Sari la conținut

Postări Recomandate

Daca mentineati oferta si pentru 30, ar fi fost de fapt toata perioada de sarbatori la pret de sambata, daca tot e bal. Asa, pentru ziua asta lipsa, s-a rupt filmul...

ce oferta a fost ca eu am văzut doar anuntul "o sa prezentam ...." si nu au mai prezentat nimic .....
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce oferta a fost ca eu am văzut doar anuntul "o sa prezentam ...." si nu au mai prezentat nimic .....

Te rog sa citesti cu atentie ceea ce am scris. Am anuntat faptul ca vom mentine in zilele de 23 si 27 decembrie preturile reduse pe care le avem in fiecare Sambata.

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

An Nou Fericit cu tot ce va doriti voi!

Pupati fetele pe frunte din partea mea si fie ca 2020 sa aveti parte de un nr de clienti record!

De ce? Pt ca meritati!  :bow2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Găsesc cel puțin util ca atunci când se publică pe aici lista cu maseuze disponibile sa fie scris și programul fiecăruia.

Unele au program doar intre 12:00-18:00.Alte maseuze începând cu 19:00.

Am aflat și eu după ce am sondat terenul.

Mulțumesc !

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

Hello, oameni si lume!

 

Irina ramane cu o tehnica foarte buna de a-ti masa coaiele si de a-ti oferi placere pana la capat.

 

Insa fizic a pierdut ceva puncte in ultima vreme...adica s-a cam ingrasat, celulita si ea la locul ei. Sanii sunt in continaure marisori, plini, zambeste, vorbeste...la chip n-a fost vreodata o frumusete sa te lase masca.

 

Mi-e greu sa acord o nota...imi place stilul ei de a masa coaiele si din fata si din spate altfel n-as merge la ea...dar merg uneori in functie de dispozitie.

 

Salonul e ok...in continuare cand intri in camere te izbeste mirosul de produse folosite in exces pe parchet si totodata in camere mirosul de inchis. Dar repet...e ok. Eu raportez ce gasesc la ei fata de o varianta ideala.

 

Va salut.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Vrem sa va anuntam ca avem o noua membra in echipa. Numele ei este Andreea si are 21 de ani. Pentru poze ne puteti contacta pe whatsupp, intrucat noua politica a forumului nu ne permite sa mai postam poze. In urmatoarele saptamani o sa urcam poze si pe site.

 

Pe aceasta cale vrem sa va anuntam si ca am updatat galeria de poze de pe site cu Ela si Laura si am adus si schimbari site-ului.

Multumim!

www.masajfantasy.ro

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Vrem sa va anuntam ca avem o noua membra in echipa. Numele ei este Andreea si are 21 de ani. Pentru poze ne puteti contacta pe whatsupp, intrucat noua politica a forumului nu ne permite sa mai postam poze. In urmatoarele saptamani o sa urcam poze si pe site.

 

Pe aceasta cale vrem sa va anuntam si ca am updatat galeria de poze de pe site cu Ela si Laura si am adus si schimbari site-ului.

Multumim!

www.masajfantasy.ro

 

Pentru poze exista si aceasta varianta:

https://imgur.com/upload

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salutare,

 

Am avut astazi placerea de a o cunoaste pe Irina.

 

Irina este o domnisoara drumoasa si placuta, si cu care poti purta o conversatie.

 

Nu accepta sarutari pe fata si gat, si nici in zona intima.

Nu accepta mai nimic irina...daca vreti sa aruncati banii pe geam mergeti la irina. Pt mine a fost un fiasco.

Link spre comentariu

Masajul se face in minim 2. Fata chiar este foarte indemanatica...si eu am avut anumite critici recente la adresa ei, in special ca e foarte indemanatica, dar a pierdut alte calitati momentan. Dar pana la a fi un fiasco ori a avut o zi proasta ori Cautati si la voi ce n-a mers in armonie cu ea. irina camd ajunge cu mainile in zona pulii, iti face un “masaj” de ti se incaleca un coi peste altul, e rabdatoare cu zona, te excita bine de-ti dai drumu pana faci lac pe jos si nu se opreste din frecat pula pana nu-i dai mainile la o parte ca nu mai poti. Masajul ei e bun...chimia, armonia, natura tine de ambii participanti. Permisivitatea la fel...cand fata se simte confortabil si intra-n joc e mai permisiva, n-o s-o futi cel mai probabil pe ea sau alta la un salon doar de masaj. Se mai intampla sa ia foc situatia si sa primesti o muie, telefonul sa o futi separat...dar de obicei la salone, fetele nu risca asa. Unele sunt mai lipicioase, Irina nu e genul chiar pisicos...are niste aere mai independente, dar ”laba” o face bine de tot.

