Sari la conținut

Cunoaste cineva date despre ....


xrxx77

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ghinionul vostru că le spuneți tot.

In ceea ce ma priveste, pot sa ma raportez doar la propria experienta: cel mai mult m-am deschis in fata uneia dintre domnisoarele care erau foarte active pe acest forum si s-a dovedit a fi o atitudine foarte corectă din partea mea, intrucat chiar si dupa schimburi de replici mai putin agreabile, persoana respectiva a pastrat o atitudine ireproșabilă - dovedind prin aceasta ca aprecierea mea initiala a fost corecta.  :bow  

 

Si cunostinte aparute ulterior mi-au confirmat experienta din tinerete: daca esti deschis, bine intentionat si corect :hihat  , este putin probabil sa primesti alt tratament (cel putin cat nu apar alte elemente - infractionale :pimp   -  parti in ecuatie). 

 

 

In loc sa fie unii politicosi ...

 

Asta este o MARE problema in raportul cu doamnele, domnisoarele si femeile care ofera astfel de oportunitati (fie ca ocupatie, fie ca hobby...): alta atitudine :flowers2 , alta...  potențialitate  :kissing2  . Nu degeaba am atras atentia ca atitudinea unui singur neavenit strica astmosfera tuturor petrecerilor.  :hmmm 

 

Evolutia situatiei provocata de acest topic ar trebui sa constituie un avertisment pentru ele, in primul rand. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...