Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator yashaaa
Reputație: 0

Si avand in vedere comentariul fratelui Romulus, ba frate mie mi se pare absurd tor ce spui. Cum adica fetele habar nu au sa faca masaj de relaxare? Mie mi se pare ca fac un masaj genial. Nu stiu ce nu iti convine atata timp cat ele isi dau interesul si fac efortul de a face tot timpul cel mai bun masaj. Cat despre partea de eroric pe care ai descris-o tu ar insemna ca fetele sa isi foloseasca doar mainile fara restul corpului si la sfarsit o laba trista. Pai hai sa iti spun ceva. Trist esti tu sau poate gay. Cum pula mea sa nu iti placa sa o vezi in diferite pozitii peste sau sub tine si sa iti trezeasca cele mai misto fantezii. Si nu inteleg un lucru daca tot esti asa frustrat ca nu primesti ceea ce iti doresti de ce revi tot aici? Iti spun eu de ce. Esti un frustrat care nu iti convine nimic insa iti place al dracului de mult sa critici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

am fost de curand cu LAURA pt TIE AND TEASE..

 

 mi a  placut.....seznzuala, erotism destul de ridicat.......pe mine ma atrage ca aspect........

 

nu face FK, dar oricum putine fac......

 

atmosfera generala, erotism, etc.....cam     9 si....

 

ASPECT      mie imi place......9,5

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Pozele cu Laura mi se par elocvente. Este vorba doar de gusturi. Pt cei ce doresc femei cu forme nu este indicata vizita la ea.

In rest masajul este alt capitol...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost de curand cu LAURA pt TIE AND TEASE..

 

 mi a  placut.....seznzuala, erotism destul de ridicat.......pe mine ma atrage ca aspect........

 

nu face FK, dar oricum putine fac......

 

atmosfera generala, erotism, etc.....cam     9 si....

 

ASPECT      mie imi place......9,5

kristi22222

VIP Member

  • m.jpg
  • VIP Member
  • 5stars.gif
  • 1138 Postari:
  • Inscris la:

    06 februari 2015

  • Reputatie:29
  • Locatie:everywhere

Postat 01 november 2018 - 02:39

am fost de curand cu LAURA....masajul nud de o ora....o recomand fara rezerve.....

 

aspect, implicate,etc....toate la cote inalte !

 
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ciudat ca esti asa certaret dupa un masaj atat de bun primit de la Alice...pare ca masajul de relaxare a fost bun, dar relaxarea n-a dat roade. O fi terenul arid! :-)

 

Nu ai inteles estenta cuvintelor mele, dincolo de faptul ca am precizat ca nu ma refer in special la fetele de la fantasy (chiar i-am facut o recenzie buna Irinei daca citesti o pagina, doua mai inapoi) si le-am si cerut scuze de off topic in sensul asta.

 

Mai departe evidentiam faptul ca de obicei acest masaj erotic compus dintr-o parte de relaxare si una erotica, nu e nici la standardul de calitate al unui masaj bun de relaxare fiindca majoritatea fetelor nu au calificare in sensul asta si nici rabdare, nici suficient de erotic...adica dupa gustul si multe dintre experientele mele, se pierde aiurea mult timp doar cu intins niste ulei ai frecat fata de tine.

 

Ceea ce am descris acolo se numeste lingam masaj si e cel mai erotic masaj erotic, tocmai dezaprobam modul mecanic de masaj erotic compus din intins ulei pe tine, apoi intins ulei pe ea si frecat de tine si un final de laba cu ulei. Cele mai multe masaje in experienta mea s-au desfasurat cam asa, dupa scenariul asta, dar fiindca am avut si experiente foarte bune, am cu ce sa compar, iar daca sunt multumit sau nu, impartasesc si aici ca asta e scopul forumului. Daca esti inca nerelaxat, mai baga o fisa! :-)

 

 

