Sari la conținut

Cleo masaj 0749630013 si 0749399319


Postări Recomandate

Am tot asteptat o recenzie la noua membra a salonului, Laura. Deoarece eu am fost la ea anul trecut , cand lucra la alt salon. Ma interesa daca s-a mai perfectionat, acu ca o are pe Dea langa ea. La vremea respectiva, nu accepta saruturi in zona intima, nu saruturi pe corp, nu fk, nu aia, nu aia. Pacat ptr k are un corp de fotomodel, foarte pe placul meu, dar o prestatie de Virgina.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Laura nu accepta saruturi in zona intima ,si eu sunt curios de dansa ,dar in viitorul apropiat o sa accepte deoarece concurenta la Cleo este acerba ,abonamentele sunt bine venite daca sunt si convenabile ,chestia cu striptisu mi se pare ilara ,bagati minute mai multe si oferte la show lesby bagati oferta la 200 la show  si timp mai putin  30 -40 de min sa atrageti clientii ,pun pariu ca sunt multi clientii interesati ,Oana cu Diana la un show ori Deea cu Andra ori Carla cu Ella (ela daca mai e )daca nu cu Gina ,Cristina cu Laura si le mai faceti si cate o bucurie la fete .

  • Like 2
Link spre comentariu

Laura nu accepta saruturi in zona intima ,si eu sunt curios de dansa ,dar in viitorul apropiat o sa accepte deoarece concurenta la Cleo este acerba ,abonamentele sunt bine venite daca sunt si convenabile ,chestia cu striptisu mi se pare ilara ,bagati minute mai multe si oferte la show lesby bagati oferta la 200 la show  si timp mai putin  30 -40 de min sa atrageti clientii ,pun pariu ca sunt multi clientii interesati ,Oana cu Diana la un show ori Deea cu Andra ori Carla cu Ella (ela daca mai e )daca nu cu Gina ,Cristina cu Laura si le mai faceti si cate o bucurie la fete .

Show cu Dea si Andra nu o sa vezi ... Eu de cand tot insist... Cat despre "placerea fetelor" cred ca nu sunt Curioase. Un show reusit a fost cu Emma si Deea, pregatit si discutat din timp...Acu k Emma nu mai este si, cele doua nu fac, nu prea vad cine si ce show reusit ar mai face...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Gusturile nu se discuta niciodata ,fiecare client are gusturile lui,fetele la fel...pentru mine si Diana si Oana este un cuplu reusit si orcare cuplu de la Cleo poate sa faca un cuplu reusit ,maseouzele care sunt acum la Cleo sunt toate de calitate le diferentiaza pe alocuri prestatia ,cine nu e de super clasa nu sta la Cleo.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Gusturile nu se discuta niciodata ,fiecare client are gusturile lui,fetele la fel...pentru mine si Diana si Oana este un cuplu reusit si orcare cuplu de la Cleo poate sa faca un cuplu reusit ,maseouzele care sunt acum la Cleo sunt toate de calitate le diferentiaza pe alocuri prestatia ,cine nu e de super clasa nu sta la Cleo.

:iagree

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,am purces la Cleo si cum stiam ca Diana are program scurt dumineca ,doar pana la ora 16, am ales Carla&Julia  160 leuti, pi rand cate una, prima Carla ,dupa care Julia.Deoarece si pentru care eram interesat de neste chestiuni ,am stat la taclale cu Secretara Ioana care a confirmat urmatoarele :Ela ,Cristina ,Ema nu mai lucreaza la Cleo se fac abonamente care sunt ofertante tot ce pot sa va zic este ca la abonament una masaj intra gratis ,dar detalii despre chestiunea aceasta la telefon secretarele Ioana si Elena nu doresc sa faca publice ofertele si eu le respect decizile si am inteles ca striptis inainte de masaj este preferatul clientilor dar se asteapta si alte propuneri de catre patroana.Dupa inprospatare a venit Carla care este o ninfa ,foarte frumoasa ,finuta ,la masajul de relaxare este elaborioasa si te rasfata cu masaj in talpa .....la masul erotic a mai evoluat de la ultima mea intalnire cu dansa ,neste artifici ici colo ,saruturi pe corp ....zambitoare ,uitatura galesa ,te zdrobeste daca i intri in plasa ,eu iam zis ca ar fi buna de nevasta cu siguranta sotul ei abia ar astepta sa ajunga acasa la dansa, dar pe mine nu ma prins in plasa in masajul de calitate trebue sa intri in transa sa fi un piic "perversa " vorba lui Julia care a intrat dupa Carla binenteles dupa ce Carla ma finalizat frumos si empatic .JULIA are 3 saptamani la salon  are o carne tare pe ea si o prospetime a pieli nemaintalnita si nemaivazuta dar are o privire care nu zice nimic o privire rece o chestie controversata tineretea ei si ochii care sunt reci si o privire goala si care confera determinare si siguranta dar care ascunde multe taine .Julia,vorbareata ,tupeista ,inocenta, masaj de relaxare bun masaj erotic bun inca nu vreau sa dau detalii deoarece 3 saptamani este prea putin sa isi faca o strategie si un plan de masaj inca este in cautare ,intr-u n cuvant este o enigma dar ce pot sa zic ca daca se aseaza si isi da drumu la masaj  o sa fie o surpriza si o sa ajunga pe culmile topului apropiinduse de Deea care este nr 1 ,Julia promite foarte mult si are si atuuri si asi in maneca daca profita de aceste talente native o sa fie acolo in top in constelatia Cleo.Note :Carla :Atitudine 9 Chip 9 Masaj Relaxare 9 Masaj Erotic 9--- Julia -Deocamdata ramane o enigma ,mai are nevoie inca de ceva timp sa se elucideze deocamdata nu dau note ma abtin dar are potential foarte mare .

