Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari,

Am fost si eu la acest salon acum cateva zile. Din pacate a fost prima si ultima data cand ma duc la un salon de masaj, asa “pe orbeste”. Adica, fara sa pot vizualiza mai intai fetele si sa imi aleg ce imi place. “Pe orbeste” a insemnat “este numai fata x disponibila”, am spus da si .... un masaj de nota 6-7 sa zicem, cu o domnisoara cam plictisita sau obosita. M-a frecat de m-a rupt, intr-un final a venit si “finalizarea” cam chinuita, ca de, daca nu ma simt bine e greu sa ma relaxez.

Locatia este de 8-9, amenajata ok, baia mare, curat.

Din pacate locuri de parcare nicio sansa, mai bine pe jos.

Unii am vazut ca au avut parte de alte experiente, mai bune decat a mea, cine stie, poate am prins eu o zi proasta...

Am platit de la inceput 200 de lei, desi masajul este 180 parca. am zis sa ramana se o ciocolata, ceva...nu prea a contat.

Toate bune!

Salutari,

Am fost si eu la acest salon acum cateva zile. Din pacate a fost prima si ultima data cand ma duc la un salon de masaj, asa “pe orbeste”. Adica, fara sa pot vizualiza mai intai fetele si sa imi aleg ce imi place. “Pe orbeste” a insemnat “este numai fata x disponibila”, am spus da si .... un masaj de nota 6-7 sa zicem, cu o domnisoara cam plictisita sau obosita. M-a frecat de m-a rupt, intr-un final a venit si “finalizarea” cam chinuita, ca de, daca nu ma simt bine e greu sa ma relaxez.

Locatia este de 8-9, amenajata ok, baia mare, curat.

Din pacate locuri de parcare nicio sansa, mai bine pe jos.

Unii am vazut ca au avut parte de alte experiente, mai bune decat a mea, cine stie, poate am prins eu o zi proasta...

Am platit de la inceput 200 de lei, desi masajul este 180 parca. am zis sa ramana se o ciocolata, ceva...nu prea a contat.

Toate bune!

 

Buna,

Ne pare rau sa auzim ca ai avut parte de o experienta neplacuta. Ne-ar ajuta daca ai putea sa ne dai mai multe detalii in ceea ce priveste masajul, mai exact numele fetei cu care ai intrat si cand a avut loc vizita.

Asa cum am specificat intr-o postare anterioara, daca exista probleme in timpul masajului si ne anuntati acest lucru cat timp sunteti inca in salon, va putem returna banii. Ne cerem scuze inca o data!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

Nu am experimentat pana acum masajul erotic. Am o intrebare ( scuze daca este evidenta/absurda ): in cadrul unei sedinte de masaj sunt permise mai multe finalizari? Spre exemplu daca dupa finalizare mai sunt 20 min ramase, se continua sedinta de masaj?

 

Merci anticipat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

Nu am experimentat pana acum masajul erotic. Am o intrebare ( scuze daca este evidenta/absurda ): in cadrul unei sedinte de masaj sunt permise mai multe finalizari? Spre exemplu daca dupa finalizare mai sunt 20 min ramase, se continua sedinta de masaj?

 

Merci anticipat

Buna,

 

Sunt permise mai multe finalizari in cadrul sedintei de masaj. 

 

O seara frumoasa!

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Eu am revenit la Iulia pentru masaj Fantasy cu dans la bara, lap-dance si striptease.Toate acestea au premers masajul care ca si la sedinta anterioara a fost superlativ.Next time voi lua 2 ore ca una nu imi ajunge.

Link spre comentariu
Vizitator skipper29
Reputație: 0

Revenit vineri 29.09 la Roxi pentru inca o ora de experiente erotice. Nu am regretat nici de aceasta data ca am mers, iar Roxy este o fata de nota 20! :clapp Nu trebuie sa-i spui multe pentru ca stie ea ce trebuie sa faca se te simti bine.

Singurul regret este ca nu am stat 2 ore.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La o sedinta de masaj , finalizatea se poate face prin footjob? Daca da , care fata face asta sa ma pot programa la ea! Multumesc anticipat

Buna,

Daca specifici la inceputul masajului acest lucru, finalizarea se poate face prin footjob. In principiu, toate fetele sunt de acord cu aceasta cerere, insa dintre maseuzele actuale Roxy ar fi cea mai experimentata pe footiob.

Seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa cateva vizite la activ majoritatea fiind cu Roxi si una cu Ela cred ca pot sa spun ca acest salon isi merita pe deplin laudele, fetele sunt foarte deschise in comparatie cu alte saloane, in sensul ca masajul efectuat il customizeaza cumva dupa placul tau.  Tot 5 stele i-as acorda si Emei, cea care administreaza acest salon, doar din simpul fapt ca inainte sau dupa fiecare masaj mi s-a cerut parerea ori am fost intrebat de calitatea acestuia. Ma repet cel putin pentru mine nu conteaza asa mult suma pe care o dau daca calitatea serviciului e pe masura. Sper sa isi mentina pozitia acest salon si sa nu schimbe ceva :)

Note:

                           Roxi        ELA

Masaj Relaxare:  8             10

Masaj Erotic:       10+          9

Gfe:                     10            9

 

Mie imi place o atitudinea vulgara in timpul masajului si am cerut si foot fetish, voi da note si pt astea

               

Vulgaritate           8            10

Foot fetish           8              6

 

Ambele sunt permisive si libere la atingeri rar fk insa uneori permis.

Atata timp cat nu intreci masura cred, am incercat sa nu transform atmosfera intr-una ciudata ca la 16 ani cand am vazut prima data o fata goala langa mine :)

Ambele sunt deosebite si masajele sunt diferite asa ca nu le pot compara mai mult de atat. Recomand cu drag!

 

O zi buna

 

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am reusit si eu 2 vizite la acest salon. La ambele m-am lasat satisfăcut de Roxy. Este pentru prima data de multi ani cand o fata reuseste prin masaj sa ma faca sa ma simt mai bine ca multe fete de la TOP prin sex. Prima vizita a fost de cunoastere 30 min si pentru ca mi-a placut atat de tare la nici o săptămână am vrut sa incerc sa vad ce poate sa imi faca Roxy intr-o ora. E nemaipomenita. Tehnicile ei de masaj erotic, evita folosirea mâinilor, prin care foloseste corpul ma urca pe pereti. Am impresia ca voi ramane cliebt fidel salonului atat timp cat Roxy e la datorie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

New girl Ioana

 

1.Locatia – Calea Floreasca 44, aranjata cu gust, dotata cu de toate, curata si primitoare.

2.Modalitatea de contact : telefonic

3.Detalii : Sunand pentru o programare am aflat ca salonul are o noua tentatie, bruneta, creata si noua si in domeniu. Am zis sa incerc mergand in acelasi timp si pe mana Emei, care este foarte atenta si exigenta in alegerea maseuzelor. Am aterizat la ora stabilita si am cunoscut-o pe Ioana, noua la salon si in domeniu. Delicata, zambitoare, bruneta cu par cret, corp frumos, sanii feciorelnici, intr-un cuvant o papusa de fata. N-o sa dau detalii prea multe despre masaj, dar daca ar fi sa sintetitez in cateva cuvinte ar fi erotism fluid, fata se misca natural, nu lasa nici un moment sa se vada ca ar fi vorba de ceva pregatit, un scenariu pus la punct anterior. O experienta erotica intensa.

4.Programul de lucru: 10-22

5.Note :

Locatie - 10

Masaj de relaxare: Am sarit peste ( nerabdarea bat-o vina)

Masaj erotic: 10 - A fost o experienta intensa, fata este lipicioasa, permisiva in limita bunului simt si a ceea ce inseamna masaj erotic, nu se grabeste, zambeste incitant, o surpriza foarte placuta de la o incepatoare in ale masajului erotic

Atitudine 10 - foarte ok atat in discutii cat si in timpul masajului

6.Tarifare – 180 de lei pentru o ora de masaj erotic.

Concluzie : Revin cu siguranta cat de curand.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Impresiile mele în urma unei vizite la FantasyMasaj pentru o oră de masaj erotic cu Roxy

  

>Salon : aceleaşi condiţii bune asigurate:

        cearceaf şi papuci de unică folosinţă
        baie curată
        prosop mare şi curat

        ora de masaj erotic a avut 60 minute  :) (am fost cu ochii pe ceas ca întotdeauna)

>Aspect Roxy : sâni frumoşi, fund mare, e o fată voluptoasă 

>Masaj de relaxare : Are experienţă, dar nu am avut răbdare prea mult

>Masaj erotic : A fost efectuat în conformitate cu  preferinţele mele, fără figuri, fără stângăcii, poate fii mai tandră sau mai dură, totul cu mare uşurinţă, nu a fost ezitantă, aici e punctul ei forte.   

