Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salutare! Pe cine recomandati pt un masaj fantasy dintre Irina si Alice? Precizez ca am bifat-o pe Larisa la acest tip de masaj (si a fost demential), dar parca as incerca si cu alta fata.

Eu am incercat o pe Alice si este dementiala si ea. Frumoasa, permisiva, tot ce vrei. Am intrat si cu Larisa. Cu irina nu, dar merita Alice. Bafta

Link spre comentariu

Draga Famtasy (Ema), puneti-o pe Larisa putin la slabit ca era numai buna, dar acum a luat-o-n sus...si spuneti pe site, varsta corecta a fetelor. Larisa nu mai are de cativa ani 27, Adela la fel, nu mai are 30, etc...

 

 

Buna,

 

Incepand de maine salonul este inchis. Redeschidem marti pe 30 Aprilie - program scurt ( 12:00 - 19:00), iar de pe data de 1 mai reluam programul normal.

 

Sarbatori fericite!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Draga Famtasy (Ema), puneti-o pe Larisa putin la slabit ca era numai buna, dar acum a luat-o-n sus...si spuneti pe site, varsta corecta a fetelor. Larisa nu mai are de cativa ani 27, Adela la fel, nu mai are 30, etc...

 

 

 

Colegu´ mie mi se pare ca Larisa arata extrem de bine in poze! Ca si dimensiuni arata mortal!  :snap  Si practica si un tip de masaj...mai indraznet!  :clapp

Dar deh...la femei si la masini gusturile nu se discuta!  :crazylove

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegu´ mie mi se pare ca Larisa arata extrem de bine in poze! Ca si dimensiuni arata mortal! :snap Si practica si un tip de masaj...mai indraznet! :clapp

Dar deh...la femei si la masini gusturile nu se discuta! :crazylove

mai indraznet reprezentand ce anume?
Link spre comentariu

Dane, pozele e reale, dar nu e chiar ca in realitate. Stiu eu ce spun ca o vizitez de multa vreme...si s-a cam lenevit. Nu o critic ca e buna si n-am zis nimic despre masajul ei...o motivez sa revina la forma care a consacrat-o. 😊

 

Eu pariez ca isi suna si retragerea in perioada urmatoare...sau macar o suspendare!

 

 

Colegu´ mie mi se pare ca Larisa arata extrem de bine in poze! Ca si dimensiuni arata mortal! :snap Si practica si un tip de masaj...mai indraznet! :clapp

Dar deh...la femei si la masini gusturile nu se discuta! :crazylove

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Colegu´ mie mi se pare ca Larisa arata extrem de bine in poze! Ca si dimensiuni arata mortal!  :snap  Si practica si un tip de masaj...mai indraznet!  :clapp

Dar deh...la femei si la masini gusturile nu se discuta!  :crazylove

tu te iei dupa poze dan cel nou?? Sau dupa realitate? Ai fost vreodata la larisa? sau acum recent?

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Dane, pozele e reale, dar nu e chiar ca in realitate. Stiu eu ce spun ca o vizitez de multa vreme...si s-a cam lenevit. Nu o critic ca e buna si n-am zis nimic despre masajul ei...o motivez sa revina la forma care a consacrat-o.

 

Eu pariez ca isi suna si retragerea in perioada urmatoare...sau macar o suspendare!

 

 

 

Nimic de zis, colegu`! Cu siguranta ai fost de mai multe ori decat mine! Eu am "nimerit-o" din greseala. O cautam pe Eva! Ceea ce am crezut ca va fi o experienta mediocra, s-a dovedit a fi printre cele mai bune.   :bow   Motiveaz-o ca bine ii faci!  :iagree  Nu am prea simtit masaj asa indraznet: sa te joci cu Gogu milogu atat de aproape de scorbura, uleios si fara sa il scape! Skills nene.  :icecream   In poze se vede ca a mai pus (dar mie imi place). Fiecare cum considera! 

 

Stima si respect! 

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

tu te iei dupa poze dan cel nou?? Sau dupa realitate? Ai fost vreodata la larisa? sau acum recent?

