Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

 

                            

                            - salonul are o singură baie. Pe hol. Baie comună deci. De aceea şi nesincronizarea cu accesul la duş.

                            

 

boss, nu iti contest patania doar iti spun ca eu de-a lungul timpului am fost invitat in trei camere la acest salon.Doua dintre el au cabina de dus in camera, alta are si dus si toaleta proprie.

  • Like 2
Link spre comentariu

boss, nu iti contest patania doar iti spun ca eu de-a lungul timpului am fost invitat in trei camere la acest salon.Doua dintre el au cabina de dus in camera, alta are si dus si toaleta proprie.

Boss, poate când a avut locaţia în altă parte. Altfel de ce era ocupat când trebuia să intru la duş ? Nu m-am dus de capul meu, m-am dus când mi-a

 zis Ella. Era şi ea surprinsă de situaţie. Şi mai zic ceva : cănd am deschis uşa de la cameră, în faţa băii era una dintre fete. Dădea să intre la baie, cred. Era doar cu un prosop pe ea. Brunetă, cu părul prins în coadă. Am văzut-o din spate pentru scurt timp. Păi ce căuta la "baia mea" dacă fiecare cameră are duş ?

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Boss, poate când a avut locaţia în altă parte. Altfel de ce era ocupat când trebuia să intru la duş ? Nu m-am dus de capul meu, m-am dus când mi-a

 zis Ella. Era şi ea surprinsă de situaţie. Şi mai zic ceva : cănd am deschis uşa de la cameră, în faţa băii era una dintre fete. Dădea să intre la baie, cred. Era doar cu un prosop pe ea. Brunetă, cu părul prins în coadă. Am văzut-o din spate pentru scurt timp. Păi ce căuta la "baia mea" dacă fiecare cameră are duş ?

Vorbesc despre adresa actuala din Floreasca.Am fost saptamana trecuta ultima data, am si scris recenzie.Eu cred ca dusul din hol e pentru maseoze si pentru o a 4-a camera in care cred ca nu am intrat pana acum si cand e full te baga acolo daca zici ca e asa mica.

Link spre comentariu

Vorbesc despre adresa actuala din Floreasca.Am fost saptamana trecuta ultima data, am si scris recenzie.Eu cred ca dusul din hol e pentru maseoze si pentru o a 4-a camera in care cred ca nu am intrat pana acum si cand e full te baga acolo daca zici ca e asa mica.

Stai aşa că nu e simplu duş. E baie ca lumea. Am apucat să văd ceva până să apară obrăznicătura. Am văzut un fel de cadă d'aia cu jacuzzi. Şi baia părea mare, mai era spaţiu aşa în dreapta.Nu, nu, sigur e mare, nu e doar duş. O fi pentru maseuze şi o fi şi pentru camera asta mică. La alte saloane fetele au separat baia, nu fac duş în acelaşi loc unde fac şi clienţii. Naiba ştie, în fine.

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Stai aşa că nu e simplu duş. E baie ca lumea. Am apucat să văd ceva până să apară obrăznicătura. Am văzut un fel de cadă d'aia cu jacuzzi. Şi baia părea mare, mai era spaţiu aşa în dreapta.Nu, nu, sigur e mare, nu e doar duş. O fi pentru maseuze şi o fi şi pentru camera asta mică. La alte saloane fetele au separat baia, nu fac duş în acelaşi loc unde fac şi clienţii. Naiba ştie, în fine.

 

Pe cea despre care zice gyorgye69 ai vazut-o tu. si baia si camera.Eu nu am vazut acea camera dar baia aceea da, ca nu dintotdeauna au avut cele 2 camere mai sus amintite dus propriu. Ai avut ghinion, ai nimerit sambata in aglomeratie.

Io am fost in toate cele 4 camere ale salonului: 2 au cabina de dus proprie, una are acces la o baie proprie, si doar camera mica din dreapta nu are baie, dar exista o baie mare, cu cada, vis- a-vis...

 salutari maestre, ai punctat bine

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Clasic romanesc.

Daca nu ti-am cantat in struna, arunci cu jigniri "lingau al salonului".

Eu doar ti-am explicat ca, dupa vizitele mele la acest salon, niciodata Ema nu mi-a reprosat nimic.

Sa fii sigur ca, daca ar fi facut-o nu ezitam sa o spun.

Nu stiu daca e treaba ta sa stai sa tii socoteala la cine mai e sau nu mai e in salon.

Pe mine cand merg la un masaj ma deranjeaza zgomotele si rasetele de pe hol. Pana la urma e salon de masaj nu gradinita.

Daca aceeasi atitudine colerica ai avut-o si acolo, totul devine explicabil.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ce deduc eu din toata tevatura asta ?

