Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * - 9 Voturi

Fantasy Masaj - 0731959382, Calea Floreasca 44

erotic erotic massage erotic masaj masaj erotic bucuresti masaj body massage senzual masaj de relaxare

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
1091 raspunsuri in acest thread

#1001 yashaaa

yashaaa

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Inscris la:
    17 mei 2017
  • Reputatie: -1

Postat 12 maart 2019 - 07:51

Si avand in vedere comentariul fratelui Romulus, ba frate mie mi se pare absurd tor ce spui. Cum adica fetele habar nu au sa faca masaj de relaxare? Mie mi se pare ca fac un masaj genial. Nu stiu ce nu iti convine atata timp cat ele isi dau interesul si fac efortul de a face tot timpul cel mai bun masaj. Cat despre partea de eroric pe care ai descris-o tu ar insemna ca fetele sa isi foloseasca doar mainile fara restul corpului si la sfarsit o laba trista. Pai hai sa iti spun ceva. Trist esti tu sau poate gay. Cum pula mea sa nu iti placa sa o vezi in diferite pozitii peste sau sub tine si sa iti trezeasca cele mai misto fantezii. Si nu inteleg un lucru daca tot esti asa frustrat ca nu primesti ceea ce iti doresti de ce revi tot aici? Iti spun eu de ce. Esti un frustrat care nu iti convine nimic insa iti place al dracului de mult sa critici
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1002 kristi22222

kristi22222

VIP Member

• VIP Member
    • 1144 Postari:
    • Inscris la:
      06 februari 2015
  • Reputatie: 31

Postat 12 maart 2019 - 08:01

am fost de curand cu LAURA pt TIE AND TEASE..

mi a  placut.....seznzuala, erotism destul de ridicat.......pe mine ma atrage ca aspect........

nu face FK, dar oricum putine fac......

atmosfera generala, erotism, etc.....cam     9 si....

ASPECT      mie imi place......9,5

• 1

#1003 >cafea_mare<

cafea_mare

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 580 Postari:
    • Inscris la:
      21 september 2017
  • Reputatie: 42

Postat 12 maart 2019 - 08:28

Pozele cu Laura mi se par elocvente. Este vorba doar de gusturi. Pt cei ce doresc femei cu forme nu este indicata vizita la ea.
    In rest masajul este alt capitol...
    • 0

#1004 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat 12 maart 2019 - 09:45

Cerrone dar Laura accepta cuni?

Nu știu. N-am încercat, nu m-a tentat deloc, are și un clit atârnător și mie îmi displac lindicoasele.

Dar nu cred să accepte.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1005 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat 12 maart 2019 - 10:04

am fost de curand cu LAURA pt TIE AND TEASE..

mi a  placut.....seznzuala, erotism destul de ridicat.......pe mine ma atrage ca aspect........

nu face FK, dar oricum putine fac......

atmosfera generala, erotism, etc.....cam     9 si....

ASPECT      mie imi place......9,5

kristi22222

VIP Member

• m.jpg
    • VIP Member
    • 5stars.gif
    • 1138 Postari:
    • Inscris la:
      06 februari 2015
    • Reputatie:29

Postat 01 november 2018 - 02:39

am fost de curand cu LAURA....masajul nud de o ora....o recomand fara rezerve.....

aspect, implicate,etc....toate la cote inalte !

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1006 romulusromulus

romulusromulus

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 151 Postari:
    • Inscris la:
      02 december 2018

Postat 12 maart 2019 - 10:04

Ciudat ca esti asa certaret dupa un masaj atat de bun primit de la Alice...pare ca masajul de relaxare a fost bun, dar relaxarea n-a dat roade. O fi terenul arid! :-)

Nu ai inteles estenta cuvintelor mele, dincolo de faptul ca am precizat ca nu ma refer in special la fetele de la fantasy (chiar i-am facut o recenzie buna Irinei daca citesti o pagina, doua mai inapoi) si le-am si cerut scuze de off topic in sensul asta.

Mai departe evidentiam faptul ca de obicei acest masaj erotic compus dintr-o parte de relaxare si una erotica, nu e nici la standardul de calitate al unui masaj bun de relaxare fiindca majoritatea fetelor nu au calificare in sensul asta si nici rabdare, nici suficient de erotic...adica dupa gustul si multe dintre experientele mele, se pierde aiurea mult timp doar cu intins niste ulei ai frecat fata de tine.

