Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello! Mi se pare ca Adela are un abdomen genial, mai ales că se precizează în descriere ca are 34 de ani. Arata superb pt această vârstă. Se poate uploada aici o poza facuta cu telefonul sau ceva needitat, vreau sa ma conving ca acel abdomen chiar exista! Inca o intrebare, Adela practica dominarea?

Buna,

 

Adela practica dominare. In ceea ce priveste pozele, ea momentan este in concediu. In cateva zile o sa ii facem cateva poze cu telefonul si vom posta. Multumim!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un salon care trage tepe si isi bat joc de clienti, care fac programari la anumite fete si primesc altceva invocand ca cea pentru care ai sunat este libera sau alte prostii dupa care te blocheaza daca ceri explicatii

Pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea

Buna,

 

Motivul pentru care ai fost blocat astazi este ca ne-ai intrebat de 3 ori in 10 minute daca Alice este permisiva si deschisa. Ti-am raspuns prima oara ca are experienta si ca este permisiva cu anumite limite, iar ca permisivitatea depinde foarte mult de chimia dintre client si maseuza dar si de igiena clientului. Peste cateva minute, ai mai intrebat inca o data fix acelasi lucru si ti-am raspuns. A treia oara cand ai intrebat, ti-am explicat frumos ca nu e ok sa insisti cu aceeasi intrebare de atatea ori, iar din pacate, nu ai vrut sa intelegi. Imi pare rau, dar avem dreptul de a ne selecta clientela. O zi frumoasa!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

Draga Ema,

 

daca tot veni vorba de blocat.... numarul meu de ce il aveti blocat de ~ 1 an? trec pe la voi cam odata la 2 luni (cand vin in tara) si din cate stiu nu creez probleme.  :blushing2

ca sa fiu sincer nici blocatul nu ma prea deranjeaza (intreb doar asa ca sa ma aflu in vorba), trebuie doar sa-mi aduc aminte sa sun de pe unul din numerele de servici  :laugh2

 

 

Buna,

Motivul pentru care ai fost blocat astazi este ca ne-ai intrebat de 3 ori in 10 minute daca Alice este permisiva si deschisa. Ti-am raspuns prima oara ca are experienta si ca este permisiva cu anumite limite, iar ca permisivitatea depinde foarte mult de chimia dintre client si maseuza dar si de igiena clientului. Peste cateva minute, ai mai intrebat inca o data fix acelasi lucru si ti-am raspuns. A treia oara cand ai intrebat, ti-am explicat frumos ca nu e ok sa insisti cu aceeasi intrebare de atatea ori, iar din pacate, nu ai vrut sa intelegi. Imi pare rau, dar avem dreptul de a ne selecta clientela. O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga Ema,

 

daca tot veni vorba de blocat.... numarul meu de ce il aveti blocat de ~ 1 an? trec pe la voi cam odata la 2 luni (cand vin in tara) si din cate stiu nu creez probleme. :blushing2

ca sa fiu sincer nici blocatul nu ma prea deranjeaza (intreb doar asa ca sa ma aflu in vorba), trebuie doar sa-mi aduc aminte sa sun de pe unul din numerele de servici :laugh2

Buna,

 

Ai zis ca s-a intamplat acum un an, prin urmare nu putem sa iti zicem ce a cauzat acest lucru. Ne poti scrie pe whatsup daca iti doresti sa clarificam. Daca totusi spui ca ulterior ai sunat dupa numarul de serviciu si ai venit de mai multe ori in acest timp, inseamna ca a fost vorba de o eroare pe partea de receptie si ne cerem scuze.

Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

peste vreo 6 luni cand revin (daca mai revin). 

Buna,

Ai zis ca s-a intamplat acum un an, prin urmare nu putem sa iti zicem ce a cauzat acest lucru. Ne poti scrie pe whatsup daca iti doresti sa clarificam. Daca totusi spui ca ulterior ai sunat dupa numarul de serviciu si ai venit de mai multe ori in acest timp, inseamna ca a fost vorba de o eroare pe partea de receptie si ne cerem scuze.