 

Incearca Larisa si Adela...in mod normal au o permisivitate ridicata si normala in acelasi timp specificului meseriei fara a sari calul catre alt gen de activitate. Fantasy e un salon de 7,5 ca si note in opinia mea...atat la fete, preturi, calitate. Eu as plati mai mult fara probleme dar in proportie cam ofera cat cere. La mine masajul ideal ar dura 75 de min intr-un loc cu o curatenie impecabila si fara miros de vechi, ulei, sperma, saltea, statut si cu niste famei mai fresh, aratoase si implicate. Ideea e ca la saloanele scumpe nu primesti mai multa calitate per total...ci anumite aspecte mai bune, dar altele lasa de dorit, iar cu cat platesti mai mult ai si mai multe pretentii si asteptari. Cauta o maseuza independenta...sunt vreo 2-3 pe-aici, nu vreau sa dau nume pe topicul salonului, dar poate iti plac.

 

 

 

Salut,

 

Tardiv pentru mine.

 

Pe cine recomanzi?

 

Mersi!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Masajul se face in minim 2. Fata chiar este foarte indemanatica...si eu am avut anumite critici recente la adresa ei, in special ca e foarte indemanatica, dar a pierdut alte calitati momentan. Dar pana la a fi un fiasco ori a avut o zi proasta ori Cautati si la voi ce n-a mers in armonie cu ea. irina camd ajunge cu mainile in zona pulii, iti face un “masaj” de ti se incaleca un coi peste altul, e rabdatoare cu zona, te excita bine de-ti dai drumu pana faci lac pe jos si nu se opreste din frecat pula pana nu-i dai mainile la o parte ca nu mai poti. Masajul ei e bun...chimia, armonia, natura tine de ambii participanti. Permisivitatea la fel...cand fata se simte confortabil si intra-n joc e mai permisiva, n-o s-o futi cel mai probabil pe ea sau alta la un salon doar de masaj. Se mai intampla sa ia foc situatia si sa primesti o muie, telefonul sa o futi separat...dar de obicei la salone, fetele nu risca asa. Unele sunt mai lipicioase, Irina nu e genul chiar pisicos...are niste aere mai independente, dar ”laba” o face bine de tot.

 

Incearca Larisa si Adela...in mod normal au o permisivitate ridicata si normala in acelasi timp specificului meseriei fara a sari calul catre alt gen de activitate. Fantasy e un salon de 7,5 ca si note in opinia mea...atat la fete, preturi, calitate. Eu as plati mai mult fara probleme dar in proportie cam ofera cat cere. La mine masajul ideal ar dura 75 de min intr-un loc cu o curatenie impecabila si fara miros de vechi, ulei, sperma, saltea, statut si cu niste famei mai fresh, aratoase si implicate. Ideea e ca la saloanele scumpe nu primesti mai multa calitate per total...ci anumite aspecte mai bune, dar altele lasa de dorit, iar cu cat platesti mai mult ai si mai multe pretentii si asteptari. Cauta o maseuza independenta...sunt vreo 2-3 pe-aici, nu vreau sa dau nume pe topicul salonului, dar poate iti plac.

 

 

 

 

Multumesc pentru informare!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Masajul se face in minim 2. Fata chiar este foarte indemanatica...si eu am avut anumite critici recente la adresa ei, in special ca e foarte indemanatica, dar a pierdut alte calitati momentan. Dar pana la a fi un fiasco ori a avut o zi proasta ori Cautati si la voi ce n-a mers in armonie cu ea. irina camd ajunge cu mainile in zona pulii, iti face un “masaj” de ti se incaleca un coi peste altul, e rabdatoare cu zona, te excita bine de-ti dai drumu pana faci lac pe jos si nu se opreste din frecat pula pana nu-i dai mainile la o parte ca nu mai poti. Masajul ei e bun...chimia, armonia, natura tine de ambii participanti. Permisivitatea la fel...cand fata se simte confortabil si intra-n joc e mai permisiva, n-o s-o futi cel mai probabil pe ea sau alta la un salon doar de masaj. Se mai intampla sa ia foc situatia si sa primesti o muie, telefonul sa o futi separat...dar de obicei la salone, fetele nu risca asa. Unele sunt mai lipicioase, Irina nu e genul chiar pisicos...are niste aere mai independente, dar ”laba” o face bine de tot.

