Sari la conținut

Postări Recomandate

On 8/13/2021 at 10:56 AM, bebe2014 said:

MAI ridicol decât o tipă feministă ... e un tip feminist.... lasă-ma să ghicesc și restul listei: probabil ca ai votat cu USR,  ești vaccinat,  globalist,  crezi că persoanele de același sex se pot căsători și bărbații pot naște copii,  și bărbații se pot identifica ca fiind femei și invers ..... cam ăsta e profilul "progresistului",  în linii mari 

Si ca sa intelegi, ca nu am nimic cu tine personal (nominal vorbind) ci doar cu tipicul de barbat, zi-mi in plus, daca prin absurdul absurdistanului partenera ta de viata ar fi una dintre fetele din saloane, cum ai trata subiectul? E doar o situatie ipotetica, fiindca tu votand cu talibanii, aceasta situatie nu are cum sa ti se intample ;)

Prevad deja un raspuns infantil, insa am incredere ca-l vei da pe cel barbatesc (ai voie sa te si sfatuiesti cu cine vrei tu).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
25 minutes ago, roatarezerva said:

Buna ziua! Care este cea mai buna la dominare dintre fetele care activează în salon?

Buna,

Pentru sedinta de dominare ti-o recomandam pe Larisa, insa cel mai bine ar fi sa ne contactezi si sa ne spui ce anume te intereseaza pe partea de dominare, iar atunci putem decide ce maseuza se potriveste cel mai bine cerintelor tale. 
 Zi frumoasa iti dorim!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello!

Everybody who follows my reviews knows i am into erotic massage, i have visited most and i know most of the parlours and i speak open about good and bad in my reviews. Fantasy was always solid as a rock. Steady good service, beautiful and simpathic staff, clean location.

I visit fantasy massage frequently since many years and i have visited most of their massage girls... All of them are on their way beautiful, sexy and offer a good to excellent service... I would say everyone can find his match there... 😉

But why i haven´t visited Ella till yesterday i cannot explain, it somehow never happened...

So yesterday was our grand premiere and i have to say It was a incredible... We matched like we would have known each other for years... Ella is beautiful, she is smart and she made me even more horny than i have been before... She woke the devill in me... She felt, which buttons to press...

I don´t go into details, our first encounter was a straight 10 out of 10 😉

She is a must visit!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania
3 hours ago, norbert1976us said:

Da...Iulia a fost dementiala. Intradevar...pe final se cam plictisise...

Guys!

We tend to revel and travel in the past, but the past is far behind us ...

Let me tell you a secret: We live in the present, let´s look forward and take what we get… 😉 😛 

 

Cheers…

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 24.09.2021 la 8:43, norbert1976us a spus:

Da...Iulia a fost dementiala. Intradevar...pe final se cam plictisise...

Amintirile ma chinuiesc amintirile ma rascolesc.... Trecutul de aur! In trecut fete ca Larisa de azi erau normalitate nu exceptie! dar in trecut si Romania avea 24 milioane de locuitori si nu 19... 2.5 milioane de femei mai putin! Tragedie! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, futacios6969 a spus:

Felicitări pentru seriozitate! La ora actuala, cred cel mai bun salon din București, cel puțin din cate saloane am vizitat! 

Este un salon serios,asa este…dar are nevoie de fete noi,sunt ok cele de-acum,Larisa,Katy,etc…dar sunt deja fffff rutinate,plafonate,plictisite…nu mai sunt focuri de artificii.Daca vrei sa nu ai dezamagiti,toate sunt la locul locul lor in salonul asta si la fete,dar nu mai e nimic wow.Bineinteles,prin comparatie cu altele e bun,concurenta fiind foarte slaba pe segmentul asta…dar asta nu inseamna ca aici e mierea.Au fost perioade cand fetele aveau alta energie cu care se implicau…acum spre plictisitor sau macar rutinat si este de inteles si pentru ele in atatia ani run-rub-rub…succes!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Ema! 

Pe 20 noiembrie este ziua mea ( cum pica sambata și nu merg la muncă) vreau sa ma răsfăț cu Giulia și Larisa o oră din plin!  Un striptrase la bara ar pica bine.  In fine, vreau să-mi rezervi o oră pe la pranz cu aceste 2 fete! Am zis aici ca sa se stie din timp. De mult vreau un duo cu ele, și când mai bine daca nu de ziua mea?!... 

Hugs and kisses. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la o sedinta de masaj cu Ela. Am ajuns cu 5 minute mai devreme.Ela a intrat foarte frustrata si cu o atitudine neplacuta de iti taie tot cheful de masaj. Am ignorat cat am putut. Pe tot parcursul masajului s-a purtat foarte urat, fiind nervoasa si sictirita. Masajul a durat 20min cu tot cu dus (era luata doar o sedinta de 30min), ea incercand orice sa te faca sa pleci mai repede. A fost o mare dezamagire...se pare ca se deterioreaza salonul.

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
19 hours ago, este said:

Am fost la o sedinta de masaj cu Ela. Am ajuns cu 5 minute mai devreme.Ela a intrat foarte frustrata si cu o atitudine neplacuta de iti taie tot cheful de masaj. Am ignorat cat am putut. Pe tot parcursul masajului s-a purtat foarte urat, fiind nervoasa si sictirita. Masajul a durat 20min cu tot cu dus (era luata doar o sedinta de 30min), ea incercand orice sa te faca sa pleci mai repede. A fost o mare dezamagire...se pare ca se deterioreaza salonul.

