Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

fost si eu de curand

 

cu Delia

 

ASPECT :  sUBTIRICA, DRAGUTA,Nu  fotomodel dar f ok  

 

MASAJ :  bun. nu memorabil,dar bun. mai are cate ceva de pefectionat pe ici,pe colo,dar e in regula.    9

 

nu ne a grabit nimeni, n au fost batai in usa,etc

 

o experienta placuta. 

 

120 lei /masaj body si erotic-30 minute

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Salut.

Subsemnatul a fost de 2 ori dar la Madalina. Salonul in sine e f curat. Camerele spatioase. Ceasul pe perete. Standardul e calitativ. Nu exista batai in usi sau alti draci de genul asta. Nu vei regreta.

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Se rezolva...

Fost de 2 ori. De fiecare data programare la telefon. Ajuns la destinatie. O vila misto, camere mari, curatenie luna. De pe site am ales-o pe Monica. 180 a fost cifra magica (masaj). Fata super de treaba. Vorbareata foc. Atitudine de nota 10. Isi da silinta. Masajul de relaxare-bun. Cel erotic si mai bun. E extrem de flexibila. Te maseaza de te rupe. Maini puternice. Momentul de artificii...pe sani, pe fese. Nu numai pe abdomenul clientului ca pe la altii. Baia la fel...curatenie. Halat, papuci, s.a.m.d. Vrajit de calitatile fetei si de serviciile salonului per total am mai bagat o vizita. Aceeasi impresie. Sper ca de data asta sa fi fost mai explicit.

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Se rezolva...

Fost de 2 ori. De fiecare data programare la telefon. Ajuns la destinatie. O vila misto, camere mari, curatenie luna. De pe site am ales-o pe Monica. 180 a fost cifra magica (masaj). Fata super de treaba. Vorbareata foc. Atitudine de nota 10. Isi da silinta. Masajul de relaxare-bun. Cel erotic si mai bun. E extrem de flexibila. Te maseaza de te rupe. Maini puternice. Momentul de artificii...pe sani, pe fese. Nu numai pe abdomenul clientului ca pe la altii. Baia la fel...curatenie. Halat, papuci, s.a.m.d. Vrajit de calitatile fetei si de serviciile salonului per total am mai bagat o vizita. Aceeasi impresie. Sper ca de data asta sa fi fost mai explicit.

aspect Monica ?

Link spre comentariu

Salutare !

 

In seara asta aveam nevoie de un masaj. Bineinteles am luat forumul la caut pentru ca am avut experiente neplacute cand am mers de capul meu. Initial am sunat la Amazonia dar tocmai se inchidea fiind 9:30 si nemaifiind timp de 1 ora de masaj. (Ca o paranteza ma bucur tare mult ca sansa a facut sa nu merg acolo pt ca nu mai reuseam sa le cunosc pe fetele de la Fantasy)

 

Am sunat aici, mi-a raspuns o fata super prietenoasa si mi-a spus ca pot sa vin si ca Monica ma asteapta. Din prima secunda in care am vorbit cu tipa de la receptie am stiut ca o sa imi placa sa le cunosc.

Am ajuns super usor la locatie fiind seara si liber pe strada, am facut cunostinta si totodata am baut un pahar de votca cu superba fata care ma astepta (in timp ce Monica se pregatea) 

 

Odata ce Monica a fost gata, am intrat in camera, (eu facusem deja dus), a facut si ea, si a inceput actiunea. Mai intai mi-a incantat ochii cu un striptease (a fost extraordinar, deja trecusera 2 minute si iesise din tiparul saloanelor de masaj la care am fost eu)

 

A urmat un masaj de relaxare foarte bun, a avut grija sa imi placa ce imi face cerand feedback atunci cand considera ca poate durea. Monica a fost super prietenoasa si vorbareata pe toata durata masajului. Chiar aveam impresia ca era a 10-a oara cand merg la ea si deja ne cunoastem

 

Masajul erotic a inceput de cand eram pe burta cu saruturi pe spate, gat urechi, si a continuat cu mine intors pe spate uitandu-ma la fundul ala genial si perfect rotund. ne-am mangaiat, ne-am alintat, ne-am "teas-uit" unul pe celalalt pana cand am terminat bineinteles tot pe fundul care ma hipnotizase mai devreme.

