Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 51 minute, fantasymassage a spus:

Hello,

Va anuntam ca Adela a decis sa isi incheie activitatea in acest domeniu. Noi noi ii uram mult succes pe viitor si ii multumim ca a fost alaturi de noi o lunga perioada de timp.

Momentan suntem in proces de recrutare, dar este destul de dificil sa gasim pesoane serioase si care sa corespunda cerintelor noastre.

Speram sa ne marim echipa cat mai repede si va tinem la curent cand vom avea noutati. Multumim pentru rabdare!

 

Continuati asa....ramaneti numarul 1.

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 18 ore, fantasymassage a spus:

Hello,

Va anuntam ca Adela a decis sa isi incheie activitatea in acest domeniu. Noi noi ii uram mult succes pe viitor si ii multumim ca a fost alaturi de noi o lunga perioada de timp.

Momentan suntem in proces de recrutare, dar este destul de dificil sa gasim pesoane serioase si care sa corespunda cerintelor noastre.

Speram sa ne marim echipa cat mai repede si va tinem la curent cand vom avea noutati. Multumim pentru rabdare!

 

Salutare! 

 

Pacat- Adelus e foarte buna in ceea ce face, dar na.... fiecare cu deciziile lui. 

Mult succes pe mai departe! Adelus! (stiu ca citesti)

 

Iar Fantasy- mult succes in recrutare! (Incercati sa gasiti o combinatie intre Monica si Adelus) :)

 

Pe curand! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 6/26/2021 at 11:21 AM, dan cel nou said:

Salutare! 

 

Pacat- Adelus e foarte buna in ceea ce face, dar na.... fiecare cu deciziile lui. 

Mult succes pe mai departe! Adelus! (stiu ca citesti)

 

Iar Fantasy- mult succes in recrutare! (Incercati sa gasiti o combinatie intre Monica si Adelus) :)

 

Pe curand! 

Cine e Monica??🤔

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0
Acum 3 ore, gyorgye69 a spus:

Cine e Monica??🤔

@gyorgye69 Mai pe la inceputurile salonului, daca nu cumva primele maseuze....Monica!

O minunatie de fata: creativa, f priceputa la masaj (vreau sa imi amintesc ca avea experienta multa)  f comunicativa, lipicioasa, slim, frumusica! 😉

! Avea un pic din fiecare! Fata era perfecta pt domeniul asta! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
17 hours ago, dan cel nou said:

@gyorgye69 Mai pe la inceputurile salonului, daca nu cumva primele maseuze....Monica!

O minunatie de fata: creativa, f priceputa la masaj (vreau sa imi amintesc ca avea experienta multa)  f comunicativa, lipicioasa, slim, frumusica! 😉

! Avea un pic din fiecare! Fata era perfecta pt domeniul asta! 

Te-a marcat, colegule!:)

Nu stiu daca am fost cu ea, parca din perioada Negruzzi nu mi-o amintesc decat pe Lari. Dar povestea ta m-a facut sa imi amintesc de niste emotii mai vechi:)

Sanatosi sa fim, si sa ne bucuram de ce avem!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am scris pe Whatsapp pt o programare inca de sambata, si primesc raspuns că programarile se fac in aceeasi zi si sa revin cu mesaj azi. Revin si azi cu mesaj, primesc OK-ul, si rămăsese să mă programez la Ela cu masajul cu friscă. La fața locului imi spune Ela că nu se poate azi cu friscă, că poate data viitoare, si iau până la urmă masajul clasic de 200 lei. Si cand a auzit soneria si mi-a deschis, a crezut că e curierul cu mancarea 😂

Si de aici a inceput distractia. Calitatea cea mai mare a Ellei e că râde mult, mult si chiar m-am distrat de minune cu ea. Masajul de relaxare a fost bun.. Insa cand ajunsese pe la spate, am lasat-o un picut sa ma maseze si pe spate si gat, dar nu mai aveam rabdare si i-am zis sa ma intorc cu fața să ne imbratisam 🤗 pentru că pur si simplu nu pot sa rezist la blonde 😋

