Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Ne cerem scuze pentru incidentul la care se face referire in ultimele postari de pe forum si totodata va multumim pentru semnalarea oricaror inconveniente intampinate in incinta salonului nostru.

 

Mentionam ca vom fi mai atenti la aceste aspecte si ca am "remediat"  problema, dupa cum puteti vedea in poza atasata mai jos.  :blush:

 

excelent ! asta numesc "serviciu clienti"(customer service) adecvat !   :laugh2  :boob

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut ca au ramas iarasi doar 4 fete. Au disparut Ana si  Delia. Nu este cam mare viteza de schimbare a fetelor?

 

Buna,
 
Intr-adevar, in acest moment sunt 4 fete la salon.
Este un domeniu volatil din punct de vedere al fortei de munca, astfel incat sunt perioade in care schimbarile de personal sunt mai frecvente.
Insa, va asiguram ca in principiu sunt 2 motive majore pentru care se petrec aceste schimbari:
- fata respectiva renunta la acest job din motive personale
- selectia continua pe care o facem in baza feedback-ului clientilor
 
Multumim!
  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat si eu salonul recent dar nu am fost la fel de norocos ca alti colegi de aici.

Despre locatie nu stiu daca mai are rost sa zic ceva, nu este de 10+, dar cu siguranta este una din locatiile curate si bine amenajate. Singurul minus este baia comuna pe hol. Nu o sa insist nici asupra amabilitatii receptionierei atat la telefon cat si in locatie.

 

La fata locului am ales sa intru cu Sandra. O domnisoara cu un corp armonios si atragator cum se vede si in poza. Chipul poate nu este la fel de reusit, dar fiind o prezenta placuta nu a fost greu sa ma hotarasc. Pe parcursul orei a incercat sa fie amabila dar a ramas destul de distanta. Masajul de relaxare a fost acceptabil (sub media altor saloane). Am apreciat totusi ca m-a intrebat cum si ce imi place. Masajul erotic a fost un mare dezastru, putin frecat cu sanii de spate si de fata, si apoi concurs de laba viteza. Finalizarea jumate in pat jumate pe mine, nici vorba de finalizare pe corpul domnisoarei care a parut deranjata si ca mi-am permis sa intreb asa ceva.

 

Locatie: 9.5

Receptionera: 10

Sandra: corp 8,5 - fata 6

Masaj relaxare: 6

Masaj erotic: 1

 

Halat: 180 lei, regretati pana la ultimul leu.

 

Voi reveni sa mai incerc si cu celelalte fete.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu salonul recent dar nu am fost la fel de norocos ca alti colegi de aici.

Despre locatie nu stiu daca mai are rost sa zic ceva, nu este de 10+, dar cu siguranta este una din locatiile curate si bine amenajate. Singurul minus este baia comuna pe hol. Nu o sa insist nici asupra amabilitatii receptionierei atat la telefon cat si in locatie.

 

La fata locului am ales sa intru cu Sandra. O domnisoara cu un corp armonios si atragator cum se vede si in poza. Chipul poate nu este la fel de reusit, dar fiind o prezenta placuta nu a fost greu sa ma hotarasc. Pe parcursul orei a incercat sa fie amabila dar a ramas destul de distanta. Masajul de relaxare a fost acceptabil (sub media altor saloane). Am apreciat totusi ca m-a intrebat cum si ce imi place. Masajul erotic a fost un mare dezastru, putin frecat cu sanii de spate si de fata, si apoi concurs de laba viteza. Finalizarea jumate in pat jumate pe mine, nici vorba de finalizare pe corpul domnisoarei care a parut deranjata si ca mi-am permis sa intreb asa ceva.

 

Locatie: 9.5

Receptionera: 10

Sandra: corp 8,5 - fata 6

Masaj relaxare: 6

Masaj erotic: 1

 

Halat: 180 lei, regretati pana la ultimul leu.

