Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu astazi salonul, singura optiune fiind Ana.

Nimic rau in asta, mai ales ca programarea s a facut la o ora si la locatia convenabile.

O vila aranjata frumos pe interior, cam frig insa inauntru mai ales pentru genul asta de activitate.

Ana o tipa ok, nu foarte vorbareata dar cu un corp tonifiat, bine proportionat, sexy, si foarte interesanta la fata . Igiena impecabila.

Masajul de relaxare a fost bun, nu va asteptati la ceva oau dar fata isi da silinta . La erotic lucrurile au evoluat favorabil, fata are experienta si stie sa se puna in valoare.

Am lasat 180 lei, tarif normal. Pensionarii,elevii si studentii au reducere 50% (glumesc) .

De revenit, asteptam noi aparitii .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu astazi salonul, singura optiune fiind Ana.

Nimic rau in asta, mai ales ca programarea s a facut la o ora si la locatia convenabile.

O vila aranjata frumos pe interior, cam frig insa inauntru mai ales pentru genul asta de activitate.

Ana o tipa ok, nu foarte vorbareata dar cu un corp tonifiat, bine proportionat, sexy, si foarte interesanta la fata . Igiena impecabila.

Masajul de relaxare a fost bun, nu va asteptati la ceva oau dar fata isi da silinta . La erotic lucrurile au evoluat favorabil, fata are experienta si stie sa se puna in valoare.

Am lasat 180 lei, tarif normal. Pensionarii,elevii si studentii au reducere 50% (glumesc) .

De revenit, asteptam noi aparitii .

 

Am vizitat si eu astazi salonul, singura optiune fiind Ana.

Nimic rau in asta, mai ales ca programarea s a facut la o ora si la locatia convenabile.

O vila aranjata frumos pe interior, cam frig insa inauntru mai ales pentru genul asta de activitate.

Ana o tipa ok, nu foarte vorbareata dar cu un corp tonifiat, bine proportionat, sexy, si foarte interesanta la fata . Igiena impecabila.

Masajul de relaxare a fost bun, nu va asteptati la ceva oau dar fata isi da silinta . La erotic lucrurile au evoluat favorabil, fata are experienta si stie sa se puna in valoare.

Am lasat 180 lei, tarif normal. Pensionarii,elevii si studentii au reducere 50% (glumesc) .

De revenit, asteptam noi aparitii .

 

Ne cerem scuze pentru temperatura scazuta de ieri, am avut niste probleme cu centrala, insa acestea au fost remediate intre timp.

Multumim pentru vizita!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Finalizarea glorioasa are loc pe abdomenul clientului sau se permite fin pe sani?fese?

 

 

E ok, nu fuge nimeni  :rolleyes:.

Singura regula in ceea ce priveste finalizarea ar fi ca aceasta sa nu aiba loc in apropiere de zona intima a fetelor si totodata este exclusa finalizarea faciala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

E ok!Aveti un plus in ceea ce faceti!Bv!Unele maseuze nu permit acest lucru.Nu cred ca se intampla ceva grav daca finalizarea are loc pe fese sau sani,din contra..compenseaza putin lipsa actului sexual.Felicitari pt serviciile de calitate pe care le oferiti.O sa va vizitez curand.O zi buna!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E ok!Aveti un plus in ceea ce faceti!Bv!Unele maseuze nu permit acest lucru.Nu cred ca se intampla ceva grav daca finalizarea are loc pe fese sau sani,din contra..compenseaza putin lipsa actului sexual.Felicitari pt serviciile de calitate pe care le oferiti.O sa va vizitez curand.O zi buna!

Multumim...si te asteptam!  :P

  • Like 1
Link spre comentariu

Ea este Sandra, cea mai noua membra a echipei noastre.

In cazul in care va decideti sa o vizitati va rugam sa luati in considerare faptul ca nu are experienta in acest domeniu, dar este deschisa si dornica sa invete.

Va multumim pentru intelegere :)

Buna! De ce nu incercati o varianta cu cea/cele fara experienta, sa intre (o saptamana, doua) impreuna cu una dintre maseuzele cu experienta pana invata bine...avantaj client, marketing bun voi, scoala pentru stagiara...la pretul unul masaj normal cu o maseuza! :-)...gen ceea ce se intampla la Cleomasaj din Cluj, pare o politica buna, poate va ajuta! Numai bine...sunteti placute!

