Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Incepand de astazi, ne-am redeschis portile dupa aceasta lunga perioada. Asadar, asteptam sa ne sunati sau sa ne scrieti pe whatsup pe numarul de telefon 0731959382 in vederea stabilirii unei programari. Nu uitati ca sanatatea este cea mai importanta, iar in acest sens apelam la intelegerea voastra si la respectarea masurilor de siguranta pentru sanatea noastra, a tuturor.

In ceea ce priveste programul, acesta a fost redus pana la ora 22:00 pentru o perioada. Totodata, va anuntam ca oferta de sambata a fost supendata momentan . Pentru a evita aglomerarea, va rugam sa veniti doar cu programare, stabilita din timp.

 

Multumim pentru intelegere!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hello,

 

Incepand de astazi, ne-am redeschis portile dupa aceasta lunga perioada. Asadar, asteptam sa ne sunati sau sa ne scrieti pe whatsup pe numarul de telefon 0731959382 in vederea stabilirii unei programari. Nu uitati ca sanatatea este cea mai importanta, iar in acest sens apelam la intelegerea voastra si la respectarea masurilor de siguranta pentru sanatea noastra, a tuturor.

In ceea ce priveste programul, acesta a fost redus pana la ora 22:00 pentru o perioada. Totodata, va anuntam ca oferta de sambata a fost supendata momentan . Pentru a evita aglomerarea, va rugam sa veniti doar cu programare, stabilita din timp.

 

Multumim pentru intelegere!

Bine ați revenit!

Link spre comentariu

Buna. Duminica aveti program? Dupa atata pauza ne gandim ca probabil nu e asa oboseala mare printre fete...lucrand oricum cam jumatate de zi fiecare. 😊

 

 

Hello,

 

Incepand de astazi, ne-am redeschis portile dupa aceasta lunga perioada. Asadar, asteptam sa ne sunati sau sa ne scrieti pe whatsup pe numarul de telefon 0731959382 in vederea stabilirii unei programari. Nu uitati ca sanatatea este cea mai importanta, iar in acest sens apelam la intelegerea voastra si la respectarea masurilor de siguranta pentru sanatea noastra, a tuturor.

In ceea ce priveste programul, acesta a fost redus pana la ora 22:00 pentru o perioada. Totodata, va anuntam ca oferta de sambata a fost supendata momentan . Pentru a evita aglomerarea, va rugam sa veniti doar cu programare, stabilita din timp.

 

Multumim pentru intelegere!

Link spre comentariu

Exista cineva care poate sa ofere detalii/ informatii despre masajul de dominare pe care îl face Adela? Ma interesează dacă tipa chiar este rea și ii place sa facă asta sau o face doar pentru ca ii cere clientul? De exemplu, am mai încercat dominare în alte părți însă nu a fost asa dur cum îmi doream, în general fetele sunt reticente sa chinuie prea dur clientul, cu toate ca acesta le specifica clar acest lucru....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna. Duminica aveti program? Dupa atata pauza ne gandim ca probabil nu e asa oboseala mare printre fete...lucrand oricum cam jumatate de zi fiecare. 😊

 

 

 

 

Buna,

 

Nu avem program Duminica. Incepand cu data de 8 iunie, revenim la programul obisnuit pana la ora 00:00.

 

Multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

An fost cu Ella intr un fantasy. Este mult mai misto decat se vede in poze. Tratati o cu respect si va arata ea dupa. Este next level, a fost un masaj cum rar mai intalnesti pe meleagurile mioritice. Merci Ela, merci Fantasy

si eu am fost cu Ela vineri....mi s a parut muuuuult mai plictisita si dezinteresata fata de dinaintea pandemiei...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

si eu am fost cu Ela vineri....mi s a parut muuuuult mai plictisita si dezinteresata fata de dinaintea pandemiei...

Sa traiesti @norbert1976us  sa obraznicit da... nu plictisit.. Daaaa dezinteresata Daaa .. fetele au bulan cu renumele locatiei in rest lasa ca merge si asa . Noi suntem devina noi le-am dat avant iar acum ne trateaza hmmm.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o si eu pe Ella dupa pauza si nu mi s-a parut diferenta semnificativa... a fost uzual. Dar si inainte era usor variabila treaba... dar per total bine.

Parerea mea e ca exact asta e problema. Ca mergi la un salon si dai un tarif mai mare, tocmai pentru ca te astepti ca nivelul serviciilor sa fie ridicat. 

Ca de-asta la salon, e o conducere care ar trebui garanteze un nivel de servicii, sa se asigure ca fetele se comporta cum trebuie, etc - ca pe asta dai banii in plus la salon.

Daca ma duc si primesc o experienta plictisita si banala, mai bine merg in privat. Unde diferenta de pret este minim de 50-75% si primesc si alte servicii.

 

Ceea ce incerc sa zic e ca scopul salonului este sa garanteze niste servicii senzuale si de calitate ridicata - sa stii ca mergi la sigur la ceva de calitate, altfel nu se justifica tariful. 

Decat sa ma duc si sa 'vad cum o sa fie' prefer mai bine sa merg in privat - macar daca e sub asteptari, nu imi pare rau de bani. 

Si e trist ca am patit-o sa caut o experienta misto de salon ca apoi sa plec dezamagit si cu banii luati. si nu cautam servicii extra.

 

Asta e parerea mea, in tarisoara noastra merge cu 'las-o bai ca merge asa'

Hai noroc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru mine nivelul serviciilor mereu a fost destul de ridicat, uneori a fost si peste asteptari in sensul asta variabil, dar asteptarile au fost indeplinite. Dar poate difera experienta intre oameni.

