Sari la conținut

Doamna casatorita 0727132609 - a fost cineva?


Vizitator futica si futache

Postări Recomandate

Vizitator tiberiucezar
Reputație: 0

Chiar vreau sa o premiez pe aceasta zeita,dar as fi mult mai incantat daca ar veni si la resedinta

Ai reușit sa o abordezi cumva dacă tot ii știi programul ?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu ca era foarte ocupata si acel dr.care lucreaza cu ea pe sectie nu a putut sa mi spuna prea multe ca era cu sotia lui decat mi a zis ca este o tigroaica in pat sper sa fac rost de nr iei personal cat mai rpd sa'l pot afisa aici !

Link spre comentariu
Vizitator tiberiucezar
Reputație: 0

Nu ca era foarte ocupata si acel dr.care lucreaza cu ea pe sectie nu a putut sa mi spuna prea multe ca era cu sotia lui decat mi a zis ca este o tigroaica in pat sper sa fac rost de nr iei personal cat mai rpd sa'l pot afisa aici !

Ia întreabă l pe domnu doctor cât a cotizat la ea ? 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Salutare,

Dupa lungi asteptari pe la portile maternitatii si apeland la asa zisele “pile” cum suntem obisnuiti cu toti la noi in Romania, reusit sa intru in contact cu posesoarea topicului. Cateva discutii telefonice si in cele din urma stabilit sa ne vedem la pensiunea Tudor. Eu ajung primul, ca de sa nu ma las asteptat, ajunge si doamna imbracata nu foarte provocator, dar I se puteau observa sanii mari si frumosi prin bluza. Stat putin de vorba, ea merge la dus. Eu cat timp am asteptat-o sa vina, m-am dusat si pregatit prin camera. Se intoarce de la dus acoperita doar de un prosop, eu fiind deja in chiloti. Vine langa mine in pat, atngeri, mangaieri, saruturi pe corp apoi toate textilele jos de pe noi. Incepe doamna cu un oral foarte bine facut, deep, priviri, limbi, supt, pupat, etc. Pus prezevativ si trecut la un normal de zile mari unde se misca excelent, ma simteam parca eram cu prietena, amanta sau sotia. Schimbam cateva pozitii, apoi finalizat pe sanii ei mari si siliconati. Luam pauza de o tigara, apoi la urmatoarea actiune desfasurata la fel de bine. Petrecut mai mult de o ora fara sa simt ceva graba din partea ei. Doamna este cea din poze, corpul potrivit putin cu forme. Arata foarte bine, mi-a lasat impresia ca ii place sexul la greu, poate asa am prins-o eu. Halatul ma rugat doamna sa nu-l zic. Isi doreste sa fie mai “private”, daca ma intelegeti. De revenit, SIGUR ca DA.

Va urma!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Dacă ea era la duș ( in baie presupun ) tu cum de te dușai prin camera in timp ce o așteptai in chiloți ?

Bro'! Omu' s-a referit ca el se dushase inainte de sosirea ei.

Ma rog, ie unii colegi care n-are asa talent/atentie la scriere :laugh2

 

Pe mine ma intriga treaba cu fumatu'... in camera!?

Plus... doar finalizare pe sani??? Pai antevorbitoru', cu recenzia, zicea ca face di toati... :thinking

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Domnilor recenzia mea a fost doar sa vedem dacă cineva mai scrie ceva de doamna. Eram absolut sigur ca sariti pe mine cu întrebări, etc. Evident ce se scrie pe aici cu maternitatea nu cred ca este adevărat. Dacă erați atenți la expresia finala “Va urma”, unde o întâlniți cel mai des la telenovele nu? Asa ca totul este o telenovela dragi furăcioși. Eu, ca și voi poate ajungem cumva la ea.

Seara frumoasa oriunde v-ați afla.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sicer ... am citit.o ironic cu stat prin fatza matrnitaztii ..ziceai ca ii naste nevasta ...

Per anamblu ...de prost gust gluma/recenzia...adica scuza.ma ...ce plm ai vrut sa ne demonatrezi?

P.S cine e membru vechi...vorbim de futut coaie ..nu de glume ...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

lasa coaie ca mai si glumim. deja aveai vise erotice cu asistenta, ai?

Nu ma las asa usor pacalit ...se gasesc asistente pe ste tot 🤣🤣🤣

Dar sincer...a avut imaginatie...rabdare sa stai sa scrii asa sa o gandesti 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Daca tot se stiu atat de multe despre doamna in cauza, nu spune nimeni cum o cheama, la ce sectie lucreaza, cati ani are, absolut nimic

Se pare ca sunt toți "mutulici" pe acest topic. Dacă vi cu o recenzie la o alta femeie din Ploiești îți dau eu mai multe detalii.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Se pare ca sunt toți "mutulici" pe acest topic.

Ei ashhh... tu nu vezi cata valvataie s-a creat cu doamna asta? Toti o vor dar parca-i o himera :slap2

 

Dacă vi cu o recenzie la o alta femeie din Ploiești îți dau eu mai multe detalii.

Dar tot asa, de la o amatoare, care-si mai rotunjeste veniturile cand si cand :laugh2

 

PS am o vaga impresie ca iuresul asta este creat asa, de fantezie.

Probabil ca doamna in cauza (daca chiar exista) se mai scapa si cu altii in afara sotului. Dar pe un gen de "cerc al increderii" :laugh2

 

Mai era un topic pe aici cu alta casatorita si tot se cereau detalii si era un iures...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Ei ashhh... tu nu vezi cata valvataie s-a creat cu doamna asta? Toti o vor dar parca-i o himera :slap2

 

Dar tot asa, de la o amatoare, care-si mai rotunjeste veniturile cand si cand :laugh2

 

PS am o vaga impresie ca iuresul asta este creat asa, de fantezie.

Probabil ca doamna in cauza (daca chiar exista) se mai scapa si cu altii in afara sotului. Dar pe un gen de "cerc al increderii" :laugh2

 

Mai era un topic pe aici cu alta casatorita si tot se cereau detalii si era un iures...

Pai ce sa facem, sunt la mare căutare doamnele căsătorite! Ne place adrenalina și probabil fuga de la locul faptei atunci când suntem prinși în flagrant.
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...