Sari la conținut

Postări Recomandate

Exact acelas lucru vroiam si eu sa-l mentionez

Ne-ar fi de ajutor ca pozele postate sa fie alaturate numelor pt a identifica mai usor fetele si poate ceva descrieri particulare ale fetelor sau tipul de masaj preferat de fiecare fata ../ lapdance.., accepta finalizari cob sau pe fese.. etc.. 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru a evita confuzii pe viitor, impreuna cu pozele adaugate pe forum pot fi mentionate si numele fetelor.

 

Hello,

 

Chiar este mult mai utila sugestia ta, ideea e ca noi nu stiam ca exista optiunea de "incarcare avansata"  a pozelor. Insa acum, datorita propunerii tale, am investigat mai mult cum functioneaza atasarea pozelor pe forum si  vom utiliza functia respectiva in postarile noastre viitoare.

Multumim frumos  :bow

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Exact acelas lucru vroiam si eu sa-l mentionez

Ne-ar fi de ajutor ca pozele postate sa fie alaturate numelor pt a identifica mai usor fetele si poate ceva descrieri particulare ale fetelor sau tipul de masaj preferat de fiecare fata ../ lapdance.., accepta finalizari cob sau pe fese.. etc..

 

Buna googu,
 
Multumim pentru observatie, am luat in considerare si am repostat pozele cu nume de aceasta data.
 
In ceea ce priveste celalalt punct mentionat de tine, respectiv descrierea pentru fiecare fata, vrem sa clarificam urmatoarele aspecte:
 
1. Finalizarea pe corp (exclus zona intima si zona fetei) este permisa de catre toate fetele.
2. Atingerile si sarutarile pe corp sunt acceptate cu mentiunea ca nu este permisa introducerea degetelor in vagin/anus.
3. Cunilingus/anilingus este la latitudinea maseuzei, depinzand de chimia dintre ea si client. Fetele nu fac asta pentru extra tips, asa ca nu exista o obligativitate pentru  acest serviciu, o fac cand vor si pentru ca vor.
4. FK - se aplica aceeasi mentiune de la punctul 3.
5. Footjob se practica de catre toate fetele la cerere.
6.Lapdance/striptease se intampla in anumite cazuri, in functie de dispozitia maseuzei/clienti fideli si asta pentru ca nu exista in gama noastra de servicii in acest moment. Atunci cand vom introduce in lista de servicii masaj cu striptease/lapdance, veti fi informati.
7. "Hairjob", pentru ca am avut recent aceasta solicitare: doar Monica :)
 
Nota***
Regulile de mai sus se aplica in cazul tuturor maseuzelor noastre, insa trebuie sa tinem cont de faptul ca masajul nu este o munca mecanica, iar fetele sunt, ca si voi de altfel, ghidate de  trairi/impulsuri/chimia dintre ea si cealalta persoana, prin urmare nu exista o regula universal valabila pentru punctele 3,4 si 6 de mai sus. Aceasta insa nu inseamna ca nu veti avea parte de un masaj bun efectuat cu maximum de raspundere de catre fete. De asemenea, pentru un masaj cat mai reusit ar fi indicat sa existe o comunicare cat mai deschisa inainte si in timpul masajului intre client si maseuza. Un alt detaliu care conteaza foarte mult in timpul masajului este igiena/dusul obligatoriu inainte de masaj atat in ceea ce priveste maseuza cat si clientul. 
 
Pentru orice alte nelamuriri, sugestii si feedback-uri va asteptam deschisi. Multumim!  :wink2
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

am revizitat salonul si am ales varianta TIE &TEASE cu Monica.

 

am avut parte de una din cele mai bune experiente in  gama masajului erotic !

 

MONICA :Blonda, frumusica, cu un corp sexy, f bine proportionata, piele fina,.        10

 

ATITUDINE SI MASAJ: totul la superlativ !                                                                      10

  

Asteptati, probabil ,detalii in ceeea ce priveste desfasurarea "actiunii". Nu vi le voi oferi. V as strica placerea de a decoperi singuri.

 

200 lei-MASAJ TIE AND TEASE.

 

Recomand.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  :girly Tombola Craciun

 

Ca tot vine Craciunul, ne-am gandit sa va facem o surpriza placuta, voua - membrilor forumului , organizand o tombola cu diverse premii/promotii in perioada 19 - 23 decembrie 2016.

