Sari la conținut

Postări Recomandate

Hello,

 

Va asteptam maine, 21.09.2019, sa sarbatorim 3 ani de Fantasy! V-am pregatit cateva surprize, inclusiv o maseuza noua in echipa noastra, iar numele ei este Katy. Let's celebrate together 3 amazing years!

:X :birthday :cocktail

La Multi Ani!

 

Katy este o fata foarte frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Recent au avut loc cateva modificari in ceea ce priveste regulile de postare pe forum, astfel incat contul nu ne mai permite postarea de fotografii in comentarii.  Prin urmare, o sa va rugam sa solicitati poze cu Katy pe whatsupp pana ce vom adauga poze pe site. Cateva detalii despre ea:

- are experienta in domeniu

- 28 ani, 162cm, 53 kg

 

Multumim!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut! Care este cel mai bun cuplu de fete pentru un masaj la dublu? Imi plac cateva dintre fetele voastre, insa ori nu lucreaza pe aceeasi tura ori atunci cand am fost si am intrebat de dublu, mi-au sugerat ca nu le atrage genul de masaj cu o colega...desi in 2 au fost in asa fel incat m-am intors la toate de cateva ori bune. Asa ca te las pe tine sa imi spui cum stau lucrurile pentru o tripla reusita!:-)...I am in...:-). Multumesc. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! Care este cel mai bun cuplu de fete pentru un masaj la dublu? Imi plac cateva dintre fetele voastre, insa ori nu lucreaza pe aceeasi tura ori atunci cand am fost si am intrebat de dublu, mi-au sugerat ca nu le atrage genul de masaj cu o colega...desi in 2 au fost in asa fel incat m-am intors la toate de cateva ori bune. Asa ca te las pe tine sa imi spui cum stau lucrurile pentru o tripla reusita!:-)...I am in...:-). Multumesc.

Hello,

 

Variantele pentru masajul cu doua fete sunt urmatoarele:

 

Larisa - Ela, Larisa - Adela, Larisa - Katy, Larisa - Alice

 

Ela - Alice, Ela - Katy

 

Alice - Katy, Alice - Adela, Alice - Irina

 

Irina - Adela, Irina - Katy

 

Multumim :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Nice! :-)

 

Alina, parca o chema...a disparut doar de pe site-ul vostru sau a disparut de la voi din salon? Hmmm...era preferata mea in ultima vreme!

 

Katy este inviIbila si pe site si aici...poate e o noua aurpriza placuta! 😊

 

 

Hello,

 

Variantele pentru masajul cu doua fete sunt urmatoarele:

 

Larisa - Ela, Larisa - Adela, Larisa - Katy, Larisa - Alice

 

Ela - Alice, Ela - Katy

 

Alice - Katy, Alice - Adela, Alice - Irina

 

Irina - Adela, Irina - Katy

 

Multumim :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nice! :-)

 

Alina, parca o chema...a disparut doar de pe site-ul vostru sau a disparut de la voi din salon? Hmmm...era preferata mea in ultima vreme!

 

Katy este inviIbila si pe site si aici...poate e o noua aurpriza placuta! 😊

 

 

 

 

Hello,

 

Alina nu mai face parte din echipa noastra. Legat de Katy, am facut o postare zilele trecute in care explicam ca pana postam poze pe site cu ea, le puteti solicita pe whatsupp. S-a schimbat regulamentul de pe forum si nu mai putem posta poze in comentarii.

 

Seara frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Sarut mana Ema.

 

Eva mai colaboreaza cu voi? Daca da, joi sau vineri o pot gasi? 

 

Stiu ca era mai elegant sa intreb via WhatsApp sau telefon, dar in acest moment nu am un telefon disponibil (vechiul meu numar a disparut in neantul tehnologiei) asa ca apelez si eu la metode mai putin ortodoxe... :)

 

Mersi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...