Sari la conținut

Adela - 0725715324 (colega Karinei, Piata Alba-Iulia)


Vizitator Josep_Guardiola

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poți să dai câteva detalii, in ce zonă e locația ? S-au schimbat tarifele ?

Mă puteti gasii la nr. de telefon 0726811232 voi face o actualizare a Serviciilor si a tarifelor:

 

Incall

- 30 de minute (o finalizare) orala -normală 100 de lei(+50 de lei CIM)

- O ora (Doua finalizari) orala -normală 200 de lei (+50 de lei CIM)

 

Outcall

- Prima ora (2 finalizari)oral -normală 250 de lei+taxiul (+50 de lei CIM)

- A doua oră - 200 de lei

- Pentru mai multe ore tariful se discuta in momentul intalnirii.

Serviciile mele sunt OWO, normale protejate, FK, GFE.

Zona Militari rezidence

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziuaaa!!!Mă puteti gasii la nr. de telefon 0726811232 voi face o actualizare a Serviciilor si a tarifelor:

 

Incall

- 30 de minute (o finalizare) orala -normală 100 de lei(+50 de lei CIM)

- O ora (Doua finalizari) orala -normală 200 de lei (+50 de lei CIM)

 

Outcall

- Prima ora (2 finalizari)oral -normală 250 de lei+taxiul (+50 de lei CIM)

- A doua oră - 200 de lei

- Pentru mai multe ore tariful se discuta in momentul intalnirii.

Serviciile mele sunt OWO, normale protejate, FK, GFE.

Zona Militari rezidence

post-277361-0-38319700-1541840992_thumb.jpg

post-277361-0-01208400-1541841008_thumb.jpg

post-277361-0-38281400-1541841022_thumb.jpg

post-277361-0-77217800-1541841046_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gata, s-a cumintit domnisoara?

Pacat, aveam o mare nedumerire in ceea ce o priveste. Imi era foarte greu sa cred ca persoana din pozele de la pagina 6 (la perete si in baie) este aceeasi cu cea de la pagina 7. Trecand peste diferenta de calitate a pozelor, mi se pare prea putin probabil ca o femeie sa se poate remodela atat de mult intr-un timp relativ scurt.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gata, s-a cumintit domnisoara?

Pacat, aveam o mare nedumerire in ceea ce o priveste. Imi era foarte greu sa cred ca persoana din pozele de la pagina 6 (la perete si in baie) este aceeasi cu cea de la pagina 7. Trecand peste diferenta de calitate a pozelor, mi se pare prea putin probabil ca o femeie sa se poate remodela atat de mult intr-un timp relativ scurt.

 

Bună ziua!! După cum ați observat nu mereu sunt in țară 😉😉cei care mă știu pot confirma faptul că am avut parul lung iar acum il am mai scurt 1 la mână 2 la mână ultimile poze sunt făcute in afară de un profesionist și clar sunt și mai editate decât cele făcut cu telefonul sau de cineva de pe la noi!!! Sper că am lamurit această problemă!! O zii bună vă doresc!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da un semn cand revii! :crazylove

Buna ziuaaa!!!Mă puteti gasii la nr. de telefon 0726811232 voi face o actualizare a Serviciilor si a tarifelor:

 

Incall

- 30 de minute (o finalizare) orala -normală 100 de lei(+50 de lei CIM)

- O ora (Doua finalizari) orala -normală 200 de lei (+50 de lei CIM)

 

Outcall

- Prima ora (2 finalizari)oral -normală 250 de lei+taxiul (+50 de lei CIM)

- A doua oră - 200 de lei

- Pentru mai multe ore tariful se discuta in momentul intalnirii.

Serviciile mele sunt OWO, normale protejate, FK, GFE.

Zona Militari rezidence

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe la pagina 6 ai 80.90 de kg la pagina 7 ai cu 30 mai putin acum la pagina 8 cate kg reale ai si poze mai relevante?

nu mai fii rautacios n.am avut niciodată atâtea kg mai bine suna.ma si fa.ti o programare si vei vedea singur cu ochisorii tai!!! cine m.a vizitat știe ce spun

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adela arata bine, cel putin ultima oara in vara cand am fost la ea. Nu e model, dar nici grasa sau urata. Compenseaza prin atitudine si pasiune.

 

Adela, postezi, te rog, cum lucrezi? Sau anunti de pe o zi pe alta?  Multam!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună ziua!! După cum ați observat nu mereu sunt in țară cei care mă știu pot confirma faptul că am avut parul lung iar acum il am mai scurt 1 la mână 2 la mână ultimile poze sunt făcute in afară de un profesionist și clar sunt și mai editate decât cele făcut cu telefonul sau de cineva de pe la noi!!! Sper că am lamurit această problemă!! O zii bună vă doresc!!

 

Da, ma lamurisem oarecum, am observat pozele prelucrate si pe site-uri din Germania si Italia, chiar si cu figura (mai mult pe Italia) si par sa aiba ceva puncte comune. Oricum multumesc de lamuriri.

Ideea care ramane este ca indiferent daca a fost mana fotografului sau amprenta timpului, mi se pare firesc si corect sa postezi poze in ordine cronologica (de-a lungul topicului) si nu sa ne intoarcem in timp din cand in cand.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adela arata bine, cel putin ultima oara in vara cand am fost la ea. Nu e model, dar nici grasa sau urata. Compenseaza prin atitudine si pasiune.

 

Multumesc frumos ptr. Apreciere!! Programul de lucru este același: l-j12:00-00:00viner,sambata si duminica 12:00-04:00

 

Adela, postezi, te rog, cum lucrezi? Sau anunti de pe o zi pe alta?  Multam!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, ma lamurisem oarecum, am observat pozele prelucrate si pe site-uri din Germania si Italia, chiar si cu figura (mai mult pe Italia) si par sa aiba ceva puncte comune. Oricum multumesc de lamuriri.

Ideea care ramane este ca indiferent daca a fost mana fotografului sau amprenta timpului, mi se pare firesc si corect sa postezi poze in ordine cronologica (de-a lungul topicului) si nu sa ne intoarcem in timp din cand in cand.

 

Eu asta si fac, de fiecare data cand pozez sau am ceva nou postez imediat pe forum. Nu am pus niciodata poze vechi in timp real

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...