Sari la conținut

MULTE TARFE VORBESC DE USERII DE PE NIMFO


Postări Recomandate

bai adevarule ca ne doare cind nu ne ia nimeni in serios ,  ne doarenpula , si de tine si de hahalerele cu care te asoociezi , norocul nostru ca mai avem inca pe unde sa nebagam pulile si ne trece repede , la voi e boaala cronica , va trece doar cind aveti 150 cm de tarina deasupra burtilor cu miinile incrucisate pe piept si 2 lei vechi pa ochi , haleluia

 

Stiu ca esti aproate de momentul in care vei deveni legenda.Nu iti doresc decesul pentru ca imi esti simpatic si anul viitor cand vin in tara nu mai am de cine sa fac misto pe forum
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

Asta a fost parerea lui,tu ca un utilizator cu experienta care ai contribuit la acest forum nu trebuie sa-ti arati superioritate.Din cauza acestei atitudini ai avut de pierdut pe forum .

 

iar tu , ca utilizator cu putina experienta , ai voie sa-ti arati superioritatea fata de oricine care te contrazice cu argumente reale , nu-a  asa?

de la acest forum nu pierd si nu cistig nimic , eu nu imi traiesc viata in funcytie de ce pierd sau cistig .tratez oamenii educati cu respect , atit pe forum cit si in viata reala pentru ca  am educatie si 7 ani de-acasa . 

dar nu uita un amanunt , am si 7 ani experienta strazii , pe care tu n-ai avut de unde sa o inveti . 

si cu seriile de 7  as putea continua , 7 ani de smecherie , sapte limbi , sapte copii , sapte neveste ,sapte ani in tibet , doar bmw 7 nu mi-am luat din cauza unor cocalari care umblan ele cu numere de bg si se cred  bosssi 

Link spre comentariu

iar tu , ca utilizator cu putina experienta , ai voie sa-ti arati superioritatea fata de oricine care te contrazice cu argumente reale , nu-a  asa?

de la acest forum nu pierd si nu cistig nimic , eu nu imi traiesc viata in funcytie de ce pierd sau cistig .tratez oamenii educati cu respect , atit pe forum cit si in viata reala pentru ca  am educatie si 7 ani de-acasa . 

dar nu uita un amanunt , am si 7 ani experienta strazii , pe care tu n-ai avut de unde sa o inveti . 

si cu seriile de 7  as putea continua , 7 ani de smecherie , sapte limbi , sapte copii , sapte neveste ,sapte ani in tibet , doar bmw 7 nu mi-am luat din cauza unor cocalari care umblan ele cu numere de bg si se cred  bosssi

 

Sunt pe acest forum inca de la inceput,cand tu nu aveai habar de forum.Ca tine si Amelica am vazut multi ,asa de bine cum m-am distrat cu voi nici pe topicul Lorenei nu m-am distrat.Tu si Amelica sunteti mai fraier si de cat Dobrica
  • Like 1
Link spre comentariu

iar tu , ca utilizator cu putina experienta , ai voie sa-ti arati superioritatea fata de oricine care te contrazice cu argumente reale , nu-a  asa?

de la acest forum nu pierd si nu cistig nimic , eu nu imi traiesc viata in funcytie de ce pierd sau cistig .tratez oamenii educati cu respect , atit pe forum cit si in viata reala pentru ca  am educatie si 7 ani de-acasa . 

dar nu uita un amanunt , am si 7 ani experienta strazii , pe care tu n-ai avut de unde sa o inveti . 

si cu seriile de 7  as putea continua , 7 ani de smecherie , sapte limbi , sapte copii , sapte neveste ,sapte ani in tibet , doar bmw 7 nu mi-am luat din cauza unor cocalari care umblan ele cu numere de bg si se cred  bosssi

 

Nu esti si Nija?
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

pai hai vere sa ne luam la misto face to face , ca si eu plec din tara si umblu mai peste tot , unde vrei sa ne mistocarim? vin eu la berlin , la tokio ,  in pristina , la  praga , in LA  in KL ,  in hong kong sau in Dubai , mexico city, addisabbeba , medellin , Canberra  , nu conteaza , ma gasesti si in romanika de trei ori pe an, ca si eu tot in vacanta sint si de-aici plec in alta vakanta , ca sa ma intorc in vakanta in romanika .

ti s-a urcat emigratia la cap baietica , stai pe curul tau si fi modest , eu am 34 de ani de pribegie si gituri golase de transilvania ca tine am vazut destule , cum se fring singure , 

Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

Sunt pe acest forum inca de la inceput,cand tu nu aveai habar de forum.Ca tine si Amelica am vazut multi ,asa de bine cum m-am distrat cu voi nici pe topicul Lorenei nu m-am distrat.Tu si Amelica sunteti mai fraier si de cat Dobrica

 

pta mica , eu futeam curve pe vremea lui ceausecu , ce relevanta are care dintre noi a fost mai intii pe forum? avem ceva de impartit?

Link spre comentariu

pai hai vere sa ne luam la misto face to face , ca si eu plec din tara si umblu mai peste tot , unde vrei sa ne mistocarim? vin eu la berlin , la tokio ,  in pristina , la  praga , in LA  in KL ,  in hong kong sau in Dubai , mexico city, addisabbeba , medellin , Canberra  , nu conteaza , ma gasesti si in romanika de trei ori pe an, ca si eu tot in vacanta sint si de-aici plec in alta vakanta , ca sa ma intorc in vakanta in romanika .

ti s-a urcat emigratia la cap baietica , stai pe curul tau si fi modest , eu am 34 de ani de pribegie si gituri golase de transilvania ca tine am vazut destule , cum se fring singure ,

 

Ma dezamagesti,subtire in exprimare,asteptam de la tine sa faci spasme
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...