Sari la conținut

Postări Recomandate

On 1/2/2022 at 1:04 AM, alexberg said:

Bai.. Nu-mi place să vorbesc urât, dar ți-o zic din inima: Dute-n pula mea de ratat.. O sa fiu bucuros sa te caut cu o bâtă trantor nemernic, care nu faci absolut nimic decat sa ți-o freci toata ziua și să mănânci din banii lui mami și tati... Eu la vârsta mea am învățat 3 limbi, am trait in Germania, am fost în America, am facut ceva in viață, și doat că am avut un an extrem extrem extrem de prost care ma dereglat un pic mai mult mental, nu înseamnă ca am sa ascult un handicapat ca tine sau ca punisher...  În starea mea psihica dacă te întâlnesc intre 4 ochi, unu din noi o sa ajunga sub pământ și altul inchis.. Deci ai mare grija trantor întreținut de mami și tati ce vorbești... Eu am respect pt femei nu pt trantori care nu contribuie la ninic societății... 

du-te mah dracu de lepra obosita :))))

Link spre comentariu
On 1/2/2022 at 2:59 PM, alexberg said:

Altul care nu a făcut nimic în viață, dă sfaturi...  2022 nu mai vreau sa fiu pasiv cu mitocani ca voi.. Toți ăștia care se duc la una odată la 3 ani când primesc bani, i-mi dau mie sfaturi :) dute ba și muncește, nu-mi zi tu mie ce să fac. 

*o data

**imi 

 

*** ok, imi cer scuze. Imi cer scuze ca impart planeta cu un dobitoc ca tine. Hai sictir, Herr Berg. Suge o ceapa. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!
Nu fusesem niciodata la Fantasy si am zis ca la prima ocazie s-o fac, astfel ca saptamana trecuta am vizitat salonul.
M-am hotarat sa aleg un Domina masaj si recomandarea salonului a fost Larisa pentru acest gen.
Mi-am dorit sa ma aud la telefon cu dra in cauza pentru a stabili ceva detalii si s-a rezolvat, comunicarea fiind una foarte buna, iar programarea am facut-o pentru a 2-a zi (seara).
Am ajuns la ora stabilita, am sunat, am urcat am fost intampinat de o dra care mi-a luat temperatura si m-a invitat in camera de joaca, unde urma s-o astept pe Larisa.
Camera mare, curata, interesant decorata, bara de dans, oglinzi, cabina de dus inclusa.
In cca 3min a ajuns si Larisa, o tipa foarte draguta in jur de 30 de ani, echipata corespunzator, zambitoare, joviala, deschisa.
Dupa dusul la care am fost invitat, am mai stabilit cateva detalii si pe urma m-am lasat pe mainile ei.
Toata actiunea a fost o experienta foarte placuta, placut fiind surprins si de faptul ca tipa chiar fusese receptiva la ce am discutat in prealabil la telefon si mi-a oferit fanteziile cerute, intr-un mod foarte placut si natural.
In concluzie, dupa dusul de final, am mai zabovit cateva minute in compania ei, cu gandul de a reveni si data viitoare optand pentru acelasi tip de sedinta.
Distractia a fost 300lei, platita la inceput si m-a surprins ca am primit si bon, pe care nu l-am luat! 😊
Cu alte cuvinte, Larisa merita cunoscuta! 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

Am bagat vizita nr 29 azi la fantasy! Giulia n1 !!!

Stiu ca tot merg la aceleasi 2 fete ( Lari&Giulia) dar ele sunt cele mai bune! Intre timp am mai fost si prin alte parti , dar servicile lasa de dorit, de la 150,180,200,250 nu am gasit nimic asemanator. Ce mi se pare la fantasy cel mai bine este respectul pentru client, ora e ora, relaxarea e relaxare... Adica un salon care a inteles de foarte mult timp sa puna clientul pe primul loc si profitul pe 2, ca daca faci invers o dai in bara pe termen lung! 

