Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sarut mana Ema.

 

Eva mai colaboreaza cu voi? Daca da, joi sau vineri o pot gasi? 

 

Stiu ca era mai elegant sa intreb via WhatsApp sau telefon, dar in acest moment nu am un telefon disponibil (vechiul meu numar a disparut in neantul tehnologiei) asa ca apelez si eu la metode mai putin ortodoxe... :)

 

Mersi.

 

Hello,

 

Dap, o gasesti in ambele zile. Te asteptam cu drag!

Link spre comentariu

Salut, confrati! Revin si eucu o recenzie ca n-am mai scris de multisor...fost acum 2 saptamani aprox si optat pt caty. Atitudine ok, este un pic comerciala atat la aspect cat si ca atitudine, dar asta nu-i neaparat un lucru rau. Stiu c-o sa radeti ca nu mi-am dat seama exact daca are silicoane dar, in proportie de 90%, cred ca avea o interventie in zona ...

Am rugat-o daca este posibil sa facem doua finalizari, nefiind nicio problema in acest sens. Intre cele doua finalizari, masaj de relaxare, facut cu simt de raspundere, insistand pe zonele indicate. La erotic, destul de "hot" dar cu repetitie oarecum nealternand mai multe scenarii, ca sa zic asa, finalizarile semanand izbitor intre ele (hand job si un fel de apropiere de sani, caci nu pot spune "intre sani", dar si un element de noutate sa-i spunem o usoara suflare, dezmierdare :))) a obiectului muncii, ceea ce confera, desigur, erotism)

 

Ca prestatie generala, atat pentru masajul de relaxare, cat si pentru cel erotic: 9. 

 

PS Sunt un obisnuit al salonului, chiar daca in ultima perioada de timp n-am mai prea fost si, totusi, n-am intrat niciodata cu 2 fete. Asa ca, as dori si eu un pic de informatii concrete, atat cat se poate, vis-a vis de derularea ostilitatilor in acest sens. Oricum, o sa merg si-o sa vad despre ce e vb. Nu sunt genul care sa puna milioane de intrebari si doar sa-si imagineze cum ar fi....dar voiam sa-mi facun mic trailer :))) In cazul in care considerati ca nu-mi puteti scrie aici, va rog s-o faceti la adresa de email: [email protected]. Si daca este posibil, sa-mi indicati si duetul ce aduce cele mai mari satisfactii. Multumesc, fratie de satisfactie/suferinta! :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

E si uite asa, din nou pe Calea Floreasca, unde stiti cu toti vila ceva mai sus de Spitalul de Urgenta si nitelus mai sus de Regina Maria!

Cred ca am preconizat durerea idioata de spate, deoarece am ales 2 ore cu 2 gagicute diferite: Adela (must have) si noua Katy!  :masaje

Sa le luam pe rand, ca urmatoarea dorinta e cu amandoua odata!  :bow

 

Adela!

 

Ce sa va zic? 6 pack-ul ala e pe bune!  :boob  Arata de zile mari! Nu stiu cum dar chimia a functionat de la inceput! 

Masajul de relaxare, f bun! Mai ales cand am formulat cu subiect si predicat ca ma doare spatele! Are forta in maini, stie cum sa maseze! Remarci direct, cand o ia spre masajul erotic si te apuca de cele sfinte.  :crazylove  Dupa chimie, mai vine si comunicare. Eu ii zic sa lase ouale si pace, ea zice ca ala e inceputul omletei!  :256

Masajul erotic: de speriat! Am uitat si de spate! Se onduieste fata asta, sanii isi fac treaba, soapte la ureche, un pupic pe lobul urechii. Stie cum sa te bage in transa si sa te faca....praf!  :hihat

Adelus:  Continua ceea ce faci,ca faci al dracului de bine!  Un 9,5 general! 

 

Pleaca Adeluta, sar la dus, era sa plec! Neinvatat cu 2 ore! Cand ce sa vezi, apare asta mica, Katy!  :350x

O frumusete de fata combinata: ceva natural cu ceva artificial. (plastic suna prost)  :movingthem1  silicoanele alea, stau pe ea perfect. In raport cu inaltimea sunt marimea  :waytogo

Pentru o secunda uitasem de Adela! 

Dar stati ca nu sunt gata cu descrierea. Buzele un pic marite, un tatuaj, misto coafata, bronzata!  :eek  Zic, e de bine! 

Conversatia a fost un pic mai inceata. Asa e la inceput, pana se sparge gheata. Eu mai tacut si praf facut de Adela. In sinea mea zic: dracu mai e in stare sa termine.... :bad

 

Soarta urma sa ma contrazica! Masajul de relaxare: asa si asa! Un fel de shot! Un fel de shot de nota 7-8 Da, shot! Il da peste cap. Cand e la pulpe, cand e la gat, cand e pe spate.  :yl2jump

Beleaua a fost la cel erotic: Asa cum am zis: formele ei sunt ceas cu cuc si pupaza. Te freaca, se freaca, te calatoreste! Iti arata tot. Si credeti-ma are ce!  :dancing

Cand se pune deasupra si te calareste, aratandu-ti pasarica si cu mainile pe sanii aia perfecti.... :luxhello     se termina joaca! Un 9 de voie! 

Cu siguranta, uit anumite chestii, asa ca intrebati daca e ceva ce va intereseaza! 

 

Ca de obicei: conducerii Fantasy! Ati recrutat super bine!

In schimb trebuie sa imi exprim 2 nemultumiri intr-un stil mai patriotic! 

Fute-m-as in ele de trepte! De ce? Degeaba ma asteapta pe mine Adela semi goala cand eu ajung cu capu (da, cacofonie) in buzunar! Sau voi mizati pe Spitalul de Urgenta mai jos? Inteleg ca lumanarile alea au farmecul lor, dar ceva luminita de la capatul tunelului nu strica!

 

Fute-m-as in ea de apa calda, ce vine din Valea Jiului! Cunoscatorii stiu ce zic! 

 

Celor care ati fost la Fantasy: ciocane tari! Si acordati-i o sansa Katerinei. Ajunge mare! Care ati fost la Adelus: stiti! 

Celor care nu ati fost: daca aveti chef de masaj, duceti-va! 

 

In concluzie: numai bine!  :mafia:

Link spre comentariu

Draga Ema-Fantasy, lamureste-o pe doamna care face curatenie ca daca in camere miroase foarte puternic a produse de spalat pe jos, nu e nici cea mai potrivita aroma pentru starea de spirit. E suficient ca aerul in camere este destul de inchis, desi stiu ca imi vei spune ca aerisiti si nu dubitez, dar tot este inchis...si daca te mai loveste si un puternic miros de ce-o fi ala, pus in exces, devine foarte deranjant...miroase ca intr-o toaleta de la mall proaspat dezinfectata. Cred ca alegerea unui produs de calitate, folosit cu mai multa discretie si un odorizant de camera (nu unul dintr-acela ieftin cu fas care se tine prin toalete, ci unul frumos aromat cu lichid si bete-n sticla, costa sub 100 de lei si cred ca dureaza 2 luni), ar ajuta sa modifice in putin mai bine acest aspect.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga Ema-Fantasy, lamureste-o pe doamna care face curatenie ca daca in camere miroase foarte puternic a produse de spalat pe jos, nu e nici cea mai potrivita aroma pentru starea de spirit. E suficient ca aerul in camere este destul de inchis, desi stiu ca imi vei spune ca aerisiti si nu dubitez, dar tot este inchis...si daca te mai loveste si un puternic miros de ce-o fi ala, pus in exces, devine foarte deranjant...miroase ca intr-o toaleta de la mall proaspat dezinfectata. Cred ca alegerea unui produs de calitate, folosit cu mai multa discretie si un odorizant de camera (nu unul dintr-acela ieftin cu fas care se tine prin toalete, ci unul frumos aromat cu lichid si bete-n sticla, costa sub 100 de lei si cred ca dureaza 2 luni), ar ajuta sa modifice in putin mai bine acest aspect.

 

Buna,

 

Iti multumim pentru feedback! Vom cauta alternative si cand gasim o varianta mai buna, o vom aplica.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu salonul saptamana trecuta. Am ales-o pe Alice. Camera arata foarte bine, baia curata si spatioasa.

