Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest/London
  • Oras:Bucharest/London
10 hours ago, matatakakiba said:

Hi Folks!

 

yesterday #3 and today #4 i visited Ela! Well i have nothing to add to my previous reviews. In tgis moment Ela is simply the best!

 

Dear Ela! Thank you for the awesome treatments 😜😘🤗

Oh, nice to know that she actually was working yesterday (on the 17th)....lol.

I’m glad you had a good time!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut

Am fost si eu la Giulia! Find ziua mea am sperat sa prind un dublu la care visez de mult Lari-Giulia cele mai bune ! Dar se pare ca degeaba am scris pe 15 octombrie aici ca vreau asta....Lari nu era :( 

Giulia nota 10! Ca la prima intilnire ! AM bagat si o sampanica si ne-am simtit bine !  Ea cu Lari tin in picioare acest salon!!! 

Pt Ema as avea o rugaminte, schimba te rog ceasurile alea vechi cu unele DIGITALE! In rest numai bine! Asta a fost vizita 26! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am bagat si eu vizita 27 ( aveam chef sa pun mana pe o femeie azi dimineata) si glont la Lari m-am dus! Aceleasi note 10! Multumesc lui Lari ca exista! Cand ma intorceam acasa am vazut un TV misto de 3 mi lei, care l-am cumparat, asa ca pana in ianuarie nu mai am fonduri! Ne revedem atunci... Dupa 15! Ciao!

Link spre comentariu
On 11/21/2021 at 10:27 PM, alexberg said:

Salut

Am fost si eu la Giulia! Find ziua mea am sperat sa prind un dublu la care visez de mult Lari-Giulia cele mai bune ! Dar se pare ca degeaba am scris pe 15 octombrie aici ca vreau asta....Lari nu era :( 

Giulia nota 10! Ca la prima intilnire ! AM bagat si o sampanica si ne-am simtit bine !  Ea cu Lari tin in picioare acest salon!!! 

Pt Ema as avea o rugaminte, schimba te rog ceasurile alea vechi cu unele DIGITALE! In rest numai bine! Asta a fost vizita 26! 

“Ceasuri digitale?” “Sampanica”?

Probleme existentiale nenicule.

unii sunt plecati rau de acasa. Si umbla liberi prin societate. Se mai duc si la masaje. 
 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare

Azi am bagat vizita 28, am zis se termin anul si daca tot o tin doar  in munca, sa o tin si in placeri, ca deaia traim sa ne simtim bine cand putem, ca avem doar o viata, si aia nu e sigura ca o terminam cand suntem batrani....

La sfarsit de an 2021 ,care a fost malefic, cumplit si nu-mi aduc aminte decat de moarte si suferinte, am ales-o pe scumpa mea Lari... M-am simtit iarasi foarte bine, chiar daca nu eram in zi buna, am plecat din nou fericit... Esti ce-a mai scumpa, o sa te am mereu in amintiri , chiar daca nu am sentimente pt nimeni, dar ca persoana te iubesc mult. Multumesc ca existi. 

Si daca cumva nu mai trec pe la fantasy ( :) ) Sa sti ca ai fost preferata mea all time.

In 2022 am alte obiective, sa slabesc, sa calatoresc din nou... Nu stiu daca mai fac vre-o vizita. Mult succes si un an nou fericit, sa fie mai bun ca asta !!!

 

Link spre comentariu
On 12/30/2021 at 5:41 PM, alexberg said:

salutare

Azi am bagat vizita 28, am zis se termin anul si daca tot o tin doar  in munca, sa o tin si in placeri, ca deaia traim sa ne simtim bine cand putem, ca avem doar o viata, si aia nu e sigura ca o terminam cand suntem batrani....

La sfarsit de an 2021 ,care a fost malefic, cumplit si nu-mi aduc aminte decat de moarte si suferinte, am ales-o pe scumpa mea Lari... M-am simtit iarasi foarte bine, chiar daca nu eram in zi buna, am plecat din nou fericit... Esti ce-a mai scumpa, o sa te am mereu in amintiri , chiar daca nu am sentimente pt nimeni, dar ca persoana te iubesc mult. Multumesc ca existi. 