Ceea ce am descris acolo se numeste lingam masaj si e cel mai erotic masaj erotic, tocmai dezaprobam modul mecanic de masaj erotic compus din intins ulei pe tine, apoi intins ulei pe ea si frecat de tine si un final de laba cu ulei. Cele mai multe masaje in experienta mea s-au desfasurat cam asa, dupa scenariul asta, dar fiindca am avut si experiente foarte bune, am cu ce sa compar, iar daca sunt multumit sau nu, impartasesc si aici ca asta e scopul forumului. Daca esti inca nerelaxat, mai baga o fisa! :-)

Si avand in vedere comentariul fratelui Romulus, ba frate mie mi se pare absurd tor ce spui. Cum adica fetele habar nu au sa faca masaj de relaxare? Mie mi se pare ca fac un masaj genial. Nu stiu ce nu iti convine atata timp cat ele isi dau interesul si fac efortul de a face tot timpul cel mai bun masaj. Cat despre partea de eroric pe care ai descris-o tu ar insemna ca fetele sa isi foloseasca doar mainile fara restul corpului si la sfarsit o laba trista. Pai hai sa iti spun ceva. Trist esti tu sau poate gay. Cum pula mea sa nu iti placa sa o vezi in diferite pozitii peste sau sub tine si sa iti trezeasca cele mai misto fantezii. Si nu inteleg un lucru daca tot esti asa frustrat ca nu primesti ceea ce iti doresti de ce revi tot aici? Iti spun eu de ce. Esti un frustrat care nu iti convine nimic insa iti place al dracului de mult sa critici

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1007 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat 12 maart 2019 - 10:25

Ciudat ca esti asa certaret dupa un masaj atat de bun primit de la Alice...pare ca masajul de relaxare a fost bun, dar relaxarea n-a dat roade. O fi terenul arid! :-)

Nu ai inteles estenta cuvintelor mele, dincolo de faptul ca am precizat ca nu ma refer in special la fetele de la fantasy (chiar i-am facut o recenzie buna Irinei daca citesti o pagina, doua mai inapoi) si le-am si cerut scuze de off topic in sensul asta.

Mai departe evidentiam faptul ca de obicei acest masaj erotic compus dintr-o parte de relaxare si una erotica, nu e nici la standardul de calitate al unui masaj bun de relaxare fiindca majoritatea fetelor nu au calificare in sensul asta si nici rabdare, nici suficient de erotic...adica dupa gustul si multe dintre experientele mele, se pierde aiurea mult timp doar cu intins niste ulei ai frecat fata de tine.

Ceea ce am descris acolo se numeste lingam masaj si e cel mai erotic masaj erotic, tocmai dezaprobam modul mecanic de masaj erotic compus din intins ulei pe tine, apoi intins ulei pe ea si frecat de tine si un final de laba cu ulei. Cele mai multe masaje in experienta mea s-au desfasurat cam asa, dupa scenariul asta, dar fiindca am avut si experiente foarte bune, am cu ce sa compar, iar daca sunt multumit sau nu, impartasesc si aici ca asta e scopul forumului. Daca esti inca nerelaxat, mai baga o fisa! :-)

Absolut corect comentariul. Ca și primul, de altfel.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1008 yashaaa

yashaaa

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      17 mei 2017
  • Reputatie: -1

Postat 13 maart 2019 - 01:22

Daca azi mi-a permisul timpul sa las o recenzie nu inseamna neaparat ca azi am vizitat-o pe Alice. Ea e o fata extraordinara in tot ce face atat la salon cat si in viata personala. Insa am simtit nevoia sa iti raspund comentariului tau.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1009 >cafea_mare<

cafea_mare

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 580 Postari:
    • Inscris la:
      21 september 2017
  • Reputatie: 42

Postat 13 maart 2019 - 04:41

Imi aduc aminte de sedintele de masaj de la Amazonia cand talpile si gambele mele erau in centrul atentiei si cele mai masate de parca pt asta ma duceam la masaj erotic.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1010 henry jullien

henry jullien

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 191 Postari:
    • Inscris la:
      30 november 2015
  • Reputatie: 78

Postat 13 maart 2019 - 12:11

Absolut corect comentariul. Ca și primul, de altfel.

Si eu sunt de acord

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1011 fantasymassage

fantasymassage

Maistru Curvar

• Membru Premium
    • 179 Postari:
    • Inscris la:
      21 september 2016
  • Reputatie: 190

Postat 15 maart 2019 - 12:16

Hello,

Ne-am extins echipa si va asteptam sa o cunoasteti pe Bianca.

26 ani, 176cm, 59  kg

Fisier atasat  bianca_2_fantasy.jpg   52,96KB   33 download

Fisier atasat  bianca1_fantasy_.jpg   83,07KB   17 download

• 2

#1012 >unuunu1<

unuunu1

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 213 Postari:
    • Inscris la:
      24 juli 2016
  • Reputatie: 28

Postat 15 maart 2019 - 03:47

Hello,

Ne-am extins echipa si va asteptam sa o cunoasteti pe Bianca.