Alice e o fata misto, cu bun simt si care m-a facut sa uit de problemele din saptamana aceea.

Masajul de relaxare a fost foarte bun, cel erotic si mai bun :)

Eu unul am plecat foarte multumit si voi mai reveni, deci recomand salonul.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Programul nostru de sarbatori va fi urmatorul:

 

- in zilele de 24, 25, 26 decembrie salonul este inchis

 

- in zilele de 27, 28, 30 decembrie o sa avem program normal

 

- pe 31 decembrie, 1 si 2 ianuarie inchidem salonul si ne revedem pe data de 3 ianuarie

 

 

Cu aceasta ocazie, vrem sa va anuntam ca am pregatit si o promotie de sarbatori: atat pe data de 23 decembrie, cat si pe 27 decembrie, o sa mentinem ofertele de sambata. Va asteptam cu drag!

Link spre comentariu

Programul nostru de sarbatori va fi urmatorul:

 

- in zilele de 24, 25, 26 decembrie salonul este inchis

 

- in zilele de 27, 28, 30 decembrie o sa avem program normal

 

- pe 31 decembrie, 1 si 2 ianuarie inchidem salonul si ne revedem pe data de 3 ianuarie

 

 

Cu aceasta ocazie, vrem sa va anuntam ca am pregatit si o promotie de sarbatori: atat pe data de 23 decembrie, cat si pe 27 decembrie, o sa mentinem ofertele de sambata. Va asteptam cu drag!

si noi asteptam sa vedem promoțiile....sper sa fie ceva promoție la mesajul de dominare 😋😋😋
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

 

    Am fost in vizita nr 22 la Fantasy! 

   Au treut 4 luni de la ultima vizita, nu stiu exact de ce, nu am putut, nu am avut chef, am avut alte chestii de facut, dar acum dupa 4 luni a fost o relaxare totala revizitarea salonului!

Am ales-o pe Katy, caprioara noua, nu mica mi-a fost mirarea sa vad ca e aproape identica cu Larisa, nu ca fizionomie sau corp, ci ca deschidere, vorbit liber , discutat fantezii, 100% ca Larisa! 

Katy are niste tate siliconate mari, dar ca si Larisa este sensibila, asa ca nu pot fi luati in gurita pentru supt, asa cum imi place mie sa sug la ele pana moare fata de placere... ( sau asa imi imaginez eu)

Ea mi-a zis ca e noua in masaj erotic asa ca am sa-i dau un 8 la relaxare, cu siguranta se va mai slefuii!

La erotic un 9! E bine ok! Nu e Larisa dar nu e nici departe, oricum peste medie clar! 

nota totala 8.5! Iar la corp.. supla , arata beton! Tate siliconate ( nu e pe stilul meu dar pentru cui i-i place..)

A fost o seara foarte frumoasa! O sa incerc samai revin pe 4 ianuarie cand am o zi libera si sunt in Bucuresti, as incerca " Nebunia totala" sau " fatalitate" adica Lari&Katy  la duet in pat cu mine, dar mi-e frica ca mi se opreste inima... sa vad  .. ( o mai pun si pe Ema in fantezia mea) asta ca sa mi se faca picioarele moi! Imi e dor de un masaj si cu Ema binenteles, acele amintiri de la Amazonia nu dispar niciodata! te pup dulce!

Succes baieti!

  • Like 1
Link spre comentariu

Programul nostru de sarbatori va fi urmatorul:

 

- in zilele de 24, 25, 26 decembrie salonul este inchis

 

- in zilele de 27, 28, 30 decembrie o sa avem program normal

 

- pe 31 decembrie, 1 si 2 ianuarie inchidem salonul si ne revedem pe data de 3 ianuarie

 

 

Cu aceasta ocazie, vrem sa va anuntam ca am pregatit si o promotie de sarbatori: atat pe data de 23 decembrie, cat si pe 27 decembrie, o sa mentinem ofertele de sambata. Va asteptam cu drag!

Daca mentineati oferta si pentru 30, ar fi fost de fapt toata perioada de sarbatori la pret de sambata, daca tot e bal. Asa, pentru ziua asta lipsa, s-a rupt filmul...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...