Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Here and there
  • Oras:Here and there

Bun gasit! Saptamana viitoare, doresc sa incerc experienta unui salon de masaj erotic, si am o intrebare, si in aceeasi timp, rugaminte: Intre Amazonia si Fantasy Masaj, ce imi recomandati? Va multumesc anticipat.

Sectiunea orientare

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Am avut şi eu o programare pentru un masaj cu Larisa.

       Este o fată foarte comunicativă, plină de viaţă. A fost foarte cuminte (aş fi preferat să fie mai îndrăzneaţă), nu prea a avut iniţiative erotice pe parcursul orei. Totuşi m-am simţit bine cu ea, datorită atitudinii ei: o fire veselă şi o persoană foarte abilă să mă facă să mă simt important :) 

 

>Salon =+9
        cearceaf şi papuci de unică folosinţă
        baie curată
        prosop mare şi curat

        camera frumos aranjată      

>Aspect Larisa =8

>Igienă =10       

>Masaj de relaxare = 8
>Masaj erotic =-          

>GFE =+7 

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna seara .

Revin cu o recenzie noua.

Ieri având chef de ùn masaj intru pe forum sa vad ce mai este nou. După cum se poate observa nu prea mai găsești lucruri bune la saloanele din Bucuresti, cu mici exceptii. Am ales sa merg la Fantasy , fiind un salon relativ nou si care pare a nu fi in cădere liberă ca majoritatea saloanelor ci un salon care dorește să mențină o calitate ridicată a serviciilor oferite .

Asa ca am intrat pe site si am ales-o pe Roxy. Roxy este o tipa dezinvoltă , plină de viață, zâmbitoare , cu un corp frumos cu forme pentru a avea pe ce pune mana si cu niste ochi care te îmbolnăvesc.

Locația salonului este pe strada Iacob Negruzzi nr 41 intr o vilă retrasă de ochi curioșilor si cu o curățenie exemplară. Camera unde sau produs ostilitățile foarte mare , curata , cu pat nu cu salteaua aruncată pe jos . Baia in aceeasi notă de curățenie.

Sedinta incepe cu dusul de rigoare ( primesti prosop curat , papuci de unică folosință) .

Domnișoara te așteaptă să ieși din baie pe hol pentru discreție, neavând posibilitatea sa te întâlnești pe hol cu vreun alt doritor de masaje.

Intors in camera încep ostilitățile , cu muzica ambientală și domnișoară Roxy care prin prezenta si atitudinea ei nu face decât să te simți bine si relaxat . Am fost întrebat cu ce doresc sa începem cu mesajul de relaxare sau cu cel erotic.

Mesajul de relaxare bine facut pe tot corpul din vârful degetelor pînă la ceafă un masaj placut si nu ceva mecanic , o combinație între un masaj profesionist de relaxare si un masaj senzual cu mângâieri cate te fac sa ti se trezească toate simțurile. Apoi din aceasta combinatie masaj relaxare -senzual Roxy ă trecut la un masaj erotic foarte senzual cu magaieri si sărutări pe corp din ambele părți după cum spuneam Roxy fiind o domnișoară cu forme frumoase având ce mângâia si săruta. Finalizarea ă venit glorios pe corpul ei . După am mai stat putin de vorba nefiind grăbit deloc si Roxy fiind o domnișoară cu care poti vorbi si care te face sa te simti relaxat .

Notele regulamentare:

Locație: 9 ( singurul inconvenient fiind scările)

Masaj relaxare : 9

Masaj erotic : 9,5

Nu dau note de 10 pentru ca întotdeauna este loc de mai bine si pentru a nu ajunge si acest salon in nota altora ( majorității)

De revenit : cu siguranta

Plata : 180 lei + ce vrea fiecare ( nu ti se cere nimic suplimentar ) pt timp petrecut cred ca o oră door to door fără să mă fi uitat la ceas sau grăbit.

Despre Roxy ma repet : ochi ei te îmbolnăvesc

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dan cel nou
Reputație: 0

Salut!

 

Am fost la Fantasy in urma cu, cateva luni, pe cand faimoasa Monica era in culmea carierei. Din ce inteleg de la voi, serviciile inca sunt la mare inaltime! E clar...fiind un mare fan al masajului, e cazul sa ma (re)intorc!