26 ani, 176cm, 59  kg

attachicon.gif bianca_2_fantasy.jpg

attachicon.gif bianca1_fantasy_.jpg

Bianca face dominare?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1013 teddy ted

teddy ted

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 24 Postari:
    • Inscris la:
      27 november 2018

Postat 15 maart 2019 - 11:48

Pare ca n-are piercing-uri. Cel putzin la buric, sani si buze. 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1014 cavecave

cavecave

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      11 september 2012
  • Reputatie: 3

Postat 19 maart 2019 - 04:15

Salutare,
    Am revenit la Fantasy pentru a doua oara. Am ales telefonic pe Adela, si am avut o surpriza foarte placuta sa revad de fapt o veche cunostiinta. 
    Salonul mi-a lasat o impresie buna, curat, discret samd. Interesant este faptul ca este pusa cabina de dus in camera. Unica problema din puctul meu de vedere este parcarea, daca vii cu masina in cursul zilei. 
    Revenind la masaj, dupa cum ma asteptam, avad si flashback-uri din trecut, a fost de exceptie. Adela este foarte frumoasa, foarte comunicativa si timpul a trecut prea repede si placut.
    Pentru ca stiu ca ar trebui sa dau si note, voi incerca, desi imi este greu sa nu fiu subiectiv:
    Masaj relaxare: 9
    Masaj erotic: 10
    GFE: 10+
    Eu unul voi reveni cu placere
    Multumesc Adela. 

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1015 norbert1976us

norbert1976us

VIP Member

• VIP Member
    • 1638 Postari:
    • Inscris la:
      20 februari 2016
  • Reputatie: 804

Postat 20 maart 2019 - 11:18

ieri am vizitat o pe Alice, pentru prima data. Este o fata minunata, mergeti cu incredere la ea.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1016 andrei_slks

andrei_slks

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 52 Postari:
    • Inscris la:
      05 mei 2016
  • Reputatie: 21

Postat 20 maart 2019 - 01:08

si eu am fost ieri la Alice . Subscriu la ce zice norbert mai sus . a fost cea mai buna experienta la fantasy din 5 sau 6 cate am avut
    • 0

#1017 dan cel nou

dan cel nou

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 46 Postari:
    • Inscris la:
      01 november 2016
  • Reputatie: 30

Postat 20 maart 2019 - 08:46

Salutare,
    Am revenit la Fantasy pentru a doua oara. Am ales telefonic pe Adela, si am avut o surpriza foarte placuta sa revad de fapt o veche cunostiinta. 
    Salonul mi-a lasat o impresie buna, curat, discret samd. Interesant este faptul ca este pusa cabina de dus in camera. Unica problema din puctul meu de vedere este parcarea, daca vii cu masina in cursul zilei. 
    Revenind la masaj, dupa cum ma asteptam, avad si flashback-uri din trecut, a fost de exceptie. Adela este foarte frumoasa, foarte comunicativa si timpul a trecut prea repede si placut.
    Pentru ca stiu ca ar trebui sa dau si note, voi incerca, desi imi este greu sa nu fiu subiectiv:
    Masaj relaxare: 9
    Masaj erotic: 10
    GFE: 10+
    Eu unul voi reveni cu placere
    Multumesc Adela. 

Corect colegu! Subscriu! Frumusica foc si are o vrajeala dulce, ce se pliaza pe client! Vrajeala e cel putin la fel de "inalta" ca si ea. :)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1018 kingstonn

kingstonn

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 25 Postari:
    • Inscris la:
      20 maart 2019

Postat 20 maart 2019 - 10:22

Mai e puțin și-o faceți top model plus-size gen Candice Huffine. 

Hai, poate prinde ultimul tren.

Pfff  :slap2  :slap2 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1019 >alexberg<

alexberg

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 214 Postari:
    • Inscris la:
      26 mei 2014
  • Reputatie: 233

Postat 24 maart 2019 - 12:41

Am fost azi a 17a oara la fantasy ,
    Bineinteles ca doar Larisa e pe lista mea , stiu ca am zis ca ma voi duce mai des dar am fost ocupat cu terminarea unei case câteva luni bune ... Larisa e cireasa de pe tort, lapte si miere , ! Mesajul relaxare e ok dar cel erotic ... boom! De ar fi toate asa deschise la vorba si fara prejudecăți,... Încă odată nu e cea mai sexy sau permisivă, dar are o artă de a te face sa te simti bine , eu n-am mai vazut asa ceva de la vremea Emei când era la amazonia.. sunt foarte multumit, acum ca am terminat lucrurile ,am iarăși sâmbătă si duminica libera , dacă dau de ea io-s primul acolo la Orice ora vrea stăpâna ( pardon Larisa )
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1020 gabriel2110

gabriel2110

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 20 Postari:
    • Inscris la:
      30 juli 2017
  • Reputatie: 4

Postat 24 maart 2019 - 07:28

Eu am fost la Alice ieri, fara e super ok si destul de permisiva. Masajul de relaxare foarte bun si la erotic, din punctul meu de vedere, exceleaza. Recomand. Saptamana trecuta am fost la Adela, foarte buna la ambele masaje si relaxare si erotic.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

1 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi