Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@fantasymassage poti sa mi recomanzi care este cea mai bună masaeuze din salin pentru dominare ? Ma refer la tipa care are dominarea în ADN, pur si simplu sa fie rea , sa chinuie din plăcere.

 

Buna,

 

Poti sa incerci la Eva, daca esti interesat de masajul cu dominare. Zi frumoasa! :)

Link spre comentariu

Dacă te referi la Laura pot să spun că face masaj de relaxare ca la carte. Rar am întâlnit asemenea minuțiozitate și pricepere. Ea zice că a făcut masaj terapeutic 10 ani. O cred.

 

Masajul erotic e foarte bun. Undeva pe la 9 plus. E plăcută, poate nu la fel de senzuală ca alte zâne...

 

De vorbit, vorbește cu bun simț, e cultivată și agreabilă.

Am intrat si eu cu Laura de curand la un Fantasy masaj , danseaza foarte bine , miscari naturale , o experienta intensa , are niste sani naturali superbi si nu te grabeste , am stat chiar 70 de minute (pacat ca venea alt client...). Vreau sa incerc si un masaj clasic cu ea sa vad cum face masajul de relaxare , mi-a facut putin si are niste maini foarte bune.

 

Aspect : 9+

Erotic : 9,50 (se pricepe fain si la footjob aviz amatorilor)

Gfe : 9+(destul de implicata si senzuala avand in vedere ca a fost prima vizita)

 

Keep on good loving amigos! 

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am revizitat azi salonul.Am cunoscut-o pe Ela si am revazut-o pe Iulia.

 

Ela o prezenta placuta, masaj erotic bun, cunoaste punctele sensibile ale barbatilor si reuseste sa surprinda, permisiva.Ca aspect, sani usor lasati, probabil a nascut, corp de femeie mai spre 30 de ani, zambitoare, dantura misto.

 

notez experienta cu 9

aspect 8

 

Iulia, am scris o recenzie detaliata la vremea ei, este deosebit de frumoasa si fina, reuseste sa trezeasca in mine o latura sensibila dincolo de sexualitate si erotism.

 

Aspect 10

Masaj 10

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Curiozitatea ne da ghes... cand puneti pe site si galeria de poze cu rafinata A...dela? :)

Hello,

Pentru moment avem pozele postate pe topic cu ea, inca nu am avut timp sa facem poze profi, dar incercam sa facem cat mai curand. Ne cerem scuze pentru intarzieri. 

Link spre comentariu

Salut! Vin saptamana viitoare in Bucuresti si as vrea sa-i fac o vizita Iuliei. Ma puteti ajuta cu cateva informatii despre ea, va rog frumos?  Am citit ce s-a scris pe aici dar mare lucru nu am inteles, contradictorii unele chestii. Stiu ca este in functie de client si de dispozitia maseuzei din acea zi dar totusi, m-ar ajuta lucruri concrete de la cei care au vizitat-o. Adica cat de permisiva este sau nu este, daca ii place sa i se faca cunilingus - poate chiar pana la orgasm, daca accepta atingeri pe tot corpul si in zona intima, masaj cu corpul si cu sanii, mimarea actului sexual - fara niciun fel de penetrare. Finalizarea este doar cu mana sau si cu sanii, am vazut ca cineva spunea ca a finalizat pe sanii ei. 

Multumesc frumos!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salut! Vin saptamana viitoare in Bucuresti si as vrea sa-i fac o vizita Iuliei. Ma puteti ajuta cu cateva informatii despre ea, va rog frumos?  Am citit ce s-a scris pe aici dar mare lucru nu am inteles, contradictorii unele chestii. Stiu ca este in functie de client si de dispozitia maseuzei din acea zi dar totusi, m-ar ajuta lucruri concrete de la cei care au vizitat-o. Adica cat de permisiva este sau nu este, daca ii place sa i se faca cunilingus - poate chiar pana la orgasm, daca accepta atingeri pe tot corpul si in zona intima, masaj cu corpul si cu sanii, mimarea actului sexual - fara niciun fel de penetrare. Finalizarea este doar cu mana sau si cu sanii, am vazut ca cineva spunea ca a finalizat pe sanii ei. 

Multumesc frumos!

daca stii ca este in functie de client si de dispozitia maseuzei....ce mai vrei?? Roaga te sa faci click cu ea si vei fi multumit pe deplin...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut ca un coleg doreste sa ajunga  in perioada asta la Iulia si am un motiv in plus sa las si eu o recenzie despre ea, sper sa-i  fie de ajutor.


 Asadar, Iulia este o  „piesa ” in adevaratul sens, poate chiar cea de rezistenta  a salonului. Sigur, depinde f mult de gusturi. Daca-ti plac fetele skiny, te va da pe spate din prima, daca preferi + 53 kg si „material de framantat pt cozonaci ”, nu e ptr tine, sunt alte fete pe acest tipar in salon. La fata, indiferent in care categorie de mai sus te incadrezi, nu ai cum sa n-o placi, e o combinatie intre Barbie girl si pustoaica „obraznica” care te cucereste instant.


