Sari la conținut

Ardeleanca 0729041683


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Hello ! Numele meu este Marllene , de regula activez in Craiova , dar acum sunt intr o scurta vizita in orașul vostru. Acesta este topicul meu pe Craiova , https://nimfomane.com/forum/topic/9570-ardeleanca-0733-753-508/page-24 , aici puteți cutii păreri despre mine . Prețurile mele sunt 100/finalizare sau 200/h . Activez in zona Mircea cel bătrân . Nr de contact PT Timișoara este :0729041683 . Pupici cu sclipici!

Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

Am vrut sa o vizitez aseara, dar are locatie in Ronat, unde e plin de tigani asa ca am zis pas. Daca doresti sa ramai sau sa ne mai vizitezi iti sugerez sa gasesti o locatie mai aproape de civilizatie :)

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna dragilor ! Am înțeles ulterior ca aceasta zona ar cam fii rău famată , dar in ceea ce privește locația mea nu cred ca cineva a întâmpinat sau va întâmpina probleme, asta pt ca locuiesc intr un complex , mai exact Complexul Toscana care se afla pe str Pictor Theodor Aman , este între Mircea cel bătrân si Moise Dobosan.

Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

Da.... Yvette este dezastru..are 120 kg...Si nesimțire cat casa... . Dacă asta e tot ce poate Craiova.... Atunci nu cred ca are rost sa va deplasați.... Dar, na, poate fata e altfel...

 

Deși ca cine se aseamănă se adună.

Link spre comentariu
Vizitator yyyro
Reputație: 0

@yyyro , te rog nu trage concluzii pripite ! Am lăsat link ul topicului meu de pe Craiova , in mod evident nu ma feresc de nimic ! Eu pretind același bun simt pe care l ofer ! Seara faina !

Nu trag. Dar te sfătuiesc sa îți iei locație singura. Doar prezenta prietenei tale în zona ar fi o pierdere pentru tine. Sfatul meu sincer....

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nu trag. Dar te sfătuiesc sa îți iei locație singura. Doar prezenta prietenei tale în zona ar fi o pierdere pentru tine. Sfatul meu sincer....

Cam asta e si pararea mea .. dar nu spun ca tu ai gi la fel .. dar locatie singura ar fi un castig pt tine

Link spre comentariu
Vizitator Sixinyou
Reputație: 0

Am vazut anuntul tau. Suna bine. Ma bucur deasemenea ca ai ales varianta de a oferi intimitate si discretie fara echivoc, chiar daca nu ai mers in Aradului. Urmatorul pas in a primi toata recunostinta forumului timisean, e sa combati toate vorbele fara rost de pe topicul tau de Craiova (eu chiar sper ca esti o veritabila ardeleanca- in carne si oase- care ne lasa paf! cu acea minunata sinceritate ardeleneasca si cu servicii pe masura, caci si eu sunt ardelean, chiar daca doar in certificat) incepand prin a preciza in detaliu tarifele, in tandem cu serviciile cu care ne putem delecta daca iti vom calca pragul cat esti pe la noi. Nu stiu dumneavoastra cum sunteti, sau ce planuri aveti, dar noua ne lipsesc 'domnitele' de calitate pe aici. Si cand ma refer la calitate, ma refer la: oferta prezentata vs oferta reala, veridicitatea/ actualitatea fotografiilor( nu ne deranjeaza daca aveti kg in plus, caci dupa cum vedea in postarile mele si ale altor 'colegi', vizitam si cu forme cat si fara forme), masura in care dumneavoastra puteti respecta intimitatea si discretia promisa (zona are si ea o importanta, insa la fel de mult conteaza si prezenta sau absenta colegilor/colegelor de apartament). 

 

Sunt foarte convins ca atata timp cat ne puteti ajuta cu asemenea informatii cat si cu servicii pe masura promisiunilor, ati putea considera posibilitatea de a mai vizita aceste meleaguri, dar de ce nu, ati putea si ramane. Caci tare ni-i dor de o mandra care sa ne faca sa tremuram asa cum trebuie! 

 

Asteptam 'infrigurati' raspunsul dumneavoastra.

O zi din cele mai faine! :icecream

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna ! Din păcate nu pot șterge conversațiile urate de pe topicul meu din Craiova, dar după cum am menționat mai sus , ma asum si nu ma feresc !

