Sari la conținut

Adela - 0725715324 (colega Karinei, Piata Alba-Iulia)


Vizitator Josep_Guardiola

Postări Recomandate

Am fost eu puțin mai devreme, arată bine Adela, m.a servit cu o cafea, m.o fi văzut alb la față de la vijelia de afara, am stat la palavre puțin cu ea în living, apoi m.am dus la dus. A mers si ea și am trecut la nebunii. Preludiu bun, fk, mușcături de gat și de barbie, 69, oral neprotejat bun cu mare grija la anexe, reușește să te țină f tare, face și cim, chiar m.a întrebat dacă vreau sa termin asa, am refuzat că era păcat și am trecut la normal protejat, montat durexu și hai la treaba, misionar, umeri craci, intr.o parte și finalizat cumva pe acolo în preze, tot tine cu mana de preze sa nu iasă, a avut niște probleme cu austriecii care cică vor sa.si dea jos balonul și de aceea face așa.

 

Note: oral 9.5 cu Deep și cu de toate.

normal 8.5.

Gfe 9.

Igiena super, dus înainte și după.

Aspect 9, e bn, a mai slăbit fata de pozele de pe pagina sase, mie îmi plăcea și așa.

Locație 7 că e cel mai departe, dar înăuntru e de 10 tot ce trebuie.

 

Halat 100 o finalizare 35 de min.

  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu puțin mai devreme, arată bine Adela, m.a servit cu o cafea, m.o fi văzut alb la față de la vijelia de afara, am stat la palavre puțin cu ea în living, apoi m.am dus la dus. A mers si ea și am trecut la nebunii. Preludiu bun, fk, mușcături de gat și de barbie, 69, oral neprotejat bun cu mare grija la anexe, reușește să te țină f tare, face și cim, chiar m.a întrebat dacă vreau sa termin asa, am refuzat că era păcat și am trecut la normal protejat, montat durexu și hai la treaba, misionar, umeri craci, intr.o parte și finalizat cumva pe acolo în preze, tot tine cu mana de preze sa nu iasă, a avut niște probleme cu austriecii care cică vor sa.si dea jos balonul și de aceea face așa.

 

Note: oral 9.5 cu Deep și cu de toate.

normal 8.5.

Gfe 9.

Igiena super, dus înainte și după.

Aspect 9, e bn, a mai slăbit fata de pozele de pe pagina sase, mie îmi plăcea și așa.

Locație 7 că e cel mai departe, dar înăuntru e de 10 tot ce trebuie.

 

Halat 100 o finalizare 35 de min.

 

Mulțumesc frumos!! Și te mai astept

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...