Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am întâlnit-o și eu pe domișoara Casandra.

Este, într-adevăr, o prezență sexy și plăcută, combinând inspirat frumusețea provocatoare, deși cam frustă (buze umflate artificial, sâni siliconați), a pițipoancelor, cu delicatețea unor femei melancolice.

Masajul de relaxare este de fapt o mângâiere, însă, având în vedere că dameza îl prestează tandru, folosindu-și agale unghiile frumos sculptate, nu-i lipsit de farmec. Cel erotic nu excelează absolut, dar nu-i nici de lepădat.

Ce-i este specific fetei, e un stil aparte prin care se arată impresionată de unele caracteristici ale bărbatului (cum să explic ca să nu fiu greșit înțeles, de exemplu, când a descotorosit prosopul de pe mine și a sesizat penisul deja erect, sensibil prematur la frumusețea ei, părea entuziasmată, sau când am discutat una, alta, s-a bucurat aparte de acele idei ale mele ce consunau cu propriile concepte). Nu mi-e foarte clar totuși dacă acel entuziasm nu e unul inventat sau măcar fals pe jumătate.

Ce-i este iară specific, de data asta într-un mod ce-i descurajează pe mulți, este că pune multe restricții în acțiune și e foarte domoală, delicată, dorind și ea atenție și plăcere. Mie toate astea nu-mi constituie un impediment, ador să gust din varii femei și înclinații feminine, și din cele aiurite și bombastice, ca și din cele dulci, calme, înstrăinate.

În latura erotică este plăcută și senzuală. Atingerea sânilor fermi este o nedezmințită atracție, săruturile le împrăștie fără reținere. O însușire proprie: își apropie tare mult penisul de buze, suflă din când în când pe el, simulează plăcerea oralului, ceea ce pentru bărbat este în egală măsură atractiv și frustrant. Nu-i place să-i cotrobări prin preajma anusului, însă m-a invitat să mă complac un pic cu păsărica ei strâmtă și delicioasă, chiar să vâr un deget în ea (cred că sexul cu această fată este extrem de incitant, având în vedere că mi s-a părut foarte îngustă).

În linii mari o experiență reușită. Cu toate acestea, am fost dezamăgit când am observat la un moment dat o grabă de a mă termina. Am întrebat-o naiv dacă nu exista regula bătutului în ușă, însă mi-a replicat că trebuie să fim deja gata la acel moment. Chestiunea mi-a repugnat total, atât de drastic încât n-am mai putut aprecia oferta ei de a continua masajul de relaxare după ejaculare și până la epuizarea timpului, m-am ridicat și am plecat la duș.

 

Fizic: 9;

Atitudine: în timpul masajului 9 (intrând chiar în latura GFE), cu aspectul de la final - 5;

Masaj: 7;

Masaj erotic 8.

Prețurile sunt aceleași (130 lei/1 oră).

 

Concluzia: sunt tentat să revin la masaj și sunt clar tentat să i-o trag (deși aiasta nu se poate...)

  • Like 12
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Fiind sâmbătă liberă pt mine,sun la Cleo pentru un masaj alternativ ,aleg pe Ella și Deea

.Urcat în cameră condus de (secretara) știu eu de ce pus paranteză,intrat dus ,întors și așteptat maseuză adică Ella o față bine proportinoata zic eu inceput masaj relaxare bun ai acord un9 bine meritat,urmat de cel erotic atingeri provocătoare săruturi pe gât mângâieri ,are niște sâni frumoși cu sfârcuri mai bune ,păsărică strâmtă ,curăța.finalizat,notă 9 Urmat dușul de rigoare bine înțeles cu atenție la gresia din baie, întors așteptat pe Deea care nu mai are rost să descriu doar arat nota10 ,și un pupic ,Concluzie despre salon si fete de revenit doar să facă ceva cu colțurile la camere pt patroni asta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Salutare dragi colegi, acum cateva zie am trecut din nou pragul acestui salon. Sun imi fac o programare si ora stabilita la culoarea potrivita intru si surpriza EMA. M-ia tras o privire de parca am venit sa ii cer banii pe chirie,n fine am crezut ca e de la lumina, contrastu.... intru si incerc o conversatie ceva  :350x  nimik... ea   :angry , imi spun ok... Ori am eu ghinion ori ceva se intampla ca ultimele vizite la acest salon am gasit fete ba obosite, ba plictisite ba racite ba o data fara lumina si fara caldura.... cu toate ca vad si inbunatari interioare ma refer la camerele de tortuta. Asa deci EMA era suparata si ii era putin rau si plictista si tot bombanea ea diverse chestii, zik ok si plec la dus   :dus2  dupa dus revin si ma intind pt    masaj, dupa ce ma intorc cu fata si incep bajbaiala dau si te o ata de la un OB. Imi venea sa ma imbrac si sa plec... Ca si masaj e ok ca si   :blowj0b  ok, dar de data asta concluzia este dezamagitoare.