Si daca cumva nu mai trec pe la fantasy ( :) ) Sa sti ca ai fost preferata mea all time.

In 2022 am alte obiective, sa slabesc, sa calatoresc din nou... Nu stiu daca mai fac vre-o vizita. Mult succes si un an nou fericit, sa fie mai bun ca asta !!!

 

In 2022 iti recomandam un control la cap. Inainte de toate. 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 minute, jamesdean911 a spus:

In 2022 iti recomandam un control la cap. Inainte de toate. 

Bai.. Nu-mi place să vorbesc urât, dar ți-o zic din inima: Dute-n pula mea de ratat.. O sa fiu bucuros sa te caut cu o bâtă trantor nemernic, care nu faci absolut nimic decat sa ți-o freci toata ziua și să mănânci din banii lui mami și tati... Eu la vârsta mea am învățat 3 limbi, am trait in Germania, am fost în America, am facut ceva in viață, și doat că am avut un an extrem extrem extrem de prost care ma dereglat un pic mai mult mental, nu înseamnă ca am sa ascult un handicapat ca tine sau ca punisher...  În starea mea psihica dacă te întâlnesc intre 4 ochi, unu din noi o sa ajunga sub pământ și altul inchis.. Deci ai mare grija trantor întreținut de mami și tati ce vorbești... Eu am respect pt femei nu pt trantori care nu contribuie la ninic societății... 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
7 hours ago, alexberg said:

Bai.. Nu-mi place să vorbesc urât, dar ți-o zic din inima: Dute-n pula mea de ratat.. O sa fiu bucuros sa te caut cu o bâtă trantor nemernic, care nu faci absolut nimic decat sa ți-o freci toata ziua și să mănânci din banii lui mami și tati... Eu la vârsta mea am învățat 3 limbi, am trait in Germania, am fost în America, am facut ceva in viață, și doat că am avut un an extrem extrem extrem de prost care ma dereglat un pic mai mult mental, nu înseamnă ca am sa ascult un handicapat ca tine sau ca punisher...  În starea mea psihica dacă te întâlnesc intre 4 ochi, unu din noi o sa ajunga sub pământ și altul inchis.. Deci ai mare grija trantor întreținut de mami și tati ce vorbești... Eu am respect pt femei nu pt trantori care nu contribuie la ninic societății... 

Eruditule, de ti se rupe filmul incat ai trimite sub pamant pe cineva care ,aparent, te-a deranjat pe un forum "kinky", ridici multe semne de intrebare, mari semne de intrebare. De ex. ce s-ar intampla daca una din favorite ar avea un blocaj cu tine la masaj ? 
Noi astia, inferiorii, sa ne ducem acolo ca pt ultima data ? 
Shazi pe plua ta bland cu amenintarile. 
 


 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Altul care nu a făcut nimic în viață, dă sfaturi...  2022 nu mai vreau sa fiu pasiv cu mitocani ca voi.. Toți ăștia care se duc la una odată la 3 ani când primesc bani, i-mi dau mie sfaturi :) dute ba și muncește, nu-mi zi tu mie ce să fac. 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratii mei, ajunge cu circul asta aici, nu duce la nimic bun, nicaieri....
Hai sa nu ne pierdem focusul.
Si, colegul @alexberg, daca tot ai un CV asa bun, ca si sfat : nu mai folosi cratima atat de des si impropriu e si asta parte din cartea de vizita. 😉
Sa avem un an minunat! 🍾

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Nu vreau sa fiu rău!

Dar acum nu mă pot abține.

Felicitări pt cele trei limbi (date sau învatate).

Dar înțeleg că romana nu este nativa.

Te salut Ema!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

 

Aaaa ... Scuze .... Nu se mai face cuni la fantasy... Așa spunea un labagiu mai sus....

Mi-a venit un banc acum in minte:

 

Un tip agata o tipa si o duce acasa. Tipu isi da jos tricoul, la care tipa:
– Ce pectorali ai!
– Am facut flotari , zice tipu.
Da jos si pantaloni.
– Ooo, ce muschi ai!
– Am facut genoflexiuni.
Da jos si chilotii la care tipa dezamagita:
– Da pipi nu ai prea facut!!!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

In America ai fost la masaj erotic? Dar în Germania? Există așa ceva acolo? Eu nu prea am părăsit granițele României și nu prea știu.