Sambata este zi de evitat de vizitat Fantasy massage...

Mai greu de crezut ca Ema s-a adresat direct cu " Intrerupem colaborarea ".

In mod normal ar fi trebuit sa spuna " Domnule , va rog sa vorbiti mai incet , sa nu deranjati ".

Iar apoi sa fie mai dura in cazul unui refuz etc.

In fine , cazul apartine trecutului.

Sper ca toti cei implicati regreta unele atitudini de moment...

Succes si numsi bine !

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Si eu am fost cred ca in toate camerele de pe calea floreasca, fiecare camera are dus propriu...una dintre ele are baie in toata regula. Nu stiu la ce lingai s a referit ultravox....insa eu sunt curios ce motiv ar fi avut de ras in hohote, si cu decibelii spre maxim, dupa ce doar enise si nici macar Ela nu era o cunostinta veche de a lui cu care sa glumeasca in primul minut de cand a ajuns... Si peste toate astea, eu cred ca atunci cand mergi la astfel de saloane, esti cat mai linistit pentru a nu crea valuri sa te auda/vada alti clienti potentiale cunostinte... Daca ajungi sa te prapadesti de ras pe holurile unui astfel de salon, ai o problema clar!!! Aceea de lipsa de respect!!!

Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Dragi tovarasi ai partidului roman nimfomane!

 

Pt inceput: PUIE MSD! 

Pt a continua: nu vreau sa imi exprim nici cel mai mic gand cu privire la conflictul mai sus re-re-re mentionat! El: un utilizator cu nivel de credibilitate! Ea: managera cu nivel de credibilitate! Cu ea am interactionat aproape de fiecare data cand le-am vizitat ceea ce ar face ca parerea sa fie impartiala! Si nu e corect! Vorba aia (nu romaneasca) nu ii sti pe toti, nu te bagi! (PUIE MSD)

 

De ce intervin? In legatura cu salonul...este de departe cel mai bun din Bucuresti. (am inteles ca mai e pe undeva unul unde primesc numai straini adusi de taximetristi care ar fi si mai si! Repet: am inteles. Nu stiu, nu am vazut) Inapoi la salon: fiecare camera are cabina de dus, cu exceptia celei cu baie proprie! 

 

De fete nu mai vorbim! Mie, Adeluta mi-a cazut cu tronc. Alta poveste!  Sistemul ce l-au creat functioneaza. Cred eu, ca a fost un (singur) moment cand nici mie nu mi-a convenit un anumit lucru. I-am zis si s-a remediat! 

 

Cu stima si respect!

 

P.S. PUIE MSD! 

Link spre comentariu

Ca tot a venit vorba despre respect, manageri de inalt nivel si user banati pentru ca nu se inteleg cu patronii de saloane... Halal forum pentru curvari. 

 

Cititorii curiosi pot face urmatorii pasi simpli: 

 

1.  Sa dea un whois pentru site-ul salonului. Vor afla numele firmei care detine siteul

2.  Folosind google puteti afla numele asociatilor, sediu social, puncte de lucru, cifra de afaceri, profitul raportat (sau pierdere), numarul de angajati (cam putini angajati?) si alte informatii publice.

3.  Voi de cate ori ati primit bon ?

 

Daca am lua toti atitudine, poate am avea si noi saloane ca in alte tari.

 

Clasic romanesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca sa nu ramana intrebarea mea retorica, va pot spune ca am fost la saloane de masaj erotic in foarte multe locuri: Olanda, Germania, Belgia, Finlanda, Cehia, Ungaria, Rusia, Thailanda, Singapore, Filipine... Am intalnit atmosfera mai misto decat in saloanele noastre bune ( insemnand locatie oau si fete aproape fotomodele - aici e drept gusturile sunt discutabile), dar la preturi duble, doar in Rusia; prestatie mai buna decat pe la saloanele noastre de top - doar in Thailanda, dar nu peste tot, si acolo, in locatiile premium. In rest au fost tepe sau semitepe, niste labe triste cu ulei,  facute de cele mai multe ori de cate o asiatica urata si sictirita, si in majoritatea cazurilor, la preturi mai mari decat pe aici.

 

Fantasy este, fara indoiala, unul dintre cele mai bune locuri la ora actuala din Bucuresti: nu o spun numai eu, o spun recenziile celor care apreciaza acest gen de prestatie erotica. Hai sa nu mai aruncam cu cacat doar pentru ca ego-ul nostru masculin a fost deranjat... Ciocane tari, colegilor!

