat mine  :laugh2  :laugh2

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu

Bai nene, daca taceai filozof ramaneai. :slap2  :slap2 Ce aberezi acolo ? Unde activa acum o luna sau acum doua luni ? Raspuns corect: la Constanta, nu la Bacau. Vad ca esti mai prost.......informat decat mine  :laugh2  :laugh2

Sa raspunda ea daca a activat 2  ani la Bacau  :snap :snap

Si citeste la profilul ei la locatie: Bacau :snap

Ca vad ca te-ai bagat ca musca-n pizda

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Hmm .... Acum ceva timp anunțam pe forum ca va fii ultima toamna in care voi lucra , desi nici eu nu credeam asta . Problemele parca se țineau scai de mine si nici eu nu știam cum sa le mai fac fata . Astăzi sunt fericita , si nu este o simplă iluzie . Astăzi am primit o sanda frumoasa . De a renunța la meseria asta , la lumea asta .

Va mulțumesc voua , cei care ați fost alături de mine , care mi-ați rămas prieteni și înafară "serviciului".

Va doresc tot binele din lume , spor la fetițe pe placul vostru și numai bine .

Semnat - " o oarecare prin viețile unor oameni frumoși ".

 

Ps: Rog un admin să-mi închidă si mie topicul.

Mulțumesc anticipat!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Hmm .... Acum ceva timp anunțam pe forum ca va fii ultima toamna in care voi lucra , desi nici eu nu credeam asta . Problemele parca se țineau scai de mine si nici eu nu știam cum sa le mai fac fata . Astăzi sunt fericita , si nu este o simplă iluzie . Astăzi am primit o sanda frumoasa . De a renunța la meseria asta , la lumea asta .

Va mulțumesc voua , cei care ați fost alături de mine , care mi-ați rămas prieteni și înafară "serviciului".

Va doresc tot binele din lume , spor la fetițe pe placul vostru și numai bine .

Semnat - " o oarecare prin viețile unor oameni frumoși ".

 

Ps: Rog un admin să-mi închidă si mie topicul.

Mulțumesc anticipat!

Wow! Felicitări și succes în viață! Să fii fericită și împlinită!

Nu ne-am potrivit la program neam, nu am avut ocazia să te cunosc ( voiam să te sun azi pentru o programare, fiind o leacă mai liber acum), dar mă bucur pentru tine.

Baftă și mult noroc!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Wow! Felicitări și succes în viață! Să fii fericită și împlinită!

Nu ne-am potrivit la program neam, nu am avut ocazia să te cunosc ( voiam să te sun azi pentru o programare, fiind o leacă mai liber acum), dar mă bucur pentru tine.

Baftă și mult noroc!

 

Hai că asta a fost tare! :slap2

Băi tataie, matale ești liber tot timpul și stai toată ziua și sugi pixul pe forumul ăsta. Pe cine plm crezi că prostești când te dai "ocupat" și "important"? :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Hai că asta a fost tare! :slap2

Băi tataie, matale ești liber tot timpul și stai toată ziua și sugi pixul pe forumul ăsta. Pe cine plm crezi că prostești când te dai "ocupat" și "important"? :laugh2

În niciun caz pe mata'. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmm .... Acum ceva timp anunțam pe forum ca va fii ultima toamna in care voi lucra , desi nici eu nu credeam asta . Problemele parca se țineau scai de mine si nici eu nu știam cum sa le mai fac fata . Astăzi sunt fericita , si nu este o simplă iluzie . Astăzi am primit o sanda frumoasa . De a renunța la meseria asta , la lumea asta .

Va mulțumesc voua , cei care ați fost alături de mine , care mi-ați rămas prieteni și înafară "serviciului".

Va doresc tot binele din lume , spor la fetițe pe placul vostru și numai bine .

Semnat - " o oarecare prin viețile unor oameni frumoși ".

 

Ps: Rog un admin să-mi închidă si mie topicul.

Mulțumesc anticipat!

 

Succes Roxi! Ma bucur ca am avut ocazia  sa ne cunoastem. Sunt convins ca vei reusi in ceea ce ti-ai propus. S-auzim numai de bine!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...