Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mă simt dator să scriu și eu câteva cuvinte despre Ana. O vizitez de mult timp. Cred că este cea mai "longevivă" fată de companie (pentru mine personal) pe care am avut plăcerea să o cunosc.

 

Asta nu e o recenzie ci mai degrabă o recunoaștere a serviciilor bune după o perioadă îndelungată de timp.

 

. Nu s-a întâmplat niciodată ca o programare să fie nerespectată sau măcar amânată

. Nu am remarcat niciodată vreo problema cu igiena ei

. Nu am fost niciodată grăbit

. Nu a răspuns niciodată la telefon in timp ce eram cu ea. Oricum, faptul că recent a trecut exclusiv la mesaje mi se pare un pas către o communicare mai eficientă și mai civilizată pentru toată lumea.

 

Pe deasupra arată într-un fel și își menține un preț accesibil. Iar de când s-a mutat la Dristor, locuința este și ea adecvată și cu tot ce trebuie.

 

Pentru mine, postarea asta semnifică mai mult decât o recenzie. Scriu rar pe forum, dar Ana chiar merită să spun ceva, mai ales după atâta timp. Cred că o vizitez de mai bine de doi ani.

 

Mulțumesc, Ana!

Sărbători fericite și tot ce îți dorești, alaturi de cei dragi.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi... Craciun fericit dragi mei!!!

Nu folosesc whatsup. Te rog lasa-mi un raspuns prin SMS (telefonul se termina in "825"). Sunt un client vechi (ultima oara ne-am vazut acum 2 ani). E vorba de o programare pentru 3 ianuarie.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dristor
  • Oras:Dristor

Buna ziua dragi mei!!! Va anunt ca am schimbat locatia undeva in centru din motive personale prefer sa va spun in momentul in care imi scrieti...Sper ca intelegeti... Pretul a ramas la fel 100lei/h...Va pupacesc😘😘😘 si va doresc o zi frumoasa

post-86778-0-66201300-1483970472_thumb.jpg

post-86778-0-95001200-1483970514_thumb.jpg

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua dragi mei!!! Va anunt ca am schimbat locatia undeva in centru din motive personale prefer sa va spun in momentul in care imi scrieti...Sper ca intelegeti... Pretul a ramas la fel 100lei/h...Va pupacesc si va doresc o zi frumoasa

pe undeva prin centru, pe stanga sau pe dreapta?

  • Like 4
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua dragi mei!!! Va anunt ca am schimbat locatia undeva in centru din motive personale prefer sa va spun in momentul in care imi scrieti...Sper ca intelegeti... Pretul a ramas la fel 100lei/h...Va pupacesc si va doresc o zi frumoasa

Esti superba! Imi este dor de tine, frumoasa Ana!

Link spre comentariu
  • Oras:Dristor
  • Oras:Dristor

Buna laury... Eu fac programarile pe whatsapp sau sms am mai specificat asta .... Nu pot raspunde mereu la telefon mai ales daca sunt ocupata este bun simt pentru cel care este cu mine.... Cum iti este mai ok sms sau whatsapp imi lasi acolo un semn ca raspund deobicei repede daca vad atunci... Pupici o seara frumoasa

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna laury... Eu fac programarile pe whatsapp sau sms am mai specificat asta .... Nu pot raspunde mereu la telefon mai ales daca sunt ocupata este bun simt pentru cel care este cu mine.... Cum iti este mai ok sms sau whatsapp imi lasi acolo un semn ca raspund deobicei repede daca vad atunci... Pupici o seara frumoasa

Ana, ti-am lasat saptamanal SMS-uri (cate 2-3 in fiecare saptamana) dar nu mi-ai raspuns niciodata, Pana acum 2 ani, eram clientul tau (aproape) fidel, te vizitam lunar. Ce s-a intamplat de ma ignori? Numarul meu se termina cu 825...

 

Nu folosesc Whatsapp (stiind ca prin aceasta procedura esti localizat de "servicii").

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna laury... Eu fac programarile pe whatsapp sau sms am mai specificat asta .... Nu pot raspunde mereu la telefon mai ales daca sunt ocupata este bun simt pentru cel care este cu mine.... Cum iti este mai ok sms sau whatsapp imi lasi acolo un semn ca raspund deobicei repede daca vad atunci... Pupici o seara frumoasa

Nu am whatsapp pe tel de futaiuri...intelegi?

Fa cumva sa stabilim ceva

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Dristor
  • Oras:Dristor

Am spus si sms'uri presupun ca asa ceva poti sa dai.... Si daca trece mai mult de 30-40min decand ai dat sms numai raspund din bun simt sa nu deranjez cumva.... Am mai specificat de cateva ori dar observ ca nu se intelege sau multi dintre voi va este mai ok sa sunati dar din respect pentru cel care este la mine nu raspund la telefon ....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am spus si sms'uri presupun ca asa ceva poti sa dai.... Si daca trece mai mult de 30-40min decand ai dat sms numai raspund din bun simt sa nu deranjez cumva.... Am mai specificat de cateva ori dar observ ca nu se intelege sau multi dintre voi va este mai ok sa sunati dar din respect pentru cel care este la mine nu raspund la telefon ....

Daca trimit SMS acum vei raspunde?

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...