N ai prins o tu intr o zi prea buna. Ela este top over the top. Ieri am fost si eu la Diana, este fosta Cristina de la Royal. Nu face masaj rau...dar o trage in jos rau de tot gfe ul...zici ca nici nu e acolo cu tine. In rest...preturile au crescut si aici...ca peste tot in tara asta...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
22 hours ago, este said:

Am fost la o sedinta de masaj cu Ela. Am ajuns cu 5 minute mai devreme.Ela a intrat foarte frustrata si cu o atitudine neplacuta de iti taie tot cheful de masaj. Am ignorat cat am putut. Pe tot parcursul masajului s-a purtat foarte urat, fiind nervoasa si sictirita. Masajul a durat 20min cu tot cu dus (era luata doar o sedinta de 30min), ea incercand orice sa te faca sa pleci mai repede. A fost o mare dezamagire...se pare ca se deterioreaza salonul.

Buna,

Pe data de 11 ianuarie 2021 noi am facut o postare in care am specificat ca atunci cand un client este nemultumit si doreste returnarea sumei inapoi, sa ne contacteze in ziua respectiva pe numarul de receptie sau pe whatsupp.
Daca nu stim cine esti si cand ai fost, nu putem lua masuri si nici nu putem discuta cu Ela sa aflam versiunea ei. 
Ne pare rau ca ai avut parte de aceasta experienta. Stim ca ai mai facut o data plangere in perioada respectiva, ai avut o sedinta de masaj cu Adela si primit un masaj gratuit, iar noi tot atunci am postat regulamentul si am specificat procedura ce trebuie urmata pentru a remedia orice problema in timp util. Asteptam un semn de la tine.
Multumim!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
13 minutes ago, fantasymassage said:

Buna,

Pe data de 11 ianuarie 2021 noi am facut o postare in care am specificat ca atunci cand un client este nemultumit si doreste returnarea sumei inapoi, sa ne contacteze in ziua respectiva pe numarul de receptie sau pe whatsupp.
Daca nu stim cine esti si cand ai fost, nu putem lua masuri si nici nu putem discuta cu Ela sa aflam versiunea ei. 
Ne pare rau ca ai avut parte de aceasta experienta. Stim ca ai mai facut o data plangere in perioada respectiva, ai avut o sedinta de masaj cu Adela si primit un masaj gratuit, iar noi tot atunci am postat regulamentul si am specificat procedura ce trebuie urmata pentru a remedia orice problema in timp util. Asteptam un semn de la tine.
Multumim!

Am discutat intre timp cu Ela si a zis ca singurul masaj “esuat” pe care l-a avut zilele trecute a fost pe data de 15 octombrie, la ora 18:00 - sedinta de 30min.  Ne-a comunicat si motivul pentru care a incheiat sedinta mai devreme, iar noi o intelegem. Maseuzele noastre au o igiena corespunzatoare si au aceleasi asteptari de la clienti. Ela este mai sensibila in ceea ce priveste acest aspect si nu poate sa isi desfasoare sedinta cum trebuie in astfel de conditii.  Te rog, in cazul in care este vorba despre alta programare si am gresit noi, sa ne contactezi sa ne spui exact cand ai fost si la ce ora. Multumim!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este vorba despre o programare la ora 12. La Adela a fost foarte bine ulterior si am confirmat. Am mai fost si la alte fete la voi si a fost ok. Nu am citit regulamentul ca sa stiu de atunci si nu am avut timp sa dau imediat recenzie. Nu avea nicio problema cu igiena, din moment ce a venit deja nervoasa :))... si-a dat toata silinta sa termine sedinta cat mai repede si sa fie lipsita de implicare

In fine, asta e experienta.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 minute ago, este said:

Este vorba despre o programare la ora 12. La Adela a fost foarte bine ulterior si am confirmat. Am mai fost si la alte fete la voi si a fost ok. Nu am citit regulamentul ca sa stiu de atunci si nu am avut timp sa dau imediat recenzie. Nu avea nicio problema cu igiena, din moment ce a venit deja nervoasa :))... si-a dat toata silinta sa termine sedinta cat mai repede si sa fie lipsita de implicare

In fine, asta e experienta.

Ok, te rog sa ne contactezi pe whatsupp pentru mai multe detalii legate de ziua in care ai venit si vom remedia situatia cu siguranta!  Multumim frumos!

Link spre comentariu
8 hours ago, norbert1976us said:

N ai prins o tu intr o zi prea buna. Ela este top over the top. Ieri am fost si eu la Diana, este fosta Cristina de la Royal. Nu face masaj rau...dar o trage in jos rau de tot gfe ul...zici ca nici nu e acolo cu tine. In rest...preturile au crescut si aici...ca peste tot in tara asta...

Aceeasi parere o am si eu; Diana e ok la masaj, dar foarte distanta; iar una din sedinte a scurtat-o, desi mai erau vreo 10 minute, a zis ca timpul s-a cam dus. Daca iti taie 10 minute din sedinta de o ora, mai e cum mai e, insa daca sunteaza din sedinta de 30 minute, e cam nasol.

Iar pretul marit cumulat cu scurtarea sedintei = ciupeala din doua parti.

Cred ca s-au cam grabit cu marirea preturilor.  In fine, nimeni nu e obligat sa (mai) mearga la cine nu-i convine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...