Si avand in vedere comentariul fratelui Romulus, ba frate mie mi se pare absurd tor ce spui. Cum adica fetele habar nu au sa faca masaj de relaxare? Mie mi se pare ca fac un masaj genial. Nu stiu ce nu iti convine atata timp cat ele isi dau interesul si fac efortul de a face tot timpul cel mai bun masaj. Cat despre partea de eroric pe care ai descris-o tu ar insemna ca fetele sa isi foloseasca doar mainile fara restul corpului si la sfarsit o laba trista. Pai hai sa iti spun ceva. Trist esti tu sau poate gay. Cum pula mea sa nu iti placa sa o vezi in diferite pozitii peste sau sub tine si sa iti trezeasca cele mai misto fantezii. Si nu inteleg un lucru daca tot esti asa frustrat ca nu primesti ceea ce iti doresti de ce revi tot aici? Iti spun eu de ce. Esti un frustrat care nu iti convine nimic insa iti place al dracului de mult sa critici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ciudat ca esti asa certaret dupa un masaj atat de bun primit de la Alice...pare ca masajul de relaxare a fost bun, dar relaxarea n-a dat roade. O fi terenul arid! :-)

 

Nu ai inteles estenta cuvintelor mele, dincolo de faptul ca am precizat ca nu ma refer in special la fetele de la fantasy (chiar i-am facut o recenzie buna Irinei daca citesti o pagina, doua mai inapoi) si le-am si cerut scuze de off topic in sensul asta.

 

Mai departe evidentiam faptul ca de obicei acest masaj erotic compus dintr-o parte de relaxare si una erotica, nu e nici la standardul de calitate al unui masaj bun de relaxare fiindca majoritatea fetelor nu au calificare in sensul asta si nici rabdare, nici suficient de erotic...adica dupa gustul si multe dintre experientele mele, se pierde aiurea mult timp doar cu intins niste ulei ai frecat fata de tine.

 

Ceea ce am descris acolo se numeste lingam masaj si e cel mai erotic masaj erotic, tocmai dezaprobam modul mecanic de masaj erotic compus din intins ulei pe tine, apoi intins ulei pe ea si frecat de tine si un final de laba cu ulei. Cele mai multe masaje in experienta mea s-au desfasurat cam asa, dupa scenariul asta, dar fiindca am avut si experiente foarte bune, am cu ce sa compar, iar daca sunt multumit sau nu, impartasesc si aici ca asta e scopul forumului. Daca esti inca nerelaxat, mai baga o fisa! :-)

 

 

Absolut corect comentariul. Ca și primul, de altfel.

Link spre comentariu
Vizitator yashaaa
Reputație: 0

Daca azi mi-a permisul timpul sa las o recenzie nu inseamna neaparat ca azi am vizitat-o pe Alice. Ea e o fata extraordinara in tot ce face atat la salon cat si in viata personala. Insa am simtit nevoia sa iti raspund comentariului tau.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Imi aduc aminte de sedintele de masaj de la Amazonia cand talpile si gambele mele erau in centrul atentiei si cele mai masate de parca pt asta ma duceam la masaj erotic.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Salutare,

Am revenit la Fantasy pentru a doua oara. Am ales telefonic pe Adela, si am avut o surpriza foarte placuta sa revad de fapt o veche cunostiinta. 

Salonul mi-a lasat o impresie buna, curat, discret samd. Interesant este faptul ca este pusa cabina de dus in camera. Unica problema din puctul meu de vedere este parcarea, daca vii cu masina in cursul zilei. 

Revenind la masaj, dupa cum ma asteptam, avad si flashback-uri din trecut, a fost de exceptie. Adela este foarte frumoasa, foarte comunicativa si timpul a trecut prea repede si placut.

Pentru ca stiu ca ar trebui sa dau si note, voi incerca, desi imi este greu sa nu fiu subiectiv:

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 10

GFE: 10+

Eu unul voi reveni cu placere

Multumesc Adela. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

 

Salutare,
Am revenit la Fantasy pentru a doua oara. Am ales telefonic pe Adela, si am avut o surpriza foarte placuta sa revad de fapt o veche cunostiinta. 
Salonul mi-a lasat o impresie buna, curat, discret samd. Interesant este faptul ca este pusa cabina de dus in camera. Unica problema din puctul meu de vedere este parcarea, daca vii cu masina in cursul zilei. 
Revenind la masaj, dupa cum ma asteptam, avad si flashback-uri din trecut, a fost de exceptie. Adela este foarte frumoasa, foarte comunicativa si timpul a trecut prea repede si placut.
Pentru ca stiu ca ar trebui sa dau si note, voi incerca, desi imi este greu sa nu fiu subiectiv:
Masaj relaxare: 9
Masaj erotic: 10
GFE: 10+
Eu unul voi reveni cu placere
Multumesc Adela. 

