Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitat iar fantasy, am intrat cu Adela de fapt fiind fosta Angela de la amazonia

Cred ca majoritatea o cunosc pe Angela si nu pot sa spun decat ca ma bucura maxim faptul ca s-a alaturat echipei de la fantasy

Ca si note: 

Masaj relaxare-9

Masaj erotic-10

gfe-8

 

Nu trage de timp, nu insista prea mult pe anumite zone, desfasurare totala, mici atingeri permise

A pus cateva kg fata de cum era la amazonia insa pe mine nu a putut decat sa ma bucure asta pentru ca ii pune in evidenta formele care sunt absolut spectaculoase, mi se pare mult, mult mai sexy.

Nota generala 9+ 

Stiam de mult ca fantasy va deveni adevaratul amazonia sa zic asa in ceea ce priveste serviciile eu unul cred ca l-au si depasit, Ema, cea care administreaza acest salon merita toata stima, pacat ca nu mai face masaj si ea, e al dracu de sexy :D

Am ales Masajul Fantasy , Adela este  mult mai hot , m-a surprins foarte placut.

 

Dans - 9 +

Fantezii - 10 

Aspect - 10

 

Astept o recenzie cu Adina :69   :serenade

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 276

Buna,

Adina intra la tie&tease, insa nu are foarte multa experienta pe acest tip de masaj.

Zi frumoasa!

Experienta vine cu practica, asa ca sper sa aiba clienti care sa incerce masajul asta cu ea. Cand ajung in zona ma bag si eu sa capete experienta!

 

Niste poze cu ea nu ne-ai mai postat aici pe forum, ai promovat-o direct pe site...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Experienta vine cu practica, asa ca sper sa aiba clienti care sa incerce masajul asta cu ea. Cand ajung in zona ma bag si eu sa capete experienta!

 

Niste poze cu ea nu ne-ai mai postat aici pe forum, ai promovat-o direct pe site...

 

Am postat poze cu Adina pe forum pe data de 19 Aprilie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hi fellows!

 

aprox. two weeks ago I have been at Iulia for a Tie and Tease massage. Also this time I established the appointment via email a couple of days in advance, appointment was confirmed, countdown started...

 

I know Iulia from the domination and prostate session together with Eva. I booked Iulia alone this time, because Eva was in vacation that week. Iulia is not doing domination and prostate massage, but she is very curious the learn new things and in my opinion she has the right attitude to get there...

 

When i got there, Iulia received me friendly but certain. She brought me in the room, i undressed myself and took a quick shower.

Then she tied me up on the bed and blindfolded me. She used a lot of oil to make it slippery and create a hot erotic atmosphere.

Her grips are always very well dosed, she knows how to increase the desire and pleasure, keep the tension. Seconds turn to minutes and minutes turn to hours...

You feel her tenderness and a moment later her roughness... She seduces on her unix and own way... She is very beautiful and talented...

 

Although that it was our second time, she was a liitle bit more open, but still she seems to be a little shy and unsure, but anyhow she is doing everything very great.

Despite the fact that i am crazy about prostate massages and Iulia does not perform that yet, i had a fantastic orgasm... I don´t want to imagine how it would be with a protate massage... :-)

 

Appearence of Julia: 8.5-9

Erotic atmosphere and happy end: 9.5

Tie and Tease: 9

Attidude: 10

Prostate massage: -

Relaxation massage: -

 

All together: 9.5

 

Do i recommend Julia and will i visit her again? Definately YES! Next week i want to pay Eva and Iulia a visit.

 

I have visited so far only Eva and Iulia, but they made me already to become a great fan of the place ;-)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Iulia e cea mai tare maseoza de la salonul asta si nu doar de la asta, am revenit saptamana trecuta la ea, nota 10 cu felicitari.

 

Si totusi madame Ema, ceva nou ce imi recomanzi, cu calitati superioare mai ales la aspect? Pe Ela si Sandra le-am mai vizitat, mi-au placut.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Iulia e cea mai tare maseoza de la salonul asta si nu doar de la asta, am revenit saptamana trecuta la ea, nota 10 cu felicitari.

 

Si totusi madame Ema, ceva nou ce imi recomanzi, cu calitati superioare mai ales la aspect? Pe Ela si Sandra le-am mai vizitat, mi-au placut.

Old George!

 

I agree partially, because i have not tested the others at fantasy massage ;-) If i make good experiences i usually stick with this/these girl/s.

 

I have been visiting for many years many places, and Noblesse was my usual place to sped my free time when i was in bucharest. It was convenient for me, because it was in my pitlane of the quarter were is use to have my meetings...

 

I have to say that Eva and Iulia are on the top, much more over the average! They read the client, they don´t want to finish you... They want to satisfy you!!!

Other places had their average girls and sometimes better than average, but Eva and iulia are my new benchmark.

 

Noblesse had a good period, i stoped going there end of last year, because of several reasons...

- One hour is not one hour anymore

- the service is not as good as it used to be

- the place is not so clean anymore

- the price policy is a desaster... They look at the client and make their call... I had to fight many times for my right and then i have just heard... Aaaah, you are a member... of course you pay just half price...

I never signed any membership, never made any sprecial deal... They were just milking financialy spoken the clients...

These experiences i haven´t made in other places... Not as a returning guest which was known...

 

But back to the topic: For the moment i enjoy my good experiences with Eva and Iulia, on monday i will see them again ;-)

With time i will maybe try other female service providers at Fantasy Masaj...;-) And then i will let you all know ;-)

 

Till then, keep on racing...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare !

ÃŽn vizita 13 am reusit sa o prind din nou pe Larisa ðŸ˜

Ce mai e de zis ? Nici nu am cuvinte... masaj relaxare Ok! Iar eroticul nebunie curata! Nu pot descrie acțiunea în cuvinte pur si simplu fantastic ! Dacă o prinzi pe Larisa libera ai toată săptămâna bună. E genul de femeie care as vedea-o ca prietena si partenera , asa de mult imi place de ea.. dar din pacate nu am resursele necesare sa tin o bijuteria ca Larisa lângă mine... în schimb când o prind libera la 2-3 luni imi fac saptamana si amintirile frumoase!

Nota 10 la toate! A ridicat ștafeta iarăși asa de sus, încât nu mai are rost sa merg la alta... sper sa o prind peste 2 saptamani.. deja astept cu nerăbdare!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, revin cu o intrebare pe care am mai adresat-o aici in trecut si raspunsul a fost afirmativ din partea voastra: in cazul in care ij timpul orei de masaj finalizarea are loc dupa 20 min de exemplu, se continua sedinta de masaj in restul de 40? ( Mai pe scurt: sunt permise mai multe finalizari? ). Intreb acest lucru pentru ca in cadrul vizitei pe care v-am facut-o maseuza nu a manifestat vreo intentie de a continua efectiv sedinta in ciuda faptului ca mai aveam destul timp. As vrea sa lanuriti putin politica voastra legata de acest aspect. In rest, toate bune.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...