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! De ce nu incercati o varianta cu cea/cele fara experienta, sa intre (o saptamana, doua) impreuna cu una dintre maseuzele cu experienta pana invata bine...avantaj client, marketing bun voi, scoala pentru stagiara...la pretul unul masaj normal cu o maseuza! :-)...gen ceea ce se intampla la Cleomasaj din Cluj, pare o politica buna, poate va ajuta! Numai bine...sunteti placute!

 

Strategia noastra este asemanatoare cu ceea ce ai propus tu mai sus, diferenta constand in faptul ca aceasta se desfasoara pe o perioada mai scurta. Fetele noi intra la dublu cu o maseuza cu experienta in prima si a doua zi, in scop de training, pentru a completa pregatirea practica si teoretica facuta deja in cadrul salonului. Din anumite puncte de vedere, aceasta strategie este destul de utila, insa am observat ca in timpul masajului la dublu, fetele nu sunt la fel de "dezghetate"  cum ar fi in cadrul unui masaj normal in care sunt doar ele si clientul.

Apreciem interesul si asteptam in continuare idei si sugestii constructive!

Multumim!  :shy:

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Strategia noastra este asemanatoare cu ceea ce ai propus tu mai sus, diferenta constand in faptul ca aceasta se desfasoara pe o perioada mai scurta. Fetele noi intra la dublu cu o maseuza cu experienta in prima si a doua zi, in scop de training, pentru a completa pregatirea practica si teoretica facuta deja in cadrul salonului. Din anumite puncte de vedere, aceasta strategie este destul de utila, insa am observat ca in timpul masajului la dublu, fetele nu sunt la fel de "dezghetate"  cum ar fi in cadrul unui masaj normal in care sunt doar ele si clientul.

Apreciem interesul si asteptam in continuare idei si sugestii constructive!

Multumim!  :shy:

nu sunt destul de dezghetate pt ca nu se cunosc inca intre ele, nu e "chimie" intre ele la inceput......eu as extrapola putin ideea  lui bogdy, mai ales ca sunteti un salon deschis la nou.....MASAJ GIRL-ON-GIRL.....nu show lesby,pt ca oferiti masaj,nu sex, dar cred ca nu e barbat sa nu l  incite  imaginea a doua fete oferindu si masaj erotic.( ceva soft)....exemplu : cam 30 minute masaj intre fete, eventual asistat de client, apoi masaj la dublu primit de client.....in fine, variante sunt.....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Pe siteul vostru, la lista de servicii aveti urmatoarele 2 servicii listate :

- ready to go - 30 min - 120 ron : relaxation massage, body massage and erotic massage

- relaxation massage - 45 min - 100 ron : relaxation massage, body massage and erotic masaage.

Care este diferenta intre ele, avand in vedere ca unul dureaza mai putin si costa mai mult decat celalalt, in conditiile in care descrierea e identica?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe siteul vostru, la lista de servicii aveti urmatoarele 2 servicii listate :

- ready to go - 30 min - 120 ron : relaxation massage, body massage and erotic massage

- relaxation massage - 45 min - 100 ron : relaxation massage, body massage and erotic masaage.

Care este diferenta intre ele, avand in vedere ca unul dureaza mai putin si costa mai mult decat celalalt, in conditiile in care descrierea e identica?

 Buna! Ai dreptate, este o greseala pe site la lista de servicii si o sa modificam cat mai curand. :blushing2

Pe scurt, masajul "ready to go" (30 min - 120 ron) cuprinde body si erotic, iar maseuza este nud.

Cel de relaxare la 100 ron (45 min) cuprinde doar relaxare, maseuza fiind topless.

Ne cerem scuze pentru confuzie si multumim ca ne-ai anuntat! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Vizitat si de mine salonul. Am sunat, programare la 30 min, am vorbit cu receptionera si mi-a explicat cum sa ajung. Au trei fete, eu cand am sunat era doar Monica disponibila. Ajuns la locatie, casa/curte spatioasa ( greu cu locurile de parcare, am gasit la 5 min distanta), am fost placut impresionat de amenajare si mai ales de curatenie.

Receptionera simpatica si vorbareata m-a condus in camera, unde am mai stat de vorba putin ( scurt interogatoriu despre cum am gasit salonul :)). Ulterior a aparut si Monica, o blonda careia nu i-as fi dat mai mult de 27 ani ( pe parcurs  am aflat ca are 30). Micuta de statura, bine proportionata, sanii medii si frumosi...si destul de prietenoasa.

