Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ela...cel mai bun masaj erotic ever...

 Probabil esti mai in varsta..cu mine nu a fost deloc bun...  parca ea era minus si eu plus asa 0 chimie nu am avut in viata mea cu nimeni,...

In fine maine am programare la Sandra ( pacat ca LArisa nu poate Sambata, eu nu pot in timpul saptamanii) si pacat ca Elisa nu mai e, nu am apucat sa o vad.... SORRY! 

Abia astept maine sa pun mana pe bunaciunea de Sandra! 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Probabil esti mai in varsta..cu mine nu a fost deloc bun... parca ea era minus si eu plus asa 0 chimie nu am avut in viata mea cu nimeni,...

In fine maine am programare la Sandra ( pacat ca LArisa nu poate Sambata, eu nu pot in timpul saptamanii) si pacat ca Elisa nu mai e, nu am apucat sa o vad.... SORRY!

Abia astept maine sa pun mana pe bunaciunea de Sandra!

Astept sa povestesti cum este cu sandra..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare!

In vizita 11 am bifat-o pe Sandra

Sandra 22 ani olteanca ( nu prea se aude daca nu intrebi) corp slabut gen Iulia, si foarte deschisa si vorbareata as putea adauga!

AM gasit un subiect comun ca sa ne relaxam ( sobolanii) de pe la tara care nu ne dau pace, oriunde in lumea asta, si cresc din ce in ce mai mari...

Sa revenim, masajul de relaxare a fost decent nimic WOW , nici tare nici moale mai intre! 

a fost aprox 30 min dar timpul a trecut rapid...

La Erotic a continuat in aceasi masura, foarte ok si placut, are sanii mici si e cam intre Iulia si Larisa, adica gadilicioasa dar tot poti sa te joci cu ei, ( nu ca un bebelus dar merge, aici ce-a mai putin sensibila e Iulia, si asta e un avantaj,  eu prefer sa sug tot sanul deobicei dar putine pot sa "rabde" cum ar fi Iulia sau Ioana de la amazoance, dar cele care ma lasa ...nu mai vor sa ma opresc)

E si pupacioasa, am "obtinut" cateva pupicuri dar nu fk ( probabil ca am sa raman doar cu amintiri de la altele) .... Pot sa zic ca e si permisiva, s-a intors si probabil astepta si o mica limbuta, dar eu nu mai dau de la o vreme, nu ma mai atrage, tot ce vreau ca "BONUS" sa primesc un fk, asta face cat 10000 de cunni care nu mai vreau sa dau...

FInalizarea se poate de la sani in jos, asa ca eu care am devenit " obraznic" am terminat direct intre ei... 

Apropo am intrebat o daca-i place jobul asta si mi-a zis ca DA, si sincer se vede ca o face cu mare placere, si asta ma bucura mereu, urasc sa ma duc la cineva care o face doar pt materia prima, daca nu pui pasiune acel lucru va murii incet! Dar ea chiar isi face treaba bine!

Sa dau si notele

Relaxare 8

Erotic 8+

Corp 8-9

Conversatie : 10

De revenit cu mare drag, in viitorul apropiat dupa ce mai testez 1-2 noi ( am o mulatra de vizitat astept de o luna sa pice cu timpul meu liber) Ema daca aduci o asiatica sau o mulatra.... Cred ca o sa vin zilnic cu toate ca e greu , dar si tu ai de castigat, aduci o asiatica, negresa, sud americanca, si ai rupt concurenta in 2!!!

Succes Sandra esti o scumpica, distractie placuta baieti!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Salutare!

 

Te uiti pe pagina de la Fantasy si ramai socat/prost/mut cat de mult a evoluat!

 

Ema: Daca vreodata ii schimbi numele, gandeste-te la Ema's angels :)

 

Cu stima si respect!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unde ai ochit colorata, colegule?

Merci

La DESSIREE MASAJ... Dar e un salon de 2 bani, am facut programare cu mulatra si cand am ajuns nu era... salonul arata urat, zona e urata, nu sunt nici la degetul mic a lui Fantasy, dar au mulatra aia care vrea sa pun mana neaparat, daca nu luna asta luna viitoare.....

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

La DESSIREE MASAJ... Dar e un salon de 2 bani, am facut programare cu mulatra si cand am ajuns nu era... salonul arata urat, zona e urata, nu sunt nici la degetul mic a lui Fantasy, dar au mulatra aia care vrea sa pun mana neaparat, daca nu luna asta luna viitoare.....

De ce zona este urata?? Nu este acela de pe mosilor?? Vizavi de pizzahut?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O noua vizita la Iulia.. de data asta am luat 2 ore.

Am observat inca de data trecuta o schimbare majora la ea si anume ca a devenit mult mult mai permisa fata de cum era anul trecut, cel putin in cazul meu.

