Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

@gelugun

 

Colegu...Adela e un pic pe latura de amanta pasionala, Larisa poate juca mai multe roluri ( e ceva de speriat, in sensul bun). Pe Eva am cautat-o dar nu a fost sa fie. 

M-a impresionat Adela, sau cum Larisa ar descri-o "Adeluta".  :snap  E ceva de speriat! Vrajeala pt orice client, indiferent de polul in care s-ar afla!  :blushing2  

Ma duce usor cu gandul la Monica de la inceputul inceputurilor. (pt cei care au intalnit-o pe Monica  :bow ) 

Sper sa iti fi fost de folos cu alte sfaturi, intru-cat genul de masaj pe care tu il vrei e departe de preferintele mele! 

 

P.S. Vad ca "Adeluta" are poze noi pe sitte, deci clar trebuie o vizita! Promit  :snap  recenzie! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Ema nu ne lumineaza deloc si pe noi. Dar daca era Irina acum sigur avea alt nume. Plus ca dupa ce s-a intamplat la Amazonia slabe sperante sa le mai vedem pe fete la alte saloane in Ro.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Ela

 

Probabil una dintre cele mai bune maseuze.  Bună la masajul de relaxare și foarte bună la masajul erotic. Simulează perfect sexul, inclusiv cel oral. Din păcate, atât. Face totul mecanic, robotizat, parcă e setată pe "exercițiile" impuse, nu se abate nici stânga, nici dreapta. Nu improvizează nimic, are mișcările deja desenate în cap și le execută cu precizie matematică. Și atunci e GFE lipsă, FK lipsă, pasiune - lipsă, senzualitate și erotism - lipsă. Aspect - 7, mică de statură, maximum 1,60, sâni mici, moi și plați, între skinny și slim, față comună, lipsită de rafinament și delicatețe, mai degrabă genul aspru, tăios, puțin prietenoasă. Poate alții au perceput-o altfel, eu așa am "fotografiat-o".  Prin urmare, cine vrea doar masaj de relaxare și erotic, să poftească. Cine vrea totuși senzualitate, mângâiere, FK, 69, pupăciuni, erotism, permisivitate - să dea pagina.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:covasna
  • Oras:covasna

cerratule, lasa-neeeee lasa-neeee. 
tot forumul o lauda, te-ai gasit tu, labagiu de forum ce esti, sa nu ti placa.
poate iti place pula mai mult

 

     Ela

 

Probabil una dintre cele mai bune maseuze.  Bună la masajul de relaxare și foarte bună la masajul erotic. Simulează perfect sexul, inclusiv cel oral. Din păcate, atât. Face totul mecanic, robotizat, parcă e setată pe "exercițiile" impuse, nu se abate nici stânga, nici dreapta. Nu improvizează nimic, are mișcările deja desenate în cap și le execută cu precizie matematică. Și atunci e GFE lipsă, FK lipsă, pasiune - lipsă, senzualitate și erotism - lipsă. Aspect - 7, mică de statură, maximum 1,60, sâni mici, moi și plați, între skinny și slim, față comună, lipsită de rafinament și delicatețe, mai degrabă genul aspru, tăios, puțin prietenoasă. Poate alții au perceput-o altfel, eu așa am "fotografiat-o".  Prin urmare, cine vrea doar masaj de relaxare și erotic, să poftească. Cine vrea totuși senzualitate, mângâiere, FK, 69, pupăciuni, erotism, permisivitate - să dea pagina.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...