Acum , privindu-ma pe mine si serviciile mele ... : oral si normal prestez . La cerere pot face si un pic de masaj pt destindere ! Prețurile mele sunt : 100 lei pt o finalizare ( oral , normal sau oral+normal) sau 200 lei/h ( 1 finalizare , 2, 3.....) oralul il Execut in funcție de igiena respectiv dorința fiecăruia dintre voi . Accept finalizare orală sau corporală ( pe sâni ). Accept cunnilingus si anilingus , sărutări corporale . Sper sa nu dezamăgesc pe nimeni :) . Seara faina !

Link spre comentariu
Vizitator johnny_b_80
Reputație: 0

Eu am fost recent la Marlene si pot spune ca a fost o experienta placuta. La inceput, ce-i drept, a fost o mica neplacere cauzata de faptul ca am intarziat 10-15 minute si a trebuit sa mai astept in consecinta pentru ca venise altcineva, dar asta e, avand timp limitat in Timisoara se pare ca se inghesuie clientii. Are locatia in Ronat la capatul orasului, intr-un complex de apartamente de altfel nou, foarte frumos si cochet, iar apartamentul in sine este de asemenea nou, curat si frumos aranjat.

 

Odata ajuns la locatie si primit aprobarea sa intru, m-a intampinat domnisoara. Ea este frumusica, inalta si bine facuta - nu e deloc grasa cum afirmau unii, poate putin plinuta dar nimic deranjant, mie oricum imi plac femeile cu forme ceva mai pronuntate. Baia curata si dotata cu tot ce trebuie, dormitorul cu un pat mare si comod. Din cate am vazut, era singura in locatie. Am platit doar un numar dar nu am avut nici un moment impresia ca se grabeste sau se uita la ceas. Un minus pentru mine ar fi ca nu saruta (aviz amatorilor de GFE) dar in rest e prietenoasa, fara fite si pretentii, se implica si incearca sa iti faca pe plac. Lucrul cel mai important este ca am plecat multumit, si nu cu senzatia (cum mi s-a intamplat in alte dati) ca am aruncat banii degeaba. Daca se mai intoarce prin TM, eu mai revin. La pretul asta (100 lei un numar) as spune ca este chiar printre cele mai bune alegeri. :)

 

Note:

 

Locatie - 10 pentru aspect, 6 pentru accesibilitate (mai ales pentru cei fara masina)

Atitudine - 10

Aspect fizic - 9

Prestatie - 9

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Îți mulțumesc pt recenzie ! Te pup

Eu am fost recent la Marlene si pot spune ca a fost o experienta placuta. La inceput, ce-i drept, a fost o mica neplacere cauzata de faptul ca am intarziat 10-15 minute si a trebuit sa mai astept in consecinta pentru ca venise altcineva, dar asta e, avand timp limitat in Timisoara se pare ca se inghesuie clientii. Are locatia in Ronat la capatul orasului, intr-un complex de apartamente de altfel nou, foarte frumos si cochet, iar apartamentul in sine este de asemenea nou, curat si frumos aranjat.

 

Odata ajuns la locatie si primit aprobarea sa intru, m-a intampinat domnisoara. Ea este frumusica, inalta si bine facuta - nu e deloc grasa cum afirmau unii, poate putin plinuta dar nimic deranjant, mie oricum imi plac femeile cu forme ceva mai pronuntate. Baia curata si dotata cu tot ce trebuie, dormitorul cu un pat mare si comod. Din cate am vazut, era singura in locatie. Am platit doar un numar dar nu am avut nici un moment impresia ca se grabeste sau se uita la ceas. Un minus pentru mine ar fi ca nu saruta (aviz amatorilor de GFE) dar in rest e prietenoasa, fara fite si pretentii, se implica si incearca sa iti faca pe plac. Lucrul cel mai important este ca am plecat multumit, si nu cu senzatia (cum mi s-a intamplat in alte dati) ca am aruncat banii degeaba. Daca se mai intoarce prin TM, eu mai revin. La pretul asta (100 lei un numar) as spune ca este chiar printre cele mai bune alegeri. :)

 

Note:

 

Locatie - 10 pentru aspect, 6 pentru accesibilitate (mai ales pentru cei fara masina)

Atitudine - 10

Aspect fizic - 9

Prestatie - 9

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...