Si am imbratisat-o in toate pozitiile posibile, si intorsi la marginea patului, si cu ea deasupra, si am pupat-o (fara buze si 🐦 că nu mi-a dat voie) peste tot. Cand eram intr-o pozitie din aia imbratisati, îi venea picioru aproape de gura mea si dadusem sa-i pup si picioru (talpa), dar m-a oprit, că a zis că se gâdilă 😂

Partea de erotic cred că a fost una din cele mai bune de până acum :feet m-a călărit strasnic, cu fundu, cu zona 🐦, cu țâțele.. M-a călărit, aoleo 😁 si la un moment dat avand priveliste si la ambele găuri ale ei, dar mai ales uitandu-ma la aia din dos, imi venea s-o intreb daca băgăm si noi ceva acolo 😂😂

Dupa ce am terminat si cu eroticu, i-am facut si eu masaj de relaxare, cand am ajuns la spatele ei am pus-o sa se suie pe mine (misionar) si asa am masat-o pe spate. Am avut si momente cand ne-am lipit năsucurile :blush2 dar tot fara sa-mi dea voie sa-i simt un pic pierce-ul ăla din limbă. Zicea că la cat am pupat-o, daca mai facea si FK cu mine, ramanea de tot fara pierce 😂 pur si simplu i-l luam de pe limbă 😂

Inca un pic de imbratisare, apoi la duș si apoi in centru la bere 😂

 

Note:

Aspect Ella: 9. Astea mai micute te calaresc de te rup. Alea mai mari e mai greu, tate mai mare dragu sa sugi la ele, curu zicea ea că nu e prea mare cand mi l-am facut eu pernă, dar mie mi-a placut

Masaj de relaxare: 8.5

Erotic: 9.5

GFE: 8 (ca de obicei scad un pct pt lipsa FK si un pct pt lipsa oralului de ambele parti). Stiu că nune permis, dar vorba aia: ce se intampla in Bucuresti, ramane in Bucuresti 😂😂

Si ca minusuri subliniez: sa existe si posibilitatea programarii cu cateva zile inainte, parca mergea si ceva de baut (mai ales că, cat am incercat, Ella nu a dat lapte 😂), sa poti face si dus impreuna cu fata, si daca stabilesti un tip de masaj, cum doream eu cu frisca, sa se incerce pe cat posibil sa se respecte tipul de masaj pe care il alegi. 

Dar, la cat de bine m-am simtit cu Ella, i-am zis că as lua-o data viitoare pt 2-3 ore.. Mai ales că mi-a promis că data viitoare va fi cu friscă.. 

 

Vă las, că mai mult am scris eu aici decât ăia la bac azi 😂B)

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Buna,

Am facut programare telefonica pentru masaj,la ora dorita de mine era disponibila Giulia.Nu cunosteam fata dar am vrut sa incerc si ceva nou.Ca aspect fata este simpatica,frumoasa la fata, mai plinuta ,bine proprtionata.La capitolul de masaj are de invatat inca nu stapaneste bine tehnicile masajului si la relaxare si la erotic ,are potential.

Note

GFE   7

masaj de relaxare - 7 (a durat putin si nu pe tot corpul)

masaj erotic 8 (aici nu se grabeste si este permisiva fata cu atingerile)

igiena 10 curata epilata miroase frumos

igiena locatie 10 cearsaf de unica folosinta camera si cabina de dus foarte curat

Eu o sa repet experienta cu fata dupa ceva vreme poate mai incapata experienta

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dupa o lunga pauza am vizitat recent, am sunat, m-am programat la Andreea, desi nu stiam despre cine este vorba. Nu am regretat. A fost o experienta foarte placuta, masajul de ralaxare a fost forate placut, foarte atent la toate partile corpului. Partea a doua a fost la fel de palcuta, m-am simtit minunat. 