>GFE : Aş zice că nu pare deloc a fi genul de fată prietenoasă, dar experienţa şi hotărârea ei :) şi-au spus cuvântul, şi mi-a plăcut şi la acest capitol.

        Concluzia ar fi că Roxy e genul de fată care vrea să fie la comandă, să facă ea ce vrea cu tine :)  :boob  :boob 

 

   :wavey

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ultima escapada in Bucuresti alaturi de iubita mea ne-a oferit ocazia sa vizitam si noi salonul. Auzisem "de bine", iar comunicarea prin PM cu Ema, pt o programare, a fost o reala placere.

Asadar la data si ora stabilita ne-am prezentat la locatia de pe Floreasca. 

Am fost intampinati de Ema si ne-am convins ca nu doar in spatiul virtual e o persoana eleganta si de calitate. 

Am fost invitati in camera din imediata apropiere a "receptiei", urmand ca fetele recomandate pentru aceasta experienta sa-si faca imediat aparitia. 

In scurt timp le-am cunoscut pe Larisa si Delia, ambele fete ffind frumoase, dezinvolte, simpatice. Viitorul arata bine!

Am fost poftiti la dus primind prosoape curate si papuci de unica folosinta.

Intorsi in camera am fost preluati, iubita mea de catre Larisa, eu urmand sa ma bucur de calitatile Deliei.

A fost o experienta in premiera, fiind prima data cand mergeam la masaj in formula de cuplu. Pentru inceput intinsi pe burta unul langa celalalt in patul la limita de incapator (deh ...sunt eu mai mare) am simtit primele atingeri ale masajului de relaxare care ne-a rasfatat incepand cu talpile, urmand un traseu ascendent pana la ceafa.

Fetele s-au sincronizat, atmosfera fiind foarte destinsa si placuta.

Trecerea la masajul erotic au facut-o treptat, profi si foarte placut. 

Ambele fete stiu ce si cum sa faca, sunt permisive in limitele unei sedinte de masaj, Delia mai nebunatica, Larisa fiind mai provocatoare ... si foarte indemanatica (asa am aflat). :)

Daca e nevoie si de catalogul de note:

Salon - 9,5 (lipsa celor 0,5 puncte se datoreaza gresiei extrem de alunecoase din baie), de apreciat: locatia, eleganta, discretia.

Ema - de 10 ... chiar daca am cunoscut-o doar in ipostaze decente :)

Larisa - aspect 10, atitudine 9,5 (ca ne-am fi dorit sa fie putin mai permisiva)

Delia - aspect 9, atitudine 10

Masaj de relaxare: - nu e neaparat punctul forte 8,5 pt ambele

Masaj erotic: 9

 

Daca ar fi de facut o singura observatie critica ... ceasul fetelor grabeste putin. ;)

 

Per total o experienta placuta ce ne va face sa revenim. 

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

 

Impresiile mele în urma unei vizite la FantasyMasaj pentru o oră de masaj erotic cu Roxy

  

>Salon : aceleaşi condiţii bune asigurate:

        cearceaf şi papuci de unică folosinţă

        baie curată

        prosop mare şi curat

        ora de masaj erotic a avut 60 minute  :) (am fost cu ochii pe ceas ca întotdeauna)

>Aspect Roxy : sâni frumoşi, fund mare, e o fată voluptoasă 

>Masaj de relaxare : Are experienţă, dar nu am avut răbdare prea mult

>Masaj erotic : A fost efectuat în conformitate cu  preferinţele mele, fără figuri, fără stângăcii, poate fii mai tandră sau mai dură, totul cu mare uşurinţă, nu a fost ezitantă, aici e punctul ei forte.   

>GFE : Aş zice că nu pare deloc a fi genul de fată prietenoasă, dar experienţa şi hotărârea ei :) şi-au spus cuvântul, şi mi-a plăcut şi la acest capitol.

