Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cred ca andeeea nu are nici o recenzie deci se pune ca noua

 

Am viztitat-o, cand era mai la inceput. Dar ... a doua oara nu am considerat ca mai merita sa pierd banii la ea. Este frumusica, inaltuta, un corp destul de frumos. Dar la capitolul masaj este destul de subMedieocru. Foarte putin permisiva: daca te apropii de sani isi duce mainile pe ei si iti da inteles ca nu vrea, daca se indrepti mai jos, strange picioarele. Deci, in compania ei trebuie sa stai pasiv.... si nici asa nu ofera ceva ... cum ofera, de exemplu Ela. Comunicativa pot spune ca este, adica poti purta o conversatie Ok cu ea, dar nu e de ajuns. Exista posibilitatea sa se mai fi schimbat ceva, deci, cine mai ajunge poate spune. La fantasy prefer sa merg la Larisa, Ela, Katy, in rest nu ma mai risc. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Am viztitat-o, cand era mai la inceput. Dar ... a doua oara nu am considerat ca mai merita sa pierd banii la ea. Este frumusica, inaltuta, un corp destul de frumos. Dar la capitolul masaj este destul de subMedieocru. Foarte putin permisiva: daca te apropii de sani isi duce mainile pe ei si iti da inteles ca nu vrea, daca se indrepti mai jos, strange picioarele. Deci, in compania ei trebuie sa stai pasiv.... si nici asa nu ofera ceva ... cum ofera, de exemplu Ela. Comunicativa pot spune ca este, adica poti purta o conversatie Ok cu ea, dar nu e de ajuns. Exista posibilitatea sa se mai fi schimbat ceva, deci, cine mai ajunge poate spune. La fantasy prefer sa merg la Larisa, Ela, Katy, in rest nu ma mai risc. 

Subscriu celor de mai sus. Andreea are un corp frumos, e draguta - dar masajul erotic este foarte slab. Cine merge la ea, mai bine alege varianta masajului de relaxare. Eu am fost cand abia venise, am crezut ca mai evolueaza si am mai fost o data dupa cateva saptamani. Dar, la fel de slab...Mi-a fost de ajuns de doua ori, a treia nu va mai fi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Cu parere de rau, va anuntam ca Eva nu mai lucreaza in salon. Ii multumim pentru colaborarea cu noi si ii dorim mult succes pe viitor!

 

 

Insa, avem si o veste buna! Am completat echipa si va invitam sa o cunoasteti pe Miruna. Poze cu ea gasiti pe site-ul nostru:

 

www.masajfantasy.ro

 

Multumim!

Link spre comentariu

Salut

Am vizitat acest salon săptămâna trecută.

O experiența foarte plăcută .

Curățenie 10

Locatie 9

Nu voi da numele tipei cu care am fost, pentru ca nu doresc sa creez discuții.

Dar pot spune ca masajul a fost superb și pentru mine dar mai ales pentru ea.

Voi reveni la aceiași domnișoară NexT time.

O seara bună!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salut

Am vizitat acest salon săptămâna trecută.

O experiența foarte plăcută .

Curățenie 10

Locatie 9

Nu voi da numele tipei cu care am fost, pentru ca nu doresc sa creez discuții.

Dar pot spune ca masajul a fost superb și pentru mine dar mai ales pentru ea.

Voi reveni la aceiași domnișoară NexT time.

O seara bună!

daca nu dai numele domnisoarei...de ce ai mai scris??? Ce prejudicii crezi ca i creezi???? Ii faci doar un bine...o reclama buna pentru ca ai fost multumit....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

daca nu dai numele domnisoarei...de ce ai mai scris??? Ce prejudicii crezi ca i creezi???? Ii faci doar un bine...o reclama buna pentru ca ai fost multumit....

...este ca si la loto, sunt multe bile dar numai unele sunt castigatoare, pentru a le nimeri, trebuie sa joci cat mai multe ""bile""...(a se citi fete)

  • Like 1
Link spre comentariu

Frate eu zic ca am scris destul de clar in romana incat sa se inteleaga.

Cat despre diferenta de pret am avut multe reusite cu postarile de pe anunt.ro, experiente foarte bune sub 100 de lei.

Dar trecem pe off-topic si nu e ok. M-am exprimat doar parerea ca la pretul de salon te astepti la un anumit nivel de calitate.

Care unori a fost, alteori nu. Atat.

 

Noroc!

 

La prețul de 100 de lei sau sub pleci sigur cu vreo boala, o ciuperca...pentru mine cel putin contează și calitatea nu doar sa fie o femeie acolo.

....

Apropo de Andreea am fost la ea este o fata frumoasa, care arata bine, mie unul mi-a plăcut. Prefer o femeie ok, decât o arătare care face orice...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

La prețul de 100 de lei sau sub pleci sigur cu vreo boala, o ciuperca...pentru mine cel putin contează și calitatea nu doar sa fie o femeie acolo.

....

Apropo de Andreea am fost la ea este o fata frumoasa, care arata bine, mie unul mi-a plăcut. Prefer o femeie ok, decât o arătare care face orice...

Trebuie sa stii sa le si alegi. Practic de ceva timp sportul asta si nu m-am ales cu nici o boala sau ciuperca. Scopul postarii era sa subliniez ca se poate calitate si la pret mai mic, doar ca stai sa cauti.

 

On topic: Pacat de Eva, dar asta e. Sa speram ca Miruna se ridica la nivelul asteptarilor! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu se iau chiar așa ușor diverse ciuperci și boli.

Trebuie contact intens , frecare puternica cu zona infectata.

Este drept că nu am fost la saloane de genul Excess massage sau Rubin , cu tarife bomba de 120 Lei. Sau la Dessiree...

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salut,

Am vizitat si eu de curand din nou acest salon.Ce imi place la salonul asta este ca cand suni pentru programare stii cu cine faci masajul si fata te asteapta singura.Nu esti nevoit sa alegi intre fetele ca in alte saloane.

Ultima programare la mine a fost cu Andreea, pentru ca nu a fost alta fata disponibila pentru ora la care puteam sa ajung eu. Am vrut cu Katy sau Lasisa avand cu ei sesiuni reusite in trecut.

Despre Andreea ce sa zic fata este simpatica,corp armonios,comunicativa pe tot parcursul intalnirii se comportat foarte bine

Din pacate lipsa de experienta se vede si se simte si la masajul de relaxare si la masajul erotic.Pur si simplu fata ori este la inceput ori nu a invatat cam nimic cum se face aceasta meserie de maseuza.

La masajul de relaxare incearca sa tina cont de pasi care trebuiesc urmariti,nu face haotic incepe cu talpile si se urca pas cu pas pe picoare,spate si asa mai departe, dar se simte ca manutele ei nu sunt obisnuite cu masajul

La masajul erotic tot asa nu stie ce sa faca, incearca masajul corp la corp dar nu prea iese,de apreciat este ca la paretea cu finalizare nu se grabeste si incearca cu diferite parti a corpului sa te finalizeze,ca si permisivitatea cel putin cu mine a fost ok

O peroada de timp nu sa merg la ea, poate in timp prine experienta

 

Note:

Curatenie 10

Locatie 10

Fata 8

Masaj erotic 6

Masaj de relaxare 6

 

O sa revin la acest salon in continuare dar cu Katy sau Larisa

Va salut

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...