 

norbert: am incercat sa raspund si la mesajul tau in reply-ul precedent! Am fost o singura data! M-a "spart"! Clar printre cele mai bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

Speram ca nu o sa va supere prea tare urmatoarea veste, insa, pentru a continua sa mentinem nivelul de servicii si confort pe care vi le oferim, vom face unele mici modificari de preturi. Mai exact, incepand cu data de 13.05.2019  vom mari preturile cu circa 10%. In cursul weekendului vor aparea pe site noile preturi, dar pana atunci regasiti mai jos lista cea noua. Va multumim pentru intelegere!  :bow

 

Preturi in cursul saptamanii:

 
Masaj erotic clasic (60min) - 200 RON
Masaj Tie&Tease (60min) - 220 RON
Masaj Fantasy (60min) - 220 RON
Masaj pentru cupluri (60min) - 380 RON
Masaj Yoni (60min) - 200 RON
Masaj 'Ready to go' (30min) - 140 RON
Masaj 'Ready to go' cu 2 fete (30min) - 280 RON
Masaj de relaxare (45min) - 100 RON
Masaj cu 2 fete (60min) - 370 RON
Masaj Fantasy cu 2 fete (60min) - 380 RON
Domina masaj & masaj prostatic (60min) - 300 RON
Sedinta de 2 ore de masaj erotic clasic - 360 RON
 
Preturi Sambata:
 
Masaj erotic clasic (60min) - 170 RON
Masaj 'Ready to go' (30min) - 120 RON
Masaj Fantasy (60min) - 200 RON
Masaj Tie&Tease (60min) - 200 RON
Masaj cu 2 fete (60min) - 350 RON
Masaj cu 2 fete 'Ready to go' (30min) - 250 RON
  • Like 1
Link spre comentariu

 

Hello,

Speram ca nu o sa va supere prea tare urmatoarea veste, insa, pentru a continua sa mentinem nivelul de servicii si confort pe care vi le oferim, vom face unele mici modificari de preturi. Mai exact, incepand cu data de 13.05.2019  vom mari preturile cu circa 10%. In cursul weekendului vor aparea pe site noile preturi, dar pana atunci regasiti mai jos lista cea noua. Va multumim pentru intelegere!  :bow

 

Preturi in cursul saptamanii:

 
Masaj erotic clasic (60min) - 200 RON
Masaj Tie&Tease (60min) - 220 RON
Masaj Fantasy (60min) - 220 RON
Masaj pentru cupluri (60min) - 380 RON
Masaj Yoni (60min) - 200 RON
Masaj 'Ready to go' (30min) - 140 RON
Masaj 'Ready to go' cu 2 fete (30min) - 280 RON
Masaj de relaxare (45min) - 100 RON
Masaj cu 2 fete (60min) - 370 RON
Masaj Fantasy cu 2 fete (60min) - 380 RON
Domina masaj & masaj prostatic (60min) - 300 RON
Sedinta de 2 ore de masaj erotic clasic - 360 RON
 
Preturi Sambata:
 
Masaj erotic clasic (60min) - 170 RON
Masaj 'Ready to go' (30min) - 120 RON
Masaj Fantasy (60min) - 200 RON
Masaj Tie&Tease (60min) - 200 RON
Masaj cu 2 fete (60min) - 350 RON
Masaj cu 2 fete 'Ready to go' (30min) - 250 RON

 

Buna ziua! Stiu ca in general sunteti receptivi la sugestiile facute aici pe forum si vreau sa va intreb: Pentru imbunatatirea serviciilor/ofertei,v-ati gandit vreodata sa introduceti si serviciul de cuckold? De exemplu puteti angaja un tip,iar maseuzele care ar oferi acest serviciu de cuckold sa o faca cu acel tip, in timp ce clientul priveste (plus restul actiunilor de tip cuckold stabilite intre participanti) sau daca una dintre maseuzele din salon are un prieten stabil ar putea sa vina cu acesta pentru serviciul de cuckold. Eu zic ca ar fi o treaba foarte buna acest serviciu in tara noastra,care este deficitara la acest capitol (oferta e aproape zero). sunt sigur ca ar exista suficienti doritori. Sa fie totul organizat intr-un ambient profesional. Merita introdus acest serviciu macar experiemtnal. Eu as fi primul care face o vizita pentru acest serviciu. Am fost in salon de cateva ori pentru dominare si mi-a placut atmosfera,daca reusiti sa creati acelasi ambient profesional si placut pt cuckold,atunci o sa va vizites si mai des

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

... puteti angaja un tip,iar maseuzele care ar oferi acest serviciu de cuckold sa o faca cu acel tip, in timp ce clientul priveste (plus restul actiunilor de tip cuckold stabilite intre participanti) sau daca una dintre maseuzele din salon are un prieten stabil ar putea sa vina cu acesta pentru serviciul de cuckold ...

 

N-am intalnit in viata mea idee mai stupida, sorry. Vrei sa distrugi atmosfera unui salon de masaj, introdu un mascul acolo, altfel decat pe post de client. Ai dezastrul asigurat. Nu vad de ce astfel de servicii ar fi necesare intr-un stabiliment in care se specifica limpede si de la inceput ca sunt excluse contactele sexuale.