 

Note:

Locatie: 10+

Fata care m-a intampinat: 10 +++ (Daca citesti asta, felicitari inca odata ;) si ma tin de cuvant cu ce ti-am zis)

Monica: (aspect + personalitate) 10 +++

Masaj Relaxare: 9.5 (doar pt ca am uitat amandoi de masajul la tample pe care ziceai ca mi-l faci la sfarsit :))) dar nu uitam data viitoare)

Masaj Erotic: clar 10

 

Impresie generala: 100 % este cea mai buna experienta pe care am avuto la un masaj, imi venea sa le iau acasa pe fete)

 

Mergeti fara frica

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bravo...ceva cu sani mari pe cand gasim la voi? :-)

Buna bogdy,

Selectia fetelor nu se face in functie de marimea sanilor. Intr-adevar, cam toate fetele de la Fantasy au sanii micuti/medii (asa s-a nimerit). Singura fata cu sanii medii spre mari ar fi Lori.

In momentul in care o sa avem pe cineva mai "dotat", cu siguranta va vom pune la curent. :)

Seara frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
Salutare!

 

 

 

De ceva timp ma tot gandeam sa trec pe la Fantasy, incurajat de recenziile confratilor de pe forum.

 

O aveam in minte pe Monica, dar cand am sunat nu era disponibila. Cum nu aveam mult timp la dispozitie, am facut programare la Delia ( prefer genul skinny).

 

Ajuns la locatie, loc de parcare gasit usor insa mentionez ca era seara. In receptie am intalnit-o pe simpatica receptionera, am ras, am glumit si m-a condus in camera. Toate bune si frumoase, salonul nou, si foooooarte curat. Puncte bonus pentru faptul ca au paturi in camere.

 

In cateva minutele a aparut Delia: SKINNY, max 47 kg, miniona, blonda, piele deschisa, sani micuti si dragalasi si foarte draguta la fata. Fizic chiar misto, dar un punct in minus pentru tonalitatea usor stridenta.

 

Este destul de friendly, comunica in timpul masajului si pot sa zic ca m-am simtit in largul meu cu ea.

 

 

 

Note:

 

Locatie: 9,5 ( le dadeam 10 dar urci cam multe scari sa ajungi in camera)

 

*mi-a placut initiativa de a utila baia cu apa de gura, smart thinking.

 

Masaj relaxare - 8: masajul a fost bunicel, isi da silinta dar nu prea are forta

 

Masaj erotic - 9: proaspat epilata, curata si destul de degajata in timpul actiunii. Se misca, se indoaie, mangaieri si permite atingeri si sarutari.

 

Atmosfera per total: 10, recomand cu incredere si cu siguranta voi reveni.

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ola

 

la "new girl" Nicole am fost eu

 

afladu-ma in zona m-am gandit sa ma relaxez putin

 

asa ca am purces la pomul laudat  unde am fost intampinat de o

 

tipa sarmanta pe post de secretara/receptionera /sefa de cabinet / owner al salonului

 

unde m-au fost prezentate fetele disponibile la acea ora,respective Monica si Nicole

 

cum pe Monica prea o laudasera multi iar Nicole imi parea o fata timida,la inceput de drum

 

am ales varianta loz-in-plic,adica pe Nicole

 

frumoasa,buze apetisante,miniona,un tatuaj pe antebrat

 

locatia : 10,curat,baie dotata,papucei si prosopel curat

 

masajul in sine a debutat cu o baie de ulei si greutatea fetei pe post de masaj

 

dupa ce m-am intors am intrebat politicos daca atingerile sunt premise..am primit acceptul...

