Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 44 minute, norbert1976us a spus:

Am fost saptamana trecuta la Alessia. Ca sa ma refer strict la partea de masaj erotic, parerea mea este ca exceleaza. Ca si aspect fizic, este draguta la fata. Ca si dimensiuni, cred ca sunt 170/75-80. Bafta!

Mulțumesc colegu .....

Deci înseamnă că fata chiar a evoluat 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 8/5/2022 at 1:06 AM, FatStrat said:

"Eva" apare, în poze cel puțin, ca fiind parte din echipa de la Geisha. Pe site‐ul lor are numele "Sakura". De acord cu tine că, dacă e prinsă în toane bune, e în stare să țină omul în edging 50 de minute 😉.

 

... și de fapt vorbim de Nilla Black.

Nu exista nicio asemanare intre acea fata de la Geisha si Eva! 😉

Eva a fost o piatra pretioasa rara!

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salutari @Fantasy, as dori o explicație va rog de ce am fost sunat vineri seara pe la ora 22.50 pe Mobilul personal ?! Nr cu 79 la sfârșit... 

Nu am fost la dvs de ceva vreme, și după cum va puteți imagina au fost ridicate niște semne de întrebare prin casa... 

Chiar sunt curios, mersi! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
16 hours ago, hal9000 said:

Salutari @Fantasy, as dori o explicație va rog de ce am fost sunat vineri seara pe la ora 22.50 pe Mobilul personal ?! Nr cu 79 la sfârșit... 

Nu am fost la dvs de ceva vreme, și după cum va puteți imagina au fost ridicate niște semne de întrebare prin casa... 

Chiar sunt curios, mersi! 

Li s a facut dor de tine probabil...tocmai ca nu ai mai fost de multa vreme pe la ei.

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, hal9000 a spus:

Salutari @Fantasy, as dori o explicație va rog de ce am fost sunat vineri seara pe la ora 22.50 pe Mobilul personal ?! Nr cu 79 la sfârșit... 

Nu am fost la dvs de ceva vreme, și după cum va puteți imagina au fost ridicate niște semne de întrebare prin casa... 

Chiar sunt curios, mersi! 

Nu te supara dar aveai numarul salvat in telefon cu “Salon de Masaj Erotic” ?. Ca altfel nu-mi explic problema… .

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, rm72 a spus:

Nu te supara dar aveai numarul salvat in telefon cu “Salon de Masaj Erotic” ?. Ca altfel nu-mi explic problema… .

Problema e că sunt mulți bărbați controlați de femei

Cu 0 autonomie la ei acasă

Cu 0 suveranitatea pe propria propria persoana și propria masculinitate 

Și când femeia conduce în casă ...

Ghici ce 

Bărbatul e dator să explice  explice orice,  oricum,  oricând   oriunde 

ASTA E MAREA PROBLEMA 

CÂND BĂRBATUL E CONDUS DE FEMEIE 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Bine ca v-ati trezit toti masculii Alpha sa comentati aiurea-n post; Daca erati asa tari in pula, nu mai erati pe forumul asta...trecand peste, nu mi se pare normal sa ma sune un numar de la un salon de masaj la 11 noapte intr-o zi de vineri,indiferent de situatia -  voua vi se pare normal? Situatia face ca era in centru vechi la ora aia - dar poate altii nu au asa noroc ca mine.

Si nu, nu am salvat numarul in telefon - dar daca ai un IQ peste 90 (cum multi de pe forum nu cred ca au) cauti nr de google si apare acolo pe prima pagina.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 35 minute, hal9000 a spus:

Bine ca v-ati trezit toti masculii Alpha sa comentati aiurea-n post; Daca erati asa tari in pula, nu mai erati pe forumul asta...trecand peste, nu mi se pare normal sa ma sune un numar de la un salon de masaj la 11 noapte intr-o zi de vineri,indiferent de situatia -  voua vi se pare normal? Situatia face ca era in centru vechi la ora aia - dar poate altii nu au asa noroc ca mine.

Si nu, nu am salvat numarul in telefon - dar daca ai un IQ peste 90 (cum multi de pe forum nu cred ca au) cauti nr de google si apare acolo pe prima pagina.

Doar ce ne-ai explicat cum îți umblă femeia în telefon,  și îți poate verifica în orice clipă numerele din agendă,  să corespundă numelor aferente. 

Bravo frate!!!!

Ești tare!!!!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
On 8/14/2022 at 4:21 PM, hal9000 said:

Salutari @Fantasy, as dori o explicație va rog de ce am fost sunat vineri seara pe la ora 22.50 pe Mobilul personal ?! Nr cu 79 la sfârșit... 

Nu am fost la dvs de ceva vreme, și după cum va puteți imagina au fost ridicate niște semne de întrebare prin casa... 