A inceput cu un usor masaj de relaxare care treptat s-a transformat in erotic. Masaj cu corpul, mangaieri si atingeri usoare de ambele parti. Am inceput  sa ne sarutam si usor usor sarutul a devenit  french kiss, intretinut si de ea. A urmat simularea actului sexual in mai multe pozitii- din lateral, ea pe mine, eu pe ea, cu atingerea zonelor intime intre ele- in unele momente chiar foarte bine si profund. Deja incepuse sa se umezeasca mult, gemetele ei au devenit din ce in ce mai intense, noroc ca era muzica data tare. A avut un orgasm intens tinand cont de tremurat, gemete si convulsiile corpului. Am trecut deasupra ei intr-un tits-fuck unde am si finalizat. Dupa igienizare si putina relaxare am trecut la actul doi unde eu i-am facut putin masaj care a continuat cu cunilingus, A inceput usor sa geama, sa ma mangaie pe cap si sa se unduiasca din bazin iar ajutat putin de degete am reusit sa-i provoc al doilea orgasm, nu la fel de intens ca primul. Finalizarea mea a fost tot pe sanii ei.

Au fost doua ore superbe pline de erotism.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Domnisoara nu spune nu de la absolut nimc, atat timp cat stii cum sa te comporti si lasi tipsuri seriose.

Discutam de chestii ce tin de sfera masajului, nu de blowjob si sex.Cred ca ar fi fair sa specifici asta pentru ca s-ar putea inghesui diversi cu astfel de pretentii legate sex.In plus la Fantasy, chiar nu se face sex.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Bai daca zice Old George ca nu se face sex, nu se face. Sa va intre bine-n cap. E clar ?

  A, sa nu uit. Si nici blowjob, ca sa n-avem discutii. Adica oral, sa nu-ntelegeti altceva.

  Vedeti ca Old George e leat cu Picon, asa ca......fara obraznicii.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Domnisoara nu spune nu de la absolut nimc, atat timp cat stii cum sa te comporti si lasi tipsuri seriose.

If you can buy it then is not worth it.

 

Daca poate fi cumparat, atunci nu merita.

Link spre comentariu

salutare!

In vizita 11 am bifat-o pe Sandra

Sandra 22 ani olteanca ( nu prea se aude daca nu intrebi) corp slabut gen Iulia, si foarte deschisa si vorbareata as putea adauga!

AM gasit un subiect comun ca sa ne relaxam ( sobolanii) de pe la tara care nu ne dau pace, oriunde in lumea asta, si cresc din ce in ce mai mari...

Sa revenim, masajul de relaxare a fost decent nimic WOW , nici tare nici moale mai intre! 

a fost aprox 30 min dar timpul a trecut rapid...

La Erotic a continuat in aceasi masura, foarte ok si placut, are sanii mici si e cam intre Iulia si Larisa, adica gadilicioasa dar tot poti sa te joci cu ei, ( nu ca un bebelus dar merge, aici ce-a mai putin sensibila e Iulia, si asta e un avantaj,  eu prefer sa sug tot sanul deobicei dar putine pot sa "rabde" cum ar fi Iulia sau Ioana de la amazoance, dar cele care ma lasa ...nu mai vor sa ma opresc)

E si pupacioasa, am "obtinut" cateva pupicuri dar nu fk ( probabil ca am sa raman doar cu amintiri de la altele) .... Pot sa zic ca e si permisiva, s-a intors si probabil astepta si o mica limbuta, dar eu nu mai dau de la o vreme, nu ma mai atrage, tot ce vreau ca "BONUS" sa primesc un fk, asta face cat 10000 de cunni care nu mai vreau sa dau...

FInalizarea se poate de la sani in jos, asa ca eu care am devenit " obraznic" am terminat direct intre ei... 

Apropo am intrebat o daca-i place jobul asta si mi-a zis ca DA, si sincer se vede ca o face cu mare placere, si asta ma bucura mereu, urasc sa ma duc la cineva care o face doar pt materia prima, daca nu pui pasiune acel lucru va murii incet! Dar ea chiar isi face treaba bine!

Sa dau si notele

Relaxare 8

Erotic 8+

Corp 8-9

Conversatie : 10

De revenit cu mare drag, in viitorul apropiat dupa ce mai testez 1-2 noi ( am o mulatra de vizitat astept de o luna sa pice cu timpul meu liber) Ema daca aduci o asiatica sau o mulatra.... Cred ca o sa vin zilnic cu toate ca e greu , dar si tu ai de castigat, aduci o asiatica, negresa, sud americanca, si ai rupt concurenta in 2!!!

Succes Sandra esti o scumpica, distractie placuta baieti!

Dap , o asiatica Ema ar fi bestiala , si eventual sa introduceti si Nuru Massage!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...