 

Regulament: :rockettes-1

1. Membrii interesati sa participe la tombola trebuie in prima faza sa dea reply la aceasta postare cu mesajul < Subscribe>. Inscrierile se fac doar in perioada 12 - 16 decembrie, in saptamana premergatoare tombolei.

2. Urmatorul pas reprezinta contactarea prin PM(mesaj privat) a participantilor, furnizandu-le un cod unic, cod ce trebuie comunicat in receptie in momentul programarii. Nu trebuie sa va ingrijorati in ceea ce priveste anonimitatea intrucat am luat in cosiderare acest aspect astfel incat codul de participare este unul singur pentru toti userii.

3. Participantii trebuie sa isi confirme statutul in momentul programarii telefonice la sedinta de masaj. (acest lucru este necesar pentru ca unele dintre premii implica adaugarea de timp extra la o sedinta standard de masaj).

4. Extragerea la tombola are loc doar in intervalul 19-23 decembrie, in momentul in care ajungeti la programare si comunicati codul unic primit, urmand ca premiul sa fie acordat pe loc.

 

Sunt 5 tipuri de premii, de valori diferite, iar procentul in care se regaseste fiecare dintre ele este invers proportional cu valoarea. Totodata, fiecare biletel din tombola este castigator, neexistand sansa de a nu primi niciun premiu. Prin urmare, va prezentam tipurile de premii:

 

--> La o ora de masaj erotic (180 RON), primiti 15 minute extra ce constau intr-un numar de striptease din partea maseuzei, astfel incat timpul total alocat sedintei ar fi de 75 MIN.

--> Tie and Tease la pret de masaj erotic, respectiv achitati 180 RON in loc de 200 RON.

--> 10% reducere la pretul unei ore de masaj erotic.

--> 15% reducere la pretul unei ore de masaj erotic.

--> 50 RON reducere la orice tip de masaj.

 

In afara de tombola, v-am pregatit si o alta supriza si anume << Fantasy Box>> sau << Cutia cu fantezii>>, pe care o veti gasi in receptie. Aceasta o sa contina diverse accesorii din care puteti selecta unul pentru a face sedinta de masaj mai incitanta.

 

Acestea fiind spuse, va asteptam inscrierile la tombola incepand cu data de 12 decembrie si raspundem cu drag oricaror intrebari pe care le aveti. Multumim  :shy:
  • Like 3
Link spre comentariu

 

  :girly Tombola Craciun
 
Ca tot vine Craciunul, ne-am gandit sa va facem o surpriza placuta, voua - membrilor forumului , organizand o tombola cu diverse premii/promotii in perioada 19 - 23 decembrie 2016.
 
Regulament: :rockettes-1
1. Membrii interesati sa participe la tombola trebuie in prima faza sa dea reply la aceasta postare cu mesajul < Subscribe>. Inscrierile se fac doar in perioada 12 - 16 decembrie, in saptamana premergatoare tombolei.
2. Urmatorul pas reprezinta contactarea prin PM(mesaj privat) a participantilor, furnizandu-le un cod unic, cod ce trebuie comunicat in receptie in momentul programarii. Nu trebuie sa va ingrijorati in ceea ce priveste anonimitatea intrucat am luat in cosiderare acest aspect astfel incat codul de participare este unul singur pentru toti userii.
3. Participantii trebuie sa isi confirme statutul in momentul programarii telefonice la sedinta de masaj. (acest lucru este necesar pentru ca unele dintre premii implica adaugarea de timp extra la o sedinta standard de masaj).
4. Extragerea la tombola are loc doar in intervalul 19-23 decembrie, in momentul in care ajungeti la programare si comunicati codul unic primit, urmand ca premiul sa fie acordat pe loc.
 
Sunt 5 tipuri de premii, de valori diferite, iar procentul in care se regaseste fiecare dintre ele este invers proportional cu valoarea. Totodata, fiecare biletel din tombola este castigator, neexistand sansa de a nu primi niciun premiu. Prin urmare, va prezentam tipurile de premii:
 
--> La o ora de masaj erotic (180 RON), primiti 15 minute extra ce constau intr-un numar de striptease din partea maseuzei, astfel incat timpul total alocat sedintei ar fi de 75 MIN.
--> Tie and Tease la pret de masaj erotic, respectiv achitati 180 RON in loc de 200 RON.
--> 10% reducere la pretul unei ore de masaj erotic.
--> 15% reducere la pretul unei ore de masaj erotic.
--> 50 RON reducere la orice tip de masaj.
 