Andreea este o fata foarte draguta. Mi-a placut foarte mult vizita, cu siguranta voi reveni.

Note: 

Relaxare: 8.5 - nu a fost facut cu forta, dar a fost foarte meticulos facut.

Erotic: 8.75 - foarte placut.

Andreea: 10, clar de revenit pentru mine.

Link spre comentariu
La 06.07.2021 la 7:44, cincuu a spus:

Revizitat ELA !!! Din păcate de data asta am avut o dezamagire totala : s-a umplut de bube pe spate iar păsărica îi miroase rău a pește .Sper sa vadă commentul și sa i-a urgent măsuri !!!

De evitat !!!

În ziua aceea a fost dezlegare la pește.🐟

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revizitat Ella. Pentru cunoscatori,totul la superlativ.

Programare-10

Salon-9.9 Au pus geluri de dus si  in recipiente mari, cearsaf de unica folosinta, dus in camera,tot ce trebuie,poate o oglinda in tavan ar fi dat un efect deosebit actiunii....

Ella -9.9, Frumi-(gusturile nu se discuta), permisiva, eroticul la ea este ce trebuie, relaxarea nu prea ma intereseaza-uneori o mai rog sa imi faca relaxare la final. Igiena-10 curata,epilata miroase frumos.

GFE-10

Achitat 250 de lei masaj cu frisca.

Ella a reusit sa ma transforme in client fidel. Voi reveni mereu cu drag.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, mihai_2019 a spus:

M-ai facut gelos. 

Cu mine nu a vrut cu frișcă :refoz

Masajul cu frisca este singurul masaj pe care il iau si de cele mai multe ori optez pt mai mult de o ora. Oricum Ella este campioana, din punctul meu de vedere este numarul 1 din tot ce am incercat pana acum,de cand s-a retras Delia. Nu stiu de ce ,dar este posibil sa fie chimia de vina, caci simt ca ma duc la o amanta de fiecare data. La fiecare vizita este la fel de vesela, atenta la cerintele mele....Am fost si cu Katy,Larisa, care sunt si ele ok comparativ cu alte saloane. Pe Diana am vizitat-o in trecut la alt salon de 2 ori, prima data a fost ok, a doua oara nu a mai fost la fel (ma raportez la asteptarile mele la un masaj erotic) Pe Andreea nu am vizitat-o caci nu face masaj cu frisca. Giulia nu este pe gustul meu fizic. Nu sunt adeptul pretului ieftin care se practica la multe saloane, dar ma pot bucura in cazul unor oferte de fidelizare. Trebuie luata in calcul si calitatea nu numai pretul. De aceea Fantasy din punctul meu de vedere sunt foarte ok in raportul pret-calitate.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 28.06.2021 la 15:03, mihai_2019 a spus:

Am scris pe Whatsapp pt o programare inca de sambata, si primesc raspuns că programarile se fac in aceeasi zi si sa revin cu mesaj azi. Revin si azi cu mesaj, primesc OK-ul, si rămăsese să mă programez la Ela cu masajul cu friscă. La fața locului imi spune Ela că nu se poate azi cu friscă, că poate data viitoare, si iau până la urmă masajul clasic de 200 lei. Si cand a auzit soneria si mi-a deschis, a crezut că e curierul cu mancarea 😂

Si de aici a inceput distractia. Calitatea cea mai mare a Ellei e că râde mult, mult si chiar m-am distrat de minune cu ea. Masajul de relaxare a fost bun.. Insa cand ajunsese pe la spate, am lasat-o un picut sa ma maseze si pe spate si gat, dar nu mai aveam rabdare si i-am zis sa ma intorc cu fața să ne imbratisam 🤗 pentru că pur si simplu nu pot sa rezist la blonde 😋