 

un corp frumos,armonios,sani potriviti,pasarica stramta,spre f stramta (nu am introdusnimic,doar am mangaiat)

 

insa la ochiul maro era ceva netus/nears/neepilat  de multa vreme.....

 

finalizarea a debutat cu un frecus uleios cu sanii ei pe organul meu...

 

dupa care a urmat un "te mai masez daca vrei,mai ai 10 min" timp in care mi-a facut un masaj semidur pe spate

 

locatie :ok,usor de gasit,curatenie,cald, -10

 

fata : frumusica,la inceput de cariera,un minus pt zona neepilata :7

 

alte "chestii":nu stiu,n-am cerut,nu ma intereseaza

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ati putea pune niste poze mai mari pe site.

Buna,

 

Vom lua in considerare sugestia ta si vom analiza o potentiala schimbare a formatului in care sunt prezentate pozele pe site. 

Insa nu ne este clar daca te referi la pozele in sine de pe site sau la video. Intr-adevar, formatul video este minimal, dorindu-se a fi un teaser.

Multumim pentru interes si propunere :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Felicitari pentru modul profesionist de gestionare a relatiei cu clientii.

 

Atmosfera este foarte placuta ( cu exceptia scarilor ) iar serviciile oferite sunt excelente.

 

De mult timp n-am mai intalnit asa ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ola

 

la "new girl" Nicole am fost eu

 

afladu-ma in zona m-am gandit sa ma relaxez putin

 

asa ca am purces la pomul laudat  unde am fost intampinat de o

 

tipa sarmanta pe post de secretara/receptionera /sefa de cabinet / owner al salonului

 

unde m-au fost prezentate fetele disponibile la acea ora,respective Monica si Nicole

 

cum pe Monica prea o laudasera multi iar Nicole imi parea o fata timida,la inceput de drum

 

am ales varianta loz-in-plic,adica pe Nicole

 

frumoasa,buze apetisante,miniona,un tatuaj pe antebrat

 

locatia : 10,curat,baie dotata,papucei si prosopel curat

 

masajul in sine a debutat cu o baie de ulei si greutatea fetei pe post de masaj

 

dupa ce m-am intors am intrebat politicos daca atingerile sunt premise..am primit acceptul...

 

un corp frumos,armonios,sani potriviti,pasarica stramta,spre f stramta (nu am introdusnimic,doar am mangaiat)

 

insa la ochiul maro era ceva netus/nears/neepilat  de multa vreme.....

 

finalizarea a debutat cu un frecus uleios cu sanii ei pe organul meu...

 

dupa care a urmat un "te mai masez daca vrei,mai ai 10 min" timp in care mi-a facut un masaj semidur pe spate

 

locatie :ok,usor de gasit,curatenie,cald, -10

 

fata : frumusica,la inceput de cariera,un minus pt zona neepilata :7

 

alte "chestii":nu stiu,n-am cerut,nu ma intereseaza

 

:laugh2  frumos ai descris chestia cu smocul la ochiul maro. nu mi s-a mai intamplat demult sa vad boscheti la fundul unei tipe. si la salonul asta fetele chiar erau ingrijite, curate, GFE de nota 10

 

 poate cosmeticiana la care se duce, e incepatoare    :boob

 

http://67.media.tumblr.com/3b7c2ace716ee1a36b37cadd0f6f1ac4/tumblr_mobcph5N8n1rlxiydo1_1280.jpg

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Ne cerem scuze pentru incidentul la care se face referire in ultimele postari de pe forum si totodata va multumim pentru semnalarea oricaror inconveniente intampinate in incinta salonului nostru.

 

Mentionam ca vom fi mai atenti la aceste aspecte si ca am "remediat"  problema, dupa cum puteti vedea in poza atasata mai jos.  :blush:

 

 

post-218561-0-28940500-1480337628_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...