In afara de tombola, v-am pregatit si o alta supriza si anume << Fantasy Box>> sau << Cutia cu fantezii>>, pe care o veti gasi in receptie. Aceasta o sa contina diverse accesorii din care puteti selecta unul pentru a face sedinta de masaj mai incitanta.
 
Acestea fiind spuse, va asteptam inscrierile la tombola incepand cu data de 12 decembrie si raspundem cu drag oricaror intrebari pe care le aveti. Multumim  :shy:

 

< Subscribe>

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

  :girly Tombola Craciun
 
Ca tot vine Craciunul, ne-am gandit sa va facem o surpriza placuta, voua - membrilor forumului , organizand o tombola cu diverse premii/promotii in perioada 19 - 23 decembrie 2016.
 
Regulament: :rockettes-1
1. Membrii interesati sa participe la tombola trebuie in prima faza sa dea reply la aceasta postare cu mesajul < Subscribe>. Inscrierile se fac doar in perioada 12 - 16 decembrie, in saptamana premergatoare tombolei.
2. Urmatorul pas reprezinta contactarea prin PM(mesaj privat) a participantilor, furnizandu-le un cod unic, cod ce trebuie comunicat in receptie in momentul programarii. Nu trebuie sa va ingrijorati in ceea ce priveste anonimitatea intrucat am luat in cosiderare acest aspect astfel incat codul de participare este unul singur pentru toti userii.
3. Participantii trebuie sa isi confirme statutul in momentul programarii telefonice la sedinta de masaj. (acest lucru este necesar pentru ca unele dintre premii implica adaugarea de timp extra la o sedinta standard de masaj).
4. Extragerea la tombola are loc doar in intervalul 19-23 decembrie, in momentul in care ajungeti la programare si comunicati codul unic primit, urmand ca premiul sa fie acordat pe loc.
 
Sunt 5 tipuri de premii, de valori diferite, iar procentul in care se regaseste fiecare dintre ele este invers proportional cu valoarea. Totodata, fiecare biletel din tombola este castigator, neexistand sansa de a nu primi niciun premiu. Prin urmare, va prezentam tipurile de premii:
 
--> La o ora de masaj erotic (180 RON), primiti 15 minute extra ce constau intr-un numar de striptease din partea maseuzei, astfel incat timpul total alocat sedintei ar fi de 75 MIN.
--> Tie and Tease la pret de masaj erotic, respectiv achitati 180 RON in loc de 200 RON.
--> 10% reducere la pretul unei ore de masaj erotic.
--> 15% reducere la pretul unei ore de masaj erotic.
--> 50 RON reducere la orice tip de masaj.
 
In afara de tombola, v-am pregatit si o alta supriza si anume << Fantasy Box>> sau << Cutia cu fantezii>>, pe care o veti gasi in receptie. Aceasta o sa contina diverse accesorii din care puteti selecta unul pentru a face sedinta de masaj mai incitanta.
 
Acestea fiind spuse, va asteptam inscrierile la tombola incepand cu data de 12 decembrie si raspundem cu drag oricaror intrebari pe care le aveti. Multumim  :shy:

 

 

Hello,
 
Tocmai am descoperit ca mesageria privata a forumului are anumite limitari si anume ca userii "necolorati" nu pot primi PM.  Din acest motiv solicitam membrilor "necolorati" si doritori de a participa la tombola noastra pe langa postarea cu <subscribe> pe topic,  sa ne contacteze pe e-mail pentru a le comunica codul unic de participare.
Adresa noastra este: [email protected]
 
Pentru restul membrilor, ramane valabila inscrierea prin procedura mentionata initial. 
Va multumim pentru intelegere :)
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

 

Hello,

 

Tocmai am descoperit ca mesageria privata a forumului are anumite limitari si anume ca userii "necolorati" nu pot primi PM. Din acest motiv solicitam membrilor "necolorati" si doritori de a participa la tombola noastra pe langa postarea cu <subscribe> pe topic, sa ne contacteze pe e-mail pentru a le comunica codul unic de participare.