Link spre comentariu

Un salon care trage tepe si isi bat joc de clienti, care fac programari la anumite fete si primesc altceva invocand ca cea pentru care ai sunat este libera sau alte prostii dupa care te blocheaza daca ceri explicatii

Pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea

Măi omule, dacă e așa cum spune salonul (Ema), atunci ești ceva de groază. Păi cum să-ntrebi la telefon dacă o maseuză e permisivă și cât e de permisivă. Ce-ai vrea să răspundă recepționista ? Că adoră fistingul vaginal. Poate și anal. Sau că abia așteaptă un FK sau între sâni ? Te duci acolo și vezi, te descurci. Oricum, rareori o să vezi permisivitate de la prima vizită. Doar să ai norocul să te placă. Altfel, după a 2-a, chiar a 3-a vizită ajungi la next level. Depinde însă și-aici, de chimie, de tips, de încredere, de comunicare.....sunt multe . Hai, baftă !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Long story short, nimeni nu a semnalat problemele ridicate de tine, chiar din contra, colegii ce au vizitat salonul au confirmat ca programarile se respecta, la fel si timpul alocat, iar pozele reflecta realitatea.

Aceasta este si experienta mea personala la acest salon de altfel.

In concluzie curiosule as zice sa nu mai bati campii si sa nu iti mai versi frustrarile pe aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Se pare ca adevarul deranjeaza pe multi

 

Cred ca ai probleme serioase, mania persecutiei, teoria conspiratiei ... all the good stuff :)

In fine, nu mai uita sa iti iei pastilele.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat acum, 2 ore standard cu Laura 1h si Irina 1h, ambele sedinte excelente. 360 lei + ceva pt fete

Remarcat pozitiv- comunicare si atitudine fete, mesajul excelent. Le recomand pe ambele cu Incredere. Negativ - usa de la dus :) trebuie schimbata

De revenit!

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe Corina, fosta colega cu o parte dintre fete la AMZ, nu o poti repatria la fantasy? :-)

 

P.S. In legatura cu ultimele dezbateri pe acest topic...acest salon nu a provocat neplaceri cu programari, neseriozitate, etc. Eu sunt clientul lor inca de la inceput din prima locatie...din care au mai ramas doar Larisa si...Ema.

 

P.P.S. Alina e foarte buna...pare o sora mai tanara a Larisei.

 

 

Buna,

 

Adela practica dominare. In ceea ce priveste pozele, ea momentan este in concediu. In cateva zile o sa ii facem cateva poze cu telefonul si vom posta. Multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello! Mi se pare ca Adela are un abdomen genial, mai ales că se precizează în descriere ca are 34 de ani. Arata superb pt această vârstă. Se poate uploada aici o poza facuta cu telefonul sau ceva needitat, vreau sa ma conving ca acel abdomen chiar exista! Inca o intrebare, Adela practica dominarea?

 

 

Hello,

 

Am revenit cu poza needitata cu Adela, asa cum ti-am promis. Multumim pentru rabdare.  :)

 

post-218561-0-62571000-1565876461_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte ok salonul... Chiar e de recomandat. Ciudat ce spune cel de mai sus. Nu am pățit niciodată sa fiu tratat aiurea sau sa mi se tragă o teapa. Singura "problema" a fost ca nu am primit o ședință gratis deși fusesem de 7 ori într-o luna. Chiar revin cu plăcere și recomand salonul. ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte ok salonul... Chiar e de recomandat. Ciudat ce spune cel de mai sus. Nu am pățit niciodată sa fiu tratat aiurea sau sa mi se tragă o teapa. Singura "problema" a fost ca nu am primit o ședință gratis deși fusesem de 7 ori într-o luna. Chiar revin cu plăcere și recomand salonul. ðŸ˜

Buna,

 

Ai card de fidelitate? L-ai prezentat la fiecare vizita pentru a fi semnat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...