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost zilele trecute la Diana.
M-am dezbracat, sus pe pat si a inceput masajul.

 

Detalii:

- face masaj urmat de (finalizare manuala)

- masajul e "neutru", mimic special, dar isi da interesul

- dureaza aprox. 30 - 40 min

- foarte minutioasa la sfarsit,  stie exact cand urmeaza sa ai orgasm

- accepta sa o atingi discret pe corp si pe sani, 

 

Dupa cateva minute m-a rugat sa ma intorc, din nou mult ulei si laba-laba, pus servetele pe burta si aici se vede experienta la frecat de pula, fara sa zic nici un cuvant stia cand explodez.
Igienizare la baie, imbracat, plecat ...


Fata: 8
Masaj: 7
Finalizare: 7
Locatie: 7 (strict pentru lucru)

Atitudine: 8

Gfe: 6

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi ,am purces la salon sincer imi era dor de secretara Elena micuta si simpatica ,in ziua respectiva era oferta cu jucarii dar oferta pentru show care o astept nu apare ,sa se faca odata perechile si sa inceapa showu :iagree binenteles Elena nu vrea sa intre la masaj dar am insistat sa o prezinte pe Laura si mia prezentato .....frumoasa faptura sanii frumosi ,inalta ,supla,are bronz de solar ,am ramas cu privirea si gandul la dansa si cum sunt pofticios de felu meu tare i-as mai face o vizita dar din pacate nu accepta saruturi in zona intima ceea cea facut si Carla cand a venit la salon dar dupa o perioada de acomodare a acceptat si bine a facut ,asa ca nu e corect si toata lumea zicea asta ....sa intre si Laura in normalitate deoarece nu e corect sa faca pe mironosita.Atentie la Julia ,junioara este in crestere ,eu am intrat cu Diana care tot in nota ei obisnuita ,Oana este in concediu speram sa revina .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:rai
  • Oras:rai

non recenzie la cleo

cu treaba prin cluj sun la salon raspunde imi da detalii

ajung la salon sa m ai astept zice receptionera

intru dupa 10 minute

ma baga in camera de oaspeti sau cum o fii numita

stau 2 3 minute vin cateii (nu e deranja)

zic eu aici se face masaj ?

zice ca da ca is camerele ocupate zis ca atunci plec dc nu au camere gooale zice sa stau ca sunt fete frumoasa

care fete zic eu ?

pai avem una

zic nu mersi si plec

putina rusinica nu au prea comercial banul sa iasa pai fa mai multe camere

plec si zice sa vin altadata

afacere romanesca cu bani putini si 2 3 fete sa scoti meleoane

nu revin si dc face locatia un hotel

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:rai
  • Oras:rai

Sa traiti confrati futaciosi ,am purces la Cleo si cum stiam ca Diana are program scurt dumineca ,doar pana la ora 16, am ales Carla&Julia  160 leuti, pi rand cate una, prima Carla ,dupa care Julia.Deoarece si pentru care eram interesat de neste chestiuni ,am stat la taclale cu Secretara Ioana care a confirmat urmatoarele :Ela ,Cristina ,Ema nu mai lucreaza la Cleo se fac abonamente care sunt ofertante tot ce pot sa va zic este ca la abonament una masaj intra gratis ,dar detalii despre chestiunea aceasta la telefon secretarele Ioana si Elena nu doresc sa faca publice ofertele si eu le respect decizile si am inteles ca striptis inainte de masaj este preferatul clientilor dar se asteapta si alte propuneri de catre patroana.Dupa inprospatare a venit Carla care este o ninfa ,foarte frumoasa ,finuta ,la masajul de relaxare este elaborioasa si te rasfata cu masaj in talpa .....la masul erotic a mai evoluat de la ultima mea intalnire cu dansa ,neste artifici ici colo ,saruturi pe corp ....zambitoare ,uitatura galesa ,te zdrobeste daca i intri in plasa ,eu iam zis ca ar fi buna de nevasta cu siguranta sotul ei abia ar astepta sa ajunga acasa la dansa, dar pe mine nu ma prins in plasa in masajul de calitate trebue sa intri in transa sa fi un piic "perversa " vorba lui Julia care a intrat dupa Carla binenteles dupa ce Carla ma finalizat frumos si empatic .JULIA are 3 saptamani la salon  are o carne tare pe ea si o prospetime a pieli nemaintalnita si nemaivazuta dar are o privire care nu zice nimic o privire rece o chestie controversata tineretea ei si ochii care sunt reci si o privire goala si care confera determinare si siguranta dar care ascunde multe taine .Julia,vorbareata ,tupeista ,inocenta, masaj de relaxare bun masaj erotic bun inca nu vreau sa dau detalii deoarece 3 saptamani este prea putin sa isi faca o strategie si un plan de masaj inca este in cautare ,intr-u n cuvant este o enigma dar ce pot sa zic ca daca se aseaza si isi da drumu la masaj  o sa fie o surpriza si o sa ajunga pe culmile topului apropiinduse de Deea care este nr 1 ,Julia promite foarte mult si are si atuuri si asi in maneca daca profita de aceste talente native o sa fie acolo in top in constelatia Cleo.Note :Carla :Atitudine 9 Chip 9 Masaj Relaxare 9 Masaj Erotic 9--- Julia -Deocamdata ramane o enigma ,mai are nevoie inca de ceva timp sa se elucideze deocamdata nu dau note ma abtin dar are potential foarte mare .

ce abonamente visezi?!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...