Sari la conținut

Anays18


Postări Recomandate

In principiu ... care este programul in timpul saptanii ?

si daca in urmatoarea perioada (1-2 sapt.) locatia va ramane stabila cea de mai sus?

:hihat

 

Ca și program încep după ora 12:00 până în jurul orei 00:00-01:00. Iar locația o voi schimba, încă nu știu exact unde dar cu siguranță anunț. 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat o pe domnisoara cand era pe Lujerului. Nu zic ca arata rau, dar pozele o avantajeaza foarte mult. Pt cine vrea o tipa miniona, petite, la corp e ce trebuie. Fata e cam meh! 

Nu am ramas pt ca am sesizat ca era usor artagoasa si nu eram pe aceeasi lungime de unda. Fk nu, cunnilingus nu (blasfemie) si pe la spate nu accepta (eu cred ca se excita teribil)

As vizita o cu mare drag pt ca imi plac minionale daca s-ar da pe brazda si ar fi usor mai permisiva cu chestii de baza: FK, cunnilingus si doggy style, altfel nu stiu, nu prea merita.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat o pe domnisoara cand era pe Lujerului. Nu zic ca arata rau, dar pozele o avantajeaza foarte mult. Pt cine vrea o tipa miniona, petite, la corp e ce trebuie. Fata e cam meh!

 

Nu am ramas pt ca am sesizat ca era usor artagoasa si nu eram pe aceeasi lungime de unda. Fk nu, cunnilingus nu (blasfemie) si pe la spate nu accepta (eu cred ca se excita teribil)

 

As vizita o cu mare drag pt ca imi plac minionale daca s-ar da pe brazda si ar fi usor mai permisiva cu chestii de baza: FK, cunnilingus si doggy style, altfel nu stiu, nu prea merita.

ÃŽmi pare rău dar prefer să nu😘 sunt permisivă atât cât eu consider că este ok. ☺ï¸

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

pe la spate nu accepta (eu cred ca se excita teribil)

 

Mai degraba e rupta-n doua. Poate daca o prinzi la inceput de program.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...