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

...şi tot pentru dorobanti o completare


2)La cât de de sociabilă şi vorbăreaţă este Larisa, deja mă aşteptam la multe gesturi, atingeri erotice. Alţi clienţi or fi fost norocoşi, eu nu prea am fost. 


    Fiind o fată haioasă, până la urmă Larisa a reuşit să facă atmosferă interesantă mai mult din vorbe :)   :P   


  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

ar merge o diversificare a tipurilor de masaj......de ex: masaj yoni (inteleg ca clientul  i face maaj fetei) cu tie and tease (ea legata fiind,insa, fata )......incitant,nu ?

 

la TIE AND TEASE  ati putea diversifica arsenalul pt a putea  schimba/ alterna  modul de legare.....dus impreuna cu maseuza,etc.......( in timpul dusului fiind deja puse catusele.,la spate.....)in fine, fantezii sunt destule...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
Hi guys

 

Visited this place ta few times during the last few weeks and I always returned home very happy, so I think the place deserves a review. As always great reception – wonderful person, good English, few minutes of nice small talk  always offers a nice drink.

 

Was presented to Irina and went back to her. Great girl, very good English, intelligent person with whom you can have nice conversations (even during a2 hour massage ...). 

 

Location 9 – very comfortable

Relaxation massage 9 – very nice, good technique

Body: 10 – slim, wonderful body

Attitude 10 - GFE equivalence very high

 

Conclusion: I definitely will come back.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Vrem sa multumim celor care ne-au vizitat si totodata apreciem feedback-urile oferite pana acum, ce ne-au ajutat sa imbunatatim serviciile oferite. :bow

 

De asemenea, va anuntam ca incepand cu luna aceasta introducem o noua oferta:

 

 --->> sedinta de 2 ore de masaj erotic nud va avea pretul de 300 RON in loc de 360 RON <<---

 

O zi frumoasa!  :girly

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -474

Hello,

 

Vrem sa multumim celor care ne-au vizitat si totodata apreciem feedback-urile oferite pana acum, ce ne-au ajutat sa imbunatatim serviciile oferite. :bow

 

De asemenea, va anuntam ca incepand cu luna aceasta introducem o noua oferta:

 

 --->> sedinta de 2 ore de masaj erotic nud va avea pretul de 300 RON in loc de 360 RON <<---

 

O zi frumoasa!  :girly

Cu doua fete diferite, se poate? 1 h cu una si 1 h cu alta? Scuze de offtopic...si la ora, gen cum au/aveau cleomasaj Cluj, intr-o ora puteai alege sa faci masaj consecutiv cu 2 tipe, jumatate/jumatate...poate ar fi o idee buna!:-)

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: 276

am recenzat eu, dar a fost cu Monica, si a plecat intre timp......

pai aia e, ca a plecat fata, dar oricum nici tu nu ai fost prea darnic in detalii...

eram curios sa zica vreun coleg ceva mai multe "secrete" :D ca sa stiu la ce sa ma astept...

 

Dar daca tot suntem la capitolul intrebari... mai mult sau mai putin retorice ... optiunea de masaj cu dans la bara / strip tease a avut-o cineva? Stiu fetele la bara sau e doar asa un pic pentru varietate / diversitate?

 

Ca tot au disparut barurile de strip tease si dans la bara din peisajul Bucurestean :(

Link spre comentariu

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

pai aia e, ca a plecat fata, dar oricum nici tu nu ai fost prea darnic in detalii...

eram curios sa zica vreun coleg ceva mai multe "secrete" :D ca sa stiu la ce sa ma astept...

 

Dar daca tot suntem la capitolul intrebari... mai mult sau mai putin retorice ... optiunea de masaj cu dans la bara / strip tease a avut-o cineva? Stiu fetele la bara sau e doar asa un pic pentru varietate / diversitate?

 

Ca tot au disparut barurile de strip tease si dans la bara din peisajul Bucurestean :(

am scris recenzie la vremea rspectiva......fiecare fata are stilul ei, deci nu are rost sa detaLIEZ MAI MULT DECAT AM FACUT O DEJA, INTALNIREA CU mONICA....SFATUL MEU : INCERCATI, E O CHESTIE  MISTO....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...