Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revizitat Fantasy... misto loc, si desi echipa s-a mai schimbat, serviciile sunt in continuare la nivel foarte ridicat.

Am avut noroc sa dau de Larisa, iar revederea a fost super, desi au ttecut mai bine de 2 ani de cand nu ne mai vazusem:fata asta e atat de pe placul meu, un om foarte frumos si foarte implicat.

 

Sper ca si new entry-urile sa ajunga cat mai rapid la nivelul general al salonului.

 

Ciocane tari, fratilor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello!

 

Maine este ziua in care sarbatorim 4 ani de Fantasy! Noi v-am pregatit cateva surprize si va asteptam cu drag si voie buna! Va multumim pentru ca ati fost alaturi de noi inca de la inceput, ca ne-ati ajutat sa crestem, pentru recenziile oneste, dar si pentru rabdarea voastra.

 

Sa ne auzim cu bine! 🥳

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello!

 

Maine este ziua in care sarbatorim 4 ani de Fantasy! Noi v-am pregatit cateva surprize si va asteptam cu drag si voie buna! Va multumim pentru ca ati fost alaturi de noi inca de la inceput, ca ne-ati ajutat sa crestem, pentru recenziile oneste, dar si pentru rabdarea voastra.

 

Sa ne auzim cu bine! 🥳

 

Dar ce surprize nemaipomenite ne așteaptă. Ma gândesc ca nu trebuie a întrebi la fata locului ce ne așteaptă...

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

La multi ani! Sa cresteti si mai mari (in inaltime) si mai voinice si mai salbatice in masaj! 

Sa ne revedem cu bine! 

 

P.S. N-am uitat!  :thinking

 

Hello!

Maine este ziua in care sarbatorim 4 ani de Fantasy! Noi v-am pregatit cateva surprize si va asteptam cu drag si voie buna! Va multumim pentru ca ati fost alaturi de noi inca de la inceput, ca ne-ati ajutat sa crestem, pentru recenziile oneste, dar si pentru rabdarea voastra.

Sa ne auzim cu bine!

Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello,

 

yesterday i was since a longer period again at Fantasy!

 

Ema recommended me Miruna, which was definitely a giod choice.

 

Without entering in details, the girl is a must.

 

She is very empathetic, knows how to touch and trigger the erogenous zones of the man...

 

Location: 9

Miruna: 8

Technique: 9

Attitude: 9

GFe: 9

Massage: 8

 

To visit again? Yes!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa nu mergeți la Adela. E praf, fără implicare, se grabeste, nh merita

 

Buna,

Ne pare rau sa auzim acest lucru. Ne poti comunica te rog detaliile programarii? Dorim sa aflam exact ce s-a intamplat si sa discutam cu Adela. Asteptam un mesaj de la tine pe numarul de receptie.

Multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Foarte interesanta Miruna...Ne poti spune date tehnice,te rog?Dimensiuni adica...e armonioasa,se vede, dar mie nu prea-mi plac piticele...si nu se intelege.Merci.

 

 

 

Edte inalta..aprox 170..corp foarte armonios...dragutica...ceva botox parca...singurul minus ca nu are sani...sunt undeva pe la 1-2. In rest e super...am fost la ea si voi reveni.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut. Oricat am incercat sa gust din alte parti, saloane sau independente, nu am gasit over all o alegere mai buna in Bucuresti. Nu voi face din nou recenzii fiindca le-am facut deja si n-as avea de adaugat ceva neaparat. In alta ordine de idei, succint:

 

- Irina - cu un aspect fizic care nu (mai) exceleaza, punctual face cel mai erotic masaj, a inteles foarte bine ca la barbati coaiele sunt si la propriu si la figurat punctul de focus si asta face pana te innebuneste de placere intr-un fel care mie mi se potriveste foarte bine si de-asta aleg sa o revizitez...imi da orgasme foarte intense, permisivitate rezonabila...imi place, revin la Ea de cand era la Amazonia, fata asta stie sa ti-o frece si sa-i sopteasca pulii ceea ce trebuie.

 

 

- Larisa...are ceva special,reuseste de atata vreme sa pastreze o efervescenta in timpul masajelor (nu imi amintesc sa fi citit vreo recenzie negativa), arata placut, are sex-appeal si e cu tine 60 de min din 60...are experienta, se adapteaza usor starilor tale; cel mai bun raport si cea mai buna maseuza...over all, permisivitate, implicare, tehnica, etc. Nu ai cum sa dai gres.

 

- Katy...e cea mai sexy maseuza...chip frumos, imbunatatiri armonioase toate la locul lor, ingrijita, fundul ca sa-l desfaci ai de lucru in sensul ca e bombat, e tare, gen piersica pana ajungi la sambure, plus gropitele din lombari...sexualitate pura...stie bine ceea ce face, e teatrala cat trebuie fara sa simti asta vreun pic, chiar stie ce sa faca langa si cu un barbat, te face sa visezi mult si iti ofera ceea ce se permite...artista, felicitari. Plus ca arata sub 29 sau cati ani are ea...iar carnea este de adolescenta bine antrenata.

 

Salonul...pozitia e perfecta pentru mine, mi-e sila deja de Decebal, alba iulia, unirii, etc. Curatenie,igiena, impecabile, respecta timpul, programarile...nu prea ai ce sa notezi cu minus. Da...gustul meu ar fi um salon mai misterios, lumanari, ambianta mai luxurianta (au imbunatatit oricum), as vrea servicii, ambianta mai costisitoare sa fie un spa erotic gen. Asta ar fi genul meu de locatie...relaxare mai multa, lux, femei mai sexy, ceva asemanator FKK din Germania insa doar cu servicii de masj erotic...probabil ca nu exista piata pentru asa ceva in Romania.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...