Si am imbratisat-o in toate pozitiile posibile, si intorsi la marginea patului, si cu ea deasupra, si am pupat-o (fara buze si 🐦 că nu mi-a dat voie) peste tot. Cand eram intr-o pozitie din aia imbratisati, îi venea picioru aproape de gura mea si dadusem sa-i pup si picioru (talpa), dar m-a oprit, că a zis că se gâdilă 😂

Partea de erotic cred că a fost una din cele mai bune de până acum :feet m-a călărit strasnic, cu fundu, cu zona 🐦, cu țâțele.. M-a călărit, aoleo 😁 si la un moment dat avand priveliste si la ambele găuri ale ei, dar mai ales uitandu-ma la aia din dos, imi venea s-o intreb daca băgăm si noi ceva acolo 😂😂

Dupa ce am terminat si cu eroticu, i-am facut si eu masaj de relaxare, cand am ajuns la spatele ei am pus-o sa se suie pe mine (misionar) si asa am masat-o pe spate. Am avut si momente cand ne-am lipit năsucurile :blush2 dar tot fara sa-mi dea voie sa-i simt un pic pierce-ul ăla din limbă. Zicea că la cat am pupat-o, daca mai facea si FK cu mine, ramanea de tot fara pierce 😂 pur si simplu i-l luam de pe limbă 😂

Inca un pic de imbratisare, apoi la duș si apoi in centru la bere 😂

 

Note:

Aspect Ella: 9. Astea mai micute te calaresc de te rup. Alea mai mari e mai greu, tate mai mare dragu sa sugi la ele, curu zicea ea că nu e prea mare cand mi l-am facut eu pernă, dar mie mi-a placut

Masaj de relaxare: 8.5

Erotic: 9.5

GFE: 8 (ca de obicei scad un pct pt lipsa FK si un pct pt lipsa oralului de ambele parti). Stiu că nune permis, dar vorba aia: ce se intampla in Bucuresti, ramane in Bucuresti 😂😂

Si ca minusuri subliniez: sa existe si posibilitatea programarii cu cateva zile inainte, parca mergea si ceva de baut (mai ales că, cat am incercat, Ella nu a dat lapte 😂), sa poti face si dus impreuna cu fata, si daca stabilesti un tip de masaj, cum doream eu cu frisca, sa se incerce pe cat posibil sa se respecte tipul de masaj pe care il alegi. 

Dar, la cat de bine m-am simtit cu Ella, i-am zis că as lua-o data viitoare pt 2-3 ore.. Mai ales că mi-a promis că data viitoare va fi cu friscă.. 

 

Vă las, că mai mult am scris eu aici decât ăia la bac azi 😂B)

 "Zicea că la cat am pupat-o,daca mai facea si FK cu mine,ramanea de tot fara pierce 😂 pur si simplu i-l luam de pe limbă 😂"

Pierce-ul este la mine....😉😉😉

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
1 oră în urmă, norbert1976us a spus:

Exista diferente majore intre masajul cu frisca si cel normal? La cel erotic ma refer.

Depinde din ce zona a corpului tau linge domnișoara frișca. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 18 ore, norbert1976us a spus:

Exista diferente majore intre masajul cu frisca si cel normal? La cel erotic ma refer.

Este mult mai erotic. Acum....eu cred ca nu trebuie sa avem asteptari,sa se comporte la fel cu toti clientii,presupun ca datorita chimiei,unii sunt mai multumiti decat altii.Cred ca si in situatia in care nu exista chimie cu un client,Ella stie sa isi faca datoria ca la carte.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
4 minutes ago, henry jullien said:

Este mult mai erotic. Acum....eu cred ca nu trebuie sa avem asteptari,sa se comporte la fel cu toti clientii,presupun ca datorita chimiei,unii sunt mai multumiti decat altii.Cred ca si in situatia in care nu exista chimie cu un client,Ella stie sa isi faca datoria ca la carte.

