Sari la conținut

Ce zodie ești? :O Crezi în zodii? În compatibilitate lor?


Vizitator deliaro

Postări Recomandate

  • Oras:pa
  • Oras:pa

Eu sunt Fecioara.... in cur. si imi doresc sa raman asa toata viata...#nohomo

Apropo pipilica si cu mine avem aceeasi zi de nastere, a mea chiar este reala, acuma nu stiu ce sa zic de a lui... Daca stau sa ma gandesc mai bine, sunt in acceasi zi cu Freddie Mercury, din nou... #nohomo

Este interesant taur-fecioara.... defapt fecioara se intelege cam cu toate zodiile reprezentate de animale cu coarne: taur, capricorn, berbec... probabil ca motivul vine din faptul ca - cel putin in relatia mascul fecioara - femela oricare din alea 3 zodii - femela domina barbatul, il "impunge" bine de tot cu coarnele... dar pe urma cand pune mana barbatul pe ea... si o "impunge" si el, pe la spate, in timp ce tine de coarne... s-a rupt filmul ;) desigur asta numai in pat, in viata cotidiana fecioarele sunt dominate de aceste zodii.. nu mi-e rusine sa recunosc, de asta exista chimie puternica intre zodiile astea... le consider cele mai fucked up zodii

Chiar una din fostele mele era berbec

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Sagetator cu asc in gemeni. Si majoritatea caselor astrale si conjuncturi peste 80 la suta in scorpion,inclusiv venus.deci putem spune ca iubesc ca o scorpie :) am rasp personal de peste 5 ori pe aceeasi tema,o fi lipsa de inspiratie in topice noi

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ceva imi spune ca o sa mai raspunzi inca 5 ori in viitor

 

http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/068/768/8a2.jpg

Ehe, unul din cele mai bune din seria Far Cry. Sper sa ajunga sa sparga Denuvo si la Primal....

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

http://a1.ro/uploads/modules/news/0/2016/9/6/562144/800x0_1473154763ac96700d.jpg

Zodia cu cele mai mari șanse să devină miliardară este Fecioara. Lista celor mai bogați oameni din lume este populată în mare parte de persoane născute în perioada 23 august – 22 septembrie. 12 % dintre cei mai mulți miliardari din lume sunt născuți sub semnul unui semn feminin, Fecioara.

N-ar trebui să ne surprindă, Fecioarele muncesc mult, sunt ambițioase, minuțioase și analtice. Motorul lor este dorința de a atinge perfecțiunea și nu de a strânge bani.

Fecioarele își doresc să fie utile sau să producă lucruri care sunt utile altora. E zodia care are coloana vertebrala din titan, nu se va pleca niciodată în fața nimănui. Curajoase, independente, critice și extrem de atente la ceilalți, fecioarele au toate calitățile pentru a munci și a culege roadele muncii lor. Deși, scopul lor principal nu este banul, vor reuși să-l primească și să-l strângă fără prea mult efort.

8% dintre miliardarii lumii sunt născuți în zodia Berbec. Zodia Berbec este agresivă, colerică, dar foarte muncitoare. Una dintre cele mai predispuse zodii să fie lider, Berbecul  s-a născut să conducă, nu să fie condus. Berbecul are o trăsătură de caracter în comun cu Fecioara, dorința de perfecțiune. Asta îi face să facă totul pentru a atinge sau pentru a fi cât mai aproape de ea.

Alți 8% dintre cei mai bogați oameni din lume sunt Vărsătorii. Aceștia sunt idealiști, muncitori și creativi.

Bill Gates este Scorpion. Scorpionii sunt pasionali, convingători și muncitori. Vor munci până la epuizare dacă cred în acel proiect. Calm la suprafață, misterios chiar, va ascunde ceea ce se întâmplă în interior dacă acest lucru îl va dezavantaja.

Zodia cu cele mai mici șanse de a deveni miliardară este Săgetătorul. Acesta nu are calitățile necesare pentru a face avere, este dezorganizat și deseori neserios. Compensează prin creativitate. Steven Spielberg, unul dintre cei mai bogați regizori este zodia Săgetător.

 

PS - Ce păcat. Nu sunt nativ al acestor zodii :slap2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

...de lemn Tănase?

 

Tu ma punctezi?  :laugh2

Am apelat la divin si la armata de draci... A doua parte se misca greu, a trebuit sa apelez la "suferiti voi sau el!".

Plm, era o oferta de nerefuzat! :laugh2  Batalioane vin la tine, pui. :)

Nimic nu o sa-i opreasca, doar eu pot, dar nu o s-o fac.

La ultimul serviciu am renuntat din cauza ta, nu puteam sa mai fac fatza dupa atata teroare psihica acasa...

Azi mi-ai demonstrat iar ca trebuia demult sa uit de principii...

It's time to pay, pui! N-as dori nimanui sa fie in locul tau. :no2 

Eu nu o sa mai am suparari, ti le-am trimis si pe alea.

Reamintesc: Cand D-zeu iti face un dar, nu-ti bate joc de el. :)

Distractie placuta! 

Urmeaza: De la michidutzi ceva chin o perioada... destul sa-ti taie cheful de viata... dar apoi partea divina are felul ei de a ma razbuna... tine luni, ani, ba o viata intreaga. Mat. M-ai tot fortzat sa fiu rea, acum pot sa spun ca am fost, praful nu vreau sa ramana din tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu cred in zodii sau compatibilitati...  :no2

In 30 plus minus zile nu sunt toti la fel. Zodia zilei seamana, mai au de lucrat si la aia.

 

I-am dat de cap retardatului, nu-l penetra nimic ca-l durea la basca, ei, oricine are o slabiciune, chiar si Ahile.

Somn? Cosmarurile sunt in meniu de astazi.... Delicios! Te rezesti cu ochii umflati mai obosit decat te-ai culcat... Astept sa treaca un an in conditiile astea...

Cei din Calarasi daca vrei nu-i cauti sau nu o sa ai pe cine sa cauti, free will, nu? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt rea, da, astazi sunt. 

Daca sperii e de speriat, in 6 luni (mai putin, atat am fost plecata) l-am lasat pe unul pe drumuri... nu a fost o coincidenta.

De ce sa sufar eu, de ce eu sa stau stresata cand sursa stresului se distreaza?

Nu, dragilor (fara sarcasm), eu cred ca fiecare este responsabil pentru actiunile sale si un barbat de peste 50 ani daca nu a aflat asta, o afla de mine.

Nu-i pasa ca m-a chinuit aproape un an, nu-i pasa ca de cand l-am cunoscut am scris pe aici singura, penibil... 

De N ori mi-a venit sa ma bag in pamant dupa ce-mi mai reveneam... singura. 

Nu sta cu un nebun, nu-l faci bine, te toaca el si te tampeste pana numele tau ti-e familiar cand il vezi in buletin.

Am dreptul, aveam demult, nu-mi sta in caracter, multi mi-au spus ca sunt rea, poate nu realizeaza cat rau sau bine as putea face.  :no2

KLM, acum ceva timp te-am atentionat ca eu imi revin, tu nu. Te-am rugat cu frumosul sa intelegi...

Nu te vad bine, si logic, bagat in credite...

Mda, lumea minte, nu poti avea inncredere in oricine, de acord, de ce ai ales tu sa ma minti cand din primele conversatii ai spus ca ai incredere in mine?

De ce sa sufar eu? O sa suferi, indiferent cum eviti.

Nu sunt tapul ispasitor, eu ridic, tot eu cobor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...