Sari la conținut

Crina/Marina - 0733862035


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna. Am anunt activ pentru ca lucrez. Daca nu am raspuns , inseamna ca am fost ocupata (nu raspund la altcineva din bun simt fata de persoana cu care sunt ) sau incetasem activitatea in ziua respectiva. Nu am un program fix. :). O zi frumoasa!  

 

 

 

 

Threesome prestezi ?

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord - Constanta
  • Oras:Tomis Nord - Constanta

Asta e buna rau!!! O stiu de pe vremuri, din 2018 cand am intalnit-o prima data. A plecat sa si-o traga pe alte meleaguri si parca a revenit mai frumoasa...Pretul e cam maricel insa, dar cred ca merita cu prisosinta...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Nici dacă mă anunțau că s-a terminat cu pandemia nu eram atât de bucuros că atunci când am dat de ea pe WhatsApp. Se pare că domnișoara nu a fost retrasă sau plecata doar nu și-a făcut reclamă excesiva și a mers pe utilizatori cunoscuți. Aceeași locație ( Baba Novac ), aceeași curățenia impecabila, același câine ( cățelușa de fapt ), aceleași servicii de nota 10. Făra anal, oral soft, de fapt cred că ceea ce o face specială este că prestația ei se mulează pe cerințele clientului. Preț 200/300. Printre puținele din vechea gardă care chiar merita!

  • Like 5
Link spre comentariu

Tipa asta este deosebita. Este amuzanta, jucausa, sexy, tandra. Nu e pt cei care merg in viteza. Ofera o altfel de experienta daca are cu cine. Este soft si prin asta foarte aproape, fara a fi o secunda vulgara.

Locatia ei e mereu curata, aerisita, dotata. 

Nu lucreaza cu "n" programari pe zi si lucreaza doar cand vrea.

Pentru mine, topul este minciuna comparativ cu ea. Nu inseamna ca o sa fie la fel pentru toata lumea.

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator tttrrraaa
Reputație: 0
La 08.11.2021 la 10:01, crina88 a spus:

Am revenit! Preturile sunt aceleasi, locatie noua! Detalii la telefon!🤗

Servus.Mai lucrezi sau ai plecat în vacanta?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...