Link spre comentariu

Exista cineva care poate sa ofere detalii/ informatii despre masajul de dominare pe care îl face Adela? Ma interesează dacă tipa chiar este rea și ii place sa facă asta sau o face doar pentru ca ii cere clientul? De exemplu, am mai încercat dominare în alte părți însă nu a fost asa dur cum îmi doream, în general fetele sunt reticente sa chinuie prea dur clientul, cu toate ca acesta le specifica clar acest lucru....

rasfoind paginile anterioare am gasit-o pe Adela ca recomandarea salonului pentru dominare (cred ca nu m-am fi inselat). M-am lasat condus de curiozitate si am facut o programare, cu putin timp in urma, dupa redeschidere. Din pacate, cand am vazut-o pe domnisoara, am constatat ca fizic nu era ceea ce mi-as fi dorit. (mult mai matura si implinita fata de imaginea de pe site). Asta-i viata mergem mai departe, cand i-am spus insa de ce am venit, mi s-a parut ca s-a rupt filmul de tot. I-am pomenit cateva fantezii soft, am vazut ca nu-i sunt deloc familiari termenii, ce sa-i mai cer atitudine de domina, ceea ce as fi asteptat eu, asa ca...sincer fiindu-mi jena sa spun ca plec, am schimbat pentru masaj obisnuit , rezolvat rapid si plecat si dezamagit.  ... avusese-m in trecut o experienta de nota 10 cu Eva, daca as fi repetat experienta cu Eva sigur ar fi fost si mai buna, dar ...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

rasfoind paginile anterioare am gasit-o pe Adela ca recomandarea salonului pentru dominare (cred ca nu m-am fi inselat). M-am lasat condus de curiozitate si am facut o programare, cu putin timp in urma, dupa redeschidere. Din pacate, cand am vazut-o pe domnisoara, am constatat ca fizic nu era ceea ce mi-as fi dorit. (mult mai matura si implinita fata de imaginea de pe site). Asta-i viata mergem mai departe, cand i-am spus insa de ce am venit, mi s-a parut ca s-a rupt filmul de tot. I-am pomenit cateva fantezii soft, am vazut ca nu-i sunt deloc familiari termenii, ce sa-i mai cer atitudine de domina, ceea ce as fi asteptat eu, asa ca...sincer fiindu-mi jena sa spun ca plec, am schimbat pentru masaj obisnuit , rezolvat rapid si plecat si dezamagit. ... avusese-m in trecut o experienta de nota 10 cu Eva, daca as fi repetat experienta cu Eva sigur ar fi fost si mai buna, dar ...

Confirm! Și eu am avut o experiență super pe partea de dominare cu Eva. Am înțeles că și Larisa ar fi tare pe zona asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Parerea mea e ca exact asta e problema. Ca mergi la un salon si dai un tarif mai mare, tocmai pentru ca te astepti ca nivelul serviciilor sa fie ridicat. 

Ca de-asta la salon, e o conducere care ar trebui garanteze un nivel de servicii, sa se asigure ca fetele se comporta cum trebuie, etc - ca pe asta dai banii in plus la salon.

Daca ma duc si primesc o experienta plictisita si banala, mai bine merg in privat. Unde diferenta de pret este minim de 50-75% si primesc si alte servicii.

 

Ceea ce incerc sa zic e ca scopul salonului este sa garanteze niste servicii senzuale si de calitate ridicata - sa stii ca mergi la sigur la ceva de calitate, altfel nu se justifica tariful. 

Decat sa ma duc si sa 'vad cum o sa fie' prefer mai bine sa merg in privat - macar daca e sub asteptari, nu imi pare rau de bani. 

Si e trist ca am patit-o sa caut o experienta misto de salon ca apoi sa plec dezamagit si cu banii luati. si nu cautam servicii extra.

 

Asta e parerea mea, in tarisoara noastra merge cu 'las-o bai ca merge asa'

Hai noroc.

Bro, sa moara ma-sa daca am inteles ceva din postul tau: in ce "privat" mergi?

Si cum adica preturile sunt cu 50-75% mai mici? Ca vreau si eu: nu am mai dat 50 de lei pe un futut sau fie si o laba de calitate, de cand eram tanar...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bro, sa moara ma-sa daca am inteles ceva din postul tau: in ce "privat" mergi?

Si cum adica preturile sunt cu 50-75% mai mici? Ca vreau si eu: nu am mai dat 50 de lei pe un futut sau fie si o laba de calitate, de cand eram tanar...

Frate eu zic ca am scris destul de clar in romana incat sa se inteleaga.

Cat despre diferenta de pret am avut multe reusite cu postarile de pe anunt.ro, experiente foarte bune sub 100 de lei. 

Dar trecem pe off-topic si nu e ok. M-am exprimat doar parerea ca la pretul de salon te astepti la un anumit nivel de calitate.

Care unori a fost, alteori nu. Atat. 

 

Noroc!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu am de unde sa stiu dar imi vine greu de crezut experiente foarte bune sub 100... dar asta e pt alt thread

Cauta fete noi care au ceva de dovedit. O sa ramai placut surprins. Am facut cateva descoperiri foarte bune. Pasii sunt urmatorii: gasesti pe cineva cu potential - mergi de 2 ori sa te cunoasca fata - se deschide meniul si apetitul. Chiar si masaj in 3 cu 70 de fata. Din pacate fetele au plecat din Bucuresti intre timp. Nu fac reclama nimanui, din experienta proprie va zic ca se poate.

 

Dar ai dreptate, iesim in offtopic grav. Iertare detinatorilor topicului si mult succes la clienti!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...