Chiar sunt curios, mersi! 

Vai de mine…rar am vazut un pampalau mai mare ca asta. Si se mai face si de 💩 singur, cu voce tare.

 

Treci inapoi in sertar, amice. 👏🏼 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Într-un final am ajuns și la Fantasy! 

Mesaj dat pe WhatsApp, răspuns one dintre maseuze pentru că se află afara așteptandusi tura. Katy fiind cea care răspundea. Blonda minionă approx 1.5 / 1.6 dar nu mai mult. Frumușică la fața, mearsă la sală.

Înainte să ajung am cerut fetele valabile iar la ora aceea aveam Andreea dar și Adela. Citind pe forum despre Andreea (eu fiind fan bust mărișor) am ales o pe Adela. Cum Fantasy nu se putea (camera ocupată) am ales un masaj erotic normal. 

Am ajuns, parcat cu plata mai înspre spital. Mers pe jos. Așteptat timpul, sunat și intrat. 

Întunecata intrarea dar cu un miros de curat cu uleiuri îmbietoare, muzica ambientala ce mai frumos!

Ajuns sus mă aștepta Adela, o frumoasă brunetă înaltă, mai înaltă că mine pe tocuri (1.72). 

Aspect: 8 - sâni frumoși plini, naturali dar lăsați tot plăcuți și moi la atingere. Fundul nu prea exista dar suntem aici pt masaj. 

Masaj: 8 - știe ce face, nu a făcut cursuri dar știe le unde sa te apese să te relaxeze. 

Masaj erotic: 8.5 - mângâieri anghinale și masaj cu sânii, suflat peste corp și peste zona intimă. Se apropie foarte mult de față, dar nu am încercat săruturi. Către final - eu fiind mai pudic durează până mă Scol - se așează în 69 cu o frumusețe de fund și păsă în fața mea, totul curat care parcă cerea limbuțe dar nu am insistat era prea jos :D 

după finisare am stat de vorbă, a întrebat despre ce as vrea sa vorbim, foarte GFE like cu interes și mângâieri. 10 aici. Superbă ființă. Eu unul fara prea multa experiență - doar in Australia cu Asiatice pe repede înainte... Mi s-au părut foarte plăcut! 

Altfel, locația este curată și cu bun simț (am primit și chitanță! 220 pt ora negrăita) overall cred că am stat 55 min în ședința plus dușuri. 

Ieșind am văzut-o și pe Andreea nuda, din păcate pt ea! Dar sa spun sincer, m-aș duce și la ea! Așa cum s-a mai spus pe aici, sânii sunt micuți dar foarte bine dispuși pe corpul ei. 

Locația merită, voi incerca sa le vad pe toate maseuzele daca voi avea timp. 

Recomand! :) 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania
5 minutes ago, cmncmn said:

Salutare! A incercat cineva masajul Fantasy Double? Si daca da, ce echipa recomanda? As vrea sa incerc o combinatie gen Katy - Alma, dar nu stiu daca intra impreuna. 

Ela/Katy was very satisfying for me 😜

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Salut. N-am mai scris de ceva timp pe aici, fiind plecat din tara de cativa ani. Dar cu ocazia unei vizite "de lucru" la Bucuresti la mijlocul acestei luni mi-am facut timp vinerea trecuta si pentru o vizita la Fantasy. Cum febletea mea, Eva, s-a retras de mult, am intrebat cine ar fi disponibila, mi s-a raspuns ca Adela. N-o cunosteam pe fata, dar recomandarile celor de la Fantaasy au fost intotdeauna corecte si review-urile Adelei destul de bune, asa ca am zis OK, de ce nu? Si nu mi-a parut rau. Adela este o fata cu un corp fantastic de frumos, inaltuta (mai inalta decat mine) si bine proportionata. Nu este vro frumusete, se vede ca a depasit bariera de 30 de ani, dar nici nu caut in domeniul asta pustoaice fara experienta care sa arate traznet si sa nu stie ce au de facut cu mainile. Dar Adela stie ce are de facut. Daca fizicul l-as nota cu 8.5-9, la capitolul masaj si erotism este 10++. N-are sens sa intru in detalii, s-a scris suficient, dar concluzia este ca merita fiecare minut petrecut acolo si fiecare leu cheltuit. Am plecat de la Fantasy cu perspectiva unui weekend mai luminos.

Un mic minus, daca ar fi sa-l semnalez, a fost lipsa de comunicare intrea cea cu care am discutat pe WhatsApp ceea ce-mi dorsc de la vizita si Adela, care parea sa nu stie nimic din ce am discutat cu persoana de la receptie. Am remediat repede asta, Adela este o persoana cu care se poate discuta usor si fara inhibitii ceea ce vrei.