Cum este pe acolo cu aceste servicii?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sa inchei subiectul aici. Vreau sa zic ca de 3-4 ani tot vad anumiti indivizi care ma critica pe aici, mai intru saptamana viitoare o singura data aici pe forum, si vreau o scuza de la voi 3: ThePunisher, pulapulea si jamsdean911 !  Astept scuzele voastre aici, sau la mesaje ! 

@cristi ccd asa este , am stat mult inafara, si de ani de zile la job vorbesc doar in engleza si germana, limba romana o folosesc rar, pentru ca nu-mi aduce bani. Mai sunt doar fizic aici, daca ma intelegi...

@cafea mare: 250$ si 200 Euro la NY si Berlin ( alte salarii decat aici) In Ro cu Romana mori de foame, daca nu sti inca 2-3 limbi ajungi labagiu ca si cei 3 de la care astept scuze. Deci scuteste-ma cu chestiile astea! 

Nu a fost circ aici pentru ca din 2017 pana in 2021 eu am inghitit in sec la toate criticile! Anul asta schimb foaia, cine ma mai critica fara fond nu mai scapa... MEREU MEREU MEREU am vorbit doar la subiect, niciodata nu am deviat, niciodata nu am zis nimic! Dar pana aici.  

Am zis-o de multe ori Fantasy e cel mai bun salon pentru ce dai ! Dar MARE MARE atentie! EU NU MAI ACCEPT CRITICI DE LA TOTI LABAGII FORUMULUI! ... Va dau 7 zile sa va cereti scuze. 

Ceilalti va rog nu va mai bagati! Aici trebuie sa fie numai si numai despre Fantasy . 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
2 hours ago, alexberg said:

Am sa inchei subiectul aici. Vreau sa zic ca de 3-4 ani tot vad anumiti indivizi care ma critica pe aici, mai intru saptamana viitoare o singura data aici pe forum, si vreau o scuza de la voi 3: ThePunisher, pulapulea si jamsdean911 !  Astept scuzele voastre aici, sau la mesaje ! 

@cristi ccd asa este , am stat mult inafara, si de ani de zile la job vorbesc doar in engleza si germana, limba romana o folosesc rar, pentru ca nu-mi aduce bani. Mai sunt doar fizic aici, daca ma intelegi...

@cafea mare: 250$ si 200 Euro la NY si Berlin ( alte salarii decat aici) In Ro cu Romana mori de foame, daca nu sti inca 2-3 limbi ajungi labagiu ca si cei 3 de la care astept scuze. Deci scuteste-ma cu chestiile astea! 

Nu a fost circ aici pentru ca din 2017 pana in 2021 eu am inghitit in sec la toate criticile! Anul asta schimb foaia, cine ma mai critica fara fond nu mai scapa... MEREU MEREU MEREU am vorbit doar la subiect, niciodata nu am deviat, niciodata nu am zis nimic! Dar pana aici.  

Am zis-o de multe ori Fantasy e cel mai bun salon pentru ce dai ! Dar MARE MARE atentie! EU NU MAI ACCEPT CRITICI DE LA TOTI LABAGII FORUMULUI! ... Va dau 7 zile sa va cereti scuze. 

Ceilalti va rog nu va mai bagati! Aici trebuie sa fie numai si numai despre Fantasy . 

Domnu' "dereglat mental" hai ca-mi devii simpatic.  
Nu vrei sa facem un masaj la dublu ? Doar asa apleci urechea dupa scuze,si gura de la sine. 
Avelo bahtalo!
 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oricat de freacky ar fi sa iti numeri (cu voce tare) vizitele, colegul alexberg este un iubitor de frumos, este un recenzor de incredere si, da, are mare dreptate: Fantasy este peste ceea ce se gaseste pe piata in momentul de fata, incepand in primul rand cu respectul fata de client, si de aici deriva toate celelalte: locatie, igiena, amabilitatea fetelor (ca frumoase sunt si prin alte locuri😁), faptul ca nu se face rabat la serviciile oferite sau nu exista "servicii extra" comunicate la camera. Bravo fetelor!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...