 

Voi reveni sa mai incerc si cu celelalte fete.

 

Buna earlofcismigiu,

 

  Multumim pentru recenzie si pentru feedback-ul oferit. Ne pare rau sa auzim ca nu ai avut o experienta reusita si ne cerem scuze public pentru asta.

Din acest motiv si pentru ca vrem sa corectam serviciile noastre, te asteptam la salon pentru a-ti returna banii sau pentru a-ti oferi un masaj din partea casei, prin care am vrea sa iti dovedim ca a fost o intamplare izolata si nu o regula (asteptam PM de la tine).

 

 

  In acelasi timp, pentru restul clientilor, am vrea sa mentionam ca daca in orice moment din timpul masajului considerati ca nu sunteti tratati corespunzator sau masajul nu este la nivelul asteptarilor, puteti opri sedinta si contacta receptia pentru a rezolva problema cat mai repede. Facand asta, ne ajutati sa intelegem mai bine ce se intampla in camerele de masaj si ne vom putea imbunatati serviciile.

  

  Inca o data, multumim earlofcismigiu pentru feedback-ul oferit si speram sa te revedem la noi. 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@fantasy :    pentru TIE AND TEASE  pe care din fete o recomandati?( care ar fi mai potrivita p[t astfel de joc?)

 

Cea mai experimentata membra a echipei noastre este Monica, insa fiecare dintre fete are imaginatia necesara pentru a se mula pe acest tip de masaj.
Multumim.  :rolleyes:
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc pt informatie.

Acum: Sandra poate oferi "hairjob"?. Mentionez ca nu inseamna contact sexual. Ca exemplu atasez o poza:attachicon.gifpost-221722-0-92431400-1480942492.jpg

Este un masaj cu podoaba capilara sau o excitare cu parul lung al fetei.

 

Am discutat cu Sandra si nu ofera acest tip de masaj. Insa, o alta maseuza de-a noastra ar fi de acord, respectiv Monica. Daca este ok pentru tine, ne poti contacta telefonic :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Am discutat cu Sandra si nu ofera acest tip de masaj. Insa, o alta maseuza de-a noastra ar fi de acord, respectiv Monica. Daca este ok pentru tine, ne poti contacta telefonic :)

Sandra era perfecta pt ca are parul mai lung. Sunt adeptul fetelor cu parul lung sau chiar foarte lung.

Ok : monica ar fi de acord si cu ejaculare din partea mea in timpul "hairjob-ului"??

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incurajat de recenziile confratilor de pe forum, am vizitat si eu salonul acesta saptamana trecuta. Am sunat pe la ora 20, am vorbit cu receptionera care mi-a prezentat serviciile, preturile si numarul de fete (4) si am facut o programare in 30 de minute. Am ajuns la locatie, am fost invitat direct intr-o camera si in 5 minute au venit si fetele (chiar 4). M-a atras inca de la prima privire o domnisoara cu numele Sandra, pe care am si ales-o.
Sandra e o bruneta simpatica, cu un corp armonios si atragator, receptiva, super prietenoasa si foarte jucausa. La inceput, am solicitat si am primit un lap dance foarte senzual iar apoi a urmat un masaj de relaxare foarte bun, pe tot corpul de la talpi pana la gat. Masajul erotic a fost bun, chiar daca se simte lipsa de experienta in acest domeniu (marturisita inca de la inceput), dar mi-a placut pentru ca fata e sincera, placuta si dornica sa invete.

Note:
Locatie: 8
Sandra: 9
Igiena: 9
Masaj relaxare: 9
Masaj Erotic: 7
GFE: 9
Halatul: 180 lei

Concluzie:
Nu regret alegerea facuta, a fost o experienta placuta. Nu exista luxul de la alte saloane iar receptia este minuscula dar am gasit un ambient placut si curat iar raportul pret-calitate este foarte bun. Recomand si am sa revin.
Toate cele bune!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...