Link spre comentariu

Baitu, spitalul e ceva mai incolo, tot pe Floreasca...e chiar de urgenta, asa cum ai nevoie. Aici e un simplu salon de masaj! Bine?

 

Daca ai altceva de propus, intrebat, e o sectiune speciala, nu mai bate campisorii p-aici...iesi la aer ca a venit primavara.

 

 

Buna ziua! Stiu ca in general sunteti receptivi la sugestiile facute aici pe forum si vreau sa va intreb: Pentru imbunatatirea serviciilor/ofertei,v-ati gandit vreodata sa introduceti si serviciul de cuckold? De exemplu puteti angaja un tip,iar maseuzele care ar oferi acest serviciu de cuckold sa o faca cu acel tip, in timp ce clientul priveste (plus restul actiunilor de tip cuckold stabilite intre participanti) sau daca una dintre maseuzele din salon are un prieten stabil ar putea sa vina cu acesta pentru serviciul de cuckold. Eu zic ca ar fi o treaba foarte buna acest serviciu in tara noastra,care este deficitara la acest capitol (oferta e aproape zero). sunt sigur ca ar exista suficienti doritori. Sa fie totul organizat intr-un ambient profesional. Merita introdus acest serviciu macar experiemtnal. Eu as fi primul care face o vizita pentru acest serviciu. Am fost in salon de cateva ori pentru dominare si mi-a placut atmosfera,daca reusiti sa creati acelasi ambient profesional si placut pt cuckold,atunci o sa va vizites si mai des

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am sunat ieri la Fantasy si am fost surprins sa aud intre fetele disponibile si Ela. Oare sa fie un comeback?

Eu din pacate nu am mai avut ieri timp de vizita, dar poate au fost alti colegi? Sau poate managementul clarifica ... ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat ieri la Fantasy si am fost surprins sa aud intre fetele disponibile si Ela. Oare sa fie un comeback?

Eu din pacate nu am mai avut ieri timp de vizita, dar poate au fost alti colegi? Sau poate managementul clarifica ... ?

Buna,

 

Da, s-a intors. 😀

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat acest salon acum cateva zile,  intr-o seara ,turmentat dupa o betie cu prietenii. Pozititv faptul ca am gasit deschis dimineata in zona si ca erau 3 fete si noi 3 baieti. Atmosfera placuta, fete frumusele. Nu imi amintesc numele fetei cu care am intrat, insa era o bruneta slim.
Igiena relativ ok, prosop curatel, gel de dus. Nu am prea mult de reprosat.
Masaj de relaxare 7,5
Body si erotic 8,5
Finalizare- ssatisfacatoare.

Negativ: nu mai bateti in usa la finalul orei. Eu daca intarzi prefer sa platesc timpul depasit, decat sa fiu atentionat sa ma car fix cand este aproape de final...plus ca eram la un pas sa ratez finalizarea icon_no.gif
Cam atat despre experienta mea,
Cu respect!

MC

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ai fost intr-o seara dar ai gasit deschis dimineata? :))) Sigur acum nu esti tot dupa o betie si sigur ai fost la salonul asta? :))))

Intreb pt ca stiu ca nu au program dupa 12 noaptea

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 2013
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Ai fost intr-o seara dar ai gasit deschis dimineata? :))) Sigur acum nu esti tot dupa o betie si sigur ai fost la salonul asta? :))))

Intreb pt ca stiu ca nu au program dupa 12 noaptea

O fi baut omu' toata noaptea😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat acest salon acum cateva zile, intr-o seara ,turmentat dupa o betie cu prietenii. Pozititv faptul ca am gasit deschis dimineata in zona si ca erau 3 fete si noi 3 baieti. Atmosfera placuta, fete frumusele. Nu imi amintesc numele fetei cu care am intrat, insa era o bruneta slim.

Igiena relativ ok, prosop curatel, gel de dus. Nu am prea mult de reprosat.

Masaj de relaxare 7,5

Body si erotic 8,5

Finalizare- ssatisfacatoare.

Negativ: nu mai bateti in usa la finalul orei. Eu daca intarzi prefer sa platesc timpul depasit, decat sa fiu atentionat sa ma car fix cand este aproape de final...plus ca eram la un pas sa ratez finalizarea icon_no.gif

Cam atat despre experienta mea,

Cu respect!

MC

 

Buna,

 

Ne poti spune exact in ce interval orar ne-ai vizitat? Nu am inteles exact daca ai venit dimineata sau seara. Noi avem program intre 12:00 si 00:00 si primim clienti doar pe baza de programare. Multumim!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...