Adresa noastra este: [email protected]

 

Pentru restul membrilor, ramane valabila inscrierea prin procedura mentionata initial.

Va multumim pentru intelegere :)

Cum astazi a inceput campania (speram ca este mai productiva decat cea pentru parlamentare), subscribe :)

  • Like 1
Link spre comentariu

 

:girly Tombola Craciun

 

Ca tot vine Craciunul, ne-am gandit sa va facem o surpriza placuta, voua - membrilor forumului , organizand o tombola cu diverse premii/promotii in perioada 19 - 23 decembrie 2016.

 

Regulament: :rockettes-1

1. Membrii interesati sa participe la tombola trebuie in prima faza sa dea reply la aceasta postare cu mesajul < Subscribe>. Inscrierile se fac doar in perioada 12 - 16 decembrie, in saptamana premergatoare tombolei.

2. Urmatorul pas reprezinta contactarea prin PM(mesaj privat) a participantilor, furnizandu-le un cod unic, cod ce trebuie comunicat in receptie in momentul programarii. Nu trebuie sa va ingrijorati in ceea ce priveste anonimitatea intrucat am luat in cosiderare acest aspect astfel incat codul de participare este unul singur pentru toti userii.

3. Participantii trebuie sa isi confirme statutul in momentul programarii telefonice la sedinta de masaj. (acest lucru este necesar pentru ca unele dintre premii implica adaugarea de timp extra la o sedinta standard de masaj).

4. Extragerea la tombola are loc doar in intervalul 19-23 decembrie, in momentul in care ajungeti la programare si comunicati codul unic primit, urmand ca premiul sa fie acordat pe loc.

 

Sunt 5 tipuri de premii, de valori diferite, iar procentul in care se regaseste fiecare dintre ele este invers proportional cu valoarea. Totodata, fiecare biletel din tombola este castigator, neexistand sansa de a nu primi niciun premiu. Prin urmare, va prezentam tipurile de premii:

 

--> La o ora de masaj erotic (180 RON), primiti 15 minute extra ce constau intr-un numar de striptease din partea maseuzei, astfel incat timpul total alocat sedintei ar fi de 75 MIN.

--> Tie and Tease la pret de masaj erotic, respectiv achitati 180 RON in loc de 200 RON.

--> 10% reducere la pretul unei ore de masaj erotic.

--> 15% reducere la pretul unei ore de masaj erotic.

--> 50 RON reducere la orice tip de masaj.

 

In afara de tombola, v-am pregatit si o alta supriza si anume << Fantasy Box>> sau << Cutia cu fantezii>>, pe care o veti gasi in receptie. Aceasta o sa contina diverse accesorii din care puteti selecta unul pentru a face sedinta de masaj mai incitanta.

 

Acestea fiind spuse, va asteptam inscrierile la tombola incepand cu data de 12 decembrie si raspundem cu drag oricaror intrebari pe care le aveti. Multumim :shy:

<subscribe>

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

           Având timp liber într-o zi şi fiind atras de ceea ce era oferit la salon în săptămâna dinaintea Craciunului, am zis că trebuie să merg la Fantasy şi obligatoriu la 

Nicole

o fată blondă, despre care scria pe fantasymasaj.ro că e şi mai înaltă. N-aş zice că mă îndrăgostisem de ea din poze, dar m-am îndrăgostit după ce am văzut-o în realitate. Sigur că a contat şi că am citit pe aici că e atmosfera ok la salon, până la urmă saloane de masaj sunt multe, dar ori nu e curaţenie, ori nu sunt fete mai deosebite, ori este prea scump şi nu cred că mi se poate oferi ceva extraordinar încât să plătesc 250-300 lei pentru o oră care să includă, eventual, şi îmbrăcat, dezbrăcat, duşuri, discuţii preliminare etc. Sigur că mi-ar conveni un preţ de 150 lei/oră pentru masaj erotic la Fantasy Masaj, dar nu ştiu ce calcule şi-au făcut de nu au ales preţul agreat de mine :), lasă că voi merge rar la Fantasy, m-am gândit eu că se aplică aici expresia "mai răruţ că-i mai drăguţ".
           Dar să încep să scriu despre impresiile cu care am rămas eu în urma vizitei la Fantasy. 
           La ora la care aveam programare urcam pe scara (asemănătoare cu cele din castelele medievale) din clădire spre recepţie unde m-a primit o fată subţirică şi blondă, care a reuşit să mă acomodeze puţin cu acest salon. Nu prea am luat eu prea în serios ceea ce îmi spunea fata şi n-am luat în considerare sugestiile ei subtile şi, când plecam din salon mi-am dat seama că am greşit foarte mult.  :huh:( (În decembrie anul viitor voi fi mai atent!). 