        Concluzia ar fi că Roxy e genul de fată care vrea să fie la comandă, să facă ea ce vrea cu tine :)  :boob  :boob 

 

   :wavey

 

incearca tie and tease  CU EA..... E ROLUL CARE I SE POTRIVESTE CEL MAI BINE

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am revenit acum vreo doua zile la Fantasy.Eram dupa o noapte grea si as fi vrut doua ore cu Iulia, dar nu domnisoara lipsea, deja a doua oara cand imi doresc eu sa o vizitez asa ca am hotarat sa petrec o ora cu Ioana noua achizitie a salonului.

 

Despre Ioana pot spune ca e miniona, ariana 100% daca aveati dubii, frumoasa la fata, corp armonios, privire sagalnica, inteligenta cu inclinatii artistice, pasionala, capabila de apropiere rapida de unde a rezultat un GFE excelent.

 

Despre masaj: cel erotic superlativ, parca era iubita mea si incerca doar sa ma intarate fara sa ma futa, chestie care a functionat de minune.

Masajul de relaxare bun cu atentie pentru toate zonele inclusiv talpi, dar parca fara forta suficienta.

 

Note:

 

Ioana 9,5

masaj erotic 10

masaj de relaxare 8

GFE +10

 

Recomand celor care vor mai mult decat un masaj erotic bun.Daca vreti o experienta interesanta cu o domnisoara smart, mergeti la ea.

 

Fantasy Masaj imi permit o sugestie: program de noapte joi-sambata

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Vizita fantezista la Roxy.

 

 

Locatia: deja cunoscuta, parca era mai ok in cea veche din punct de vedere al intimitatii si al traficului/locurilor de parcare. Dar nu le poti avea pe toate.

 

             - curatenie, papuci si cearceaf de unica folosinta, prosop destul de mare, curat si uscat, geluri si apa de gura - numai de bine, conditii de top.

             - raport intre numarul de camere si numarul de bai ok

 

Detalii despre Roxy: Pozele de pe site sunt destul de realiste, domnisoara este destul de inalta (cea mai inalta dintre fete), cu forme, sani voluptosi, siliconati, cu un corp pe care il foloseste din plin la masaj. Alte detalii tin de perceptia si gusturile privitorului.

 

Masaj: Se vede ca a lucrat ceva timp in domeniu, are experienta in sensul ca stie cum sa se plieze pe client, cred ca se potriveste atat celor incepatori cat si celor cu experienta in masaj. Stie cum sa te ia, nu te plictiseste, nu te grabeste.

Intretine atmosfera in timpul masajului de relaxare daca dai semne ca vrei si tu, comunicativa. Ca forta este ok, ca tehnica mediu spre bun.

 

Masajul erotic: fie ii face mai multa placere fie se pricepe mai bine la el. Destul de inventiva, depinde de la caz la caz. Isi foloseste corpul cum trebuie, e sigura pe ea, controleaza cum decurge sesiunea de masaj fara prea multe intrebari, asta daca nu vrei sa te implici si vrei doar sa te relaxezi.

 

In concluzie a fost o experienta ok. 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Multe fete bune la Fantasy... Incepând cu luna octombrie a apărut încă o fată pentru care am făcut o pasiune, 


 


 


             Ioana 


 


      * Pare la prima vedere o fată un pic timidă, dar nu e deloc aşa, ea este mereu stăpână pe situaţie şi ştie să provoace dependenţă  :) 


           * Şi lasă impresia că e cam inocentă -că aşa ne plac nouă fetele de obicei, dar poate fi şi vulgară -într-un stil incitant.  


           Atenţie la privirea ei, să nu ajungeţi să vă pierdeţi cumpătul !


           Are o atitudine de nota zece de când ajungi la ea până când pleci.


 


>Salon : sunt asigurate condiţii bune pentru şedinţa de masaj, iar ora de masaj erotic are 60 minute  :) -se ştie


>Aspect Ioana : corp frumos; ochii ei înnebunesc un om timid ca mine  :) 


>Masaj erotic :  la cote înalte


>GFE :  super premium  :)


 


            * De ce sunt aşa "periculoase" maseuzele bruneţele şi cu părul cârlionţat?  :P 


      


                                                                              post-10931-0-71903600-1509388067_thumb.jpg


 


 


:wavey


  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...