O cunosc pe Ela de multa vreme...stiu ce poate...Doar ca nu am incercat niciodata masajul cu frisca..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 20.12.2020 la 5:56, cafea_mare a spus:

Cu mine nu a acceptat limbute.

Nu stiu daca nu accepta in general sau a fost cu mine ceva.

In rest totul a fost in tiparul fantasy.

Accepta, pentru că am fost și eu. Poate nu v-ați potrivit. Tipa este mișto, inalta, naturala, ceea ce este un mare plus. Eu fiind un mare amator de gagici mișto, dar naturale. Poate depinde și de potrivirea dintre voi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

 

Dupa 17 luni de abstinenta de la masaje am revenit in vizita nr 23...

Am ales-o asa dupa poze pe Giulia, si fb am facut..inca o data mana Emei ( sau capul ei) alege mereu ce-i mai bun de pe piata... O fata care te faca sa te simti bine de tot la masaj, si la erotic e de top ! 

Nu m-am dus cu prea mari asteptari, in ultimii ani cand devenisem fidel masajelor incepusem sa-mi pierd si interesul, mereu gaseam acelasi lucru... A mai venit si pandemia si am utiat complet de masaje...

Ieri am revenit, si am dat de o Giulia misto, care e foarte sexy si fara puditate. Am discutat ceva timp cu ea despre orice si m-am inteles super, am avut si un magnet ( asa am simtit eu) intre noi si chiar a fost cool, mai ales la prima vizita... E greu totusi sa o dau pe Larisa jos de pe 1 chiar daca Larisa nu e atat de permisiva dar te omoara cu ale ei atingeri si vorbe fara perdea, dar Giulia cu siguranta este acolo sus in cursa cu Larisa pentru numarul 1! ... Mie mi-a placut mult de tot... Felicitari Ema pt noua ( deja mai veche) achizitie! e un transfer de 5 stele :))

Sper sa o pot revizita pana sambata ,ca apoi intra in concediu o saptamana daca am inteles corect...

 

Masaj nota 9.2

Erotic 9.9

Gfe clar 10 a la Larisa!  

De imbunatatit: cam nimica! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

In vizita nr 24 am aleso pe ..Katy! 

 

Offf cum sa scriu... Hai sa incepem cu inceputul, ...E adevarat, Katy e ce-a mai sexy din toate fetele, femeie la 30 ani unsa cu toate alifiile, o femeie de femeie! Siliconata ( pt cei care prefera )... Si.. si cam atat!

Katy face exact ce este scris in fisa postului de la A la Z nimic mai putin nimic mai mult! Nu este chiar asa permisiva, si din pacate are si o sensibilitate la sani ( ca la Larisa dar la ea uit de asta ca te vrajeste bine cu altele)...

 

Nu am sa mai continui... Masaj e ok ! Erotic...sa zicem ok! ca frumusete : SEXY!!! 

Le-am vizitat pe toate... acum dupa ce am facut turul, lucrurile stau in felul urmator : Larisa cand vreau sa vorbesc mai murdar si sa ma simt in rai cu femeia care te face sa zbori...

Sau Giulia daca vreau sa pun mana si sa simt ca sunt rasfatat de catre o regina! ...

Restul fetelor...... .... Cu Ela eu nu am chimie nici macar 0.001%.....

Andreea... las pe altii sa comenteze...

Diana...Diana... La fel, las pe altii sa comenteze ...

De acum eu raman cu Reginele Larisa si Giulia! Si vreau sa le multumesc ca isi fac jobul atat de bine, eu daca eram femeie cu siguranta nici macar nu reuseam sa fiu angajata la Fantasy, standartele sunt sus, iar fetle astea 2 ma fac sa ma gandesc la ele chiar daca ies de la altele.... 

Saptamana asta vreau sa mai trec pe la Lari si saptamana viitoare pe la Giulia.. Apoi vedem candva ma bag la dublu cu ele, bagam si frisca , poate fac dracu infarct! ....

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...