           Pe de altă parte, nu am observat niciun truc folosit pentru perioada promoţia de Crăciun, eu eram hotărât să verific dacă trişa fata blondă, dar nu a fost cazul, totul a ieşit bine şi ea era foarte convingătoare, eu chiar am fost aşa de surprins încât nu mai ştiam ce mai trebuie să se întâmple.

           În camera de la etaj am aşteptat-o puţin pe Nicole, o fată blondă şi frumoasă! Frumoasă e şi la chip, sigur că din poze nu îmi puteam seama şi aveam ceva emoţii. Mie mi-a lăsat impresia unei fete rafinate, deloc indecente, dar cu o privire foarte rece. Şi e o persoană distantă din păcate. Atitudinea ei a fost foarte bună, e o fată cu bun-simţ şi nu a făcut vreo remarcă răutăcioasă.

 

            Cu ceva timp în urmă de la salon au fost făcute nişte precizări, vă prezint situaţia în care m-am aflat eu în legătură cu unele aspecte menţionate de "fantasymasaj":
 
"2. Atingerile si sarutarile pe corp sunt acceptate cu mentiunea ca nu este permisa introducerea degetelor in vagin/anus."       NU MĂ AŞTEPTAM -SINCER- SĂ MI SE ÎNTÂMPLE TOCMAI MIE, DAR TOT MĂ DUSESEM CU 1% SPERANŢE, RECUNOSC   :( 
"3. Cunilingus/anilingus este la latitudinea maseuzei, depinzand de chimia dintre ea si client. Fetele nu fac asta pentru extra tips, asa ca nu exista o obligativitate pentru  acest serviciu, o fac cand vor si pentru ca vor."   OK!  :rever  :rever  :rever  :2808.gif  :bow2  :bow2  :bow2 
"4. FK - se aplica aceeasi mentiune de la punctul 3."      NU AM AVUT NOROC NICI DE UN SĂRUT MIC-MIC   :(   
"6. Lapdance/striptease se intampla in anumite cazuri, in functie de dispozitia maseuzei/clienti fideli si asta pentru ca nu exista in gama noastra de servicii in acest moment."     NU MI SE ÎNTÂMPLĂ MIE NENOROCIRI DE-ASTEA   :(

 

           Ora de masaj plătită a avut ... 60 minute exact.  :clap2  (timpul cât am fost cu fata în cameră)

           Dacă dau şi nişte note, totul pare mai special:

  

>Salon =+9
        cearceaf şi papuci de unică folosinţă
        baie curată
        prosop mare şi curat

        camera ar putea fi aranjată mai bine, dar e ok şi aşa

        mi-a plăcut primirea făcută, fata blondă care m-a întâmpinat nu a încercat să mă păcălească în niciun fel :) , m-a impresionat  :clap2 
>Corp Nicole =9

          are pielea albă şi fină, e suplă, sânii sunt mici dar mie îmi plac, sincer
>Faţă Nicole =++

          o blondă cu buze foarte senzuale, chipul ei e genul meu preferat
>Igienă =10

         curată, epilată, machiată, aranjată -eu nu am observat nimic negativ, dar chiar nimic :)

>Masaj de relaxare = -
>Masaj erotic =8,5

          este dezinvoltă, a făcut ce i-am cerut, plus ceea ce a considerat că mi-ar place, dar fără GFE nimic nu e prea bine  :(

>GFE =7 

          prea distantă şi îmi dădea impresia că se uită la mine ca la un duşman

          nu îi place să simuleze GFE

          a zâmbit puţin, mai forţat, dar se pune

          dacă ştiam că fata e aşa, abordam altfel întâlnirea

 

----------------------------------------------------------------------------

     Bine organizat totul în acest salon...

     Frumoasă această Nicole de la Fantasy Masaj...

    ----------------------------------------------------------------------------

 

:wavey

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...