Sari la conținut

Andrea blonda 0755365010


Postări Recomandate

  • Oras:Sediu
  • Oras:Sediu

Nu plec bineinteles doar daca ar fii cazul sa las din pret mai bine as renunta la oras.

 

Eu mai mult de 100 zic ca nu se merita orice fata ar fi -Masajul tot masaj ii.... :)  Sunt fete care inteleg si lasa pentru "1 masaj".

Mai ales la cum arata barbatii din bistrita si curati se poate lasa ... 

Link spre comentariu

Fiecare face cum vrea dar nu stiu ce ai tu cu mine daca stii ca sunt si mai frumoase si mai experimentate de ce nu te ocupi cu ele si te simti bine....de ce ai traba cu mine? Nu toate lumea se gandeste ca tine .... dar daca chiar asa e cum zici tu nar trebuii sa ma bagi pe mine in seama cand stii ca si scump nici frumoasa nici experimentata nu sunt fata de ele..... bafta la "masaj "

Link spre comentariu
  • Oras:Sediu
  • Oras:Sediu

Fiecare face cum vrea dar nu stiu ce ai tu cu mine daca stii ca sunt si mai frumoase si mai experimentate de ce nu te ocupi cu ele si te simti bine....de ce ai traba cu mine? Nu toate lumea se gandeste ca tine .... dar daca chiar asa e cum zici tu nar trebuii sa ma bagi pe mine in seama cand stii ca si scump nici frumoasa nici experimentata nu sunt fata de ele..... bafta la "masaj "

 

In ce oras mai gasesti tu asa baieti? Frumosi ...curati...

Link spre comentariu
Vizitator seanjohnn
Reputație: 0

Buna Gabriel ! Anuntul nu e a mea a pus cineva de plictiseala sunt eu pe prima poza dar daca te uiti suntem mai multe fete.... oameni rautaciosi asta e..... te pup

Buna esti in Bistrita? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...