Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salut,

Am vizitat si eu de curand din nou acest salon.Ce imi place la salonul asta este ca cand suni pentru programare stii cu cine faci masajul si fata te asteapta singura.Nu esti nevoit sa alegi intre fetele ca in alte saloane.

Ultima programare la mine a fost cu Andreea, pentru ca nu a fost alta fata disponibila pentru ora la care puteam sa ajung eu. Am vrut cu Katy sau Lasisa avand cu ei sesiuni reusite in trecut.

Despre Andreea ce sa zic fata este simpatica,corp armonios,comunicativa pe tot parcursul intalnirii se comportat foarte bine

Din pacate lipsa de experienta se vede si se simte si la masajul de relaxare si la masajul erotic.Pur si simplu fata ori este la inceput ori nu a invatat cam nimic cum se face aceasta meserie de maseuza.

La masajul de relaxare incearca sa tina cont de pasi care trebuiesc urmariti,nu face haotic incepe cu talpile si se urca pas cu pas pe picoare,spate si asa mai departe, dar se simte ca manutele ei nu sunt obisnuite cu masajul

La masajul erotic tot asa nu stie ce sa faca, incearca masajul corp la corp dar nu prea iese,de apreciat este ca la paretea cu finalizare nu se grabeste si incearca cu diferite parti a corpului sa te finalizeze,ca si permisivitatea cel putin cu mine a fost ok

O peroada de timp nu sa merg la ea, poate in timp prine experienta

 

Note:

Curatenie 10

Locatie 10

Fata 8

Masaj erotic 6

Masaj de relaxare 6

 

O sa revin la acest salon in continuare dar cu Katy sau Larisa

Va salut

descrierea este perfecta in ceea ce o priveste pe Andreea. Am vizitat o si eu ieri...foarte draguta....sanii micuti....foarte permisiva...calma...doar ca este si ea la inceput....dar merita revizitata. Nu te grabeste....face ce i spui tu ca sa fie bine...Notele la masaj eu le as da intre 7-8

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

descrierea este perfecta in ceea ce o priveste pe Andreea. Am vizitat o si eu ieri...foarte draguta....sanii micuti....foarte permisiva...calma...doar ca este si ea la inceput....dar merita revizitata. Nu te grabeste....face ce i spui tu ca sa fie bine...Notele la masaj eu le as da intre 7-8

Salut, poti detalia ce inseamna permisivitate din partea Andreei?

 

Mesaj eventual in privat.

 

Mersi!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Miruna este noua si se vede. Masaj relaxare o frectie banala, masaj erotic simplist permisivitate medie... arata ok sani mici fund ok tatuaj cam mare.placuta ca si conversatie etc.

Dar la masaj pe cam de 6 as zice. Nu se compara cu sa zicem Ela.

Link spre comentariu

Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

La Adela ati fost? Accepta cuni? Cat de permisiva este?  Multumesc!

Salut colegu! Vad ca nu a raspuns nimeni , asa ca incerc eu o parere obiectiva si nu subiectiva, desi eu consider ca Adela e printre cele mai bune din salon. (usor top 2) Ma rog, s-a mai schimbat gasca intre timp. Adelus are experienta in domeniu (fosta Amazoana)

Permisiva- depinde un pic unde te afli! Toate maseuzele la inceput sunt asa si asa. Uneori se face click-ul repede, alteori niciodata. Eu as zice ca si la inceput nu o sa pleci dezamagit. Stim cu toti ca la anumite chestii trebuie sa investesti timp si rabdare. P.S. Se stie ca nu e cu bum-bum. 

 

Ca sa nu o lungesc, vezi tu cum functioneaza comunicarea si acolo e secretul, daca ma intelegi... :crazylove

 

Am revizitat-o de cate ori am avut sansa si sa refac  :hihat  cu placere. Du-te linistit ca e de bine. O sa ramai uimit de cate putere are in maini, desi la prima vedere nu ai zice, dar asa e cand practici sporturi extreme, gen karate! 

 

Adelus...daca citesti!  :bye

 

Cu stima! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...