Pup Lari see you soon! 

Link spre comentariu
23 hours ago, alexberg said:

Hello,

Am bagat vizita nr 29 azi la fantasy! Giulia n1 !!!

Stiu ca tot merg la aceleasi 2 fete ( Lari&Giulia) dar ele sunt cele mai bune! Intre timp am mai fost si prin alte parti , dar servicile lasa de dorit, de la 150,180,200,250 nu am gasit nimic asemanator. Ce mi se pare la fantasy cel mai bine este respectul pentru client, ora e ora, relaxarea e relaxare... Adica un salon care a inteles de foarte mult timp sa puna clientul pe primul loc si profitul pe 2, ca daca faci invers o dai in bara pe termen lung! 

Pup Lari see you soon! 

Iar ai aparut ma? Pateu ordinar. 

Link spre comentariu
On 2/5/2022 at 9:25 PM, alexberg said:

Bagat si fisa 30 la fantasy! Nota 10!  Nu as avea nimic de criticat, decat ca e prea cald in camera si curgea apa de pe mine :)

Giulia see you next time !

Toti de pe acest forum suntem foarte interesati de cum iti numeri tu vizitele ca un pateu trist. 
 

Scrie o carte amice si scuteste-ne. “Vizitele Domnului Lābārescu” ar putea fi titlul. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Revenind la recenzii, contribui si eu cu o informatie noua despre Fantasy. Avand in plan sa le fac o vizita astazi, am dat un telefon sa vad ce fete erau pe tura, afland astfel ca au o fata noua - Catalina. Am zis sa incerc si pot spune ca a fost o alegere buna.

Catalina este o fata foarte draguta, cu forme, joviala si volubila. Masajul a fost bun, in special partea de erotic. In plus fata e smart, ai ce sa vorbesti cu ea, stiind sa se faca placuta chiar daca este putin timida la inceput.

Mie mi-a placut si o sa mai revin la ea.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare, am vizitat ieri salonul si am ales-o pe Alessia , desi este mai chubby am vrut sa vad cum e. Nu pot sa spun ca am fost dezamagit , este draguta la fata, ingrijita, masajul de relaxare este bun, masajul erotic este spre foarte bun, dar parca e un pic prea mare pentru gustul meu . nu regret dar nici nu revin la ea. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu azi (31oara) la Fantasy!

O sa fac o pauza in februarie ca am inceput si eu sa nu prea mai savurez, mergand prea des ,asta e consecinta!

Bafta astiora care aleg Fantasy! 

Ceilalti care doar scriu si nu merg, GO TO HELL!  

Numai bine!

Link spre comentariu
On 2/12/2022 at 8:07 PM, alexberg said:

Am fost si eu azi (31oara) la Fantasy!

O sa fac o pauza in februarie ca am inceput si eu sa nu prea mai savurez, mergand prea des ,asta e consecinta!

Bafta astiora care aleg Fantasy! 

Ceilalti care doar scriu si nu merg, GO TO HELL!  

Numai bine!

Mare ratat esti.

Link spre comentariu
8 minutes ago, henry jullien said:

Cand ai vizitat-o ultima data si cand ai lasat recenzie? Intreb si eu pt un prieten....

Nu, nu a fost recent.  Am vizitat-o vara, dar duhoarea care vine de la ea m-a dezamăgit.  Bănuiesc că este un risc pe care îl asumă fiind atât de permisivă.  Nu m-am întors la fantasy din iulie.

Link spre comentariu
Acum 11 minute, henry jullien a spus:

Cand ai vizitat-o ultima data si cand ai lasat recenzie? Intreb si eu pt un prieten....

Din păcate s a mai scris despre igiena minunatei Ella ...!!!

Acum 12 minute, henry jullien a spus:

Cand ai vizitat-o ultima data si cand ai lasat recenzie? Intreb si eu pt un prieten....

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...