Despre tehnici de masaj si celelalte „tehnicalitati” puse in discutie aici, intr-adevar confirm ca depinde cel mai mult de click-ul aferent, spun asta intrucat pot compara si cu alte maseuze de la alte saloane sau de aici. Daca ai noroc sa-i pici cu tronc, devine drog ( asta apropo SI de ce e permis si ce nu), daca nu , va fi singura data in care intri cu ea. Sigur, nu e o loterie doar, dar am simtit-o din prima ca e pretentioasa la oameni si ii rejecteaza in mod natural aproape pe cei fara bun simt.


Ca o concluzie, pentru ca in ultimile luni am ales-o doar pe ea  ( fiindca odata obisnuit cu ceva care mi-a placut, cu greu ma urnesc in alta parte)  ii dau 10 pe linie, chiar daca eu pot fi considerat subiectiv.


Bafta !

  • Like 4
Link spre comentariu

 

Am vazut ca un coleg doreste sa ajunga  in perioada asta la Iulia si am un motiv in plus sa las si eu o recenzie despre ea, sper sa-i  fie de ajutor.

 Asadar, Iulia este o  „piesa ” in adevaratul sens, poate chiar cea de rezistenta  a salonului. Sigur, depinde f mult de gusturi. Daca-ti plac fetele skiny, te va da pe spate din prima, daca preferi + 53 kg si „material de framantat pt cozonaci ”, nu e ptr tine, sunt alte fete pe acest tipar in salon. La fata, indiferent in care categorie de mai sus te incadrezi, nu ai cum sa n-o placi, e o combinatie intre Barbie girl si pustoaica „obraznica” care te cucereste instant.

Despre tehnici de masaj si celelalte „tehnicalitati” puse in discutie aici, intr-adevar confirm ca depinde cel mai mult de click-ul aferent, spun asta intrucat pot compara si cu alte maseuze de la alte saloane sau de aici. Daca ai noroc sa-i pici cu tronc, devine drog ( asta apropo SI de ce e permis si ce nu), daca nu , va fi singura data in care intri cu ea. Sigur, nu e o loterie doar, dar am simtit-o din prima ca e pretentioasa la oameni si ii rejecteaza in mod natural aproape pe cei fara bun simt.

Ca o concluzie, pentru ca in ultimile luni am ales-o doar pe ea  ( fiindca odata obisnuit cu ceva care mi-a placut, cu greu ma urnesc in alta parte)  ii dau 10 pe linie, chiar daca eu pot fi considerat subiectiv.

Bafta !

 

Ok, am sa-i fac o vizita.  Eu asta vroiam sa stiu, cum vor decurge lucrurile daca va exista clickul- pana unde merge permisivitatea, daca accepta sarutari si unde poti sa faci finalizarea?           

Sa inteleg ca daca va exista acel click va accepta si cunilingus si chiar si ce nu este permis de regula?

Daca ai noroc sa-i pici cu tronc, devine drog ( asta apropo SI de ce e permis si ce nu) - adica mai accepta si ce nu e permis,asta ai vrut sa spui ca nu inteleg?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Ok, am sa-i fac o vizita.  Eu asta vroiam sa stiu, cum vor decurge lucrurile daca va exista clickul- pana unde merge permisivitatea, daca accepta sarutari si unde poti sa faci finalizarea?           

Sa inteleg ca daca va exista acel click va accepta si cunilingus si chiar si ce nu este permis de regula?

Daca ai noroc sa-i pici cu tronc, devine drog ( asta apropo SI de ce e permis si ce nu) - adica mai accepta si ce nu e permis,asta ai vrut sa spui ca nu inteleg?

 

Hai mai du-te in plm, atatea intrebari la care oricum nu o sa iti raspunda nimeni.Daca iti tremura atat de tare mana, nu te duce.

Asta e rolul recenziilor, citesti si hotarasti.Dar aia care s-au dus primii la ea cand inca nu avea recenzii ce o fi fost in sufletul lor? "Ba daca nici laba nu imi face asta?"

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ok, am sa-i fac o vizita.  Eu asta vroiam sa stiu, cum vor decurge lucrurile daca va exista clickul- pana unde merge permisivitatea, daca accepta sarutari si unde poti sa faci finalizarea?           

Sa inteleg ca daca va exista acel click va accepta si cunilingus si chiar si ce nu este permis de regula?

Daca ai noroc sa-i pici cu tronc, devine drog ( asta apropo SI de ce e permis si ce nu) - adica mai accepta si ce nu e permis,asta ai vrut sa spui ca nu inteleg?

Link spre comentariu

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Hai mai du-te in plm, atatea intrebari la care oricum nu o sa iti raspunda nimeni.Daca iti tremura atat de tare mana, nu te duce.

Asta e rolul recenziilor, citesti si hotarasti.Dar aia care s-au dus primii la ea cand inca nu avea recenzii ce o fi fost in sufletul lor? "Ba daca nici laba nu imi face asta?"

Se pare ca el vrea sa aiba finalizarea inainte de a ajunge la Iulia...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...