Masaj 7 - nu foarte mare implicare dar ok

Masaj   - destul de bun, cu atentie la oo, DT, geme frumos 

EMA  7 - inspre 1,65 m, 58-60kg, bine proportionata, piele fina cu textura ferma, sani medii ca marime, 

 

Ce este aiurea aici intrarea in camere, atunci cand am iesit erau doua doamne si trei fete toate sau intors si se uitau fix la mine de parca am inceput sa le cant o colinda... sincer e destul de jenant si cred ca nu o sa mai revin in urma vizitelor dezamagitoare a maseozelor si in urma locatiei care dupa parerea mea destul de incomoda si parca te vede toata lumea, nu stiu eu asa am senzatia... tre sa vii deghizat in deverse personaje sa nu fii recunoscut de un prieten ce trece prin zona. 

 
Pret 130 lei / o ora
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,am purces la Cleo programandu-ma la Deea dar ajunga-nd la fata locului afla-nd ca Ella este disponibila in cca 30 de minute, am decis sa ma introduc la un combinat Deea-Ella, binenteles pentru Ella aveam o curiozitate ascunsa, in pofida faptului ca la prima interpelare fiind novice, Ella nu sa prezentat sadisfacator ,dar am inteles ca progresase intre timp.Bun, zis si facut ,intra Deea prima ,binenteles dupa dusul de rigoare ,Deea  presteaza in nota ei obisnuita adica de 9,99 saruturi din cap pana la picioare ,masaj relaxare bun,masaj erotic foarte bun ,permisiva ,serioasa ,cu bun simt ,finalizare super ok in 69 merg la dus din nou si revin in camera asteptando pe Ella.Apare Ella schimbata la par ,cu paru lins ....a scos cretul din par ...cu paru cret avea un aer boem anii 70 ....la corp ....carnea tare ,carne tanara piele catifelata ,miros de carne proaspata ,forme foarte generoase ,masajul de relaxare puternic ,bun .......masajul erotic bun ..finalizare 69 .... stie sa comunice ,stie ce vrei sa auzi ,aduce asa un iz de naivitate de provincie ...dar aparentele inseala ....a progresat mult ,este permisiva ,corpul o ajuta foarte mult dar inca la detalii trebue sa mai lucreze putin ,orcum  dupa Deea in topul meu personal , este pe locul secund .Note:Deea -9,99 la toate capitolele .....Ella- 9 la toate capitolele .Recomand combinatul la 160 de leuti ,ai parte de 2 finalizari si de doua Maseouze .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost iarăși ieri la masaj

Am ales o ora cu Ela...super fata..senzuala..pasionala..o carne tare pe ea de mai rar..sani frumosi si grei...nu e deloc plinuta cum se scria mai sus

Masaj de nota 10...si la erotic rar dau nota asta

Ca minusuri..cam frig in casa...geaba au ei ceva suflatoare de caldura..se simte ca e rece

130 platit înainte

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am fost iarăși ieri la masaj

Am ales o ora cu Ela...super fata..senzuala..pasionala..o carne tare pe ea de mai rar..sani frumosi si grei...nu e deloc plinuta cum se scria mai sus

Masaj de nota 10...si la erotic rar dau nota asta

Ca minusuri..cam frig in casa...geaba au ei ceva suflatoare de caldura..se simte ca e rece

130 platit înainte

 

Fetele care presteaza masaj nu au nici o vina pentru faptul ca este frig in camera de masaj.

De vina este conducerea acestui salon deoarece nu ofera conditi optime pentru ca clientul sa se simta bene si sa fie multumit.

E si normal sa fie frig in casa,daca nu investesc in casa, dar cred ca si tu esti vinovat cucugol2 ka nu trebuia sa te dezbraci. mai bene stateai imbracat in timpul masajul si astfel nu sufereai de friggg....))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Ela nu e plinuta,are forme mai mari ,am inteles ca merge la sala ....eu prefer femeile cu forme mai implinite ,sa nu fie fleasca ...Ema e acolo e bine...trebue sa mai invete putin de la profesoara lor Deea si sa isi dea drumul la imaginatie si are viitorul maret.

Daca Deea e profesoara lor eu unu ma gandesc sa ma duc la alt salon pana si-or gasi alta profesoara.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Fetele care presteaza masaj nu au nici o vina pentru faptul ca este frig in camera de masaj.

De vina este conducerea acestui salon deoarece nu ofera conditi optime pentru ca clientul sa se simta bene si sa fie multumit.

E si normal sa fie frig in casa,daca nu investesc in casa, dar cred ca si tu esti vinovat cucugol2 ka nu trebuia sa te dezbraci. mai bene stateai imbracat in timpul masajul si astfel nu sufereai de friggg....))

Pai asa m am gandit si eu..dar cand a aparut fata goala..cu ciorapi din aia negri pana la genunchi..si toace ...au sărit hainele de pe mine instant...impotriva voitei mele si a senzorilor de temperatura

Data viitoare merg din camera in camera si aduc toate ventilatoarele. .sa nu va speriati daca sunteti la masaj si intra unu nervos in camera dupa caloriferu portabil :)))

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Cleo ,specifica ce inseamna 2 domnisoare 1 ora ......masaj la 4 maini ...show erotic ...practica pentru fetele noi ....deorece se creeaza confuzi.Daca esti draguta si esti ..Cate fete au venit noi si numele danselor si ceva poze daca se poate ....si daca a plecat din maseouzele vechi si cine a pecat.Multumesc anticipat pentru  amabilitatea ,seriozitate si promtitudinea de care dai dovada la fiecare interventie pe forum. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...