Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator yashaaa
Reputație: 0

Salutare. Am revenit la Alis dupa o perioada in care am fost plecat din tara si am fost placut surprins sa gasesc aceeasi caldura din partea ei. Nimic schimbat in timpul petrecut impreuna de parca nici nu a existat perioada asta in care nu am vazut-o. Simt ca o cunosc de o viata. Se vede ca face cu drag aceasta meserie si ca ii place. De revenit cu drag de fiecare data. Recomand cu toata increderea :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adela are pozele “lucrate†sau s-a lucrat ea la sala? Este o femeie senzuala si atragatoare, dar pe site e bomba sexy...lamuriti-ne pre noi! 😊

Buna,

 

Toate fetele de pe site au pozele usor editate, cu scopul de a elimina tatuaje, semne distinctive etc, dar in principiu nu facem modificari majore la aspectul fizic, astfel incat realitatea corespunde pozelor. Multumim!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator yashaaa
Reputație: 0

Nu multumesc. Mi-a fost de ajuns cea mai proasta experienta cu Irina. Nu am gasit-o pe Alis intr-o zi si am zis sa incerc la o alta fata. Am ales-o pe Irina. Avand in vedere ca are experienta in domeniu ma asteptam ca totul sa fie bine. A fost o dezamagire totala. La masajul de relaxare e foarte grabita(nu inteleg de ce mai e relaxare daca se grabeste), masajul body aproape inexistent iar eroticul a constat intr-o laba... Si totul a durat in jur de 25-30 minute in conditiile in care am platit o ora si nu mi s.a alocat acel timp.

Deci spun pas la experiente noi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu multumesc. Mi-a fost de ajuns cea mai proasta experienta cu Irina. Nu am gasit-o pe Alis intr-o zi si am zis sa incerc la o alta fata. Am ales-o pe Irina. Avand in vedere ca are experienta in domeniu ma asteptam ca totul sa fie bine. A fost o dezamagire totala. La masajul de relaxare e foarte grabita(nu inteleg de ce mai e relaxare daca se grabeste), masajul body aproape inexistent iar eroticul a constat intr-o laba... Si totul a durat in jur de 25-30 minute in conditiile in care am platit o ora si nu mi s.a alocat acel timp.

Deci spun pas la experiente noi

Buna,

 

Ne cerem scuze si ne pare rau ca ai patit asta. Nu exista nicio scuza pentru care timpul alocat sedintei sa nu fie respectat, prin urmare, te rog sa ne contactezi incepand de luni pe numarul de receptie si sa stabilim o vizita pentru a-ti restitui suma achitata.

Multumim ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

Ne cerem scuze si ne pare rau ca ai patit asta. Nu exista nicio scuza pentru care timpul alocat sedintei sa nu fie respectat, prin urmare, te rog sa ne contactezi incepand de luni pe numarul de receptie si sa stabilim o vizita pentru a-ti restitui suma achitata.

Multumim ;)

 

Ne poti spune ziua si ora aproximativa la care ai fost la Irina?

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Salutare tovarăși.

A reușit cineva să o testeze pe fata nouă, Alina?

Pare bună din poze.

oare talentul e pe măsura aspectului?

Deja au confirmat ca are experienta in domeniu si nu e incepatoare . Eu zic ca nu risti prea mult daca te duci la ea fara sa aiba recenzii . Dupa ce te duci , scrie o recenzie ca sa ma duc si eu
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Deja au confirmat ca are experienta in domeniu si nu e incepatoare . Eu zic ca nu risti prea mult daca te duci la ea fara sa aiba recenzii . Dupa ce te duci , scrie o recenzie ca sa ma duc si eu

Da.

Are sens ce spui

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizita 20!

 

Azi am gasito pe favorita mea Lari! Cuvintele nu-si mai au rost! TOtul de la excelent in sus nota 1 milion!

 

 Ce-a mai buna! 

 

Mai am un vis, Dublu cu LArisa si Ema! Apoi ma "pensionez" de la Masaj ca nu mai am ce gasi peste 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizita 20!

 

Azi am gasito pe favorita mea Lari! Cuvintele nu-si mai au rost! TOtul de la excelent in sus nota 1 milion!

 

 Ce-a mai buna! 

 

Mai am un vis, Dublu cu LArisa si Ema! Apoi ma "pensionez" de la Masaj ca nu mai am ce gasi peste 

Felicitari pentru alegere. Larisa este o fata deosebita. Ti-o recomand si pe Ela. Face un masaj de relaxare, cred ca cel mai bun din salon si continua cu atingeri erotice de te scoala din morti. 

Link spre comentariu

Hello! Mi se pare ca Adela are un abdomen genial, mai ales că se precizează în descriere ca are 34 de ani. Arata superb pt această vârstă. Se poate uploada aici o poza facuta cu telefonul sau ceva needitat, vreau sa ma conving ca acel abdomen chiar exista! Inca o intrebare, Adela practica dominarea?

Link spre comentariu

Un salon care trage tepe si isi bat joc de clienti, care fac programari la anumite fete si primesc altceva invocand ca cea pentru care ai sunat este libera sau alte prostii dupa care te blocheaza daca ceri explicatii

Pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lokeren
Reputație: 0

Haha cât de tare e ăsta de sus, e cea mai mare gogomănie pe care am auzit-o vreodată despre acest salon, pe care l-am și vizitat de câteva ori. Nu prea mi se pare real ce spui.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un salon care trage tepe si isi bat joc de clienti, care fac programari la anumite fete si primesc altceva invocand ca cea pentru care ai sunat este libera sau alte prostii dupa care te blocheaza daca ceri explicatii

Pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea

 

Ce salon recomanzi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...