Keep up the good work. Cand voi ajunge din nou in Romania, probail ma voi opri din nou pe aici.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Salutare, 

 

Am vizitat și eu salonul de mai multe ori și pot spune ca am avut numai experiente plăcute. Katy care este o frumusețe de fata și face un masaj super, Giulia la fel de frumoasa la care am fost de cele mai multe ori și știe la partea de erotic ce sa facă cu adevărat,iar ultima vizita a mea a fost la Adela cu care am fost pentru prima oara și pot spune ca a fost în top2 cele mai bune masaje pe care le-am primit vreodată. 

Fără nici o îndoială sunt fete pe ce care merita sa le vizitezi oricand în acest salon.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca

Salutare domnilor!

Am ajuns la Fantasy și am rămas mut! Totul la superlativ. Culmea este că eu stau în Floreasca, ttrec aproape zilnic pe acolo și nu știam ce diamant am în drum.

Am vorbit la telefon cu Larisa, am stabilit ora și mă întrebat ce masează prefer. I-am explicat că sunt new entry, că nu cunosc fetele și că mă decid la fața locului, dintre fetele libere. Am căzut cu ANDREEA!

Băi băieți. Așa piesă, mai rar. O fată înaltă (era pe tocuri și vorbeam cu ea de jos în sus), slim fit, sânii mici, tari și cu sfarcurile în poziție de luptă, iar expresia feței, de mare fel. O frumusețe de fată!

Trec peste masajul de relaxare, fără a avea ceva negativ de comentat. Ceva haios totuși: m-a întrebat dacă mă gâdil! Asta a fost maximă și m-a destins total. Vă descriu câteva secvențe din partea de B2B.

1. A mimat un 69, moment în care a ajuns cu piersicuta la nasul meu. Nebunie! Cu o mână îi mângâiam gogoșica, cu cealaltă sfincterul. Am încercat să-i împing un deget în gaozul ăla frumos, dar s-a tras imediat și m-am potolit.

2. După asta, s-a așezat cu bucile fix peste pula mea și a început să se frece și să se unduiasca. Doamne Dumnezeule! M-am forțat să nu mă scap de-mi ieșiseră ochii din cap, ca la melc (noroc că ea era cu spatele și nu mă vedea, că s-ar fi speriat).

3. Lovitura decisivă a fost când a mimat un oral. S-a apropiat foarte tare și sufla ușor peste capul pulii (o aburea, cum se spune golaneste). Dacă ridicam puțin din cur, i-o băgăm între buze, dar n-am vrut să fiu nesimțit, m-aș fi făcut de căcat și fata chiar nu merita un asemenea tratament. Până aici mi-a fost! De proba asta n-am mai reușit să trec și am terminat în spasme. 

Concluzie, a fost un regal! Mulțumesc ANDREEA, fată frumoasă! Să ne revedem cu bine!

Scorul a fost 220, am lăsat 300. D2D a durat cam 50 de minute (am plecat eu mai devreme că-mi băteau planetarele).

Baftă!

 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:tariledejos
  • Oras:tariledejos

Salutare tuturor,

saptamana trecuta am reusit sa imi sincronizez programul si sa ajung la Fantasy.

De aceasta data "fantezia" a fost Andreea si nu imi pare rau deloc.

Dupa parerea mea arata mai bine decat in pozele din galeria de pe site, picioare lungi si frumoase, corp bine proportionat.

Masajul de relaxare facut ok, cu intrebari pe parcurs despre cum imi place, mai apasat, mai lejer, daca sa insiste pe anumite zone etc...

trecerea spre masajul erotic a fost facut subtil, cu atingeri in zona de interes :D asa ca imi era deja greu sa mai stau cu fatza in jos... apoi a urmat un vartej de atingeri body to body, sani plimbati peste tot pe mine, de nu mai stiam de mine... eram ametit de tot si nu mai stiam ce vreau, sa termin, sa mai tina masajul... pana la urma nu am mai rezistat... totul s-a incadrat in ora regulamentara fara vreo pierdere de timp pe undeva...

Din partea mea un mare plus si voi reveni la Andreea!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vad ca toata lumea o cam lauda pe Andreea de ceva postari...

Eu am fost la ea de curand si am plecat cam dezamagit, nu mai fusesem demult la ea si mi s a parut schimbata, si nu in bine ci in rau. Mi s a parut ca s a facut cam aroganta/obraznica, parca nu mai e fata aceea putin timida, de treaba si permisiva.

Parca a devenit inca si mai putin permisiva, abia m-a lasat sa o ating pe sani. Intr adevar are si niste noutati cu acea simulare de oral care e oarecum interesanta, dar dupa vreo 2 minute mai degraba devine sacaitor, cel putin pt mine.

Eu am taiat o si pe Andreea de pe lista, ar fi interesant daca s ar face o infuzie de fete noi la Fantasy...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...