 

Incearca Larisa si Adela...in mod normal au o permisivitate ridicata si normala in acelasi timp specificului meseriei fara a sari calul catre alt gen de activitate. Fantasy e un salon de 7,5 ca si note in opinia mea...atat la fete, preturi, calitate. Eu as plati mai mult fara probleme dar in proportie cam ofera cat cere. La mine masajul ideal ar dura 75 de min intr-un loc cu o curatenie impecabila si fara miros de vechi, ulei, sperma, saltea, statut si cu niste famei mai fresh, aratoase si implicate. Ideea e ca la saloanele scumpe nu primesti mai multa calitate per total...ci anumite aspecte mai bune, dar altele lasa de dorit, iar cu cat platesti mai mult ai si mai multe pretentii si asteptari. Cauta o maseuza independenta...sunt vreo 2-3 pe-aici, nu vreau sa dau nume pe topicul salonului, dar poate iti plac.

 

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

 

Masajul se face in minim 2. Fata chiar este foarte indemanatica...si eu am avut anumite critici recente la adresa ei, in special ca e foarte indemanatica, dar a pierdut alte calitati momentan. Dar pana la a fi un fiasco ori a avut o zi proasta ori Cautati si la voi ce n-a mers in armonie cu ea. irina camd ajunge cu mainile in zona pulii, iti face un “masaj” de ti se incaleca un coi peste altul, e rabdatoare cu zona, te excita bine de-ti dai drumu pana faci lac pe jos si nu se opreste din frecat pula pana nu-i dai mainile la o parte ca nu mai poti. Masajul ei e bun...chimia, armonia, natura tine de ambii participanti. Permisivitatea la fel...cand fata se simte confortabil si intra-n joc e mai permisiva, n-o s-o futi cel mai probabil pe ea sau alta la un salon doar de masaj. Se mai intampla sa ia foc situatia si sa primesti o muie, telefonul sa o futi separat...dar de obicei la salone, fetele nu risca asa. Unele sunt mai lipicioase, Irina nu e genul chiar pisicos...are niste aere mai independente, dar ”laba” o face bine de tot.

 

Incearca Larisa si Adela...in mod normal au o permisivitate ridicata si normala in acelasi timp specificului meseriei fara a sari calul catre alt gen de activitate. Fantasy e un salon de 7,5 ca si note in opinia mea...atat la fete, preturi, calitate. Eu as plati mai mult fara probleme dar in proportie cam ofera cat cere. La mine masajul ideal ar dura 75 de min intr-un loc cu o curatenie impecabila si fara miros de vechi, ulei, sperma, saltea, statut si cu niste famei mai fresh, aratoase si implicate. Ideea e ca la saloanele scumpe nu primesti mai multa calitate per total...ci anumite aspecte mai bune, dar altele lasa de dorit, iar cu cat platesti mai mult ai si mai multe pretentii si asteptari. Cauta o maseuza independenta...sunt vreo 2-3 pe-aici, nu vreau sa dau nume pe topicul salonului, dar poate iti plac.

Da , tot ce se poate , și maseuzele au zile mai puțin bune.

Plus că au un program cam restrictiv , cele enumerate de tine.

12-18....ufff

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Salut,

 

Tardiv pentru mine.

 

Pe cine recomanzi?

 

Mersi!

 

Salut colegu! 

 

Adela (lipicioasa + masaj mai tare)

Larisa (nebunatica rau)

Ela (meseriasa- cat de mica atat de perversa e) 

Katy (viitor promitator- silicoanele alea arata belea)

 

Toate 4 sunt extrem de comunicative si cu o permisivitate mai mult decat OK) 

 

Depinde si de tine! 

 

Sa iti fie cu folos!  :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...