Masajul de relaxare - a fost foarte bun, mult peste ce am intalnit in alte saloane, inceput de la talpi pana la gat(cam 20 min).

Masajul erotic - am simtit-o foarte implicata in masaj, isi da silinta si nu s-a grabit, finalizare intre fese ( foarte excitant view-ul)

 

Tarif: 180 RON/ora

 

Note:

Locatie: 9 

Aspect fizic: 8

Masaj relaxare: 10

Masaj erotic: 9

 

Recomand salonul, servicii de calitate (sper sa le mentina la fel)...  voi reveni sa cunosc si restul fetelor.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Salutare,

Citind recenziile voastre si site-ul salonului, am decis sa incerc si eu. Pe scurt, am fost de 2 ori si sunt din ce in ce mai incantat. Fetele sunt f amabile, isi dau silinta in ceea ce fac. Calitatea e la ea acasa. M-am simtit super bine. Desi...de fiecare data, culmea, am intarziat la programare. Masajul excelent. Calitatea a fost livrata de Monica, o tanara exceptionala. Se implica in ceea ce face, arta conversatiei e la ea acasa. Te rasfata cu adevarat. Voi revenii.

Cred ca salonul e nou deschis. Sper sa isi mentina calitatea mai sus mentionata. Bineinteles, masajul erotic a fost cireasa de pe tort. Locatia e...cam greu de gasit, desi se vede ca vila e renovata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

 

Pentru cei ce nu au accesat in ultima vreme site-ul nostru, vrem sa va prezentam noua noastra pagina. Partea interesanta o gasiti la rubrica " Maseuze", unde fiecare fata are cate un mic clip reprezentativ. Speram sa va placa. Revenim cu noutati! Enjoy :)

 

www.fantasymasaj.ro

 

Totodata, va multumim pentru vizite/recenzii si va mai asteptam pe la noi! :bye

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
Hi guys

 

Visited this place today. Loication is close to Metro Gara du Nord (from there about 5 to 10 minutes walking). The massage place is new in the market and I wanted to try it out and compare it to some more big salons.

On the phone greeted very nicely - great English. Upon arrival greeted for quite a long time by a wonderful receptionist who offered me drink + whisky. She was very customer satisfaction driven - wonderful.

Was presented to Lory. First shower, then massage on the back, then massage front + happy ending very much OK. 1 hour 180 Lei. 

Location 9 - bad slippers are too small :-(

Relaxation massage 8 : the girl is still new, but it was pleasant 

Body: 10 - great young body (about 22-23 years old)

Attitude 10 - nice conversation even in English and GFE wonderful 

 

Conclusion: this is a new salon that deserves a visit from you since it seems they really care about the customer (in most salons I feel as just another number). I definitely will come back.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Am fost iar la Fantasy, intrigat de ultima experienta, de data aceasta alegand-o pe Lori. Programare telefonica, aceeasi receptionera si aceeasi primire placuta ca si prima data. 

Lori arata ca pe site: inalta, satena cu parul scurt, slabuta si cu sanii maricei, exact pe gustul meu. Receptionera m-a anuntat ca nu prea avea experienta in domeniu asa ca notele pentru masajul de relaxare sunt de incurajare, insa inceputul este promitator. Eu nu sunt foarte vorbaret si mi-a placut ca a initiat ea discutia. 

In schimb, masajul erotic a fost mult peste asteptari. Nu e stangace deloc, are imaginatie si cred ca se excitase si ea destul de rau. Finalizarea intre sani, iar masajul a durat o ora si vreo 5 minute dupa ceas.( nu a batut nimeni la usa)

 

Tarif 180 RON/ora

Note: Relaxare 8, erotic 10, GFE 10, locatie tot 10, se mentine curatenia si aspectul ingrijit al salonului.

 

Am constatat cu placere ca serviciile au ramas la fel de bune si si-au extins echipa, afland de la receptionera ca au inca doua fete noi, ce vor aparea in curand si pe site, din pacate nu am putut sa le vad. Acest salon a devenit una dintre locatiile mele preferate, rar gasesti un salon axat atat de mult pe satisfactia clientului. Felicitari managementului!
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...