  • Like 4
Link spre comentariu

In regula, tinem cont. Multumim pentru sfat.

in viziunea mea, asta e tot ce lipseste acestui salon Ii lipsesc jucariile si asta e o problems intalnita in toate saloanele din romania . Daca solutionati aceasta problema, o sa fiti salonul numarul 1, detasat. O aveti acolo pe minunata Larisa care se pricepe de minune la dominat. Avand putine jucarii la dispozitie, a reusit sa.mi ofere niste senzatii nemaiinatlnite de mine pana atunci. Tipa este geniala!!!
  • Like 1
Link spre comentariu

La Fantasy s-a pus un afis mare:

                "- acces permis doar  celor care cunosc limba mimico-gestuala. 

                - deplasarea se face in varful picioarelor. Exclus piruetele.

                - clientul urmeaza sagetile indicatoare si nu depaseste linia continua.

                - clientul nu intra la baie decat cu acordul receptionistei (managerului).

                - daca nu-i place maseuza, clientul se duce la biblioteca.

                - receptionista (managerul) are dreptul sa-i dea un sut in posterior clientului. Adica sa-l evacueze.

                - clientul are dreptul sa-si exprime orice nemultumire. In gand.

                - la plecare, clientul primeste draftul de recenzie.

 

           Va asteptam incolonati ! "

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu parca o stiu pe "ALice" de undeva, nu cumva era fata aceea care ziceam si garantam eu pt ea in vara?(  fosta amazoanca)

Parca ea e..daca e ea.... pfff haleluia!

Sambata e pe tura? vreau o programare de acuma!

Salutare, ma uit si eu la poze si ma intreb de unde te-ai prins ca ar fi fata de care zici?

 

merci

Link spre comentariu

Salutare! Avand ceva timp azi, am citit recenziile din ultimile pagini si am aflat si eu despre patania  confratelui Ultravox. Nu pot si nu-mi permit sa-l contrazic dar... eu personal am avut o situatie pe care vreau sa o povestesc pt a descrie atitudinea Emei. Fiind un client relativ fidel al salonului ( uneori merg o data pe saptamana, alteori de doua ori dar se intampa sa trec si odata la 3 saptamani ) undeva prin vara,  mi-am facut obisnuita programare la salon si exact cand urcam scarlel si Ema era in usa mi-a sunat telefonul. Am raspuns si pt ca era o urgenta medicala cu cineva din familie ( slava domnului alarma falsa) am inceput sa vorbesc tare, dar tareee!!! intrand in salon in acelasi timp. Ema nu numai ca nu mi-a reprosat nimic , doar m-a luat de mana si m-a bagat intr-o camera, unde am continuat sa vorbesc la fel de tare.Dupa ce am terminat convorbirea m-am scuzat ca nu pot ramane avand o urgenta si dus am fost. Nimeni nu mi-a reprosat nimic si am fost la fel de bine primit si data urmatoare. Desi nu am cum pune la indoiala descrierea situatiei de mai sus, ma gandesc ca ceva trebuie sa fi fost care sa o fi deranjat pe Ema. Culmea programarea mea era tot la Ela ...superba fata... Ceea ce nu mi se pare in regula este ca omul a fost banat. Fiecare are dreptul sa isi spuna parerea. Iar ca si camere va rog sa mi permiteti sa va contrazic. Omul are dreptate Este o camera care intradevar nu are dus si pt ea se foloseste baia mare de pe hol. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, pe site la galeria foto scrie 162 inaltime si 54kg, diferit fata de ceea ce ati scris cand ati anuntat-o aici pe sie.

Cum e pana la urma?

Sper sa nu fie cu suparare observatia

Merci

 Buna,

 

Informatiile de pe site sunt cele corecte. Cand am postat pe forum pozele cu ea am gresit noi detaliile. Multumim.

Link spre comentariu

Consider oprtun de facut o recenzie si uneia dintre cele mai noi prezente de la salon, Alice (sper sa nu fie mai veche si sa ma-nsel). Oricum, parca mi-a zis si ea ca are undeva la 2 luni, dar cu experienta in domeniu. Fata, extrem de draguta, educata, permisiva, in limitele decentei, stapaneste foarte bine tehnicile masajului de relaxare, nelasand nicio particica de corp neexplorata asa cum trebuie. Vorbeste exact cand, cum si cat trebuie, fiind o companie foarte placuta si din punctul asta de vedere. Sani mari, bine proportionati si accepta intre sani. Privire foarte sexy, se apropie foarte mult cu buzele de "obiectul muncii". Una dintre cele mai placute experiente, chiar daca initial o doream pe Larisa, indisponibila in acea zi. De asemenea, miscarile erotice sunt de cea mai inalta calitate. Daca si-ar folosi si un pic limba la masajul pe spate, ar fi chiar de 10 cu multe plusuri. Pt cunoscatorii handbalului, seamana leit cu Denisa Dedu :)  

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...