Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate


Am fost si eu de curand la magazinul de vise.Dupa cum au scris si ceilalti membrii de pe forum raportul pret -calitate  pare sa fie echitabil.Mai nou era o gagica  superba.Inalta in jur de 1.80 dar foarte  haioasa ,simpatica si cu un trup  frumos.Nota 9 sau 10.Finalizare prin masaj .Fetele se dezbraca .Eu am dat 130 sau 150 de ron parca.Celelalte  fete  sunt la randul lor ok ...nu sunt la fel de  frumoase ca si cea inalta dar  sunt si acestea dragute si mai ales vorbesc foarte frumos si te fac sa te simti bine.Oricum sper sa ramana aceste  fete cat Deea si Ema mai mult timp deorece imi face o reala  placere sa  trec pe aici si sa ma relaxez.Administratoarea pare mai dura deoarece interzice cu desavarsire  orice contact sexual dar per ansamblu imi dau seama  doar ca  nu face un bordel din afacerea  ei si in plus nici nu jupoaie clientii de bani.


 

  • Like 2
Link spre comentariu

 

Am fost si eu de curand la magazinul de vise.Dupa cum au scris si ceilalti membrii de pe forum raportul pret -calitate  pare sa fie echitabil.Mai nou era o gagica  superba.Inalta in jur de 1.80 dar foarte  haioasa ,simpatica si cu un trup  frumos.Nota 9 sau 10.Finalizare prin masaj .Fetele se dezbraca .Eu am dat 130 sau 150 de ron parca.Celelalte  fete  sunt la randul lor ok ...nu sunt la fel de  frumoase ca si cea inalta dar  sunt si acestea dragute si mai ales vorbesc foarte frumos si te fac sa te simti bine.Oricum sper sa ramana aceste  fete cat Deea si Ema mai mult timp deorece imi face o reala  placere sa  trec pe aici si sa ma relaxez.Administratoarea pare mai dura deoarece interzice cu desavarsire  orice contact sexual dar per ansamblu imi dau seama  doar ca  nu face un bordel din afacerea  ei si in plus nici nu jupoaie clientii de bani.

 

mai dai 50 si vezi ce patesti!!!!!!!111

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape
Sunat pentru o programare auzind de fete noi si am zis hop si eu la salon.

Vazut,placut si am ales sa intru cu domsoara Diana.

Nu stiu sigur de ce am ales si cum dar nu mi-a parut rau.

Probabil ca era asa mai micuta,slabuta cu o privire mai inocenta si stiind ca e noua,probabil.

Incepe masajul destul de ok,chiar mai mult decat m-as fi asteptat,cu mangaieri,sarutari,tot felul.

Desi era extrem de placut si ma simteam bine, am zis sa ma intorc sa trecem la cel mai erotic.

Aici si mai si,masaj cum putine fac in CLujul asta,la un moment dat chiar imi amintea de Diana/Tania.

 

Terminat foarte fericit,mai stat putin la povesti si dus am fost.

Dar nu asa usor,cum sa mai plec de langa fata minunata si masajul ei bestial.

Dar mai avea un client dupa,asa ca am fost nevoit sa o las pe altadata.

 

Nu dau mai multe detalii,ci va las pe voi sa o descoperiti,dar eu spun ca merita.

Fata asta e de vis,la ce masaj face nicicum nu ai spune ca este noua,sau poate doar se pricepe de minune,avand profesoare bune sau stie ea ce sa faca sa te simti bine.

Oricum este de revenit,se pare ca cineva stie sa le aleaga foarte bine.

 

Locatie-9(primesti tot felul dar baie ucigasa)

Aspect-9.9

Atitudine-10

GFE-10

Masaj-9,5

Masaj Erotic-10

Igiena-10

 

Pret/calitate-10

 

De revenit desigur,o fata minunata si dulce daca nu sunte-ti boi cu ea.

Sa aveti un AN NOU FERICIT.

Si sa futeti cat mai mult in noul an.

 

 

C'est la vie.
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Imi pare nespus de bine ca Songoku are o recenzie la superlativ fata de Diana ,se confirma faptul ca Diana compenseaza prin atitudine si asta conteaza foarte mult.Diana este de Cleo si daca o tine tot asa dupa Deea este a 2 a optiune personala ,sper ca sa isi mentina tonusul si sa ramana tot asa lipicioasa deoarece o sa intre cu siguranta in topul optiunilor multor confrati .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...