Sari la conținut

Ardeleanca 0729041683


Postări Recomandate

Vizitator johnny_b_80
Reputație: 0

Am uitat sa mai mentionez un lucru... Cand am ajuns la locatie, vizavi pe coltul strazii stateau trei tipi in trening si sepci care parca discutau ceva si se mai uitau inspre mine. Dupa ce am facut o plimbare de vreo 15 minute si m-am intors (dupa cum am mentionat, a trebuit sa mai astept putin), erau tot acolo. Poate ca nu aveau nici o legatura, dar daca aveau... ar trebui sa fie mai discreti. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

In colțul străzii e un Cafe bar ... eu sunt singura ca si cucul.. si daca nu eram , chiar 3 crezi ca erau pe capul meu ? :(( zi frumoasa !

Am uitat sa mai mentionez un lucru... Cand am ajuns la locatie, vizavi pe coltul strazii stateau trei tipi in trening si sepci care parca discutau ceva si se mai uitau inspre mine. Dupa ce am facut o plimbare de vreo 15 minute si m-am intors (dupa cum am mentionat, a trebuit sa mai astept putin), erau tot acolo. Poate ca nu aveau nici o legatura, dar daca aveau... ar trebui sa fie mai discreti. ;)

Link spre comentariu

Hello , dragii mei ! Anunțasem ca ramân pana maine ( inclusiv ) dar din cauza unor probleme va trebuii sa plec in noaptea asta ! Îmi cer scuza prin prezenta! Va pup si va doresc toate cele bune ! Anunț cand revin !

drum bun

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost la tanti,

 

locatie in ronat la blocurile noi, destul de usor de ajuns, apartament  nou curat nota 9

tipa intradevar  pozele o avantajeaza, , are burtica dar la fata e draguta, aici nu dau nota ca e in functie de gusturi

caracter de nota 10 vrea sa  iti faca pe plac, e profesionista

eu am ales oral protejat, si a fost ca in filme cu deep cu scuipat si mai multe poziti, mi- a placut ca  a muncit putin dar nu a comentat, doar ca nu m a lasat  sa o tin de cap cica e claustofroba nota 10

 

tinand seama de  piata din timisoara , dupa mine merita vizitata

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost la tanti,

 

locatie in ronat la blocurile noi, destul de usor de ajuns, apartament  nou curat nota 9

tipa intradevar  pozele o avantajeaza, , are burtica dar la fata e draguta, aici nu dau nota ca e in functie de gusturi

caracter de nota 10 vrea sa  iti faca pe plac, e profesionista

eu am ales oral protejat, si a fost ca in filme cu deep cu scuipat si mai multe poziti, mi- a placut ca  a muncit putin dar nu a comentat, doar ca nu m a lasat  sa o tin de cap cica e claustofroba nota 10

 

tinand seama de  piata din timisoara , dupa mine merita vizitata

Link spre comentariu
Vizitator robby r
Reputație: 0

am fost la tanti,

 

locatie in ronat la blocurile noi, destul de usor de ajuns, apartament  nou curat nota 9

tipa intradevar  pozele o avantajeaza, , are burtica dar la fata e draguta, aici nu dau nota ca e in functie de gusturi

caracter de nota 10 vrea sa  iti faca pe plac, e profesionista

eu am ales oral protejat, si a fost ca in filme cu deep cu scuipat si mai multe poziti, mi- a placut ca  a muncit putin dar nu a comentat, doar ca nu m a lasat  sa o tin de cap cica e claustofroba nota 10

 

tinand seama de  piata din timisoara , dupa mine merita vizitata

A revenit ?

Link spre comentariu

E o grasa prefacuta care e amabila pana iti ia banii si apoi tot comenteaza si nu-i comvine aproape nimic.In apartament e intuneric bezna ca sa nu-i vezi defectele.Are pretul ok dar te taxeaza pt. orice (ai de ales intre on+np sau on+cim...adica pt. cim trebuie sa platesti 50 lei extra);mai bine cerea 150 lei finalizarea nu mai deruta clientul.Nu recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...