 

Corect colegu! Subscriu! Frumusica foc si are o vrajeala dulce, ce se pliaza pe client! Vrajeala e cel putin la fel de "inalta" ca si ea. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost azi a 17a oara la fantasy ,

Bineinteles ca doar Larisa e pe lista mea , stiu ca am zis ca ma voi duce mai des dar am fost ocupat cu terminarea unei case câteva luni bune ... Larisa e cireasa de pe tort, lapte si miere , ! Mesajul relaxare e ok dar cel erotic ... boom! De ar fi toate asa deschise la vorba si fara prejudecăți,... Încă odată nu e cea mai sexy sau permisivă, dar are o artă de a te face sa te simti bine , eu n-am mai vazut asa ceva de la vremea Emei când era la amazonia.. sunt foarte multumit, acum ca am terminat lucrurile ,am iarăși sâmbătă si duminica libera , dacă dau de ea io-s primul acolo la Orice ora vrea stăpâna ( pardon Larisa )

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost la Alice ieri, fara e super ok si destul de permisiva. Masajul de relaxare foarte bun si la erotic, din punctul meu de vedere, exceleaza. Recomand. Saptamana trecuta am fost la Adela, foarte buna la ambele masaje si relaxare si erotic.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost la Alice ieri, fara e super ok si destul de permisiva. Masajul de relaxare foarte bun si la erotic, din punctul meu de vedere, exceleaza. Recomand. Saptamana trecuta am fost la Adela, foarte buna la ambele masaje si relaxare si erotic.

Le stiu pe ambele de pe vremea de la Amazonia ... n-am sa comentez , dar nu sunt nici la degetul mic al Larisei, ca si performanta . Poate si eu am devenit prea exigent , dar na e parerea mea personala .
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi se împlinesc 3 ani de când am fost la primul masaj erotic , la sweet pleasure ,apoi careva pe acasa la ele, apoi am dat de Ema la Amazonia , ... Rebeca si Ioana care nu au putut fi " achiziționate " de fantasy ... si apoi s-a inchis Amazonia pe nedrept ( cică prostitutie) dar este neadevărat ( eu zic ca singurii mafioți sunt cei de la stat care acuză fara dovezi) apoi Fantasy a avut drum liber spre a deveni cel mai bun salon .. si cam aici suntem in 2019, puține saloane ,cele care oferă calitate raman,cine nu se desființează, apoi trebuie sa ai si noroc sa nu fi acuzat pe nedrept... bun am fost in 36 luni (24 .3 .2016-24.03.2019) la aproximativ 60 masaje ( 4 saloane , 2 fete private ) cost total aproximativ 10.000 lei.. cam asta e istoria ... Încă odată, eu scriu aici pt aia care-s mai timizi si vor sa se duca prima dată, sau a doua oară, ..Eu nu regret nimic, cel mai bun ban investit e într-o femeie care te face sa te simti bine , nimic altceva pe lume nu e mai frumos ... va las ca am scris destul off topic, baftă si distractie .

  • Like 6
Link spre comentariu

Larisa e foarte buna, dar are in ultima vreme cateva kilograme bune pe plus fata de cum era (si nu era fit, dar era numai buna)...iar ca performanta este pe la degetul aratator al Irinei care are o tehnica excelenta, atinge si excita bine de tot!

 

Larisa e foarte buna, dar Irina e 2 clase peste! Experientele mele...si am avit cu ambele un numar semnificativ, cat sa pot opina (asta neinsemnand ca nu merg in continuare si pa Larisa, dar Irina imi da orgasme mai intense).

 

 

quote name="alexberg" post="5530927" timestamp="1553405690"]

 

Le stiu pe ambele de pe vremea de la Amazonia ... n-am sa comentez , dar nu sunt nici la degetul mic al Larisei, ca si performanta . Poate si eu am devenit prea exigent , dar na e parerea mea personala .

Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello,

 

i visited yesterday Irina.

I have to say she is a really a nice person, authentic and she seems to be honest.

 

We have spend 1 hour together, established was a tie and tease massage.

 

The service was top, her engagement also. Nothing to criticize from my side.

 

She has beautiful boobs and a warm smile.

She seems to be more the nice girl from the neighborhood than a professional massage girl. Nice small talk.

 

Girl: 8

Massage: 8.5

Happy End: 8.5

Location: 8.5

Tribute: 200/h + TIP!

 

To be recommended!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...